رفتن به مطلب

سوء استفاده سایت Downloadha از سیستم مهمان برای عملیات ماینینگ !

KINGPIN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیز.

بله دقیقا سال پیش اکانت ساخته شد و همکاران زحمت توضیحات رو کشیدن. دیدم که آبروریزی کردن سال پیش و توهین های نابه جا انجام شده اینبار به شخص دیگه ای نسپردم و گفتم مزاحم وقت شما و سایر عزیزان بشیم.

دقیقا دنبال پاسخ همین سئوالات هستیم و یک نکته بسیار بسیار جالب اینه که سال پیش هم همین حوالی این مشکل پیش اومده.

روی چشم حتما اطلاع میدیم. هاست دی ال همین سئوال ها رو پرسیدم و منتظر هستم یک جواب درست بدن تا هممون بدونیم قضیه چی هست.

برای بخش سئوالتون که فرمودین چرا الان متوجه شدین، حقیقت درگیر زندگی شخصی بودم. گفتم بیام بشینم پای سایت یه نیم ساعت کارا رو چک کردم بعد در نظرات دیدم که کاربران لینک به صفحه اینجا دادن. چون jquery سایت برای بنده cache بود اول دیدم که سایت سالم هست. بعد که hard refresh زدم دیدم بله! حالا جالب اینجاست که این اسکریپت ساعت 12ظهر روی سایت بارگذاری شده! و هاست دی ال هیچ تشخیصی نداده. به نظرم هاست دی ال باید جوابی کاملا منطقی و دقیق به ما بده که ریشه ی این موضوع مشخص بشه.

اطلاعات تکمیلی رو به زودی در اخیتارتون قرار میدیم

سپاس از دلسوزیتون.

لینک به دیدگاه

• ارسال 132
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

جالبیش اینه این سایت تبلیغات با نرخ میلیونی داره باز حرف از پول میزنه

مرد مومن نصف دانلود های شما که کپی پیست هست فقط عملیات فشرده سازی انجام میدید که اونم چیز خاصی نیست

بعد مردم معمولی یا کلاینت ها دسترسی به وب سرور شما ندارن که بخوان تغیر تو سورس کد ایجاد کنن هرچی هست کار خودتونه یا اون میزبانی که ازش سرور گرفتید

لینک به دیدگاه

کاربران عزیز لطفا نه توهین کنید ، نه افترا بزنید و نه بحث سیاسی راه بندازید .

مدیر سایت دانلودها قرار شده دقیقا توضیح بدن اینجا که مشکل چی بوده و چطور حل شده . منتظر خبر بمونید .

از افزونه های کروم و فایرفاکس کمک بگیرید برای جلوگیری از عملیات ماینینگ سایتها . فقط دانلود ها نیست ، خیلی از سایتها آلوده هستن الان .

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

در دراز مدت احتمالا

واسه من که عادی هستش آنتی ویروس کاسپر دارم البته همین الان افزونه مربوط هم نصب کردم که غیرفعالش هم کردم بازم عادی بود که قبلا دوتا افزونه مربوط داشتم که با تعویض ویندوز یادم رفته بود نصب کنم 

1.thumb.JPG.e433458724ce42c49d2a2378d7108b48.JPG

rx 480 چی میگهههه به به

لینک به دیدگاه

ممنونم حامدجان بابت کنترل قضیه.

صحبتی که با هاست دی ال داشتیم، چنین جوابی دادن. عکس رو پیوست کردم خدمت شما و کاربران محترم.

اسکریپت حدود 20دقیقه ای هست از سایت برداشته شده. اگر براتون هنوز در حال اجرا هست، لطفا یه clear cache بزنین تا کدها رو دوباره بازخوانی کنه.

پرسشی... امری... بود در خدمتم.

dlha-2.PNG

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

کاربران عزیز لطفا نه توهین کنید ، نه افترا بزنید و نه بحث سیاسی راه بندازید .

مدیر سایت دانلودها قرار شده دقیقا توضیح بدن اینجا که مشکل چی بوده و چطور حل شده . منتظر خبر بمونید .

از افزونه های کروم و فایرفاکس کمک بگیرید برای جلوگیری از عملیات ماینینگ سایتها . فقط دانلود ها نیست ، خیلی از سایتها آلوده هستن الان .

