رفتن به مطلب

سوء استفاده سایت Downloadha از سیستم مهمان برای عملیات ماینینگ !

KINGPIN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان و کاربران انجمن

راستش در حال وبگردی و گشت و گذار تو اینترنت بودم ک پام به سایت دانلود ها باز شد و متوجه شدم صدای فن استاک CPU یه مرتبه رفت بالا ! توجهم جلب شد که دما و طی لود ب نظر زیادی یدفعه رفته بالا ...

طی بررسی پروسس یونیت ها متوجه شدم خبری از پردازش سنگین و انچنانی تو خود ویندوز نیست تا اینکه تب وبسایت دانلود ها رو بستم و دیدم صدای فن کم شد و سیستم از لود خارج شد !!!

بعله !

در کمال ناباوری متوجه شدم سایت مذکور  از سیستم مهمان برای احتمال قوی برای عملیات ماینینگ استفاده میکنه .

این شرایط کارایی سیستم دوم بنده تو ویندوز هست :

Capture.thumb.JPG.03b7be876b358d2e52b06292c9281acb.JPG

این هم وقتی میرم تو سایت دانلود ها (توجه کنید ک فقط سایت دانلود ها اینجوریه) !

Capture2.thumb.JPG.4d8d0782efcb924673e63dd42c983bc8.JPG

اینم از وضعیت لود cpu که بدبخت یکسره فول اسپید اونم در حالت XFR ! در حال لود بود !

Capture3.thumb.JPG.35cf571b32acd3a8e8a333907d04a5cb.JPG

چه توجیهی داره این کار سایت دانلود ها ؟ زرنگ بازی ؟ دزدی ؟ چی؟ با دوستان هماهنگ کردیم تا گزارش مفصلی از این زرنگ بازی بفرستیم برای مراجع مربوطه !!!  این شرایط من و شماییه که سر در میاریم از این چیزا

خیلی از یوزر هایی ک اطلاعاتی تو این حیطه ندارن فکر کنید چقدره تعدادشون و ازشون اینطوری سو استفاده میشه وقتی چندین ساعت تو این سایت میخوان بشینن چیزی دانلود کنن ...

در اخر اینکه سعی کنید از سایت Dozdha بازدید و دانلودی نداشته باشید

لینک به دیدگاه

• ارسال 132
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

قبلا هم اینکارو کرده بودن

الان هم چک کردم حرف شما کاملا درسته دوباره شروع کردن

dl.thumb.jpg.57407bda9ccec086481dff1ddf51622e.jpg

لینک به دیدگاه

سایتای زیادی اینکارو میکنن ولی دیگه از Downloadha انتظار نداشتم?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

قبلا هم اینکارو کرده بودن

الان هم چک کردم حرف شما کاملا درسته دوباره شروع کردن

dl.thumb.jpg.57407bda9ccec086481dff1ddf51622e.jpg

ماشالا سفره دزدی و حروم خوری  پهنه دیگه تو مملکت ... از سایت گرفته تا بازار ارز و ... (دور از جون خودمون)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

ماشالا سفره دزدی و حروم خوری  پهنه دیگه تو مملکت ... از سایت گرفته تا بازار ارز و ... (دور از جون خودمون)

خوب بچه ها هم از بزرگتراشون  یاد میگیرن دیگه ?

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

خوب بچه ها هم از بزرگتراشون  یاد میگیرن دیگه 1f609.png

چی بگم والا ... بعد تو سایت هاشون عکس های مقامات کشوری هم میذارن یا مینویسن تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد !!! قشنگ معلوم میشه چ خبره !

دوستان سایت های دیگه رو هم تو تاپیک معرفی کنن تا حدالمقدور سو استفاده این شیر پاک نخورده ها کمتر بشه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Good gamer گفته است :

از استارتر عزیز ممنونم بابت اطلاع رسانی2764.png

واقعا من دیگه از دانلود ها انتظار نداشتم!

