رفتن به مطلب

نظرتون درباره سیستم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

M.B:  Asus Prime B350-Plus

CPU: Ryzen 5 1400

RAM: 8GB KingSton HyperX fury 2400mhz

VGA: MSI GTX 1060 6GB Gaming X

PSU: Cooler Master MasterWatt Lite 500w

CPU Cooler: AMD Wraith Stealth In-Box

HDD: WD Blue 1TB 7.2K

Case: Case Master Atis Glass 

میخواستم بدونم تغییراتی تو این سیستم بدم برای بهتر کردنش یا مثلا باور قوی تر یا مادر برد ضعیف تر یا قویتر؟

چیزی برای بستن کیس کم هست ک تو این لیست نباشه؟

مانیتور مناسب برای این سیستم؟

قیمت احتمالی؟ 

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

شما برای حداکثر کارایی سیستم با همین مشخصات نیاز ب رم دوال مثلا 2x8 یا حدالاقل 2x4 با باس بالاتر و اس اس دی دارید

در 16 ساعت قبل، m1l4d گفته است :

باور قوی تر یا مادر برد ضعیف تر یا قویتر

نیازی نیست. پاورتون کافیه و مادربورد هم نیاز هاتون رو برطرف میکنه

لینک به دیدگاه

همه چی عالیه!

فقط سی پی یو با کارت گرافیک یه کوچولو گلوگاه داره.یه 2600 بگیری عالیه عزیز

لینک به دیدگاه

همونطور که دوستان گفتن 2 تا مشکل داره 

1 رم ! برای بازی ها ی الان 8 کمه دیگه 2x8  بنداز از برند team سری t-force  یک شنبه برای یکی خریدم 16 گیگش باس 3000 رو  1960  هم بسیار زیباس هم با رایزن  مچ هست ! البته اون چیپست x370 بود 

2 سی پی یو !  یه رایزن 1600 اگه پیدا کنی عالی هست

یه نکته خدمتتون بگم اگر تهران هستین بازار برین خیلی بهتره ! قشنگ تو بازار بگردین و از همه پیش فاکتور بگیرین  مقایسه کنین و بعدش خرید 

لینک به دیدگاه

پاور افتضاحه دوست من

یه گرین 650 خوب هم جور‌کنی بهترازین پاور رده پایینه

و رم هم ارتقاع بدی‌ خیلی خوبه

مثلا دوتا 8

و مانیتور هم اولترا واید بخر تجربه بینظریه

لینک به دیدگاه

سلام. پاور 500 کافیه ولی این سری رو شک دارم برای گیمینگ خوب باشه . اگه بتونی یه سری دیگه برداری یا از گرین برداری بهتره . همینم البته بد نیست برندشم که عالیه ولی خوب بیشتر برای کارای معمولی بر میدارن . شایدم بعدا هیچ مشکلی ایجاد نکنه .

Cpu هم یه خورده شاید کم بیاد . اگه بودجه اینتل رو داری یه i5 از سری 6000 به بالا بگیر نداشتی حد اقل رایزن 1600 یا 1700 بگیر .

رم هم اگه بتونی 16 بگیری بهتره . من یکی دو ساله دیگه گیم نمیزنم نمیدونم الان 8 گیگ کم میاد یا نه ولی بهتره حد اقل یه 8 و یه 4 ترجیحا یه باس و یه cl بندازی .

پس ضعیف این سیستم اول cpu بعد رم و حالا پاورم میشه تو اولیویت سوم قرار داد که یه بهتر بگیری 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام .داداش گلم  دقیقا منم نظرم با اون دوتا دوستمون در مورد پاور و رم یکیه.  این سیستم بسیار عالیه فقط من همین گرافیک رو دارم و قبلا پاور 535 گرین داشتم و اینطور که تو همین فروم مشاوره گرفتم و خودم تحقیق کردم واسه این گرافیک لبه مرز حساب میشه (کم نیست با این سیستم و گرافیک خیلی خیلی لب مرزه)در مورد رم هم وقتی ما میاییم چند میلیون پای گرافیک میدیم پس صددرصد دوست داریم تمام بازی هامون با آخرین کیفیت بازی کنیم واسه همین بیشتر بازی ها (تاکید میکنم بیشتر بازی ها نه همشون)8 گیگ رم بیشتر نیاز دارن وقتی رزولیشن و تنظیمات  گرافیکی رو حداکثر قرار میدید. پس با توجه به محدودیت بودجتون فعلا همین جمع کنید (حتما با پاور حداقل 600)بعدا یکم پول دستتون اومد مثل من یه 4گیگ رم هم بندازید کنارش کاملا پاسخگو میشه واستون  (نظرات شخصی بنده)انشاءالله مبارکت باشه و خیرش ببینی 

لینک به دیدگاه

توان پاور مناسبه . من قبلا gtx 660 داشتم فکر کنم مصرفش بیشتر بود با پاور 430 مشکلی نبود . چه برسه به 500

توانش مناسبه . ولی اگه cpu رو یکم قوی تر برداری بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...