الان سورس کد رو نگاه کردم چیزی پیدا نکردم یعنی حذف شده ازش 

ولی باید توضیح بدن روزی 100000تا کاربر هم تو سایت بیا  با سیپیو 2هسته ای میشه 

200هزار هسته 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، amirhossein.baba گفته است :

ممنونم حامدجان بابت کنترل قضیه.

صحبتی که با هاست دی ال داشتیم، چنین جوابی دادن. عکس رو پیوست کردم خدمت شما و کاربران محترم.

اسکریپت حدود 20دقیقه ای هست از سایت برداشته شده. اگر براتون هنوز در حال اجرا هست، لطفا یه clear cache بزنین تا کدها رو دوباره بازخوانی کنه.

پرسشی... امری... بود در خدمتم.

dlha-2.PNG

من چک کردم ، افزونه no coin چیزی نشون نداد روی سایت . برداشته شده انگار .

لطفا این مورد رو تا پاسخ کامل  پیگیری کنید و نتیجه رو اعلام کنید تا همه در جریان قرار بگیرن . با تشکر از شما .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

روی مرورگر ie چطور میشه ماین رو غیر  فعال  کرد؟

من انتی ویروس نورتون دارم و روی IE جلوشو می گیره

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، amirhossein.baba گفته است :

سلام آقا حسین.امیدوارم مشکل سایتتون حل شده باشه

در مورد اینکه سایت شما داخلی حساب میشه یه سوال داشتم.سایت شما نیم بها حساب میشه ؟! یا 1/4 ؟!

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

من چک کردم ، افزونه no coin چیزی نشون نداد روی سایت . برداشته شده انگار .

لطفا این مورد رو تا پاسخ کامل  پیگیری کنید و نتیجه رو اعلام کنید تا همه در جریان قرار بگیرن . با تشکر از شما .

حتما چنین کاری رو انجام میدیم. متاسفانه دیروقت هست و کارشناس فنی هاست دی ال (همونطور که در صحبت ها هم مشاهده فرمودین) دسترسی به اینترنت ندارن.

حتما فردا که تشریف بیارن پیگیری میکنم و خبرتون میدم.

بازهم صمیمانه از همه ی عزیزان از طرف تیم دانلودها عذرخواهی میکنم.

شرمنده شما کاربران محترم شدیم با این مشکل بسیار ناراحت کننده. حتما گزارش تکمیلی خدمتتون ارائه خواهد شد.

سپاس از حمایتتون

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام آقا حسین.امیدوارم مشکل سایتتون حل شده باشه

در مورد اینکه سایت شما داخلی حساب میشه یه سوال داشتم.سایت شما نیم بها حساب میشه ؟! یا 1/4 ؟!

ممنونم عزیز. مشکل حل شده خداروشکر. دنبال ریشه ی مشکل هستیم.

همشهری هستین که عزیز. فقط برای های وب و پارس آنلاین در حال حاضر نیم بها هستیم متاسفانه. سرورها داخل ایران هست ولی دوستان دیگه نمیخوان کیسه رو شُل کنن!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، amirhossein.baba گفته است :

حتما چنین کاری رو انجام میدیم. متاسفانه دیروقت هست و کارشناس فنی هاست دی ال (همونطور که در صحبت ها هم مشاهده فرمودین) دسترسی به اینترنت ندارن.

حتما فردا که تشریف بیارن پیگیری میکنم و خبرتون میدم.

بازهم صمیمانه از همه ی عزیزان از طرف تیم دانلودها عذرخواهی میکنم.

شرمنده شما کاربران محترم شدیم با این مشکل بسیار ناراحت کننده. حتما گزارش تکمیلی خدمتتون ارائه خواهد شد.

سپاس از حمایتتون

بهتر هست داخل خود سایتتون پیام بزارید چون همه ی کاربرای شما اینجا نیستن  تا ببینن

خیلی خوشحالم که پاسخگو بودید 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دوستان سایت دانلود ها تا جایی که میدونم یکی از معدود سایت هاییه که برای دانلود بازی ها هنوز در دسترسه و اگر بازیی بخواین می تونید برید دانلود کنید از اونجا. اون آدمها برای این خدماتشون که پولی از کاربرا نمیگیرن، برای تبلیغات هم که دارن شما راحت میتونید ضد تبلیغ نصب کنید و خلاص. 