برادر عزیزم چطور میتونم این برنامه ماینر بلاک رو داشته باشم؟

https://chrome.google.com/webstore/detail/minerblock/emikbbbebcdfohonlaifafnoanocnebl?hl=en

این افزونه رو بر روی کروم نصب کنید.

لینک به دیدگاه

خب این بار دومشون هست دفعه قبلی هم مدیرش اومد یه اکانت اینجا ساخت و کلی زد تو سر ما که داریم بهتون خدمت میکنیم و نرم افزار قرار میدیم و فلان ! تا به امروز که زنده ام به عمرم از دانلود ها چیزی نگرفتم حتی win rar?

لینک به دیدگاه

مرز های دزدی رو جا به جا کردن! ولی واقعا خیلی بعید بود از دانلود ها! نزدیکه 3 ساله دارم ازشون دانلود میکنم!!! کسی ایمیل چیزی از مدیرش داره؟ خداوکیلی یک چیز تو دلم هست میخوام بهش بگم!!!

واقعا شرم اوره? منم امتحان کردم دمای سی پی یو تا 69 درجه رفت? از سایت اودم بیرون شد 37?

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

من از این سایت استفاده می کنم :

http://fileniko.com/

چون ساکن اصفهان هستم و از اینترنت مخابرات استفاده می کنم برام بدون کسر حجم هستش .

لینک به دیدگاه

درود

بعد دیدن صحبت های دوستان  تصمیم به امتحان این یار قدیمی گرفتم و بعد دیدن نتایج ابتدا کمی خنده و سپس مقداری سوختم که در نهایت منجر به سوختن ما... شد الانم دارم جاتون خالی از پماد الفا برای چرب کردن جای سوختگی استفاده میکنم

تا جایی که خاطرم هست این بار دومی هست که این سایت این عمل انجام دادن-و البته تاجایی که خاطرم هست دفعه قبل اینگونه جواب دادن که سایت حک شده و کدک های ماین درون کدک روت سایت قرار گرفته شده که هرگونه عمل توسط خودی هارا تکذیب و تقصیر نوخودی ها انداختند?

اینم عکس های نتایج من حقیر

زمانی که Block miner  روشن میباشد :

1777012947_bandicam2018-11-1318-29-58-460.thumb.jpg.ebbe1e55292473da2082103c5e490888.jpg

زمانی که Block miner خاموش میباشد:

632846653_bandicam2018-11-1318-30-21-470.thumb.jpg.a4b6be9c097c20307be76e3fb58d7cf0.jpg

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.چطورید ؟!

استارتر تاپیک و آقا یونس از کاربران حرفه ای هستن ولی من الان رفتم سایت دانلود ها پردازندم عادی بود و زیر فشار نرفت !

downloadha.thumb.png.2c6d64d8862c8e387b8ead47384052ed.png

من نمیتونم گناه کسی رو گردن بگیرم :D ولی یا اومدن تاپیک رو خوندن و سریع جمعش کردن یا هم ک رو بعضی سیستما احتمالا این عملیات اجرا میشه

لینک به دیدگاه

ممنون از همه بچه ها

بابت اطلاعات

آقا چرا با سیستم من کاری نداره پس؟

انقدر سیستم من کلنگ واسه سایت دانلودها که یه ماین سطحی برن؟ 

تحقیر شدم :3_grin:

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام دوستان.چطورید ؟!

استارتر تاپیک و آقا یونس از کاربران حرفه ای هستن ولی من الان رفتم سایت دانلود ها پردازندم عادی بود و زیر فشار نرفت !

downloadha.thumb.png.2c6d64d8862c8e387b8ead47384052ed.png

من نمیتونم گناه کسی رو گردن بگیرم :D ولی یا اومدن تاپیک رو خوندن و سریع جمعش کردن یا هم ک رو بعضی سیستما احتمالا این عملیات اجرا میشه

درود 

الانم دوباره تست کردم 

و همچنان عملیات دزدی پابرجا بود

احتمالا آنتی ویروس خوبی داری یا یحتمل افزونه بلاک کننده ای داری....

