رفتن به مطلب

سوء استفاده سایت Downloadha از سیستم مهمان برای عملیات ماینینگ !

KINGPIN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 39 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است :

اما من  پلاگین نو کوین دارم اخطار میده اکر سایت بخواد ماین بکنه این مشکل  رو  نداشتم در کل ویندوز دفندر هم تو اپدیت های جدید جلوشو میگیره سعی کنید اپدیت باشین

داداش خود ادمین سایت اومده پوزش خواسته بعد شما قبول نمیکنی؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 132
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به نظرم صاحب سایت باید یک پاپ آپ بزاره وقتی وارد سایت میشید به کاربر اطلاع بده که مدت زمانی که در سایت هستید برای تامین هزینه های سایت سیستم شما تحت ماین قرار می گیره دو گزینه "موافقم" و "موافق نیستم" بزاره که اگه کاربر روی موافقم کلیک کرد وارد سایت بشه اگر موافق نیستم رو زد وارد یک سایت دیگه مثلا گوگل بشه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Gintama گفته است :

به نظرم صاحب سایت باید یک پاپ آپ بزاره وقتی وارد سایت میشید به کاربر اطلاع بده که مدت زمانی که در سایت هستید برای تامین هزینه های سایت سیستم شما تحت ماین قرار می گیره دو گزینه "موافقم" و "موافق نیستم" بزاره که اگه کاربر روی موافقم کلیک کرد وارد سایت بشه اگر موافق نیستم رو زد وارد یک سایت دیگه مثلا گوگل بشه.

دقیقا...

الان درسایت FitGirl که یک فشرده کننده بازی هست صفحه ای رو گذاشته برای کاربرانی که میخوان کمک کنن وارد اون صفحه میشن و با صلاح خودشون سیستم رو برای ماین قرار میدن.

حتی میتونن انتخاب کنن که حداکثر با چه درصدی از سیستم استفاده بشه!...نه مثل اینا بیاد برای همه صفحاتش قرار بده و بدون اطلاع دزدی کنه!

451135999_Screenshot(57).thumb.png.f3f1919fc644199a2f2d7f8a10cb0426.png

http://fitgirl-repacks.site/donate-by-mining/

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ??????? گفته است :

سلام اقا ارمین عزیز

حرفاتون درست اما هزینه استهلاک قطعاتی مثل cpu ک قیمتش تو بازار ساعتی داره میره بالا رو دانلود ها میده؟ اصن استهلاک و لود بیخودی و گرما و نویز فن و فلان و بهمان ب کنار شما راضی هستی از سیستم شما استفاده بشه و ضرر هم متحمل بشی؟ پول برق هم جهنم اصن ولی اینکار اسم رسمی و کامل و اصولیش حروم خوری هست... نمیخوام جا نماز اب بکشم ک بگم بنده دیندار مقید هستم اما این کار در هر شکلی ک باشه حروم محسوب میشه و سو استفادس

پس دستبرد ب داشته های ی شخص و اشخاص و کلا عموم خیلی کار زشتیه

برادر اینکه شما بدون اجازه ناشر بازی، برین از سایت دانلود ها بازی کرکی دانلود بفرمایید - حروم خوری به حساب نمیاد؟ یا اینکه چون ناشر بازی خارجیه حلاله؟ اسمش سو استفاده از زحمات دیگران نیست؟ چرا هست. پس من هم که میرم به اون سایت دارم سو استفاده می کنم، for whatever reason منم دارم بدون اجازه مالک از اون نرم افزار استفاده می کنم. پس من و شما هم به هر شکلی بازی کرکی دانلود و استفاده کنیم حروم محسوب میشه و سو استفاده است.

من نمیگم ماین کردن اینطوری کار درستیه، نه، من چنین حرفی نزدم، برید اعتراض کنید، منم اعتراض دارم، اما یکی از دوستان گفت برین گزارش بدین پلیس فتا!، آخه این حد از عکس العمل صحیح نیست. آدم که نکشته.