اصلا گیرم برای چند ثانیه یا دقیقه ای که در سایتشون هستید ماین می کنند، اینقدر عصبانیت نداره. من ترجیه میدم دانلود ها باشه و ماین کنه تااینکه تعطیل بشه و بره.

من نمیگم کار درستیه، نه، باید رفت و به خودشون اعتراض کرد. ولی دیگه این حجم از زدن برای طرف بی انصافیه.

شاتل لند بهتره ! در ضمن بیان بگن اقا شرایط استفاده از سایت ما اینه که تا زمانی که در سایت هستین با سیستمتون ماین می کنیم ! و نکته دیگه اینها یه اسکریپت درست کردن که توسط مرورگر دانلود می شه و تروجان هست و ممکنه محدود به باز بودن سایت در مرورگر نباشه !!!!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دوستان سایت دانلود ها تا جایی که میدونم یکی از معدود سایت هاییه که برای دانلود بازی ها هنوز در دسترسه و اگر بازیی بخواین می تونید برید دانلود کنید از اونجا. اون آدمها برای این خدماتشون که پولی از کاربرا نمیگیرن، برای تبلیغات هم که دارن شما راحت میتونید ضد تبلیغ نصب کنید و خلاص. 

اصلا گیرم برای چند ثانیه یا دقیقه ای که در سایتشون هستید ماین می کنند، اینقدر عصبانیت نداره. من ترجیه میدم دانلود ها باشه و ماین کنه تااینکه تعطیل بشه و بره.

من نمیگم کار درستیه، نه، باید رفت و به خودشون اعتراض کرد. ولی دیگه این حجم از زدن برای طرف بی انصافیه.

سلام اقا ارمین عزیز

حرفاتون درست اما هزینه استهلاک قطعاتی مثل cpu ک قیمتش تو بازار ساعتی داره میره بالا رو دانلود ها میده؟ اصن استهلاک و لود بیخودی و گرما و نویز فن و فلان و بهمان ب کنار شما راضی هستی از سیستم شما استفاده بشه و ضرر هم متحمل بشی؟ پول برق هم جهنم اصن ولی اینکار اسم رسمی و کامل و اصولیش حروم خوری هست... نمیخوام جا نماز اب بکشم ک بگم بنده دیندار مقید هستم اما این کار در هر شکلی ک باشه حروم محسوب میشه و سو استفادس شاید شما راضی باشی ولی من نوعی راضی نیستم از منابع پردازشی سیستم بنده ک پول پاش دادم تا خودم استفاده کنم برای دیگران استفاده شه. روزی چند هزار کاربر به اینجور سایت ها پاشون باز میشه؟ نادونسته این اتفاق ها براشون میوفته و از اون طرف ی نفر یا ی شاخه ای نشسته از استخر استخراج میکنه با نیروی کار مجانی ... تو هر دین و مذهب و انسانیتی این کار زشتیه. مثال بارزش تو تاریخ اجیر شدگان یهود بودن ک برای خود خواهی فراعنه همیشه مشغول کار و ذلت و حتی مرگ بودن. 

اگر اونجا بحث جون ادمی بود اینجا بحث ارزش داشته های ادمه. شما ماشینت رو میدی برای مسافرکشی مجانی ازش استفاده کنن؟ نه. بنده هم بر فرض مثال یه 7980xe دارم ک 30 میلیون پاش پول دادم... چرا باید برای اهداف جاه طلبانه بقبه مجانی از قدرت زیادش استفاده بشه؟ من پول دادم ک خودم استفاده کنم دیگه...

