رفتن به مطلب

تستسترون

sinatak
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 49 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام مجدد.

شرایط شما رو ب مربیم گفتم دوست عزیز.

ایشون گفتن ک فعلا دوره تستسترون نرید. بهتره یه دوره حجم با گین و امینو وی برید با تمرینات قدرتی.

هوازی هم قدرتی کار کنید. ینی تردمیل ک میرید به جای سرعت 6 و 5 دقیقه سرعت 3 برید 9 دقیقه.

وزنه هاتون رو ب ماکسیمم توانتون برسونید با ست های کمتر. مثلا 3 تا 12 تا پرس سینه 20 کیلویی رو بکنید 3 تا 5 تا پرس سینه 35 کیلویی با کمک البته.

بعد از ی دوره 3 ماهه که تو حجم بودید میتونید تستسترون مصرف کنید.

البته توصیه ای ک کردن این بود ک کلا تستسترون برای بدن شما ضررش خیلی زیاده چون توده بدنی شما اکتومورف هست و حجم عضلات کمه. بهتر اول حجم سازی کنید بعد دوره برید که نتیجه مطلوب رو بدست بیارید.

من حدود 2سال هست کار میکنم و خیلی چیز ها هم مصرف کردم :)

تقریبا بدنم تکون نخورده اخه 3ماهه کار نکرده بودم و تازه شروع کردم

9d0d9460-61b2-4897-8cd7-8bd846c9d040.thumb.jpg.f067d290ebc34ff77e1dcc80c92b20f3.jpg

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، sinatak گفته است :

سلام  دوستانی که میگن اینجا جای این سوالا نیست باید بگم که تاپیک عمومی هست 

من قبلا یه دوره تستسرون زدم 7تا 250 زده بودم ولی بعد 2هفته که قطع کردم به شدت مریض شدم و درد عضلات گرفته بودم و 5-6 کیلو که اضافه کرده بودم در عرض 1هفته رفت

2-3 ماه تعطیل کرده بودم و الان دوباره تمرین و شروع کردم

میخوام دوباره تستسترون مصرف کنم دوستانی که مصرف کردن لطفا توصیه هاشون باهام در میون بزارن ممنون میشم

سلام دوست عزیز و بزرگوار 

به نظرم بهترین کسی که میتونه کمکتون کنه و تجربیاتشو در اختیارت بزار خودت هستی

چیزی که یک شبه به دست بیاد یک شبه هم از دست میره . تجربه را تجربه کردن خطاست

تجربه چیزی نیست که برای انسان اتفاق بیفتد: آن چیزی است که مرد در جواب آنچه برایش اتفاق می‌افتد انجام می‌دهد.Aldous Huxley

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/25, 23:35:23، sinatak گفته است :

سلام  دوستانی که میگن اینجا جای این سوالا نیست باید بگم که تاپیک عمومی هست 

من قبلا یه دوره تستسرون زدم 7تا 250 زده بودم ولی بعد 2هفته که قطع کردم به شدت مریض شدم و درد عضلات گرفته بودم و 5-6 کیلو که اضافه کرده بودم در عرض 1هفته رفت

2-3 ماه تعطیل کرده بودم و الان دوباره تمرین و شروع کردم

میخوام دوباره تستسترون مصرف کنم دوستانی که مصرف کردن لطفا توصیه هاشون باهام در میون بزارن ممنون میشم

اصلا توصیه نمی کنم که الکی تستسرون مصرف کنید 

من پدرم فوق تخصص غدد هست  و می گوید تستسرون  الکی خطر عقیم شدن دارد

فقط در صورت کمبود تستسرون  این کار را انجام بدهید 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

اصلا توصیه نمی کنم که الکی تستسرون مصرف کنید 

من پدرم فوق تخصص غدد هست  و می گوید تستسرون  الکی خطر عقیم شدن دارد

فقط در صورت کمبود تستسرون  این کار را انجام بدهید 

تا جایی که من اطلاع دارم مصرف طولانی مدت باعث عقیم شدن دایمی میشه

لینک به دیدگاه

منم مث خودت بودم البته بگم وزنم ۶۳ بود هر دوره مکملی بگی رفتم نهایتن تا ۷۰ اومدم باز برگشتم  رو همون ۶۳ 

علت یابی کردم بخاطر مشغله کاری نمیتونستم خوب ۶ وعده غذای اصولی بخورم 

الکی فقط نزدیک ۳ .۴ تمنی هرینه کردم تو ۳.۴ سال با مربی های مختلف....