اصلا من و شما ناراحتیم، ما راضی نیستیم از سیستمون برای ماین استفاده بشه، خوب نمیریم به اون سایت، تمام. دعوت نامه که برای ما نفرستادن.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

درود بر شما، با حرفاتون موافقم ، از طرفی اصلا با این حرف دوست عزیزمون که گفتن " اصلا گیرم برای چند ثانیه یا دقیقه ای که در سایتشون هستید ماین می کنند، اینقدر عصبانیت نداره. من ترجیه میدم دانلود ها باشه و ماین کنه تا اینکه تعطیل بشه و بره. " نمی تونم کنار بیام، یعنی چی؟! کار اشتباه اشتباهه، نمیشه همینطوری با این استدلال های غیر منطقی توجیه شون کرد، شاید شما دوست داری از منابعت همینطوری هر کسی استفاده کنه، آیا بقیه هم مایل هستن به اینکار؟!

میدونید حکایت ما شبیه اون دوستیه که ویندوز 10 کرکی دانلود می کنه و نصب می کنه، بعدش که متوجه میشه مایکروسافت بدون اطلاعش از منابع سیستمش برای آپدیت بقیه استفاده می کنه، شاکی میشه میره کامنت اعتراضی می نویسه واسه مایکروسافت که چرا بدون اجازه من از منابع سیستمم استفاده کردی!

یکی نیست بگه داداش تو خودت اون ویندوز 10 رو به صورت دزدی داری استفاه می کنی، بعدش اعتراض داری به مایکروسافت که چرا بدون اجازه تو از منابع سیستمت برای آپدیت بقیه استفاده می کنه؟

به قول شما، کار اشتباه اشتباهه، کار ما برای رفتن به اون سایت برای دانلود مجانی بازی های پولی به همون اندازه اشتباهه که کار اون سایت برای ماین کردن بدون اجازه روی سیستم های ما.

مسئله اینه برخی دوستان چنان شاکی هستند که انگاری ما که اینطرف هستیم همه پاکدست و معصومیم و یک گرگ اونطرف داره از ما سو استفاده می کنه.

نه داداش، توی این داستان همه دستشون توی جیب یکی دیگه است، چه اونی که بدون اجازه ماین می کنه، چه اونی که بدون اجازه مالک قانونی، بازی دانلود می کنه.

بد نیست یه سوزن به خودمون بزنیم یه جوالدوز به مردم. کار هیچ کسی این وسط قشنگ نیست.

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

میدونید حکایت ما شبیه اون دوستیه که ویندوز 10 کرکی دانلود می کنه و نصب می کنه، بعدش که متوجه میشه مایکروسافت بدون اطلاعش از منابع سیستمش برای آپدیت بقیه استفاده می کنه، شاکی میشه میره کامنت اعتراضی می نویسه واسه مایکروسافت که چرا بدون اجازه من از منابع سیستمم استفاده کردی!

یکی نیست بگه داداش تو خودت اون ویندوز 10 رو به صورت دزدی داری استفاه می کنی، بعدش اعتراض داری به مایکروسافت که چرا بدون اجازه تو از منابع سیستمت برای آپدیت بقیه استفاده می کنه؟

به قول شما، کار اشتباه اشتباهه، کار ما برای رفتن به اون سایت برای دانلود مجانی بازی های پولی به همون اندازه اشتباهه که کار اون سایت برای ماین کردن بدون اجازه روی سیستم های ما.

مسئله اینه برخی دوستان چنان شاکی هستند که انگاری ما که اینطرف هستیم همه پاکدست و معصومیم و یک گرگ اونطرف داره از ما سو استفاده می کنه.

نه داداش، توی این داستان همه دستشون توی جیب یکی دیگه است، چه اونی که بدون اجازه ماین می کنه، چه اونی که بدون اجازه مالک قانونی، بازی دانلود می کنه.