پس دستبرد ب داشته های ی شخص و اشخاص و کلا عموم خیلی کار زشتیه

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

سلام اقا ارمین عزیز

حرفاتون درست اما هزینه استهلاک قطعاتی مثل cpu ک قیمتش تو بازار ساعتی داره میره بالا رو دانلود ها میده؟ اصن استهلاک و لود بیخودی و گرما و نویز فن و فلان و بهمان ب کنار شما راضی هستی از سیستم شما استفاده بشه و ضرر هم متحمل بشی؟ پول برق هم جهنم اصن ولی اینکار اسم رسمی و کامل و اصولیش حروم خوری هست... نمیخوام جا نماز اب بکشم ک بگم بنده دیندار مقید هستم اما این کار در هر شکلی ک باشه حروم محسوب میشه و سو استفادس شاید شما راضی باشی ولی من نوعی راضی نیستم از منابع پردازشی سیستم بنده ک پول پاش دادم تا خودم استفاده کنم برای دیگران استفاده شه. روزی چند هزار کاربر به اینجور سایت ها پاشون باز میشه؟ نادونسته این اتفاق ها براشون میوفته و از اون طرف ی نفر یا ی شاخه ای نشسته از استخر استخراج میکنه با نیروی کار مجانی ... تو هر دین و مذهب و انسانیتی این کار زشتیه. مثال بارزش تو تاریخ اجیر شدگان یهود بودن ک برای خود خواهی فراعنه همیشه مشغول کار و ذلت و حتی مرگ بودن. 

اگر اونجا بحث جون ادمی بود اینجا بحث ارزش داشته های ادمه. شما ماشینت رو میدی برای مسافرکشی مجانی ازش استفاده کنن؟ نه. بنده هم بر فرض مثال یه 7980xe دارم ک 30 میلیون پاش پول دادم... چرا باید برای اهداف جاه طلبانه بقبه مجانی از قدرت زیادش استفاده بشه؟ من پول دادم ک خودم استفاده کنم دیگه...

پس دستبرد ب داشته های ی شخص و اشخاص و کلا عموم خیلی کار زشتیه

درود بر شما، با حرفاتون موافقم ، از طرفی اصلا با این حرف دوست عزیزمون که گفتن " اصلا گیرم برای چند ثانیه یا دقیقه ای که در سایتشون هستید ماین می کنند، اینقدر عصبانیت نداره. من ترجیه میدم دانلود ها باشه و ماین کنه تا اینکه تعطیل بشه و بره. " نمی تونم کنار بیام، یعنی چی؟! کار اشتباه اشتباهه، نمیشه همینطوری با این استدلال های غیر منطقی توجیه شون کرد، شاید شما دوست داری از منابعت همینطوری هر کسی استفاده کنه، آیا بقیه هم مایل هستن به اینکار؟! به چند ثانیه و دقیقه یه نفر نگاه نکنید، اندک اندک جمع گردد ... با این آمار بازدیدی که سایت داره میدونید چقدر ممکنه بشه؟!  آره اگر طرف بیاد بگه وقتی تو سایت من هستی، واسه حمایت و چه میدونم پرداخت هزینه های سایت، ماین هم میشه  و تکلیف مشخص باشه که هیچ، هر کی میخواد بره تو سایت خودش با دانش به این مسئله میره، ولی اینطوری اصلا درست نیست. خوبه سایت هایی مثل reddit تو ایران خیلی تو این زمینه ها جا باز نکرده، وگرنه انقدر راحت از کنار این مسئله که بار دوم هم هست تکرار میشه نمیشد رد شد.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

من نگران اونایی ام که فکر میکنن این اتفاق کار خود آدمین دانلودهاست

لینک به دیدگاه

درود

جای نگرانی نیستش شما می توانید با نصب Extensions های مورد نظر از اجرای شدن و یا در گیر شدن پردازنده شما توسط کدهای Java Script جلوگیری کنید. 

لینک به دیدگاه

جالبه برای من که یه عده از اینکه این سایت به عمد یا غیر عمد افزونه ماینر داره طرفداری و دفاع می کنن.شما برید داخل تموم این سایت ها در و دیوارشون تبلیغات و بنر و POP UP هست.اینارو مطمئن باشید مفتی نذاشتن توی سایتشون. شما دلتون دقیقا برای چی این سایتا می سوزه؟ مواردی که برای دانلود می ذارن که توی 100 تا سایت دیگه هست (هم داخلی هم خارجی). ضمن اینکه درصد زیادی شون(مخصوصا وقتی پای برنامه در میون باشه)  اصلا اطلاع ندارن این برنامه درست کار می کنه یا کرکش درسته یا نه (مثالش: آپدیت جدید Windows 10 Build 1809 October هستش که اصلا این آپدیت خرابه و خود میکروسافت این آپدیت رو جمع کرده ولی برید توی تمام سایت های ایرانی الان نسخه های قبلی ویندوز رو حذف کردن این رو گذاشتن برای دانلود.)