در هرصورت خوشبحالت باد بیاد یا سیل /محکم نشستی پشت سیستم و لبخندی ملیح بر لبانت جاریست

لینک به دیدگاه

مثل دفعه قبل میگن هک شدیم و قضیه رو فیصله میدن

به نظرم دیگه از این سایت بازدید نداشته باشید تا تنبیه بشه

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

الانم دوباره تست کردم 

و همچنان عملیات دزدی پابرجا بود

احتمالا آنتی ویروس خوبی داری یا یحتمل افزونه بلاک کننده ای داری....

در هرصورت خوشبحالت باد بیاد یا سیل /محکم نشستی پشت سیستم و لبخندی ملیح بر لبانت جاریست

سلام دادا.نمیدونم والا آنتی ویروسم ک همون تحفه خود مایکروسافته ! چند سالیه انتی ویروس نصب نکردم و فقط جلوی ورودی های سیستم رو میگیرم تا سیستم ویروسی نشه

افزونه بلاکر تبلیغات داشتم ک اونارو هم متوقف کردم.والا اینجور ک دوستان میگن قبلا هم سایت دانلود ها ازاین کارا کرده .من خودم به شخصه از سایتی مث دانلود ها انتظار نداشتم!آخه بالا و پایین و چپ و راست سایت تبلیغاته دیگه این کثافت کاری ماین چیه دیگه

خخخ دادا درمورد جمله آخرت باد بیاد یا بارون اینترنت خونه قطع میشه و من باید برم تازه به کارام برسم :D 

لینک به دیدگاه

بله بدون افزونه uBlockکه میرم تو سایت، cpu میشه 80درصد.

به همه توصیه میکنم این افزونه رو نصب کنن. علاوه بر این دزدی ها اکثر تبلیغات سایتا و مخصوصا تبلیغات آزاردهنده اول ویدیوهای یوتیوبو حذف میکنه

لینک به دیدگاه

اینم راه دزدی هست واقعا ....به شرفشون بگذریم ....

من cpu همینطوری سیستم میاد بالا 50 درصد لود هست کسی میدونه چرا ...هیچ برنامه ایی هم باز نیست 

i5 4690  8 gb raM

trtr.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون بابت اطلاع رسانی

image.png.9191142aaa1ec8127f5da027d0fdea08.pngimage.thumb.png.8785a81e3a47ea25c049b5a675782125.pngimage.png.4fb0cd34c597ef5d9f6fdb908c48a2ca.png

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mohsen19x گفته است :

اینم راه دزدی هست واقعا ....به شرفشون بگذریم ....

من cpu همینطوری سیستم میاد بالا 50 درصد لود هست کسی میدونه چرا ...هیچ برنامه ایی هم باز نیست 

i5 4690  8 gb raM

1

الان task manager ت بیشترین cpuرو گرفته.اول کار که بازش میکنی میره بالا بعد باید معمولی شه دو سه ثانیه بعد

ویرایش شده توسط alireza fattahi
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

الان task manager ت بیشترین cpuرو گرفته.اول کار که بازش میکنی میره بالا بعد باید معمولی شه دو سه ثانیه بعد

برنامه چیه که بدون تسک منجر چک کنم بر میگرده به حالت قبل یا نه ؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohsen19x گفته است :

برنامه چیه که بدون تسک منجر چک کنم بر میگرده به حالت قبل یا نه ؟

همون تسک منیجر باید بعد دو سه ثانیه درصد استفاده از cpu ش کم شه. Process Explorer  برنامه خوبیه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

همون تسک منیجر باید بعد دو سه ثانیه درصد استفاده از cpu ش کم شه. Process Explorer  برنامه خوبیه

48 درصد میشه ...کم نمیشه ..!!!! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...