بد نیست یه سوزن به خودمون بزنیم یه جوالدوز به مردم. کار هیچ کسی این وسط قشنگ نیست.

دوست عزیز چرا سفسطه می کنید! چه ربطی داره! همه می دونن که سایت دانلودها نرم افزارهایی که میگذاره کرکی هست و کرک هم غیرمجازه، ولی دلیل نمیشه که شما بیای اسکریپت ماین بذاری رو سایتت  و الی آخر. هر کی میره داخل اون سایت می دونه که برای دانلود داره میره، ولی شما میگی من ترجیح میدم باشه و ماین کنه ، بجای اینکه تعطیل شه، خوب پس همون تعطیل شه بهتره که از ریشه همه مشکلات حل بشه، اما آیا میشه؟ دانلودها نباشه یه سایت دیگه، چرا سایت های دیگه ازین کارها نمی کنن، با این که بازدید خیلی خوبی هم دارن. یعنی نمیان سو استفاده رو به درجه بعدی ببرن، شما اومدی میگی من ترجیح میدم اونا باشن به کارشون ادامه بدن حتی با انجام اینکارتا اینکه نباشن. نیازی به سوزنکاری هم نداره. اون کسی که بدون اجازه مالک قانونی با این وضعیت درآمدی و هزینه های بالا میاد از بازی ها یا هر چی استفاده می کنه، ممکنه خوشش بیاد و بره اورجینالش رو بخره ، مثل خودمن قبلا کرکی استفاده می کردم، الان کلی از باز یهایی که قبلا کرکی بازی کرده بودم رو دارم و اصلا وقت پلی دادن مجددشون رو ممکنه نداشته باشم، ولی خوب اورجینالشون رو تو تخفیفات یا راه های دیگه گرفتم. ولی آیا در مورد ماین هم این قضیه برقرار هست؟!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Pooriya1886 گفته است :

دوستان من واسه سستمم هیپ اتفاقی نمیوفته ها  فکر میکنم به فایر فاکس کاری نداره

ویرایش 

من با کروم هم مشکلی ندارم  فکر میکنم شما ها سیستمتون یه ایرادی داره

اقا خیلی وقته این مشکل رفع شده بیشتر از 10ساعت هست

لینک به دیدگاه

این قصه سر دراز دارد...

دیبا موییز تا همین اواخر حتی تبلیغات هم نداشت یهو ماینر هم اضافه شده...

image.thumb.png.03789014bb8c917b17ed84bfad195ecc.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، Catalyst گفته است :

این قصه سر دراز دارد...

دیبا موییز تا همین اواخر حتی تبلیغات هم نداشت یهو ماینر هم اضافه شده...

image.thumb.png.03789014bb8c917b17ed84bfad195ecc.png

اینجوری که معلومه آنتی ویروس یا کاسپر سکیور کانکشن داره به خوبی عمل میکنه و نیازی به افزونه های مربوطه ماین نیست

5.thumb.JPG.5f0a8f8eb2c8461a0d0d061f097afd59.JPG

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/23, 17:43:00، ARMIN گفته است :

درود

مثال بسیار مع الفارغی بود.

گنه کرد در بلخ اهنگری ز شوشتر زدن گردن مسگری  عه؟بلهه دیگه دانلود ها قیم بازیهای کرکیه و لابد سود حاصل از ماینینگ توسط سیستم کاربرانش به جیب تک تک ناشران بازیهایی که گذاشته تو سایتش میره.

اگر بحث دزدی و حرومخوری واقعی باشه که سایتهای دانلوددر صدر جدول و رتبه اول رو دارن چون تمام بازیها و ... که گذاشتن رو از سطح نت جمع اوری کرده و بخاطر این کارها سود میکنه و پول در میاره که هیچ ماین هم انجام میده !!!و مطمعنان سر سوزنی هم بخاطر رضای خدا اینکارها را انجام نمیدن و همش و همش بخاطر اسکناس هستش.

