رفتن به مطلب

بلک فرایدی در ایران(بلک بتپون،بچاپ فرایدی و...)

Catalyst
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان اگر موردی از این سیرک خنده دار و بازار مکاره پیدا کردید اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

این لپ تاپ در آدرس زیر توسط دیجی کالا قبلا به قیمت 15 میلیون و 800 هزار تومن بود. الان قیمت زدن 16 میلیون و 700 هزار تومن، بعد 10 درصد تخفیف زده و شده 15 و 50 تومن!

هرچند فروشنده اش دیجی کالا نیست، ولی 90 درصد مردم این رو نمیدونن و به اعتبار دیجی کالا میرن برای خرید.
لینک به دیدگاه

این بلک فرایدی توی ایران معنی نداره

لینک به دیدگاه

این  بالا بردن قیمت و بعدش مثلا تخفیف دادن خیلی رو اعصابه, مختص  این دی جی کالا نیست, من دیشب چند سایت دیگه هم دیدم. بارها هم دیدم تو شبکه های اجتماعی بهشون گوشزد شده.

نکته توهین آمیز اینجاست اونا میدونند اکثر مشتری ها متوجه این چاپیدن هستن ولی بازم همیشه انجام میدند. قشنگ رو حماقت/ناآگاهی  بعضیا حساب باز کردن

ویرایش شده توسط Nemo
لینک به دیدگاه

بلک فرایدی تو ایران حکم دزدان دریایی کاراییپ داره جشن دزدان بزرگ جشن مفت خورها جشن خونخوارها

لینک به دیدگاه

واقعا مسخرست

تو کشورای دیگه فروشگاها به کلی بی خیال سود میشن تو این روز خاص به فکر قشر ضعیف تر هستن ولی تو کشور ما فروشگاه ها به این روزم  چشم طمع دارن و جای تخفیف بیشتر دنباله سود بیشترن و از اون بدتر با این تخفیفای الکی مشتری رو .... فرض کردن

لینک به دیدگاه

جالبه یکسره هم همشون با هم قرص ماشین لباس شویی میزارن بعنوان  تخفیف

لینک به دیدگاه

26 ملیون زده یه لپ تاپ خخخخخ /  90 درصد مردم  به نظرم اصلا نمی تونن هزینه خرید یه لپ تاپ 4 ملیونی بدن بعد زده لپ تاپ 26 ملیون 400 و در کل 6  درصد تخفیف زده

به نظر شما کسی که 26 ملیون پول میده لنگ اون 6  درصد هست ؟ xD دزد بازاری شده این بچاپ فرایدی البته کاش حداقل تخفیف میدادن قیمت ببری بالا بعد تخفیف بزنی براش

روش جدید دزدی شده

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این طور چیزا کلا به خون ایرانی جماعت نمیخوره

اون اور اب به اصطلاح کفار تو چنین روزهایی تخفیف زیاد میدن که فقرا هم بتونن تا حدودی خرید بکنن و خوشحال باشن

ما دم عید خودمون چنان گرونن میکنن که حتی قشر متوسط جامعه هم میمونن توش دیگه چه برسه به فقرا

توی ماه رمضان کشورهای اسلامی تخفیف زیاد میدن تا فقرا هم بتونن مایحتاج خودشون رو خرید بکنن

ولی ما اینجا برعکس

دوستان عزیز هم فکر میکنین تو بلک فرایدی قرار تخفیف بدن بهتون

زهی خیال باطل

این چیزا مال ما نیست

کلا ما کشور برعکسی هستیم

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

دوستان درسته که جمعه سیاه در ایران شده روزی برای دزدی ولی چاپیدن مردم ولی اگر درست فکر کنین میبینین اگر قرار باشه مثل خارج باشه وضع ازین بدتر میشه چون متاسفانه ایران فرهنگ چنین چیزی رو نداره و از اون بدتر افراد سودجو هستند که اگر مثل خارج باشه میان خیلی راحت با قیمت مفت کالایی رو میخرن بعد از چند روز به قیمت چند برابر میفروشن اینجوری یک سود خیلی خوب برای دلال ها خواهد داشت 

پس کاریش نمیشه کرد تا زمانی که مردم فرهنگ داشته باشند و دلال ها شرف! 

