رفتن به مطلب

کمک در انتخاب هدست گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده تا سقف ۲۳۰۰ قصد خرید هدست دارم ترجیحا بیسیم که با سیم هم کار کنه. این مدل ها مد نظرم هست اگر کسی داشته و یا نظری داره راهنمایی کنه. در ضمن این مدل ایسوس رو میگن کیفیت میکروفن بده و جنس ساختش و لاجیتک این مدل g933 رو میگن مشکل کارخونه ای داره و یا مشکل های دیگه موقع اپدیت. اگه کسی داشته میتونه بهم کمک کنه؟ چون خیلی جاها دیگه هم تعریف کردن و مشکلی نبوده.

1. Asus strix wireless headset

2. Logitech g933

3. Logitech g533

لینک به دیدگاه

سلام بر شما

من مدتها تحقیق کردم در این مورد و جواب ساده و نهایی شما رو همین اول بهتون میدم

دور مورد اول و سوم رو قطعا خط بکشید.

مورد دوم از همه نظر عالیه و فقط مشکلی که داره اینه که میکروفونش قوی نیست(اصلاا ضعیف نیست ولی تو این قیمت انتظار بیشتری میره) و یه مقدار محکم روی سر فیکس نمیشه.

یا مورد دوم رو بخرید یا مدل STRIX 7.1 که عالیه

حالا بین G933 و STRIX 7.1 مدل لاجیتک در موزیک عملکرد چندین برابر بهتری داره ولی در عوض پایداری کمتری روی سر داره و میکروفونش ضعیف تره ولی بی سیم هست.

در عوض مدل 7.1 قطعا در موزیک عملکرد به مراتب پایین تری داره ولی در گیم به مراتب بهتر است و البته یک کارت صدای اکسترنال بسیار پیشرفته و زیبا هم همراهش هست و تنها بدی که داره با سیم بودنش هست.

بنده خودم بین این دو مدل STRIX 7.1 رو خریدم ولی باز هم شما به توجه به سلایقتون تصمیم بگیرید ولی با اطمینان میگم هر مدلی غیر از این دو مورد رو بگیرید سخت در اشتباه هستید.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

سلام بر شما

من مدتها تحقیق کردم در این مورد و جواب ساده و نهایی شما رو همین اول بهتون میدم

دور مورد اول و سوم رو قطعا خط بکشید.

مورد دوم از همه نظر عالیه و فقط مشکلی که داره اینه که میکروفونش قوی نیست(اصلاا ضعیف نیست ولی تو این قیمت انتظار بیشتری میره) و یه مقدار محکم روی سر فیکس نمیشه.

یا مورد دوم رو بخرید یا مدل STRIX 7.1 که عالیه

حالا بین G933 و STRIX 7.1 مدل لاجیتک در موزیک عملکرد چندین برابر بهتری داره ولی در عوض پایداری کمتری روی سر داره و میکروفونش ضعیف تره ولی بی سیم هست.

در عوض مدل 7.1 قطعا در موزیک عملکرد به مراتب پایین تری داره ولی در گیم به مراتب بهتر است و البته یک کارت صدای اکسترنال بسیار پیشرفته و زیبا هم همراهش هست و تنها بدی که داره با سیم بودنش هست.

بنده خودم بین این دو مدل STRIX 7.1 رو خریدم ولی باز هم شما به توجه به سلایقتون تصمیم بگیرید ولی با اطمینان میگم هر مدلی غیر از این دو مورد رو بگیرید سخت در اشتباه هستید.

