رفتن به مطلب

GTA IV

999HeSsAm999
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان با سیستم زیر میتونم بازی GTA IV رو اجرا کنم؟
رم 2
کارت گرافیک 1 گیگ ATI Radeon HD 4300/4500 Series
سی پی یو AMD Althon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.6 GHz
ویندوز 7 سرویس پک 1

لینک به دیدگاه

درود

اجرا که میشه ولی کلا ضعیفه ولی اگه با فریم کم میتونی کنار بیای و مقداری لگ اره اجرا میشه نصبش کن..

نا گفته نماند این بازی اونموقع که اومد رم دو گیگ براش کم بود و کلی لگ میزد و تکسچرا لود نمیشد و برای اینموضوع یه برنامه ای بود که رم رو اپتیمایز میکردو  میشد بازی رو تا اخر رفت.

لینک به دیدگاه

سلام ، رم چهار باشه راحت تر جواب می ده ، روی 600*800 و نهایت 720 بتونی بازی کنی رو پایین‌ترین کیفیت

فکر کنم ویندوز 64 هم بخواد

باز ده نصب کنی بهتر

در 32 دقیقه قبل، 999HeSsAm999 گفته است :

سلام دوستان با سیستم زیر میتونم بازی GTA IV رو اجرا کنم؟
رم 2
کارت گرافیک 1 گیگ ATI Radeon HD 4300/4500 Series
سی پی یو AMD Althon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.6 GHz
ویندوز 7 سرویس پک 1

هست

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام ، رم چهار باشه راحت تر جواب می ده ، روی 600*800 و نهایت 720 بتونی بازی کنی رو پایین‌ترین کیفیت

فکر کنم ویندوز 64 هم بخواد

باز ده نصب کنی بهتر

هست

نه ویندوز ۳۲ بیت با دو گیگ رم من تست کردم البته سی پی یو مشابه نبود؛ سی پی یو من E5700 بود

روی ویندوز XP با دو گیگ رم راحت اجرا میشه ولی سون با دو گیگ رم تحت هر شرایطی لگ میزنه؛ البته نا گفته نماند انقد برای پی سی بد بهینه بود که با کارت 260X و سی پی یو E5700 و شش گیگ رم هم باز لگ میزد!!!

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

نه ویندوز ۳۲ بیت با دو گیگ رم من تست کردم البته سی پی یو مشابه نبود؛ سی پی یو من E5700 بود

روی ویندوز XP با دو گیگ رم راحت اجرا میشه ولی سون با دو گیگ رم تحت هر شرایطی لگ میزنه؛ البته نا گفته نماند انقد برای پی سی بد بهینه بود که با کارت 260X و سی پی یو E5700 و شش گیگ رم هم باز لگ میزد!!!

اره قبول دارم برای بنده که گرافیک 970gtxورم 16 گیگ داشتم بعضی مواقع خیلی کم لگ میزد

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

اره قبول دارم برای بنده که گرافیک 970gtxورم 16 گیگ داشتم بعضی مواقع خیلی کم لگ میزد

با 970 لگ؟؟؟؟؟؟ اونم بازی 1قرن پیش...یا خداااا

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، memex گفته است :

اره روسیستم دیگه هم که امتحان کرده بودن از دوستان همینجوری بود اما بازی اساسین کرید اودیسه بعضیا میگفتن براشون لگ داره حتی سیستمشون هم از سیستم من بهتر وجدیدتر بودولی برای من کوچکترین افت فریم و لگ نداشت:42_confused:

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

اره روسیستم دیگه هم که امتحان کرده بودن از دوستان همینجوری بود اما بازی اساسین کرید اودیسه بعضیا میگفتن براشون لگ داره حتی سیستمشون هم از سیستم من بهتر وجدیدتر بودولی برای من کوچکترین افت فریم و لگ نداشت:42_confused:

رو چه تنظیمات و مشخصات سیستمی بازی میکنید odyssey رو ؟ 

فریم هم بگید

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، memex گفته است :

اخ ببخشید من فکر کردم gta  v هست

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

در در 1397/09/05, 21:12:59، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

اجرا که میشه ولی کلا ضعیفه ولی اگه با فریم کم میتونی کنار بیای و مقداری لگ اره اجرا میشه نصبش کن..

نا گفته نماند این بازی اونموقع که اومد رم دو گیگ براش کم بود و کلی لگ میزد و تکسچرا لود نمیشد و برای اینموضوع یه برنامه ای بود که رم رو اپتیمایز میکردو  میشد بازی رو تا اخر رفت.

اسم برنامه Wise Memory Optimizer نیست؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 999HeSsAm999 گفته است :

اسم برنامه Wise Memory Optimizer نیست؟

اینم احتمالا کمک کنه..این بازی جی تی ای iv مشکل استفاده از منابع رم و سی پی یو رو داشت با تنظیمات تو این برنامه اپتیمایزر درواقع اجازه استفاده کامل از رم رو به گیم میدادیم.درواقع بدون این برنامه رمی مثلا دو گیگ هی تا 1500 پر میشد و هی خالی میکرد و این باعث لگهای شدید و در اکثر مواقع لود نشدن تکسچرا و حتی خنگ و گیج شدن مردم میکرد اما با این برنامه یه محدوده ای رو مشخص میکردی  مثلا تا 1800 مگابایت از رم که پر شد اونوقت رم خودشو دفراگ یا خالی یا همچین چیزی بکنه و این باعث میشد بازی تا حدود خیلی زیادی روان بشه.

اون برنامه ای که من یادمه ولی اسمش یادم نیست تنظیمات زیادی داشت و سی پی یو رو هم یسری تنظیمات و بهینه سازیهایی میکرد.و اخر سر میدیدی معجزه کرده و بازی روان اجرا میشه.اخر وقت سرچ میکنم اگه پیدا کردم همینجا قرارش میدم.این بازی رو همه باید بازی کننش..فیزیکی که تو این بازی کار شده هیچوقت تو نسخه v نبود.

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...