رفتن به مطلب

ارزش امتیازات تا تاریخ 23/8/1390 50 تومان خواهد شد

Recommended Posts

درود دوستان گلم

ما برای اینکه بتونیم برای امتیازاتی که کاربران میگیرن ارزش قائل بشیم اومدیم برای هر امتیاز مبلغی مشخص کردیم و گفتیم که هر امتیاز 100 تومان ارزش داره و حتی در همون زمان نوشتیم که امکان تغییر این ارزش وجود داره .

با وجود اینکه کاربران عزیز این بخش رو کاملا شناختن تا تاریخ 23/8/1390 میتونن امتیازت موجود خودشون رو با ارزش 100 تومان خرج کنن و این یک اطلاعیه هستش و از تاریخ 24/8/1390 ارزش هر امتیاز 50 تومان خواهد شد .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود دوستان گلم

این تاپیک مثل تاپیکی که اعلام شد هر امتیاز 100 تومان ارزش داره ایجاد شده و از تمام کاربران عزیز خواسته شده که تا تاریخ مقرر امتیازاشون رو خرج کنن . حالا نمیدونم چه دلیلی وجود داره که ناراحت بشیسد و بگید نه من دیر فهمیدم و یا هر چیز دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا حالا شده ما حرفی بزنیم و زیرش بزنیم ؟؟؟؟؟؟

همون جور که قوانین رو اجرا میکنیم جسارتا دلخور نشید و قوانین اجرا میشه باز و وقتی گفتیم امتیازات از 23/8/90 ارزشش نصف میشه حتما بر مبنای همین اجرا میشه

خدا رو شکر میکنم که اعلام کردیم وگرنه باید تا قیامت جواب پس میدادیم

در ضمن تو قوانین قبلی هم اعلام کردیم که لیون کامپیوتر مجاز به تغییر ارزش امتیازات خواهد بود .

لطفا به هم احترام بگذاریم و خودمون رو به راههایی مثل علی چپ نزنیم

با تشکر از تمام کسانیکه به اینجور مسائل توجه کامل دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود جناب حسینی

بنده دقیق متوجه نشدم هر 10 امتیاز الان 50 تومان هست یا هر امتیاز 50 تومان؟

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی

بنده دقیق متوجه نشدم هر 10 امتیاز الان 50 تومان هست یا هر امتیاز 50 تومان؟

درود دانیال جان

هر امتیاز 50 تومان هستش .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی من 100% حرف شما رو قبول دارم و توضیحات و اطلاع رسانی شما واضح و مشخص بود و بررسی کردم دیدم حتی موقع مسابقه هم اعلام کرده بودید ،پس نمیشه بهانه ای آورد.

من هم از فرصت استفاده کردم و امتیازاتم رو خرج کردم و در اولین فرصت تصاویر اجناسی که از این راه آقای حسینی لطف کردن و فرستادن رو میزارم تا دوستان ببینند.

لینک به دیدگاه

جناب حسینی من 100% حرف شما رو قبول دارم و توضیحات و اطلاع رسانی شما واضح و مشخص بود و بررسی کردم دیدم حتی موقع مسابقه هم اعلام کرده بودید ،پس نمیشه بهانه ای آورد.

من هم از فرصت استفاده کردم و امتیازاتم رو خرج کردم و در اولین فرصت تصاویر اجناسی که از این راه آقای حسینی لطف کردن و فرستادن رو میزارم تا دوستان ببینند.

ممنونم مجید جان و مبارکتون باشه و حق شماست چون واقعا زحمت کشیدید عزیز

زحمات شما دوستان گلم بیشتر اینها ارزش داره ولی باور کنید بسیار سایت هزینه برداره و مشکلات خودش رو داره و همیشه تزم این بوده که بجای اینکه هزینه کنیم تبلیغ کنیم و بدیم یه نفر دیگه بخوره , همین مبلغ ناچیز رو به کاربران عزیز که به ما افتخار میدن تقدیم بشه .

در کل از همه شما دوسنان گلم تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از آقای حسینی که لطف کردن و این قطعات رو برای من فرستادن. از همه دوستانی که لطف کردن و به من امتیاز دادن هم تشکر میکنم.

تصاویر که گفته بودم:

60267nr9nqbzfa4blf15.jpg

ca410k394x1xqd301911.jpg

3nescvu9p3brskgdc6z.jpg

0xurdemb78qgv5xgjx5.jpg

17msq5ftjmp391tspjsf.jpg

لینک به دیدگاه

مجید جان همه اینها نتیجه زحمات خودت بوده و بس عزیز و باعث افتخاریه که دوستانی مثل شما داریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . آقای حسینی عزیز من اگر بخام اقدام به خرج کردن امتیاز کنم باید از فروشگاه خرید کنم ؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام . آقای حسینی عزیز من اگر بخام اقدام به خرج کردن امتیاز کنم باید از فروشگاه خرید کنم ؟

درود

بله عزیز هر وقت خواستید خرید کنید در خدمتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...