در اخر از سایت دانلودها متشکر و ممنونم قبلا از سایتتون دانلود کردم و از لطفتون ممنونم(تشکرم تا جاییه که از سیستمم زپرتی بنده بعنوان ماین استفاده نشده باشه) .. و امیدوارم حداقل بار دیگه خاستید اینکارو کنید با رضایت کاربرتون انجام بدید و درشت در اول سایت با رنگ قرمز بزنید که بمحض ورود به این سایت سیستمتون استفاده برای سود ما میشه .

لینک به دیدگاه

الان جریان چیه از دزد میخای بدزدی ؟

افتخار داره ؟

جایزه میدن به شاه دزد ؟

یا صرفا جرم خودتون رو میخاید به واسطه گناه دیگران سرپوش بزارید ؟

همچین از دزدی دفاع میکنن ادم شک میکنه

سازنده بازی خودش میدونه بعد انتشار بازیش دیر یا زود کرک میشه ولی بازم سود میکنه

ولی ایا بازدید کننده سایت هم میدونه داره ازش سواستفاده میشه ؟

در گناهکار بودن هممون شکی نیست ولی گناه خودتون رو به خاطر گناهکار بودن دیگران سرپوش نزارید .

لینک به دیدگاه

گاهی شروع میکنه گاهی قطع میکنه قضیه چیه ؟

Capture2.thumb.JPG.4d2a461453c65c4bbd123e9f9ae7dcbe.JPG

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

در در 1397/08/23, 11:27:13، HK888 گفته است :

داداش پول میگیرن نفعشون تو این کاره

دزدی و فساد سراسر این کشور رو فرا گرفته 

وقتی این دزدا توسط خود مردم حمایت میشن چرا به کارشون ادامه ندن؟؟

اینجاش به ادم زور داره همین کسایی که از دزدا دفاع میکنن تو تاپیکای دیگه از بی انصافی و دزدیای این زمونه ناله میکنن

مثل اینکه کلمه «خجالت و شرم» از لغت نامه ما ایرانیا پاک شده

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

گاهی شروع میکنه گاهی قطع میکنه !

سلام دادا والا من قصد طرفداری ندارم.لعنت به اونی ک تو این گرونی داره بازم از مردم سو استفاده میکنه

ولی فک نمیکنی یه وقت سیستمت ویروس گرفته باشه دادا؟! واسه من سایت عادی عادیه!سایت دیبا مووی رو هم ک یکی از دوستان بالا گفت هم رفتم بازم عادی بود

827224622_minedownloadha.thumb.png.ddcb4d478ca1235cf28870d99ba6ad25.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

ولی فک نمیکنی یه وقت سیستمت ویروس گرفته باشه دادا؟! واسه من سایت عادی عادیه!سایت دیبا مووی رو هم ک یکی از دوستان بالا گفت هم رفتم بازم عادی بود

سلام

والا بعد اون روز چندین بار سایتشون رفتم واسه دانلود

درست شده بود. الان اوکیه :

Capture3.thumb.JPG.078096e1e9d18921084735e4ecea8b64.JPG

لینک به دیدگاه

بله،دانلود ها به گفته خودش در جریان نبوده و معذرت خواهی کرده:

hnbf_captfure.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/23, 00:09:56، ARMIN گفته است :

دوستان سایت دانلود ها تا جایی که میدونم یکی از معدود سایت هاییه که برای دانلود بازی ها هنوز در دسترسه و اگر بازیی بخواین می تونید برید دانلود کنید از اونجا. اون آدمها برای این خدماتشون که پولی از کاربرا نمیگیرن، برای تبلیغات هم که دارن شما راحت میتونید ضد تبلیغ نصب کنید و خلاص. 

اصلا گیرم برای چند ثانیه یا دقیقه ای که در سایتشون هستید ماین می کنند، اینقدر عصبانیت نداره. من ترجیه میدم دانلود ها باشه و ماین کنه تااینکه تعطیل بشه و بره.