سلام‌ دوست عزیز مرسی واسه پاسختون. والا منم g933 رو بیشتر همه دوست دارم ولی تو نت تحقیق کردم خیلیا گفتن موقع اپدیت firmware کلا از کار افتاده و حتی هدست شما رو هم سرچ کردم همچین مشکلی رو داشت که بعد یا وسط اپدیت هدست دیگه روشن نشده. واسه همین چون پوله زیادی هست میترسم بگیرم. شما با اپدیت مشکلی داشتید؟ کسی رو نمیشناسید g933 داشته باشه بپرسم ازش؟ هدست g533 مگه مشکلی‌ داره؟ نسبت به قیمتش خوب نیست؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام‌ دوست عزیز مرسی واسه پاسختون. والا منم g933 رو بیشتر همه دوست دارم ولی تو نت تحقیق کردم خیلیا گفتن موقع اپدیت firmware کلا از کار افتاده و حتی هدست شما رو هم سرچ کردم همچین مشکلی رو داشت که بعد یا وسط اپدیت هدست دیگه روشن نشده. واسه همین چون پوله زیادی هست میترسم بگیرم. شما با اپدیت مشکلی داشتید؟ کسی رو نمیشناسید g933 داشته باشه بپرسم ازش؟ هدست g533 مگه مشکلی‌ داره؟ نسبت به قیمتش خوب نیست؟

راجع به تمام محصولات دنیا که وسط آپدیت از کار افتادن تاپیک وجود داره از هر کدوم 100تا،تاپیک نمیشه منبع تحقیق و جستجو ! شما باید review ها رو ببینید

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

g533 نمیشه گفت به نسبت قیمت بد هست ولی اختلاف بسیا فاحشی با دو مدل دیگه داره.

درباره از کار افتادن هم با اطمینان بهتون میگم همش چرت محض هست. با خیال راحت خرید کنید.

لینک به دیدگاه

سلام.

بین مواردی که اشاره کردین قطعا g933 گزینه ی بهتریه(شخصا علاقه ای به هدست های بیسیم ندارم و از g633 که مدل سیم دارش هست استفاده میکنم اونهم فقط شب)

