رفتن به مطلب

تصویر نداشتن از از مادربرد

Mativ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

امروز صبح سیستم رو سر هم کردم و فکر کنم همه چیز به خوبی و خوشی پیش رفت. برای تست نهایی که روشن کردم دیدم تصویر نمیده. گفتم شاید به خاطر HDMI باشه و امروز یه مانیتور DVI قرض گرفتم تا امتحان کنم. باز هم تصویر نمیده.

فعلا از گرافیک on-board مادربرد استفاده میکنم چون کارت گرافیک مورد نظرم در بازار نایاب شده و گذاشتم سر فرصت تهیه کنم. حالا کلا تصویر نمیده، به نظر میاد همه چیز درست کار میکنه چون وقتی روشنه از موس و کیبورد نور میاد و حتی number lock و caps lock کیبورد رو میشه فعال کرد اما تصویر نداره

برای اطمینان یه بار کلا رم ها رو در اوردم و روشن کردم، در این حالت حتی کیبورد و موس هم غیرفعال شده بودند. بعد رم ها رو در وضعیت مختلف امتحان کردم که باز نتیجه بالا و بدون تصویر رو گرفتم.

MSI x470 Gaming Pro

Ryzen 2700

G.Skill Ripjaws V 2800

آیا راه حل، پیشنهاد و توصیه‌ای دارید؟

ویرایش شده توسط Mativ
لینک به دیدگاه

دوست عزیز رایزن 2700 گرافیک داخلی نداره!!!  باید

کارت گرافیک وصل کنید برای تصویر گرفتن

• لایک 3
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

فعلا یه گرافیک ارزون در حد ۵۰ تومن برای تصویر بگیرید

چاره ای دیگه نیست

موفق باشید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Mativ گفته است :

امروز صبح سیستم رو سر هم کردم و فکر کنم همه چیز به خوبی و خوشی پیش رفت. برای تست نهایی که روشن کردم دیدم تصویر نمیده. گفتم شاید به خاطر HDMI باشه و امروز یه مانیتور DVI قرض گرفتم تا امتحان کنم. باز هم تصویر نمیده.

فعلا از گرافیک on-board مادربرد استفاده میکنم چون کارت گرافیک مورد نظرم در بازار نایاب شده و گذاشتم سر فرصت تهیه کنم. حالا کلا تصویر نمیده، به نظر میاد همه چیز درست کار میکنه چون وقتی روشنه از موس و کیبورد نور میاد و حتی number lock و caps lock کیبورد رو میشه فعال کرد اما تصویر نداره

برای اطمینان یه بار کلا رم ها رو در اوردم و روشن کردم، در این حالت حتی کیبورد و موس هم غیرفعال شده بودند. بعد رم ها رو در وضعیت مختلف امتحان کردم که باز نتیجه بالا و بدون تصویر رو گرفتم.

MSI x470 Gaming Pro

Ryzen 2700

G.Skill Ripjaws V 2800

دوست عزیز 2700 که گرافیک داخلی نداره.منم یه زمانی که بی گرافیک بودم با یه gtx 210 چندین روز سر کردم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

دوست عزیز رایزن 2700 گرافیک داخلی نداره!!!  باید

کارت گرافیک وصل کنید برای تصویر گرفتن

در 9 ساعت قبل، Amokaka گفته است :

سلام دوست عزیز

فعلا یه گرافیک ارزون در حد ۵۰ تومن برای تصویر بگیرید

چاره ای دیگه نیست

موفق باشید

در ۱ ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

دوست عزیز 2700 که گرافیک داخلی نداره.منم یه زمانی که بی گرافیک بودم با یه gtx 210 چندین روز سر کردم.

مشکل کارت گرافیک بود. بی شب بعد از این پست رفتم در مورد debug led های مادربرد تحقیق کردم و از اونجا فهمیدم گرافیک on-board نداره.

یا کارت موقتی و ارزون قیمت باید تهیه بشه یا یه دفعه برم بهترین انتخاب موجود در بازار رو بخرم.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Mativ گفته است :

MSI x470 Gaming Pro

Ryzen 2700

G.Skill Ripjaws V 2800

مگه گرافیک مد نظر شما چی هستش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...