رفتن به مطلب

فروش کارت gtx 570 twin frozer iii

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خسته نباشید...

دوستان من کارت رو برای فروش گذشاشتم و دلیل فروش کم بود پاور هست که اگر هر کسی خریدار باشه باید به اندازه ی پاور دقت داشته باشه....من تنها مشکل همینه که نتونستم استفاده ای از کارت بکنم.....

کارت حدود یک هفته هستش که خریداری شده و اصلا کاری نکرده . سالم و نو و تمیز هستش و فقط وفقط پاور بالایی باید داشته باشید.

قیمت پایه 440

دوستان باز تاکید میکنم کارت حدود یک هفته هستش کار کرده و مشکلی نداره دلیلی فروشم فقط کمبودنه پاورم هست..که دیگه تصمیم به خریدش ندارم.

عکس هایی از کارت....

37wn6izbi3na5zckv23f.jpg

yhg91ct7anc9v4w1lk1r.jpg

ma7cjxfuwt9qfdkpxiu6.jpg

دوستان هر کسی خواست عکس از گارانتی و غیر ه هم واسش میذارم....

اون قسمت ابی شکل بقل هم داراست و روی تبدیل dvi قرار داداه می شوذ و کارت کاملا نوع و بدون هیچ مشکل فقط و فقط پاور خوبی نیازمندست...

این شماره ی بنده و هر سوالی داشتید بنده در خدمتم 09351761682

ویرایش شده توسط HIGH GAMER
لینک به دیدگاه

ببخشیدا این چقدر شبیه این کارتست http://forums.hotove...ead.php?t=11249

عجیب نیست؟؟؟؟

نه دوست عزیز چیش عجیبه؟ من مشکل با کارت داشتم اونجا مطرح کردم و در اخر مشکل از پاور بود.

دوست عزیز گفتم که مشکل از پاور هستش ...کارت سالمه دیدی عکمسارو اونجا تستس درست بوده ...

کارت پاور کم داره بنده خودم تستس ردم با پاور دوستانم مشکل حل شد گفتم مشکل از پاور هستش تاکید کردم ....در اخر هم با پاور قوی تر مشکل حل شد پاور بنده ضعیف باک .و برای این کارت کافی نبود...

بهمین دلیل بعد از حل مشکل مدیران عزیز هات اورکل تاپیک رو پاک کردند.

دقیقا بنده همین چند دقیقه پیش کارت رو پیش یکی از دوستانم تست کردم که مشکلی نداشت و نوشتم دلیلی فروش فقط کمبود پاور هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشیدا این چقدر شبیه این کارتست http://forums.hotove...ead.php?t=11249

عجیب نیست؟؟؟؟

سلام

دوست عزیز کارت به شرط تست هست وهیچ مشکلی نیست .

گذشته از مهلنت تست کارت دارای گارانتی متریس هست که یکی از معتبرترین گارانتی ها هست و در صورت وجود مشکل کارت با نمونه نو تعویض خواهد شد .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز گفتم که مشکل از پاور هستش ...کارت سالمه دیدی عکمسارو اونجا تستس درست بوده ...

کارت پاور کم داره بنده خودم تستس ردم با پاور دوستانم مشکل حل شد گفتم مشکل از پاور هستش تاکید کردم ....در اخر هم با پاور قوی تر مشکل حل شد پاور بنده ضعیف باک .و برای این کارت کافی نبود...

بهمین دلیل بعد از حل مشکل مدیران عزیز هات اورکل تاپیک رو پاک کردند.

دقیقا همین چند دقیقه پیش با پاور دوستان تست کردم.که مشکل بر طرف شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز جناب abarmard اگر همان تاپیک که ازش کپی کردید را بدقت دنبال میکردید متوجه میشدید که خط های مشاهده شده جزو دموی نرم افزار میباشد و ربطی به گرافیک مورد نظر ندارد .

