رفتن به مطلب

به دنبال کاهش بازار ارزهای دیجیتالی ؛ گیگابایت در حال ضرردهی در فروش کارتهای گرافیکی است!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

94afab61f6345a67b97594125feaee0b.jpg

GIGABYTE هم به مانند سایر سازندگان کارتهای گرافیکی ، تلاش می کند تا با ارائه راه حل های جدید ، مانع از کاهش فروش کارتهای گرافیکی خود شود. به دلیل اینکه این کمپانی یک شریک AIB برای هر دو شرکت AMD و NVIDIA به شمار مرود ، جزء یکی از تامین کنندگان اصلی کارتهای گرافیکی برای استخراج ارزهای دیجیتالی یا همان ماینینگ به شمار میرود.بر اساس گزارش DigiTimes وبه گفته ناظران بازار، به دلیل موجودی بالای کارتهای گرافیکی گیگابایت و ایجاد برخی مشکلات مربوط به تولید نسل جدید کارتهای NVIDIA به خصوص کارت RTX 2080 Ti ، این کمپانی در تلاش برای رهایی از کاهش میزان سودهی است به طوری که اکنون در سه ماهه چهارم امسال این کمپانی به سمت ضرر دهی پیش میرود.

طبق گزارش مالی که گیگابایت برای سه ماهه سوم خود ارائه داد، اعلام شد که میزان درآمد در این بخش قطع شده است.اما کمی قبل تر گفته شد که این کاهش سود دهی مربوط به درآمد غیرعملیاتی این شرکت بوده است . این موضوع تنها یک معنی میدهد و آن هم اینکه موجودی فروخته شده  به اندازه کافی جهت جبران تمامی هزینه های مربوط آوردن محصولات این شرکت به بازار ، کافی نبوده است.

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

خیلی هم عالی 

وقتی تولیدات خودشون بر اساس بازار ماینینگ افزایش میدن و بازار گیمرها را به امان خدا ول میکنن باید چوبشم بوخورن

#نظرشخصی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

خیلی هم عالی 

وقتی تولیدات خودشون بر اساس بازار ماینینگ افزایش میدن و بازار گیمرها را به امان خدا ول میکنن باید چوبشم بوخورن

#نظرشخصی

احسنت،نظر بنده به نظر شما نزدیک تر است

لینک به دیدگاه

خداروشکر.امیدوارم خیلی ها ک ازاین آب گل آلود ماهی گرفتن و باعث کمبود گرافیک شدن بیشتر آسیب ببینن! دوست خودم برای طراحی نیاز به گرافیک داشت ولی بودجش نرسید و یه کارت خیلی ضعیف خرید

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

احسنت،نظر بنده به نظر شما نزدیک تر است

+

در 14 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

خداروشکر.امیدوارم خیلی ها ک ازاین آب گل آلود ماهی گرفتن و باعث کمبود گرافیک شدن بیشتر آسیب ببینن! دوست خودم برای طراحی نیاز به گرافیک داشت ولی بودجش نرسید و یه کارت خیلی ضعیف خرید

دقیقا بیشترین ضرر و فشار وارده به قشر گیمر و خلاصه کسانی که به نحوی کارشون با کارت گرافیک هست بود

لانم توی همین فروم دوستان ماینر دیدن کارتاشون فروش نمیره یا اگر میره باید کلی از قیمت کم کنن برا همین کارتو الکی میزارن کنار یه سیستم و میگن کم کار و نزدیک به اک ?

خلاصش کنم این روزو اون زمان که یشبه کارت 1200 شد 4 تومن میدیدم !!!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

دقیقا بیشترین ضرر و فشار وارده به قشر گیمر و خلاصه کسانی که به نحوی کارشون با کارت گرافیک هست بود

لانم توی همین فروم دوستان ماینر دیدن کارتاشون فروش نمیره یا اگر میره باید کلی از قیمت کم کنن برا همین کارتو الکی میزارن کنار یه سیستم و میگن کم کار و نزدیک به اک ?

خلاصش کنم این روزو اون زمان که یشبه کارت 1200 شد 4 تومن میدیدم !!!

یکمم تو بعضی تاپیکایی ک درمورد مایینینگه بری میگن کارت ماین شده خیلی بهتر و سالم تره نسبت به کارت گیمینگ

بذا یکم دیگه بگذره میگن کارت ماینینگ مث کسیه ک زیاد ورزش کرده قوی تره?

لینک به دیدگاه

پس جریان این بود

طرف خودشو نابود میکرد و یه صفحه توضیح مینوشت که کارت ماین شده برابر با کارتیه که تازه از کارخونه دراومده تو فریزیر نگه میداریم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

یکمم تو بعضی تاپیکایی ک درمورد مایینینگه بری میگن کارت ماین شده خیلی بهتر و سالم تره نسبت به کارت گیمینگ

بذا یکم دیگه بگذره میگن کارت ماینینگ مث کسیه ک زیاد ورزش کرده قوی تره1f602.png

در 7 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

پس جریان این بود

طرف خودشو نابود میکرد و یه صفحه توضیح مینوشت که کارت ماین شده برابر با کارتیه که تازه از کارخونه دراومده تو فریزیر نگه میداریم

به نظر من این جمله باید تبدیل میشد به بهترین جک سال

ماین اصولی و بدون ضرر

یا بعضیا میگفتن (ماین در شرایط اصولی و دمای پایین )

یه عده هم میگفتن کارتی که برای ماین استفاده شده اصلا اور نشده فقط فرکانس مموری زیاد کردیم و کاری به فرکانس GPU نداشتیم پس کارتی که ماین شده به مراتب بهتر از کارت اکبندی که از در کار خانه در میاد هست چون اب بندی شده 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

به نظر من این جمله باید تبدیل میشد به بهترین جک سال

ماین اصولی و بدون ضرر

یا بعضیا میگفتن (ماین در شرایط اصولی و دمای پایین )

یه عده هم میگفتن کارتی که برای ماین استفاده شده اصلا اور نشده فقط فرکانس مموری زیاد کردیم و کاری به فرکانس GPU نداشتیم پس کارتی که ماین شده به مراتب بهتر از کارت اکبندی که از در کار خانه در میاد هست چون اب بندی شده 

از کی تا حالا گرافیک با آب پردازش میکنه ؟!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

از کی تا حالا گرافیک با آب پردازش میکنه ؟!

