رفتن به مطلب

باز هم زلزله و احتمالا پهن شدن سفره پول مردمی واسه یعده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان گویا کرمانشاه رو بد گسلی افتاده و ول کن یقشون نیست.

نه یقرون به دولت بدین نه یقرون به اون اشخاصی که باز کاسه کوزه دزدیشونو پهن میکنن و میگن ما مرد خداییم و هزاری از این پولارو نمیخوریم.همتون میدونید که میخورن و یه ابم روش.یه عده بازیگر و فوتبالیست و نمیدونم کدوم شاهزاده و خانزاده ای میرن اونجا از اون مردم اواره عکس میگیرن میزارن پیجشون میگن پول بدین برسونیم دستشون .درحالی که کلی از اون پولارو خرج زندگی خودشون میکنن و یه ابم روش.اگه میتونید خودتون ببرید یا اشنایی چیزی دارید بدید بهش تا بدست مردم کرمانشاه برسونه ..وگرنه که هیچی.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

دوستان گویا کرمانشاه رو بد گسلی افتاده و ول کن یقشون نیست.

نه یقرون به دولت بدین نه یقرون به اون اشخاصی که باز کاسه کوزه دزدیشونو پهن میکنن و میگن ما مرد خداییم و هزاری از این پولارو نمیخوریم.همتون میدونید که میخورن و یه ابم روش.یه عده بازیگر و فوتبالیست و نمیدونم کدوم شاهزاده و خانزاده ای میرن اونجا از اون مردم اواره عکس میگیرن میزارن پیجشون میگن پول بدین برسونیم دستشون .درحالی که کلی از اون پولارو خرج زندگی خودشون میکنن و یه ابم روش.اگه میتونید خودتون ببرید یا اشنایی چیزی دارید بدید بهش تا بدست مردم کرمانشاه برسونه ..وگرنه که هیچی.

میتونن با مساجد هم تحویل بدن

یا حتی به جای پول وسایل مورد نیاز یه زلزله زده رو از طریق مسجد محل میتونن بهشون برسونن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

یا حتی به جای پول وسایل مورد نیاز یه زلزله زده رو از طریق مسجد محل میتونن بهشون برسونن

مسجد از همشون بدتره همشو خرج مسجد خودشون میکنن 

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

خودم پارسال موقع زلزله کرمانشاه داشتم تو بارگیری وسایل به کامیون برای ارسال کمک میکردم و به وضوح دیدم تمام مبالغ و وسایل مردم به دستشون میرسه اینقدر راحت تهمت نزنید مطمین باشید اکثر افرادی که اهل مسجد هستن حروم خور نیستن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

تهمت زدن هم خوب چیزی هست  ، دهن رو همین جور باز می کنی هر چی بخوای می گی ، بریز تو جیب سلبرتی ها خرج سگاشون کنن ، خرج چک های برگشتی و بدعی هاشون

محسن افشانی سر همین کلاه برداری ها شش سال حبس بهش خورد و رد مال ، خبرش هست

فعلا خانوم کلباسی و سردار قاسمی اونجا هستن و پیگیر ، پیج هاشون هم اینستا هست ، خدا خیرشون بده ، می تونید پیگیر باشین ، از پارسال اونحا هستن

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

خودم پارسال موقع زلزله کرمانشاه داشتم تو بارگیری وسایل به کامیون برای ارسال کمک میکردم و به وضوح دیدم تمام مبالغ و وسایل مردم به دستشون میرسه اینقدر راحت تهمت نزنید مطمین باشید اکثر افرادی که اهل مسجد هستن حروم خور نیستن

لایک برادر

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

هر وقت یه حادثه ای تو مملکت پیش میاد مسجد محل ما هم فرشاش نو میشه هم لوستر جدید میخرن.

البته اگر حادثه بزرگ تر از 6 ریشتر باشه تا چند متر هم از اطراف به وسعت مسجدمون اضافه میشه.

خیلی مسجد خوبی داریم. یه وقتایی پرتقال هم میدن. خیلی خوبه دستشون درد نکنه.

5353887-5603__9113.jpg.0848f7b9ccbaaa47d63e930c80355173.jpg

تا لحظاتی دیگر :

Untitled.jpg.78efd76681a27d46a66b55fe1222f7ea.jpg

ویرایش شده توسط Nezami
  • لایک 5
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، behnamalizade69 گفته است :

تهمت زدن هم خوب چیزی هست  ، دهن رو همین جور باز می کنی هر چی بخوای می گی ، بریز تو جیب سلبرتی ها خرج سگاشون کنن ، خرج چک های برگشتی و بدعی هاشون

محسن افشانی سر همین کلاه برداری ها شش سال حبس بهش خورد و رد مال ، خبرش هست

فعلا خانوم کلباسی و سردار قاسمی اونجا هستن و پیگیر ، پیج هاشون هم اینستا هست ، خدا خیرشون بده ، می تونید پیگیر باشین ، از پارسال اونحا هستن

دوست عزیز اول اینکه درست حرف نزدن هم خوب نیست 

دوما کی حرف از سلبرتی ها زد 

بنده چیزی که دیدم شنیدم و عقل و منطق هم میگه میگم شما میتونید هرکار دوست دارید انجام بدین 

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

لایک برادر

بدون حتی یک درصد شک مطمین هستم تمام کسایی که میگن مسجد مبالغ رو به دستشون نمیرسونه هرگز حتی یک بار هم این موضوع رو ندیدن و اصلا مسجد نمیرن که ببینن

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

اول اینکه همونطور که همه افراد شناخته شده دزد نیستند همه ی مساجد هم درستکار نیستند 