در نهایت خودم تونستم بیارم رو ۷۳ بدون مکمل تو یه سال

تنها راهش اینکه شما به وعده های غذایت اضافه کنی اگه میخای حجم بگیریی و از ویتامین ها استفاده کنی

من تجربیات خودمو بهت میگم کافیه اگه بمدت دو هفته شب بعد شام پروتعین دارت دوتا سیب زمینی میخوری کافیه  بعد دو هفته بکنیش ۳ تا 

یا تخم مرغ یا وعدهای غذایی کافیه بعد یه مدت کوتاه اضافه کنی

۶ وعده غذای اصولیم یادت نره( بستگی به هزینه و تایمی ک داری میتونی بهترینا استفاده کنی)

این کار دیر نتیجه میده ولی حجمی ک میگیری ثابت میمونه همچنین عادت میکنی به بیشتر غذا خوردن...

در نهایت امیدوارم سراغ تستسترون و پتپاید ها نرید اگه قصد حرفه ای شدن ندارین... تیپ بدنیت جوریه راحت میتونی با یکم حجم زیبایی اندام بگیری..

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

تجربه تلخ خودمو با دوستان در میون میذارم که کسی دیگه اشتباه بنده رو تکرار نکنه

بنده پسر سالمی بودم از هر نظر... چند سال باشگاه رفتم و آخرش به تزریقات مختلف منتهی شد دقیق متوجه نشدم که تزریق تستسترون یا موارد دیگه باعث قضیه ی من شد اما اینجور که پزشک ها عقیده دارن برای تستسترون بوده

بنده از سن بلوغ تا 21 سالگی هیچ مشکل جنسی نداشتم و بسیار بسیار هم فعال بودم، اما بعد از تزریقات و فشار ها و یک دوره ی دردناک، عملکرد جنسی بدنم متوقف شد و سطح تستسترون ترشحی بدنم از 27 رسید به 4 یعنی کمتر از یک  مرد 50 ساله ، یعنی انگار مغز که دید تستسترون بدن بالاست دیگه میزان ترشحش رو آورد پایین

و الان که ازدواج کردم و یک ساله به رابطه جنسی رسیدم تقریبا هیچ حس و لذتی ندارم

شاید 10 میلیون شاید 15 میلیون تو این 2 سال خرج کرده باشم و بیش از سی تا چهل متخصص مختلف دارو های مختلف و حتی جراحی انجام دادم و کوچیک ترین بهبودی حاصل نشد

ازون بدتر که بعد از 1 سال دوری از ورزش ، بدنم شد همون بدنی که قبل از اولین روزی که به باشگاه رفتم داشتم

برای چند سانت دور بازوی بیشتر آینده خودتون رو خراب نکنید

تا آخرین روز زندگیم حسرت روز هایی که سالم و سلامت بودم رو خواهم خورد

لازم به ذکره که به خاطر آمینو اسید های مختلف و گینر هایی که میخوردم از لحاظ گوارشی هم معده و روده م دچار مشکل شده و یک ساله که به چندین قرص متکی هستم ....

عکس از تک تک ازمایشات بنده موجوده...

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

منم یه زمانی بدنسازی میرفتم و فقط و فقط از پروتئین های طبیعی استفاده می کردم  به همراه وعده های غذایی بیشتر و واقعا رو شخص خود من تاثیر داشت و وقتی هم که دیگه ادامه ندادم هیچ مشکلی برام پیش نیومد.

