رفتن به مطلب

مشکل نداشتن تصویر

1400 mahdiyar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و ادب به اساتید  محترم.

من یک کارت گرافیک on board داشتم که به دلایلی سوخت و علايم آن صدای بوق مکرر , بدون تصویر و چشمک زن بودن مانیتوره! برای همین یک کارت گرافیک جدید با درگاه AGP نصب کردم. اما با وجود چرخیدن فن کارت گرافیک و اتصالات صحیح, باز هم همون داستان صدای بوق مکرر و نداشتن تصویر , تکرار شد:41_pensive:

خودم فکر می کنم که وقتی بر روی بایوس تنطیم شده که ارسال تصویر به کارت گرافیک on board (که سوخته) ارسال بشه, دیگه اطلاعاتی به کارت گرافیک جدید ارسال نمیشه و بنابراین باز هم تصویری ندارم:61_sob:

از اونجا که تصویر ندارم چه طوری میتونم نوع کارت گرافیک رو توی تنظیمات بایوس عوض کنم:34_rolling_eyes:

حالا من می مونم با یک کامپیوتر بدون تصویر:58_disappointed_relieved:

لطفا کمکم کنید.

ببخشید وقت گران بهاتون رو می گیریم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

برق سیستم رو کامل قطع کنید و باطری مین رو دربیارید. بعد از چند دقیقه دوباره به همون شکل بگذارید سر جاش. اینجوری تنظیمات بایوس ریست میشه و احتمالا مشکلتون حل بشه 

لینک به دیدگاه

ریست بایوس کن

بعد اگه بوق زد تعداد وترتیب بوق و همچنین  بلندی یا کوتاهی بوق ببینید چیه

مادربرد وcpu تون چی هست agpکه خیلی قدیمیه  . انبرد توچیپ هست .چیپ میسوخت سیستمتون ریست میشد .اگه سیستمتون جدید بود میشد گفت cpu سوخته .ولی agpگفتین بخثش جداست 

اگه با ریست بایوس حل  نشد . نوع مادربرد cpu و پاورو بگین 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...