رفتن به مطلب

بلک فرایدی در ایران(بلک بتپون،بچاپ فرایدی و...)

Catalyst
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

برای من به مناسبت بلک فرایدی مایکروسافت 10 دلار گیفت داد یک 5 دلارم قبلا داده بود الان هم بسیار از بازی ها تخفیف خورده به راحتی دو تا بازی خریدم بدون هیچ هزینه ای این حمایت از مشترک آنجا بسیار عالی ولی برای ما اینجا آرزو شده

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amin110 گفته است :

من گفتم هیچی؟!!!!

شما چند جا دیگه همینو گفتی و این توهینه که میگی معلومه شما از کدوم قشری..شما منو ندیدی و مطلب من روهم خوب نفهمیدی بعد برچسب میزنی.اینقدر .... نباش لطفا. پست من رو یبار دیگه از اول تا اخر خوب بخون بعد بگو من از فلان قشرم..اعتراف میکنم از قشر شما که اینقدر کاردرستی نیستم^_^.

شما برگردان نقدهای خود اقتصاددانهای اونوری رو بخون در مورد بلک و افرهای اینجوری.من نگفتم نیست..هست خوبشم هست خصوصا برای قشر کم درامد و البته اونهایی که زود بجنبن و خوباش از چنگشون نره:).

چرا مطلب رو هرجور دلتون میخواد میخونین و تفسیر میکنین..مطلب اینه که در اصل یه شیوه ی تبلیغاتی و دست اخر برای سود بیشتره  و اتفاقا نقدم برای فروشگاهای داخلیه که فقط تو حرف و لیبل و تبلیغات مجازی هزینه میکنن نه از طریق کاهش قیمت و تخفیفات واقعی.اونوریها سیاست فروشِ بیشتر و قاعده بازی رو خوب رعایت میکنن-_-.

خیلی از اجناس تخفیف خورده مصرفی و سطح پایینن(مثل اینجا که دیجی دستمال کاغذی رو واقعا 40درصد تخفیف میزد..البته چند ماه پیش من دیدم) و اون یسری که شما میگی همون هزینه ی تبلیغاته که یسری جنس خوب  واقعا تخفیف میخوره و معمولا بسیار محدوده.گاهی هم خود تولید کننده ها بخاطر افزایش موجودی انبارشون و یا تولید نسل جدید اون جنس،  از فروشگاهها و سایتهای فروش برای خلاصی از سرریز تولیداتشون استفاده میکنن.اینجا که کلا تولید و کاسبی خوابیده و همچین موضوعی اینجا پیش نمیاد معمولا¬¬:ph34r:.

اشتباه شد.

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

ولی ملت جالبی هستیما.. به مناسبت کریسمس خارجیا، یهووو وسط پاییز بلک فرایدی میزنیم!! بعد دم عید نوروز خودمون، یهووو همه جنسارو 6برابر میکنیم!!!
به ولای علی که اسکلی تو این کشور ریشه ای قوی تر از سرو اَبَرکوه داره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sadeh گفته است :

ولی ملت جالبی هستیما.. به مناسبت کریسمس خارجیا، یهووو وسط پاییز بلک فرایدی میزنیم!! بعد دم عید نوروز خودمون، یهووو همه جنسارو 6برابر میکنیم!!!

از پایبست ویرانست.

لینک به دیدگاه

ببینید-هجوم-ایرانی ها-برای-خرید-اجناس-گران-در-جمعه-سیاه ( البته توی ایران در کل روزها اینجوریه و به روز خاصی نمیشه نسبت داد)  

http://s9.picofile.com/file/8343783650/Dead_off_on_Friday.TS.html

ویرایش شده توسط MOHSEN-CH
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

ببینید-هجوم-ایرانی ها-برای-خرید-اجناس-گران-در-جمعه-سیاه ( البته توی ایران در کل روزها اینجوریه و به روز خاصی نمیشه نسبت داد)  

http://s9.picofile.com/file/8343783650/Dead_off_on_Friday.TS.html

واقعا که زندگی خیلی سختی دارن:(

لینک به دیدگاه

این دیجی کالا واقعا نابود شده و هیچ نشانه ای از اون دیجی کالای  سه چهار سال پیش نداره. من یک پک رم 8گیگ (دوتا چهار گیگ) جی اسکیل ترایدنت z با فرکانس 3000mhz سی ال 15 خریدم از دیجی کالا 269 هزار تومن!!! با پول پست تیپاکس شد 275 تومن. از تمام ایران ارزون تر میفروخت رم رو.

ولی الان اصلا کراهت دارم اسم سایت رو تو قسمت آدرس بار تایپ کنم. گندی که دیجی کالا به خودش زد هیتلر به آلمان نزد.  

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، sadeh گفته است :

یه جمله هست همتون شنیدین ولی جالبه(مسلمون واقعی اونا هستن ما اداشو درمیاریم)

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/03, 20:19:34، sadeh گفته است :

منم باهات موافقم خداییش نمیدونم چمون شده فکر هم نکنم خوب بشیم فقط دعا میکنم این یارو ترامپه یدونه بمب هسته ای بندازه تو این مملکت راحت بشیم بره 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Vikings گفته است :

اره اره چقدر شبیه صفهای طولانی قابلمه به دست تو ایرانه.ادم اشکش در میاد دارن واسه یه لقمه نون و ماست از فروشگاه خودشونو جر میدهند بله

لینک به دیدگاه

حقمونه یه زلزله بیاد کل ایرانو ببره زیر خاک

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، sadeh گفته است :

بلک فرایدی(جمعه سیاه) واقعی همین جاست1f602.png

1.PNG

?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان خودمون ایرانی هستیم همه زیرو بمو خبر داریم چه بلاکی په فرایدی چه پرایدی ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...