شدیدا توصیه میشه از این دسته دارو ها و آمپول ها استفاده نکنید چون باور داشته باشید هیچ چیز ارزش تن سالم و سلامتی رو نداره و اگه براتون مهمه به صورت طبیعی ادامه بدید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

همه جا دکترا و متخصصای داخلی و خارجی توصیه میکنن اقا این مکملا رو نخورید تستسترون و امثال اینا رو تزریق نکنید .خیلیا میخوان ره دو سه ساله رو تو یه ماه برن اما بخاطر عقده ی داشتن هیکل این چیزا به گوششون نمیره که نمیره وقتی عوارض ها خودشو یکی یکی نشون میده تازه سرشون به سنگ میخوره   اون موقع هم خیلی دیر شده

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، amir.coder گفته است :

سلام دوستان

بنده پسر سالمی بودم از هر نظر... چند سال باشگاه رفتم و آخرش به تزریقات مختلف منتهی شد دقیق متوجه نشدم که تزریق تستسترون یا موارد دیگه باعث قضیه ی من شد اما اینجور که پزشک ها عقیده دارن برای تستسترون بوده

بنده از سن بلوغ تا 21 سالگی هیچ مشکل جنسی نداشتم و بسیار بسیار هم فعال بودم، اما بعد از تزریقات و فشار ها و یک دوره ی دردناک، عملکرد جنسی بدنم متوقف شد و سطح تستسترون ترشحی بدنم از 27 رسید به 4 یعنی کمتر از یک  مرد 50 ساله ، یعنی انگار مغز که دید تستسترون بدن بالاست دیگه میزان ترشحش رو آورد پایین

و الان که ازدواج کردم و یک ساله به رابطه جنسی رسیدم تقریبا هیچ حس و لذتی ندارم

شاید 10 میلیون شاید 15 میلیون تو این 2 سال خرج کرده باشم و بیش از سی تا چهل متخصص مختلف دارو های مختلف و حتی جراحی انجام دادم و کوچیک ترین بهبودی حاصل نشد

ازون بدتر که بعد از 1 سال دوری از ورزش ، بدنم شد همون بدنی که قبل از اولین روزی که به باشگاه رفتم داشتم

برای چند سانت دور بازوی بیشتر آینده خودتون رو خراب نکنید

تا آخرین روز زندگیم حسرت روز هایی که سالم و سلامت بودم رو خواهم خورد

لازم به ذکره که به خاطر آمینو اسید های مختلف و گینر هایی که میخوردم از لحاظ گوارشی هم معده و روده م دچار مشکل شده و یک ساله که به چندین قرص متکی هستم ....

عکس از تک تک ازمایشات بنده موجوده...

درود میشه بفرماییر برای چه مدت و چند عدد استفاده میکردید؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

درود میشه بفرماییر برای چه مدت و چند عدد استفاده میکردید؟

پروتئین یک سال

تزریقات کمتر یک ماه

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، amir.coder گفته است :

پروتئین یک سال

تزریقات کمتر یک ماه

هفته ای چه تعداد

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

هفته ای چه تعداد

درکل 8 تا زدم

توی سه هفته گمونم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir.coder گفته است :

درکل 8 تا زدم

توی سه هفته گمونم

دوست عزیز خب معلومه این حجم از تستسترون فرد رو دچار مشکل میکنه

من ۷تارو تو ۲ماه زدم 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

من ۷تارو تو ۲ماه زدم 

دوست من همشون که تستسترون نبودن شاید دوتا سه تاش تستسترون بوده باشن من اون موقع خودمو به مربی سپرده بودم و خیلی بهش اعتماد داشتم تعداد کلی تزریقات رو گفتم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sinatak گفته است :

من ۷تارو تو ۲ماه زدم 

درود دوست عزیز... تمام کامنت های شما و بچه هارو توی این تاپیک خوندم... اطلاعاتی جزئی در مورد عوارض بسیار خطرناک تزریق هورمون داشتم اما صحبت های دوستان بسیار کامل بود...

چیزی که متوجه شدم اینه که شما همش سعی کردی یجوری توجیه کنی کار رو و توصیه های دوستان رو رد کنی. در صورتی که تاپیک زدید برای گرفتن راهنمایی.

