رفتن به مطلب

راهنماي در مورد خريد کارت کپچر Hd

Recommended Posts

سلام

من خيلي وقته کارت کپچر دارم ولي در حال حاضر نياز به کارتي دارم که بتونه علاوه بر فرمت هاي معمول avi - mpg - mpg2- که مي شه همون vcd و dvd , ...

فرمت HD-DVD هم بتونه کپچر کنه و قيمت اش هم مناسب باشه

اگه چيپ فيليپس باشه چون الان دارم خيلي راضي هستم بسيار خوب هست اش

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

من خيلي وقته کارت کپچر دارم ولي در حال حاضر نياز به کارتي دارم که بتونه علاوه بر فرمت هاي معمول avi - mpg - mpg2- که مي شه همون vcd و dvd , ...

فرمت HD-DVD هم بتونه کپچر کنه و قيمت اش هم مناسب باشه

اگه چيپ فيليپس باشه چون الان دارم خيلي راضي هستم بسيار خوب هست اش

با تشکر

با سلام

من امروز براتون سوال کردم و تا اونجایی که سوال کردم اطلاعات کاملا دقیق نتونستم بدست بیارم فقط یکی از دوستان گفتن که حدود 600000 تومان باید برای این کار هزینه بشه ولی بازم دقیقا مدلی یا چیزی بهم نگفتن . و بهترین راه اینه که شما یه تحقیق کلی بکنید و اگر مدلی مشاهده کردید من براتون توی بازار جستجو کنم .

لینک به دیدگاه

با سلام

من امروز براتون سوال کردم و تا اونجایی که سوال کردم اطلاعات کاملا دقیق نتونستم بدست بیارم فقط یکی از دوستان گفتن که حدود 600000 تومان باید برای این کار هزینه بشه ولی بازم دقیقا مدلی یا چیزی بهم نگفتن . و بهترین راه اینه که شما یه تحقیق کلی بکنید و اگر مدلی مشاهده کردید من براتون توی بازار جستجو کنم .

سلام

دست شما درد نکنه

من هم توي پيغام خصوصي لينک دادم به اون مدلي که دوستمون Mr pc معرفي کردند که الان مجدد مشخص مي کنم البته با اين قيمت ها فعلا نمي تونم بخرم

اين مدل رو جناب MR PC معرفي کردند:

Compro Intros Powerful VideoMate Vista E800F PCIe x1 TV/FM Tuner Card

211898788ad69e2b8b8931df48cc6ae05fc4303.jpg

در اين پست:

http://www.lioncomputer.ir/forum/showpost.php?p=5651&postcount=2

و اين هم مشخصات کارت:

hybrid PCIe interface DVB-T and analog TV/FM tuner

powerful real-time hardware MPEG-2 encoder

enjoy viewing DVB-T digital TV or analog TV

The built-in hardware MPEG-2 encoder provides excellent video quality with minimum CPU usage

universal analog TV or free-to-air 1080i HDTV quality digital TV watching/recording, channel surfing, timeshifting, still frames capture, Transport Stream recording and playback in digital TV

Compatible with Microsoft Windows Vista

لینک به دیدگاه

سلام

دست شما درد نکنه

من هم توي پيغام خصوصي لينک دادم به اون مدلي که دوستمون Mr pc معرفي کردند که الان مجدد مشخص مي کنم البته با اين قيمت ها فعلا نمي تونم بخرم

اين مدل رو جناب MR PC معرفي کردند:

__________________[/left]

سلام

من امروز بازم پرسو جو کردم و تونستم یه سری قیمت بگیرم ولی وقتی گفتن حدود 1200000 تومان من اصلا از ترس مدل رو هم نپرسیدم .

به نظر من فعلا اگر حتما لازم ندارید این رو فراموش کنید و یا اگر جایی سراغ دارید که قمیتهای پایین هم داره و مدل دارید با قیمت بهم بگید من براتون بپرسم .

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان . اگه ميشه كارت TV & Capture تا 100 هزارتومان رو معرفي كنيد و اگه ميشه قيمتشو بگيد !

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . اگه ميشه كارت TV & Capture تا 100 هزارتومان رو معرفي كنيد و اگه ميشه قيمتشو بگيد !

درود

محمد جان کارت توی این قیمت مدل DG max AVDV tiger هستش که حدودا 70 تومانه و اگر با کیفیتی تر خواستی پیناکل هستش که حدودا خوبش از 130 تومان شروع میشه به بالا

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام

کسی میدونه این دو مدل تو ایران هست یا نه

Blackmagic DeckLink Studio

Blackmagic DeckLink HD Extreme

لینک به دیدگاه

سلام

کسی میدونه این دو مدل تو ایران هست یا نه

blackmagic decklink studio

blackmagic decklink hd extreme

درود

نه عزیز متاسفانه من پرسیدم تا اونجایی که پرسیدم نداشتن .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من یک کارت پینایکل خیلی خوب می خوام کسی از قیمت و نوع مدل ان اطلاعاتی داره

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من یک کارت ادیت خوب میخواهم که هم با پریمر هم با پینایکل سازکار باشه در ضمن از نوع خارجی باشه بهتره اگر کسی ا

طلاع دارد در مورد قیمت ونوع ان متشکرم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

من میخوام یه کارت tv بخرم که قابلیت کپچر سخت افزاری داشته باشه اما نمیدونم کدوم مدل بهتره . تو اینترنت گشتم و فکر میکنم کارت های leadtek کارتهای خوبی باشن اما از مدل ها و قیمت ها اطلاعی ندارم .

میشه یکی به من کمک کنه .

کیفیت تصویر برام مهم اما نه آنچنان اما میخوام صدا و تصویر جابجا نباشه . قیمت هم تا 50 تومن .

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...