از مزایای این هدست میشه به بالانس بسیار مناسبش به عنوان یک هدست گیمینگ اشاره کرد که در همه ی فرکانس ها بالانس هست برخلاف هدست های asus که عموما صدای بمی دارن که روی midrange که مرتبط به مکالمه ها و صدای پا و امثال این صداها هست تاثیرمیگذاره درحالی که g933 بالانس بهتری داره و با وجود عمق مناسب بیس که sub bass و فرکانس های پایین رو بخوبی پوشش میده و از لحاظ muddy شدن صدا  و خفه شدن صدا و تاثیر روی midrange شرایط بهتری داره . مورد بعدی soundstage هست که g933 نسبت به asus کمی بهتره اما هیچکدوم حتی نزدیک به هدفون هایی مثل dt770 یا dt990 نیستن(توجه داشته باشین اینها مخصوص گیم نیستن وهدفون هستن یعنی بدون میکروفون و مقایسه با هدست گیمینگ صحیح نیست چون جنس صداشون کاملا متفاوت هست) یکی دیگه از مزیت های g933 امکان استفاده از هر دو صدای 7.1 مجازی dolby headphone و dts X هست که به ندرت هدستی licence هر دو رو همزمان داره.درصورتی هم که کارت صدای مناسبی دارین میتونین از طریق کابل 3.5mm به کارت صدا وصل کنین که موجب افزایش soundstage و جزییات صدا میشه و همچنین میتونین برای 7.1 مجازی در این حالت از نرم افزار razer surround استفاده کنین که یکی از بهترین 7.1 های مجازی هست. از لحاظ imaging هم g933 بهتر از asus هست بشرطی که بخوبی روی سر قرار بگیره که میرسیم به بزرگ ترین عیب این هدست که طراحی عجیبش هست که موجب فشار به جمجمه میشه بخصوص در اوایل استفاده و همچین بخوبی روی سر قرار نمیگیره که imaging و تشخیص زاویه و فاصله صدا رو ممکنه مشکلتر کنه(طراحی بصورتی هست که درایورها کمی زاویه دار قرار میگیرن بنابراین تنظیم مناسب هدست روی سر اهمیت بیشتری داره) و همچنین شما که مدل بدون سیم مدنظرتون هست و احتمالا هنگام استفاده تحرک دارین بیشتر به این نکته توجه داشته باشین که اگه بخواین محکم روی سرتون قرار بگیره فشار بیشتری به جمجمتون ممکنه وارد کنه.در عین حال یکی از نکات خوب این هست که ear cup ها فضای کافی برای اینکه گوش کامل داخلشون قرار بگیره دارن و از این نظر کاملا راحتن و همچین ear pad های بسیار خوبی داره که هم قابلیت تنفس مناسبی دارن و هم موجب گرم شدن و تعریق و یا خارش گوش نمیشن و همزمان تا حد مناسبی از نشتی صدا جلوگیری میکنن .از لحاظ کیفیت میکروفون به عنوان یک هدست گیمینگ خوبه و هیچ مشکلی نداره (کیفیت نسبت به مدل های قبلی لاجیتک بهبود داشته).از لحاظ وزن هم سبک تره از strix اگه اشتباه نکنم(توجه داشته باشین گاهی وزن با سیم یا بدون سیم سنجش میشه) مورد دیگه هم که میتونین مدنظر داشته باشین steelseries 350 هست (سیم دار) که soundstage بهتری داره اما نشتی صداش هم بیشتره و همچنین هدبندش auto adjust هست که شاید راحت تر باشه برای بعضی ها و وزن بسیار مناسبی هم داره و همچنین میکروفون مناسبی داره.مدل 650 رو پیشنهاد نمیکنم چون بیشتر مناسب کسایی هست که به بیس بیشتر از همه چیز اهمیت میدن و مدل 800 یا 840 هم که قیمت بالایی دارن اما بیسیم هستن.مدل های جدید steelseries گمان نکنم وارد شده باشه هنوز.از هدست های 7.1 واقعی هم دوری کنین چون بجای 2 درایو با کیفیت چند درایور با کیفیت کمتر دارن و همچنین وزن بیشتری دارن.درمورد مشکل update هم مشکلی نیست و جای نگرانی نداره(توجه داشته باشین مدل g633 استفاده میکنم)

ویرایش: قیمت هاشون رو چک کردم.2.200 (حقوق کامل 2 ماه برخی از هموطنامون)برای همچین هدست هایی واقعا بنظرم ارزشش رو نداره.زمانی که بنده خریدم g633 حدود 550 هزارتومن قیمتش بود(تنها تفاوتشون در سیم دار بودن هست) . این هزینه برای هدفون حرفه ای توجیه داره اما برای هدست گیمینگ خیر.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

درمورد g533 سایتی مثل rtings.com که تست هاش رو بر اساس تجهیزات مخصوص و روش های علمی! با نمودار انجام میده g533 در همه ی موارد از جمله bass ,treble,mid و Imaging و soundstage عملکرد بهتری داره نسبت به g933 و حتی در برخی موارد بهتر از dt770 اما متاسفانه بنظرم این سایت گاها امتیاز های عجیبی به هدفون هایی که شخصا تست کردم میده(به عنوان مثال soundstage هدفونی مثل dt770 رو کمتر از هدست گیمینگی مثل g933 نشون داده!. تست نکردم g533 رو که نظر قطعی بدم اما گمان نکنم بهتر از g933 باشه با اینحال اگه امکانش بود خودتون تست کنین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام دوستان بنده تا سقف ۲۳۰۰ قصد خرید هدست دارم ترجیحا بیسیم که با سیم هم کار کنه. این مدل ها مد نظرم هست اگر کسی داشته و یا نظری داره راهنمایی کنه. در ضمن این مدل ایسوس رو میگن کیفیت میکروفن بده و جنس ساختش و لاجیتک این مدل g933 رو میگن مشکل کارخونه ای داره و یا مشکل های دیگه موقع اپدیت. اگه کسی داشته میتونه بهم کمک کنه؟ چون خیلی جاها دیگه هم تعریف کردن و مشکلی نبوده.