مشکل اصلی این دوستمون ظعیف بودن منبع تغذیه میباشد که قطعا با جایگزین کردن پاور قویتر مشکل مرتفع خواهد شد .

برای اینکه off تاپیک نباشه گرافیک فوق را به قیمت 420 خریدارم. هزینه ارسال هم با فروشنده محترم .

ویرایش شده توسط behzad tak
لینک به دیدگاه

دوست عزیز جناب abarmard اگر همان تاپیک که ازش کپی کردید را بدقت دنبال میکردید متوجه میشدید که خط های مشاهده شده جزو دموی نرم افزار میباشد و ربطی به گرافیک مورد نظر ندارد .

مشکل اصلی این دوستمون ظعیف بودن منبع تغذیه میباشد که قطعا با جایگزین کردن پاور قویتر مشکل مرتفع خواهد شد .

برای اینکه off تاپیک نباشه گرافیک فوق را به قیمت 420 خریدارم. هزینه ارسال هم با فروشنده محترم .

مرسی بهزاد عزیز...از زحماتتون که این دستمون رو فهموئندید و منم هدف از زدن اون تاپیک فقط بخاطر رفع مشکلاتم بود که در اخر فهمیدم از پاور بنده هستش و مشکل بر طرف شد ...

بهزاد جان بنده 490 خریدم اگر کمی بالاتر باشه بنظر بهتره.

لینک به دیدگاه

با سلام مگه پاورتون چی بود که با این کارت مشکل داشتید منم میخواستم این کارت رو بخرم ولی فعلا از خریدش منصرف شدم پاور من 885 گرین هست

لینک به دیدگاه

با سلام مگه پاورتون چی بود که با این کارت مشکل داشتید منم میخواستم این کارت رو بخرم ولی فعلا از خریدش منصرف شدم پاور من 885 گرین هست

دوست عزیز گفتم که کارت مشکلی نداره 885 که خیلی عالیه مال بنده 580 بهمین دلیل کارت مرود داشت...با پاور 700 تست کردم درست بود.و کانکتور های پاور های قدیمی یه گراین کلا مشکل دارند اونهایی که 5 اخرشون نیست مثل 680 580 ..885 هم بالاست هم مناسب برای کارت و کانکور های تغذیه شده...

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

دوست عزیز فروشنده

منظور من شما نیستید اما بعضی از فروشنده ها هستن که دارن بدجوری زیر آبی میرن کاری میکنن که آدم از هرچی ریسمان سیاه و سفیده بترسه نمونش فروش مادربورد حرفه ای Rampage_II_Extreme

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

دوست عزیز فروشنده

منظور من شما نیستید اما بعضی از فروشنده ها هستن که دارن بدجوری زیر آبی میرن کاری میکنن که آدم از هرچی ریسمان سیاه و سفیده بترسه نمونش فروش مادربورد حرفه ای Rampage_II_Extreme

سلام دوست عزیز نمی دونم دوستان چطور فکر میکنند در رابطه با فروشنده ها ولی فکز کنم تعدادای هستند که اینقدر وجدان داشته باشید و خانواده دار و فرهنگ دار هستند که از حیله استفاده نککند...ببنید دوست عزیز توضیح دادمقنده کارت سالم و گارانتی نزدیک به دو سال داره و فقط یک هفته ازش رفته ....اگر قرار بر خراب بودن کارت بود بنده می فرستادم گارانتی مشکلو مطرح و کارت رو تعویض میکردند...کاری نداشت ولی کارت سالمه و بنده قصد فروششو دارم و توضیحات و دلیل رو بیان کردم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

من خودم 570 فانتوم از گینوارد رو دارم با اینکه از نظر توانایی اور به نصف این مدل MSI نمیرسه اما با اوری که روش انجام میدم راحت از 580 بیشتر فریم میگیره حالا وای به حال این Twin Forz III. سر به سرش بزاری چی میشه

هر کس این رو بخره برده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...