من نمیگم کار درستیه، نه، باید رفت و به خودشون اعتراض کرد. ولی دیگه این حجم از زدن برای طرف بی انصافیه.

عالی من هم موافقم اگه خودشون اعلام کنن خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، iiraniangamei گفته است :

بله،دانلود ها به گفته خودش در جریان نبوده و معذرت خواهی کرده:

hnbf_captfure.jpg

واااااای این کامنت منه ?

لینک به دیدگاه

درود برهمه دوستان

هرچند بنده ماینر نیستم ولی یه چیزایی میدونم و اونم اینه که اصولا هر سیستمی نمیتونه قابلیت و یا قدرت لازم برای ماین رو داشته باشه و معمولا سیستم هایی با گراف های قدرتمند مورد استفاده قرار می گیرند و حالا این موضوع که یه سری از دوستان میگن سیستم ما با رفتن داخل سایت دانلودها مورد عملیات ماینینگ قرار گرفته ممکنه به خاطر نوع سیستم این عزیزانه که های اند هستند  و احتمال داره که در اسکریپت قرار داده شده در اون سایت یا دیگر سایت ها، سیستم های هدف با کانفیگ های مورد نظر مشخص شده باشند و علنا هر سیستمی مورد استفاده قرار نگیره؟!

نظرتون چیه دوستان؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود برهمه دوستان

هرچند بنده ماینر نیستم ولی یه چیزایی میدونم و اونم اینه که اصولا هر سیستمی نمیتونه قابلیت و یا قدرت لازم برای ماین رو داشته باشه و معمولا سیستم هایی با گراف های قدرتمند مورد استفاده قرار می گیرند و حالا این موضوع که یه سری از دوستان میگن سیستم ما با رفتن داخل سایت دانلودها مورد عملیات ماینینگ قرار گرفته ممکنه به خاطر نوع سیستم این عزیزانه که های اند هستند  و احتمال داره که در اسکریپت قرار داده شده در اون سایت یا دیگر سایت ها، سیستم های هدف با کانفیگ های مورد نظر مشخص شده باشند و علنا هر سیستمی مورد استفاده قرار نگیره؟!

نظرتون چیه دوستان؟

سلام

اصلا این اسکریپت از گرافیک استفاده نمیکنه فقط از پردازنده بهره میبره.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود برهمه دوستان

نظرتون چیه دوستان؟

نظرتون از اول تا آخر اشتباست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آنتی ویروس کاسپر بریزید نیازی به افزونه ماین اینا نیست خودش در جا بلوک میکنه

واسه تست به سایت مورد نظر الان سر زدم که کاسپر در جا بلوک کرد اینم آدرس بلوکی

20.11.2018 22.14.58;Dangerous URL blocked;"https://accounts.google.com/o/oauth2/postmessagerelay?parent=https://www.downloadha.com&jsh=m;/_/scs/apps-static/_/js/k%3doz.gapi.en_gb.r413h2yhqla.o/am%3dqq/rt%3dj/d%3d1/rs%3dagltccocfwmetpnhdm9esupjfruqyfsfkg/m%3d__features__";"https://accounts.google.com/o/oauth2/postmessagerelay?parent=https://www.downloadha.com&jsh=m;/_/scs/apps-static/_/js/k%3doz.gapi.en_gb.r413h2yhqla.o/am%3dqq/rt%3dj/d%3d1/rs%3dagltccocfwmetpnhdm9esupjfruqyfsfkg/m%3d__features__";KSN;Google Chrome;11/20/2018 22:14:58

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Good gamer گفته است :

مثل اینکه دانلود ها دست بردار نیست!!!!

rxa6_untitled.png;

نمیدونم من ک سر در نیووردم. گاهی شروع میشه گاهی قطع میشه... خلاصه ک معلوم نیس چ خبره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...