دلیل نمیشه چون شما یک مورد رو دیدین پس تمام مساجد هم همین باشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

بنده چیزی که دیدم شنیدم و عقل و منطق هم میگه میگم شما میتونید هرکار دوست دارید انجام بدین 

شنیدن کی  بچد مانند دیدن ، تهمت زدن هم خوب نیست  ، یک مجموعه رو بردن زیر سوال

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

بدون حتی یک درصد شک مطمین هستم تمام کسایی که میگن مسجد مبالغ رو به دستشون نمیرسونه هرگز حتی یک بار هم این موضوع رو ندیدن و اصلا مسجد نمیرن که ببینن

والا ، نه مسجد دیدن نه مسجد رفتن

والا همه جا ادم بد و خوب پیدا می شه ، اینجور مسائل دیگه خیلی نامردی هست تهمت زدن ، نمونه هاش رو هم گفتم ، دست هایی که کمک می کنند بهتر از لب هایی که دعا می خوانند ، اوضاعی داریم با این جنگ نرمی که راه انداختن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

شنیدن کی  بچد مانند دیدن ، تهمت زدن هم خوب نیست  ، یک مجموعه رو بردن زیر سوال

هیچ مجموعه ای نیست که تو تمام دنیا همشون بدون مشکل و درستکار باشه 

همونطور که دوستمون گفت خیلی وقت ها که حادثه ای رخ میده خیلی از همین مسجد ها فرشاشون نو میشه و ...

همونطور که شما یک مثال از بازیگرا میارید مثال از مسجد و خیلی مجموعه های دیگه هم میشه آورد 

مشت همیشه نمونه خروار نیست 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

والا متن خودت رو یک بار بخون ، که خود درگیری هم‌داری ، خدا خیرت بده ، بسم الله کمک کن ، با هر طرز تفکری که هستی  ،

لینک به دیدگاه

والا ، نه مسجد دیدن نه مسجد رفتن

والا همه جا ادم بد و خوب پیدا می شه ، اینجور مسائل دیگه خیلی نامردی هست تهمت زدن ، نمونه هاش رو هم گفتم ، دست هایی که کمک می کنند بهتر از لب هایی که دعا می خوانند ، اوضاعی داریم با این جنگ نرمی که راه انداختن

شما خودت 20 ثانیه از حرفتون رد نشده اومدی تهمت میزنی 

وقتی اینقدر با اطمینان حرف میزنی دیگه چه میشه گفت بعد هم میگین تهمت نزنین 

مسجد رفتن یا نرفتم نشون دهنده درستکار بودن نیست عزیز

• لایک 1
لینک به دیدگاه

هیچ مجموعه ای نیست که تو تمام دنیا همشون بدون مشکل و درستکار باشه 

همونطور که دوستمون گفت خیلی وقت ها که حادثه ای رخ میده خیلی از همین مسجد ها فرشاشون نو میشه و ...

همونطور که شما یک مثال از بازیگرا میارید مثال از مسجد و خیلی مجموعه های دیگه هم میشه آورد 

مشت همیشه نمونه خروار نیست 

ما مسجد سدر اسلام داریم پیامبر دستور داد اتیش بزنن ، جاش هم‌شد محل جمع زباله ، جمله برادر ما جمع هست ، همه رو به توپ بسته  ،

وگر نه همه جور ادمی پیدا می شه

لینک به دیدگاه

والا متن خودت رو یک بار بخون ، که خود درگیری هم‌داری ، خدا خیرت بده ، بسم الله کمک کن ، با هر طرز تفکری که هستی  ،

اره شما درست میگین

اصلا من اشتباه کردم با آدمی مثل شما بحث میکنم 

اگر همه ادمهای مسجد رفته مثل شمان که خدارشکر مثل شما نیستم 

100البته افرادی مثل شما غیر از خودشون همه دنیا رو دیوانه و کافر میدونن 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

شما خودت 20 ثانیه از حرفتون رد نشده اومدی تهمت میزنی 

وقتی اینقدر با اطمینان حرف میزنی دیگه چه میشه گفت بعد هم میگین تهمت نزنین 

مسجد رفتن یا نرفتم نشون دهنده درستکار بودن نیست عزیز

اتفاقا قسمت هر کی نمی شه بره مسجد ، مسجد لیاقت می خواد ، همین جوری نیست .

تهمت افشانی که علنی بود ، شلاق هم خورد اگه اشتباه نکنم ، دیگه زیبا کلام رو بگم پولها رو بلوکه کرده بود

لینک به دیدگاه

اره شما درست میگین

اصلا من اشتباه کردم با آدمی مثل شما بحث میکنم 

اگر همه ادمهای مسجد رفته مثل شمان که خدارشکر مثل شما نیستم 

100البته افرادی مثل شما غیر از خودشون همه دنیا رو دیوانه و کافر میدونن 

برادر من باهات دعوا ندارم ، خودت سر جنگ داری ، منطق هم ، الی ماشاءالله ...

باعث ناراحتیت شدم ببخشید

ما هم چند وقته مسجد قسمتمون نمی شه

لینک به دیدگاه

دوستان نحوه کمک هر شخصی به خودش به مربوطه، اگر قصدش کمک رسانی باشه از هر راهی که به نظرش درست می رسه مطمئن باشید کمک می کنه.

به کسی ارتباطی نداره کی به کی چه پولی میده، پول هر کسی مال خودشه هر جور دلش میخواد هزینه می کنه. به ما ارتباطی نداره.

ختم تاپیک.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...