شما بدن مال خودته هر کاری دوس داری میتونی باهاش کنی ولی واقعیت رو قبول کن اول بعد به کارت ادامه بده. با این همه صحبت های وحشتناک در مورد تستسترون واقعا هیچ منطقی برای این کار وجود داره. اون دوستی که با پشیمانی کامل و مشکلاتی که تو رابطه زناشویی بهش برخورد کردن گفتن رو شما در نظر بگیر و فقط یکم خودتو بذار جای اون. بعد فکر کن ببین ارزشش رو داره برای صرفا زیبایی اندام (نه سلامت و افزایش قدرت جسمانی) همچین کاری انجام بدی. راه برای توجیه کردن کارهای اشتباه همیشه هست ولی واقعیت فقط یک چیز هست که شما بالاخره چه بخوای نه نخوای باهاش روبرو میشی. اما امیدوارم زمان روبرو شدن با واقعیت حس پشیمونی نداشته باشی و از خودت راضی باشی که تصمیم منطقی گرفتی. انسان ورزش میکنه برای تضمین سلامت خودش. نه برای اینکه به هزار جور درد و مرض دچار بشه. سالم ورزش کن تا سالم زندگی کنی.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amir.coder گفته است :

سلام دوستان

...

با سلام خدمت شما دوست گرامی.

مطمعنا تزریق استوئید ها اثرات اولیش روی بحث قدرت جنسی هست ولی اینجوری ک شما نوشتی من فکر نمیکنم همش مقصر همین تستسترون ها باشن.

نمیدونم میدونید یا نه ولی تو دوره تستسترون نباید اسپرمی از بدن خارج بشه وگرنه اسیب خیلی جدی ب بیضه ها میرسه.

جز اون موادی ک استفاده میشه بی نهایت مهمن. ب شخصه لابراتواری دیدم که 4 کیلو گین اصلی ماسل تچ رو میگرفت و 12 کیلو گین ماسل تچ فیک بیرون میداد میخوردی هم نمیفهمیدی چ خبره ولی تو نتیجه ...

دوست خود من بر اثر مصرف زیاد همین مواد فیک فوت کرد تو سن 21 سالگی تو بغل خاهرش جون داد هنوزم اون لحظه رو یادمه.

واسه همین دیگه هیچ وقت مکمل نخریدم یا 100% مطمعن شدم ک اصله و بعد خریداری کردم.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

با سلام خدمت شما دوست گرامی.

مطمعنا تزریق استوئید ها اثرات اولیش روی بحث قدرت جنسی هست ولی اینجوری ک شما نوشتی من فکر نمیکنم همش مقصر همین تستسترون ها باشن.

نمیدونم میدونید یا نه ولی تو دوره تستسترون نباید اسپرمی از بدن خارج بشه وگرنه اسیب خیلی جدی ب بیضه ها میرسه.

جز اون موادی ک استفاده میشه بی نهایت مهمن. ب شخصه لابراتواری دیدم که 4 کیلو گین اصلی ماسل تچ رو میگرفت و 12 کیلو گین ماسل تچ فیک بیرون میداد میخوردی هم نمیفهمیدی چ خبره ولی تو نتیجه ...

دوست خود من بر اثر مصرف زیاد همین مواد فیک فوت کرد تو سن 21 سالگی تو بغل خاهرش جون داد هنوزم اون لحظه رو یادمه.

واسه همین دیگه هیچ وقت مکمل نخریدم یا 100% مطمعن شدم ک اصله و بعد خریداری کردم.

احتمالا ایشون تر ترکیبی زدن که میگن ۳تاش تستسترون بوده

اگر بدن به هر کدوم حساسیت نشون بده باعث بروز مشکلات جدی میشه

من بنابر گفته دوست عزیزمون تصمیم گرفتم از راه تغذیه امتحان کنم

اما خیلی از دوستان فقط چون شنیدن ضرر داره اینا هم  بدون هیچ اطلاعی به بقیه منتقل میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

اما خیلی از دوستان فقط چون شنیدن ضرر داره اینا هم  بدون هیچ اطلاعی به بقیه منتقل میکنن

هر دارویی  برای درمان یک  نقص در عملکرد نرمال بدن  روانه بازار میشود  وسازنده شرکت دارویی موظف عوارض جانبی اعلام کنند