داداش شما اصل معنی مطلبو نگرفتی

کنایه هست 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

داداش شما اصل معنی مطلبو نگرفتی

کنایه هست 

حرف بنده هم کنایه بود دوست عزیز

بعد درضمن به فرض که گرافیک با اب کار میکنه و اب بندی بشه خوبه

یعنی ارزش یه ماشین صفر کیلومتر از یه ماشین 5000 کاکرد بیشتره؟

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

حرف بنده هم کنایه بود دوست عزیز

به نظر منکه بیشتره

لینک به دیدگاه

اخه میدونید چیه هر کسی نمیتونه اصولی اب بندی کنه که ماینرها اصول اب بندیو میدونن حتی کارخونه هم نمیدونه واسه همین بایوس مود میکنن فرکانس کم میکنن  توی یخ قرارش میدن..والا فروشنده هم فروشنده های قیدیم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

اخه میدونید چیه هر کسی نمیتونه اصولی اب بندی کنه که ماینرها اصول اب بندیو میدونن حتی کارخونه هم نمیدونه واسه همین بایوس مود میکنن فرکانس کم میکنن  توی یخ قرارش میدن..والا فروشنده هم فروشنده های قیدیم

?????

لینک به دیدگاه

من که هر روز دارم نفرینشون میکنم چون فقط و فقط یه کارت گرافیک کم دارم،ایشالا همشون ضرر کنن تا اینقدر دنبال سودای یهویی نباشن.جالب اینجاست که حاضرا ضرر کنن ولی قیمتا پایین نیاد.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، H. Zare گفته است :

من که هر روز دارم نفرینشون میکنم چون فقط و فقط یه کارت گرافیک کم دارم،ایشالا همشون ضرر کنن تا اینقدر دنبال سودای یهویی نباشن.جالب اینجاست که حاضرا ضرر کنن ولی قیمتا پایین نیاد.

آدم اول گرافیک میخره بعد بقیه رو بر اساس اون میخره

شما رفتی از هرچیزی گرون ترینشو(رم، پاور، مادربرد) خریدی بعد گرافیک نداری?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

شما رفتی از هرچیزی گرون ترینشو(رم، پاور، مادربرد) خریدی بعد گرافیک نداری?

داداش کاری به موضوع ندارم که گیگابایت به شت رفته اینا

به این موضوع ماینر و گیمر هم کاری ندارم چون بارها راجبش صحبت شده

فقط اینکه احساس میکنم یک کمی حرف شما از بیخ و بن اشتباه هست

چون اصولا" آپگرید کارت گرافیک و رم آسون ترین کار هست

و همیشه میگن همون اول پاور جون دار بردارید و غیره و ذالک که بنا به افق کاریتون و بودجه هست

و اینکه دنیای تک هر 6 ماه یک دگرگونی خاصی داره و نمیشه پا به پاش رفت

با این صحبت شما اون کاربری که کلا" میخواد  آنبرد کار کنه باید چکار کنه؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

داداش اصولا فقط هر چیزی که با اب کار کنه نمی گن اب بندی شده !  شامل خیلی چیزا می شه که با اب هم کار نمی کنه xD 

در 3 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

خب این مثالی که گفتین دقیقا جواب خودتونه ! بستگی داره 5000 تارو چه جوری باش بری ! ( دقیقا مثال ماینینگ یا کار گیمینگ )  اگه باش هی دستی بکشی یا معکوس بکشی یا زور روش بیاری (ماینینگ! xD )  ارزشش اندازه ماشینی هست که داره 10 سال کار میکنه ! 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

شما رفتی از هرچیزی گرون ترینشو(رم، پاور، مادربرد) خریدی بعد گرافیک نداری1f610.png

اینم روش جدیدی بود که شما ابدا کردی

یاد اون بنده خدایی افتادم که رفت مغازه تلویزیونش رو فروخت و جاش لامپ تصویر خرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا کارت من نه ماین شده نه آب بندی، نه توی فریزر نگه داشتم :3_grin: بچه خوبی بوده باهاش بازی میکردیم فقط، بیاید بخریدش :28_hugging:

لینک به دیدگاه

راستش حقش بود 

من که راضیم?

و اینم بگم که گیگابایت درسته برند خوبیه اما به پای asus و msi نمیرسه. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

و اینم بگم که گیگابایت درسته برند خوبیه اما به پای asus و msi نمیرسه. 

عجب !

لینک به دیدگاه

خداروشکر...  بلکه این بیت کوین کلا نابود بشه ما راحت شیم. گرونی های الان کم کمر ما رو شکسته حالا این ماینرا هم قوز بالای قوز شدن برای ما.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا کارت من نه ماین شده نه آب بندی، نه توی فریزر نگه داشتم :3_grin: بچه خوبی بوده باهاش بازی میکردیم فقط، بیاید بخریدش :28_hugging:

مگه هنوز فروش نرفته ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...