1. Asus strix wireless headset

2. Logitech g933

3. Logitech g533

اگر یه وقتی امکان افزایش بودجه داشتید من مدل فوق حرفه ای Beyerdynamic mmx 300.2nd رو بهتون پیشنهاد میدم که سیمی هم هست و شاید خوشتون نیاد ولی از نظر کیفیت صدا ، میکروفون و کیفیت ساخت حرفی واسه گفتن نمیذاره!

البته این مدل به خاطر سانداستیج عالی که داره توی بازیا بیشتر شهره هست و از رده پشت بسته هست که وقتی میذارم روی سرم کلا صدای محیط بیرون نصف میشه و به دلیل بزرگی و نرمی به راحتی روی گوش و سرقرار میگیره و تمام اجزاش در صورت داشتن مشکل قابله تعویضه ( یعنی میشه تا آخر عمر نگهش داست )و خودش هم در آلمان به صورت دست ساز ساخته میشه ! به شخصه بهترین هدستیه که تا الان داشتم و به شمام پیشنهاد میکنم اگر بودجتون اجازه داد نیم نگاهی هم به این کوچولو بندازید ?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

راجع به تمام محصولات دنیا که وسط آپدیت از کار افتادن تاپیک وجود داره از هر کدوم 100تا،تاپیک نمیشه منبع تحقیق و جستجو ! شما باید review ها رو ببینید

در 1 ساعت قبل، abidi گفته است :

اگر یه وقتی امکان افزایش بودجه داشتید من مدل فوق حرفه ای Beyerdynamic mmx 300.2nd رو بهتون پیشنهاد میدم که سیمی هم هست و شاید خوشتون نیاد ولی از نظر کیفیت صدا ، میکروفون و کیفیت ساخت حرفی واسه گفتن نمیذاره!

البته این مدل به خاطر سانداستیج عالی که داره توی بازیا بیشتر شهره هست و از رده پشت بسته هست که وقتی میذارم روی سرم کلا صدای محیط بیرون نصف میشه و به دلیل بزرگی و نرمی به راحتی روی گوش و سرقرار میگیره و تمام اجزاش در صورت داشتن مشکل قابله تعویضه ( یعنی میشه تا آخر عمر نگهش داست )و خودش هم در آلمان به صورت دست ساز ساخته میشه ! به شخصه بهترین هدستیه که تا الان داشتم و به شمام پیشنهاد میکنم اگر بودجتون اجازه داد نیم نگاهی هم به این کوچولو بندازید 1f609.png

در 3 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

درمورد g533 سایتی مثل rtings.com که تست هاش رو بر اساس تجهیزات مخصوص و روش های علمی! با نمودار انجام میده g533 در همه ی موارد از جمله bass ,treble,mid و Imaging و soundstage عملکرد بهتری داره نسبت به g933 و حتی در برخی موارد بهتر از dt770 اما متاسفانه بنظرم این سایت گاها امتیاز های عجیبی به هدفون هایی که شخصا تست کردم میده(به عنوان مثال soundstage هدفونی مثل dt770 رو کمتر از هدست گیمینگی مثل g933 نشون داده!. تست نکردم g533 رو که نظر قطعی بدم اما گمان نکنم بهتر از g933 باشه با اینحال اگه امکانش بود خودتون تست کنین.

در 3 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

g533 نمیشه گفت به نسبت قیمت بد هست ولی اختلاف بسیا فاحشی با دو مدل دیگه داره.

درباره از کار افتادن هم با اطمینان بهتون میگم همش چرت محض هست. با خیال راحت خرید کنید.

ممنون از جواب هاتون و وقتی گذاشتید ?? تصمیم‌ گرفتم همون g933 رو  بگیرم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...