هر دارو اگه در جایی که نیاز نیست استفاده کنید عملا انگار یک سم وارد بدن کرده

آن که دارو  اگه هوا  که نفس می کشیم تعادل میزان اکسیژن  یا نیتروژن وco2 بهم بخورد  چه عوارض غیر قابل جبران توی بدن ایجاد می کنند

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/30, 11:12:31، Khalil3 گفته است :

منم مث خودت بودم البته بگم وزنم ۶۳ بود هر دوره مکملی بگی رفتم نهایتن تا ۷۰ اومدم باز برگشتم  رو همون ۶۳ 

علت یابی کردم بخاطر مشغله کاری نمیتونستم خوب ۶ وعده غذای اصولی بخورم 

الکی فقط نزدیک ۳ .۴ تمنی هرینه کردم تو ۳.۴ سال با مربی های مختلف....

در نهایت خودم تونستم بیارم رو ۷۳ بدون مکمل تو یه سال

تنها راهش اینکه شما به وعده های غذایت اضافه کنی اگه میخای حجم بگیریی و از ویتامین ها استفاده کنی

من تجربیات خودمو بهت میگم کافیه اگه بمدت دو هفته شب بعد شام پروتعین دارت دوتا سیب زمینی میخوری کافیه  بعد دو هفته بکنیش ۳ تا 

یا تخم مرغ یا وعدهای غذایی کافیه بعد یه مدت کوتاه اضافه کنی

۶ وعده غذای اصولیم یادت نره( بستگی به هزینه و تایمی ک داری میتونی بهترینا استفاده کنی)

این کار دیر نتیجه میده ولی حجمی ک میگیری ثابت میمونه همچنین عادت میکنی به بیشتر غذا خوردن...

در نهایت امیدوارم سراغ تستسترون و پتپاید ها نرید اگه قصد حرفه ای شدن ندارین... تیپ بدنیت جوریه راحت میتونی با یکم حجم زیبایی اندام بگیری..

درود دوست عزیر میشه مختصر در مورد برنامه غذاییتون توضیح بدین؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sinatak گفته است :

درود دوست عزیر میشه مختصر در مورد برنامه غذاییتون توضیح بدین؟

صبح شیر نیدو(خشک) با عسل بعدش سه تا سفیده تخم مرغ 

ظهر برنج معمولن با خورشت (اینو سعی میکردم بیشتر بخورم) تایمش جوری  بود ک زیاد گشنم میشد ساعت ۲

عصر ماکارونی معمولن یا سیب زمینی سرخ شده

شبم  ۵ عدد سفیده (تا ۷ تا افزایش داشتم)

۲ یا ۳ تا سیب زمینی ابپز

همچنین سبیجات کاهو 

و استفاده از ویتامین ها

این یسال پیش اومده خیلی موقعه ها عصر رو نتونستم 

اگه وقتشو دارین میتوینن مشاوره تغزیه برین پیش دکتر براتون بر اساس کمبود های بدنتون مکمل و همچینن وعده های غذایی بنویسه زودتر نتجیه میگیرین

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Khalil3 گفته است :

صبح شیر نیدو(خشک) با عسل بعدش سه تا سفیده تخم مرغ 

ظهر برنج معمولن با خورشت (اینو سعی میکردم بیشتر بخورم) تایمش جوری  بود ک زیاد گشنم میشد ساعت ۲

عصر ماکارونی معمولن یا سیب زمینی سرخ شده

شبم  ۵ عدد سفیده (تا ۷ تا افزایش داشتم)

۲ یا ۳ تا سیب زمینی ابپز

همچنین سبیجات کاهو 

و استفاده از ویتامین ها

این یسال پیش اومده خیلی موقعه ها عصر رو نتونستم 

اگه وقتشو دارین میتوینن مشاوره تغزیه برین پیش دکتر براتون بر اساس کمبود های بدنتون مکمل و همچینن وعده های غذایی بنویسه زودتر نتجیه میگیرین

روزهایی که تمرین نمیکردیم چطور بود برنامه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...