لینک به دیدگاه

دوستان واقعا خسته نباشید و ممنون بابت ارائه نظرات

همه را خواندم و واقعا اساسی خندیدم  ☺️☺️☺️

بنده پارسال ( سال 96 )  و سال قبلش (سال 95)  و همچنین امسال یعنی از دیشب  تا الان کل فروشگاه های آنلاین را گشتم تا از این به اصطلاح بلک فرایدی  پرطمطراق  استفاده کرده و یک چیزی بخرم ...ولی تا اکنون هیچی که هیچی

واقعا نتوانستم  چیز به درد بخوری پیدا کنم که ارزش داشته و قیمت منطقی و درستی داشته باشد.

و تا کنون موفق به فتح و پیروزی این غول سیاه نشدم...

در آخر هم به این نتیجه رسیدم که بلک فرایدی و یا شبیه چنین رویدادهایی  در ایران بی معنی میباشد.....حقه و دروغی  تبلیغاتی بیش نیست.

این هم از یافته های اینجانب...☺️

ویرایش شده توسط gilanar
لینک به دیدگاه

عین تبلیغای ماهواره شده قبلا مسخرشون میکردیم الان سرمون اومده.گن لاغری اسلیم فت فقط و فقط 1میلیون و نهصد و نود و نه هزار تمن

اما در مورد دیجی کلا فکر میکنم مدیریت دیجی کالا احتمالا دیوونه شده.قیمتهای عجیب غریب میزارن رو جنسا ادم اشکش در میاد.قبلا والا خیلی خوب بود امسال عید به بعد کلا قاطی کردن یا که بخاطر تحریما زدن به سیم اخر و انتقام تحریمو میخان از مردم بگیرن

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

نمدونم پارسال بود یا 2 سال قبل سوتی که سر ps4 داد دیجیکالا مثل تف سر بالا بود همه منتظر بودیم برای کنسول 500 تومنی! به 10 ثانیه نکشید زد اتمام موجودی! برای نشون دادن درستی کارشونم یه خانمی عکس از قسمت سفارش اکانتش گذاشته بود که بله من ps4 خریدم! ولی یادش رفته بود زمان تایید سفارش ادیت کنه...سفارش 1 ساعت بعد تموم شدن کنسول بود

یدونه هارد اکسترنال نمیزارن با 200 تومن تخفیف دلمون شاد شه!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

1f605.png1f605.png1f605.png1f605.png

digi.jpg

در 23 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

1.png

عجب آبروریزی و افتضاحی>:(

بلک بکن دی :D

ویرایش شده توسط sadeh
لینک به دیدگاه

اصلا بطور کلی نه اینجا..تو دنیا خیلی از تخفیفات سوری و جنبه تبلیغات داره..شما تو سایتهای خارجی هم چک کنی خیلی کم پیدا میشه افری به جنس به روز و پرطردار و با قیمت واقعی بخوره و اونهایی هم که پیدا میشه معمولا برای اثبات راستی تخفیفات دیگشونه یا تبلیغ اون جنس بخاطر نوظهور بودنش.

یه شیوه ی تبلیغاته که اتفاقا عزیزان داخلی از عزیزان خارجی یاد گرفتن..بد هم یاد گرفتن?.اونها معمولا نرم و باسیاست، پوست کنی میکنن..یسری هموطنها از بیخ میخوان پوست بکنن..کم کم اون تعداد معدود هم به این کلک تبلیغاتی پی میبرن9_9.

کاش روی راستی و تعاریف تبلیغاتی هم یه نیمچه نظارتی بود-_-.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amin110 گفته است :

اصلا بطور کلی نه اینجا..تو دنیا خیلی از تخفیفات سوری و جنبه تبلیغات داره..شما تو سایتهای خارجی هم چک کنی خیلی کم پیدا میشه افری به جنس به روز و پرطردار و با قیمت واقعی بخوره و اونهایی هم که پیدا میشه معمولا برای اثبات راستی تخفیفات دیگشونه یا تبلیغ اون جنس بخاطر نوظهور بودنش.

یه شیوه ی تبلیغاته که اتفاقا عزیزان داخلی از عزیزان خارجی یاد گرفتن..بد هم یاد گرفتن1f911.png.اونها معمولا نرم و باسیاست، پوست کنی میکنن..یسری هموطنها از بیخ میخوان پوست بکنن..کم کم اون تعداد معدود هم به این کلک تبلیغاتی پی میبرن9_9.

کاش روی راستی و تعاریف تبلیغاتی هم یه نیمچه نظارتی بود-_-.