این سایت نباشه یه سایت دیگه،تمام سایتای داخلی هم جمع بشن سایتای خارجی. این سایت ها کار خاصی انجام نمی دن فقط فایل های Pirate شده رو روی سرور هاشون آپلود می کنن که این کارو نکنن هم نکردن 100 کار راه و چاره دیگه هست. یه فایل هم ازشون که دانلود می کنی داخل فایل rar میذارنش بعدم پسورد به اسم سایتشون می ذارن روش یا اگه فیلم باشه گوشه یا کنارش واتر مارک میذارن یه جوری که انگار روی  اون فایل یا فیلم حق آب و گل دارن.

در کل به نظر من هیچ  جایی برای دفاع کردن از همچین چیزی نیست.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، HK888 گفته است :

جالبه برای من که یه عده از اینکه این سایت به عمد یا غیر عمد افزونه ماینر داره طرفداری و دفاع می کنن.شما برید داخل تموم این سایت ها در و دیوارشون تبلیغات و بنر و POP UP هست.اینارو مطمئن باشید مفتی نذاشتن توی سایتشون. شما دلتون دقیقا برای چی این سایتا می سوزه؟ مواردی که برای دانلود می ذارن که توی 100 تا سایت دیگه هست (هم داخلی هم خارجی). ضمن اینکه درصد زیادی شون(مخصوصا وقتی پای برنامه در میون باشه)  اصلا اطلاع ندارن این برنامه درست کار می کنه یا کرکش درسته یا نه (مثالش: آپدیت جدید Windows 10 Build 1809 October هستش که اصلا این آپدیت خرابه و خود میکروسافت این آپدیت رو جمع کرده ولی برید توی تمام سایت های ایرانی الان نسخه های قبلی ویندوز رو حذف کردن این رو گذاشتن برای دانلود.)

این سایت نباشه یه سایت دیگه،تمام سایتای داخلی هم جمع بشن سایتای خارجی. این سایت ها کار خاصی انجام نمی دن فقط فایل های Pirate شده رو روی سرور هاشون آپلود می کنن که این کارو نکنن هم نکردن 100 کار راه و چاره دیگه هست. یه فایل هم ازشون که دانلود می کنی داخل فایل rar میذارنش بعدم پسورد به اسم سایتشون می ذارن روش یا اگه فیلم باشه گوشه یا کنارش واتر مارک میذارن یه جوری که انگار اون فایل یا فیلم رو روش حق آب و گل دارن.

در کل به نظر من هیچ  جایی برای دفاع کردن از همچین چیزی نیست.

کسانیکه از این عمل زشت دفاع میکنن حتما پای منافع خودشون هم وسط هست وگرنه دلیل دیگری نداره...

ویرایش شده توسط G@m3R
لینک به دیدگاه

دوستان سایت زیر هم همچیین داستانی داره؟ با نصب افزونه minerblock هم میزان استفاده از سی پی یو بالاست وقتی این سایت و باز میکنی یا اینکه راه حلی برای این سایت هم دارید؟

https://thebottlenecker.com/

لینک به دیدگاه

دوستان من واسه سستمم هیپ اتفاقی نمیوفته ها  فکر میکنم به فایر فاکس کاری نداره

ویرایش 

من با کروم هم مشکلی ندارم  فکر میکنم شما ها سیستمتون یه ایرادی داره

ویرایش شده توسط Pooriya1886
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است :

فکر میکنم شما ها سیستمتون یه ایرادی داره

پناه بر خدا، توی این فروم آدم چه چیزهایی که نمیبینه?

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

پناه بر خدا، توی این فروم آدم چه چیزهایی که نمیبینه1f605.png

شما بگو پرا واسه خیلی از دوستان مشکلی نداره ؟

ویرایش شده توسط Pooriya1886
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است :

شما بگو پرا واسه خیلی از دوستان مشکلی نداره ؟

دیشب بعداز اینکه گندش دراومد کد رو از سایت برداشتن...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

دیشب بعداز اینکه گندش دراومد کد رو از سایت برداشتن...

اما من  پلاگین نو کوین دارم اخطار میده اکر سایت بخواد ماین بکنه این مشکل  رو  نداشتم در کل ویندوز دفندر هم تو اپدیت های جدید جلوشو میگیره سعی کنید اپدیت باشین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...