رفتن به مطلب

اولین کولرهای مایع ساخته کوگار؛Helor 240 وHelor 360

Recommended Posts

• کاربر ویژه

5bff8ae3595ca829088589e87bbe1291.jpg

کمپانی مطرح Cougar ، برای نخستین بار از دو کولر مایع جدید خود تحت نام های Helor 240 و Helor 360 رونمایی کرد.سری Helor ، نخستین خنک کننده های مایعی هستند که به خانواده محصولات این شرکت اضافه شده اند.این واتربلاک ها ، ترکیبی از اطمینان به همراه عملکرد بالا هستند که حتی برای استفاده در پردازنده های حرفه ای نیز مناسبند.استفاده از یک پنجره شفاف بزرگ علاوه بر ایجاد زیبایی ، مناسب برای استفاده گیمرهای حرفه ای است که یک پردازنده قدرتمند را در اختیار دارند.این پنجره به کاربران امکان میدهد که حتی میزان سطح مایع کولانت درون بلاک را بررسی کنند.

b29c2741d203248c59d979d97df06b2e.jpg

کوگار در این واتر بلاک ها ، از ترکیب فن های Vortex Omega بهره گرفته که اندازه تیغه های آنها حدود 16 درصد بلندتر از نسل قبلی است و میتوانند بین 600 تا 1800 دوربردقیقه ف دوران داشته باشند و گرمای حاصل از فعالیت پردازنده را به راحتی دفع کنند.این فن ها حتی به نورپردازی قابل سفارشی سازی مجهزند که شما طبق سلیقه خود میتوانید آنها را تنظیم کنید.این نورپردازی بیش از 100 جلوه نمایشی را در اختیار شما میگذارد که از دو طریق میتوانید این سیستم را کنترل کنید.راه اول استفاده از یک جعبه کنترل به نام Core Box V2 به همراه یک ریموت از راه دور است.روش دوم استفاده از طریق اتصال یک 3 پین 5 ولتی به مادربردهای هماهنگ با سیستم RGB است.شما با این نورپردازی میتوانید از جلوهای نمایشی زیبای آن لذت ببرید.سری کولرهای مایع Helor با بالاترین میزان عملکرد ، جهت استفاده در مدت زمانهای طولانی ساخته شده اند.جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک این محصولات مراجعه کنید.

e2f70ced0a477ad21a8f529c8f48bd3a.jpg

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دیگه این حد از RGB Stuff واقعا بی سابقه است !

هرچیزی یه حدی داره دیگه چیه این اخه. 

نمیدونم فقط از نظر من این چیزا خیلی زشته یا هستند کسانی که سلیقشون مشابه من باشه.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

نمیدونم فقط از نظر من این چیزا خیلی زشته یا هستند کسانی که سلیقشون مشابه من باشه.

عکسا کوچیکه rgb زیاد نشون میده.?

بره تو کیس بزرگتره اینجوری تو چش نمیزنه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

خب طرف نخواد خاموش میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

عکسا کوچیکه rgb زیاد نشون میده.?

بره تو کیس بزرگتره اینجوری تو چش نمیزنه.

چی بگم علی جان 

احتمالا کج سلیقه ای از منه |:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

خب طرف نخواد خاموش میکنه

?پول اون چیز هایی که شما میگید طرف نخواد خاموش میکنه رو هم میگیرند

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

داش مهدی من خراب این سلیقه سادتم :D 

کولر خشکلی به نظر میرسه.معلوم نیس دوستان گرینی وارد میکنن یا واتر کولر های جدید خودشون رو میخوان تو بازار بدن

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

داش مهدی من خراب این سلیقه سادتم :D 

کولر خشکلی به نظر میرسه.معلوم نیس دوستان گرینی وارد میکنن یا واتر کولر های جدید خودشون رو میخوان تو بازار بدن

مخلصم علی جان. سلیقه است دیگه کاریش نمیشه کرد :دی

لینک به دیدگاه

جدیدا داره کمپین no to rgb هم مد می شه !! به ایران هم سرایت کرده ! فک کنم سال  دیگه مدل کیس ها برمیگرده به 10 سال پیش زیر مانیتور بودن اگه یادتون باشه  خدا به خیر کنه !

خداییش از لحاظ ظاهری معرکس !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...