اتفاقا تو دنیا غیر از ایران کاملا واقعیت داره من چند ساله کالاهایی که میخوام رو زیر نظر دارم و حتی خرید هم انجام دادم  به معنای واقعی کلمه تخفیف هفتاد درصد میخورن تا سال دیگه همین موقع

ویرایش شده توسط alirezapishraft
لینک به دیدگاه

سلام من دنبال یه کیبورد بودم یه مدل دیدم SADATA SK-1500قیمت زده بود 140هزار تومن با 55 درصد تخفیف میشد63 هزار تومن همین کیبورد رو توسایت دیگه دیدم 48 هزار تومن شرایط برای همه کیبوردهاش 

همینجوری بود

لینک به دیدگاه

یادش بخیر اون موقع که من مانیتور گرفتم(دو سال پیش)کلی تو بازار تهران قیمت کردم اخر سر دیدم دی جی کالا تو تخفیفات از همه ارزون تر زده و خریدم

پارسالم یه تلویزیون که تو خیابون جمهوری زیر 2 تومن پیدا نمیشد تو تخفیف ویژه لوازم خانگی خریدم یک و پونصد

ولی الان تقریبا تمام اجناسش از گرونفروش ترینای بازارم گرون تره

بامیلو رو که دیگه حرفشو نزن

از لیونم دل خوشی ندارم ولی خب بگیم ممکنه نظرمون پاک بشه پس بی خیال?

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amin110 گفته است :

وقتی یه چیزی قیمتش ۲۰۰ دلار ۶۰ دلار تخفیف میدن هیچه؟؟

یه ذره به خودت زحمت بدی و بری سایت امازون بگردی بد نیس اصن میدونی امازون چیه؟

معلوم شما از کدوم قشری هستید

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

وقتی یه چیزی قیمتش ۲۰۰ دلار ۶۰ دلار تخفیف میدن هیچه؟؟

معلوم شما از کدوم قشری هستید

من گفتم هیچی؟!!!!

شما چند جا دیگه همینو گفتی و این توهینه که میگی معلومه شما از کدوم قشری..شما منو ندیدی و مطلب من روهم خوب نفهمیدی بعد برچسب میزنی.اینقدر .... نباش لطفا. پست من رو یبار دیگه از اول تا اخر خوب بخون بعد بگو من از فلان قشرم..اعتراف میکنم از قشر شما که اینقدر کاردرستی نیستم^_^.

در 2 ساعت قبل، alirezapishraft گفته است :

اتفاقا تو دنیا غیر از ایران کاملا واقعیت داره من چند ساله کالاهایی که میخوام رو زیر نظر دارم و حتی خرید هم انجام دادم  به معنای واقعی کلمه تخفیف هفتاد درصد میخورن تا سال دیگه همین موقع

شما برگردان نقدهای خود اقتصاددانهای اونوری رو بخون در مورد بلک و افرهای اینجوری.من نگفتم نیست..هست خوبشم هست خصوصا برای قشر کم درامد و البته اونهایی که زود بجنبن و خوباش از چنگشون نره:).

چرا مطلب رو هرجور دلتون میخواد میخونین و تفسیر میکنین..مطلب اینه که در اصل یه شیوه ی تبلیغاتی و دست اخر برای سود بیشتره  و اتفاقا نقدم برای فروشگاهای داخلیه که فقط تو حرف و لیبل و تبلیغات مجازی هزینه میکنن نه از طریق کاهش قیمت و تخفیفات واقعی.اونوریها سیاست فروشِ بیشتر و قاعده بازی رو خوب رعایت میکنن-_-.

خیلی از اجناس تخفیف خورده مصرفی و سطح پایینن(مثل اینجا که دیجی دستمال کاغذی رو واقعا 40درصد تخفیف میزد..البته چند ماه پیش من دیدم) و اون یسری که شما میگی همون هزینه ی تبلیغاته که یسری جنس خوب  واقعا تخفیف میخوره و معمولا بسیار محدوده.گاهی هم خود تولید کننده ها بخاطر افزایش موجودی انبارشون و یا تولید نسل جدید اون جنس،  از فروشگاهها و سایتهای فروش برای خلاصی از سرریز تولیداتشون استفاده میکنن.اینجا که کلا تولید و کاسبی خوابیده و همچین موضوعی اینجا پیش نمیاد معمولا¬¬:ph34r:.

لینک به دیدگاه

باندل ps4 slim + spiderman برای بلک فرایدی ۱۹۹ دلاره. تو حالت عادی میشه ۲۹۹ یا ۲۷۹ +۶۰ دلار

کلی کالای مصرفی دیگه دیدم که تخفیفات عالی خورده بود.

قطعا اینا سود کلانی  به دست میارند ولی این وسط مشتری هم سود خودشو میبره. مقایسش با ایران شوخیه اصلا

ویرایش شده توسط Nemo
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...