رفتن به مطلب

فروش اکانت یک ماهه filesonic.com (فوری- فوق العاده ارزان)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوب دوستان یک اکانت یک ماهه از سروس هاست فایل filesonic.com دارم که میخوام سریع بدم بره ^^. متاسفانه سر بی دقتی فروشنده به جای دادن ووشر ارتقا اکانت ,یک اکانت اوریجینال جدید باز کرد .

قیمت اصلی اکانت 8900 هست و همین امشب مورخ 4/8/1390 خریداری شده و باهاش لاگین هم نشده ! قیمت این اکانت 7200 خواهد بود و هر کی سریعتر اینجا پست بزنه به ایشون تعلق خواهد گرفت و سریع عملیات واریز رو انجام میدیم و من یوسر و پس اکانت رو براشون پیام خصوصی میکنم.

تایید میکنم که با این اکانت 1 بار هم لاگین نشده و هیچ استفاده ای صورت نگرفته !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

ببخشید که سوال میکنم . ولی این اکانت چی هست اصلا و به چه دردی میخوره ؟ :p I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

اکانت پرمیوم از سایت هاست فایل filesonic هست. این اکانت اجازه میده به عنوان یک یوسر پرمیوم یا بهتره بگیم پولی به طور نامحدود و بدون نیاز صبر 90 ثانیه ای و با تعداد کانکشن های نامحدود با دانلود منجر از سرورهای این سایت دنلود کنید. این سایت بسیار محبوب هست و 90% اپلودر ها فایل هاشون رو در این سایت اپلود میکنن و شما دنبال هر چیزی تو اینترنت باشی میتونی با سرچ لینک فایل سونیک او فیلم - بازی - موسیقی - برنامه یا ... رو پیدا کنی و با استفاده از این اکانت با حداکثر سرعت دانلود کنی. برای من دانلودر که حیاتیه این اکانت ^^

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

خوب پس به کار من نمیاد :D چون من خوره دانلود نیستم ;) اگر اکانت سایتی که فایلهای psd یا crd میده سراغ داری خبرم کن ;)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...