رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید کیبورد گیم حدود 100تومن ؟

Javadmpower
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یه کیبورد راهنمایی کنین که جنس خوبی داشته باشه همه دکمه هاش زیرشون بک لایت داشته باشن

و کلیدهای مدیا کنترل هم داشته باشن برا موزیک

منظور چیز پر مغزی باشه

مثلا xp 3700gl رو دیدم

دوستان بک لایت باید زیر هر کلید باشه نه اطراف کلیدها

لینک به دیدگاه

تنها مدل با این مشخصات و این قیمت فقط مدلی که خودتون گفتین هست ولی تا 200تومان مدل های خوبی هست مثل green gk که rgb هم هست

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

تنها مدل با این مشخصات و این قیمت فقط مدلی که خودتون گفتین هست ولی تا 200تومان مدل های خوبی هست مثل green gk که rgb هم هست

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

داداش من همین چند ماه پیش یه موس و کیبورد rgb خریدم و اولین ملاک خریدم همین rgb بود اما الان احساس میکنم چیز مزخرفیه و خرج الکی کردم

به نظر من یه دست دوم تمیز مثل bloody q100 بخر نوش هم لیون 135 میده

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

شرمنده ایو میپرسم شما که سه تا مانیتور وسه تا کیس و اسپیکر با اون عظمت دارید چرا کیبورد 100 تومنی؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alirezatha گفته است :

شرمنده ایو میپرسم شما که سه تا مانیتور وسه تا کیس و اسپیکر با اون عظمت دارید چرا کیبورد 100 تومنی؟

الان تا 500تومنش هم بدرد نمیخوره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز من این کیبورد xp protect رو دارم افتضاحه به تمام معناست ، یه ذره بازی می‌کنی کثیف میشه و بک لایتش هم اصلا بک لایت نیست و فقط یه نوار led در بالای کیبورده. باز هم تصمیم با خودتونه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

گرین یه مدل گیمینگ داره تو این رنج قیمت داره که نسبت کارایی به قیمتش از برند های دیگه بالاتره. حتما این مدل رو مدنظر قرار بدین.

Green GK403 Gaming

لینک به دیدگاه

درود. دوست عزیز یا توقعتونو بیارین پایین یا بودجه رو ببرین بالا. ?

والا من چند وقت پیش bloody b328 خریدم ازش راضی نبودم چه برسه شما که میخای تو این بودجه بخرین. در کل به قول دوستان یه کیبورد a4tech بخرین حالشو ببرین و زیاد به rgb توجه نکنین البته اگه مهمه براتون که فک نکنم افزایش بودجه برای شما کار سختی باشه. موفق باشین.

ویرایش: بخام تجربه  ی شخصیمو بگم کیبورد بی نقصی بود ولی به نظر من ارزشش در مقابل قیمت کنونیش بسیار پایین تر بود. من  فقط اینو میگم که کیبورد گیمینگ بخاین بخرین یا فول مکانیکال بخرین یا کلا قیدشو بزنین چون هیچ فرقی با کیبوردای معمولی من توشون ندیدم جز کی های مکانیکال. (کیبوردی که بنده خریده بودم 8 تا کی مکانیکال داشت و انصافا هم حس فوق العاده ای داشت).

اینم اضاف کنم بکلایت شاید اوایل خوشایند باشه ولی مطمعنن بعد مدتی دیگه براتون جذابیت نخواهد داشت. حالا من تجربم کمه در این زمینه ولی دوستان میتونن بهتر کمکتون کنن.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

داداش ازکجا میدونی برا خودم میخام!

در 5 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

با سلام

دوست عزیز من این کیبورد xp protect رو دارم افتضاحه به تمام معناست ، یه ذره بازی می‌کنی کثیف میشه و بک لایتش هم اصلا بک لایت نیست و فقط یه نوار led در بالای کیبورده. باز هم تصمیم با خودتونه .

موفق باشید

حتمن اون مدل نیست

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود. دوست عزیز یا توقعتونو بیارین پایین یا بودجه رو ببرین بالا. 1f601.png

والا من چند وقت پیش bloody b328 خریدم ازش راضی نبودم چه برسه شما که میخای تو این بودجه بخرین. در کل به قول دوستان یه کیبورد a4tech بخرین حالشو ببرین و زیاد به rgb توجه نکنین البته اگه مهمه براتون که فک نکنم افزایش بودجه برای شما کار سختی باشه. موفق باشین.

ویرایش: بخام تجربه  ی شخصیمو بگم کیبورد بی نقصی بود ولی به نظر من ارزشش در مقابل قیمت کنونیش بسیار پایین تر بود. من  فقط اینو میگم که کیبورد گیمینگ بخاین بخرین یا فول مکانیکال بخرین یا کلا قیدشو بزنین چون هیچ فرقی با کیبوردای معمولی من توشون ندیدم جز کی های مکانیکال. (کیبوردی که بنده خریده بودم 8 تا کی مکانیکال داشت و انصافا هم حس فوق العاده ای داشت).

اینم اضاف کنم بکلایت شاید اوایل خوشایند باشه ولی مطمعنن بعد مدتی دیگه براتون جذابیت نخواهد داشت. حالا من تجربم کمه در این زمینه ولی دوستان میتونن بهتر کمکتون کنن.

موفق باشین.

داداش بک لایت شب ها خیلی خیلی واجب میشه و بکار میاد

در 4 ساعت قبل، Poori_CAPITAL گفته است :

سلام دوست عزیز

گرین یه مدل گیمینگ داره تو این رنج قیمت داره که نسبت کارایی به قیمتش از برند های دیگه بالاتره. حتما این مدل رو مدنظر قرار بدین.

Green GK403 Gaming

بک لایت. داره؟

دونه دونه زیر کلید هاش منظورمه

و همینطور مدیا کنترل

ویرایش شده توسط Javadmpower
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

بک لایت. داره؟

دونه دونه زیر کلید هاش منظورمه

و همینطور مدیا کنترل

بله برادر؛ بک لایت سفید داره که میتونید شدت نورش رو هم تنظیم کنید. مدیا کنترل هم داره.

اینم لینک معرفیش: http://green.ir/اخبار/tabid/91/ArticleId/326/.aspx

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/29, 11:25:24، Javadmpower گفته است :

حتمن اون مدل نیست

داداش بک لایت شب ها خیلی خیلی واجب میشه و بکار میاد

مسأله اینجاست که من مطمئنم و این کیبورد هم بکلایتش مضخرفه . حالا از ما گفتن بعداً نگی نگفتی ?

لینک به دیدگاه

پارسال اینو گرفتم 40ت، خیلی خوب و شیک هست :

TSCO TK 8120N

بکلایتش هم چند حالت داره، خاموش، کم نور، پر نور، رقصان

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...