رفتن به مطلب

کمک برای برگرداندن بایوس اصلی کارت گرافیک (فوری)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

بتا هست. تست کردم. همین مشکل هست.

یعنی واسه همه این مشکل پیش میاد بعد نصب؟من دیشب دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردمش؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، memex گفته است :

خیلی خوبه اصن جای نگرانی نیست

ممنون 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

یعنی واسه همه این مشکل پیش میاد بعد نصب؟من دیشب دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردمش؟

والا نمیدونم. شما با 18.9.3 مشکلی ندارین؟ بهتره نسخه بتا نصب نکنین. هرچند انتخاب با خودتونه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، memex گفته است :

خوب بعله چون کارت تازه باز شده 5ماه کار کنه دما 80 هم میرسه 

شما کارتتون چه مدل و از چه برندی هست؟

داخل after bruner پاور لیمیت رو به 30 درصد افزایش بدید تا کلاک هسته روی حداکثر ثابت بمونه تست که بگیرید امتیاز زیاد تر از حد معمول  میشه این کار به اورکلاک ربطی نداره فقط داره کلاک رو ثابت نگه میداره 

از طرفی دما هم بالاتر میره اندکی چون فرکانس ثابته

تقریبا عید 96 من کارتمو گرفتم msi rx 480 gaming  به قیمت 1300 از لیون که بعد عید تا 1150 پایین اومد بعدش ماینرها گند زدن به بازار سخت افزار بعدشم حسنی !

فرکانس دفالت 1303 هستش که تا 1370 براحتی میزنه بیشتر از اون تست نکردم و همون 1370 یکبار برای تست انجام دادم

دما هم واسه فورزا 4 دمو اسکرین و فیلم گذاشتم واسه فارکرای یاد میاد دورفن 28% دما 66 که خیلی خوب بود الان دما میشه حدود 67 الی 69 دور فن 40 الی 45 ، تو دو تا بازیه اساسین اودیسه و شادو تومب رایدر ، احتمال زیاد به خاطر تکتسچر سنگین هستش

در 21 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

ایشون کارتشون msi 480 armor هست

نه سری گیمینگ ، مشخصات سیستم تو پروفایلم هست سری آرمور هم بک پلیت نداره و هم یکمی فرکانسش پایینتره و ظاهر سری گیمینگ به نظرم بهتره 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فرکانس دفالت 1303 هستش که تا 1370 براحتی میزنه بیشتر از اون تست نکردم و همون 1370 یکبار برای تست انجام دادم

لازم به اورکلاک نیست 

فقط پاورلیمیت رو بزارید رو 30 درصد تا فرکانس حداکثریتون ثابت بمونه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، memex گفته است :

لازم به اورکلاک نیست 

فقط پاورلیمیت رو بزارید رو 30 درصد تا فرکانس حداکثریتون ثابت بمونه 

نیازی نیست تست 3dmark قبلا گرفتم واسه تست سلامت

واسه بازی هم الترا جواب میده فقط پردازنده و رم کم میاد و کمبود اس اس دی 

که الان شادو اف تومب رایدر الترا میزنم البته اولاشم توی جنگل که تقریبا 60 فیکس میگیرم بعضا میاد روی 52-54 اینا ، کرک بازی هم برای من فکر کنم ایراد داره چون چند دفعه ای بازی هنگ کرد بعد چند ثانیه درست شد ، گیر داشت رد میکنه !

فقط آنتی الازینگ گذاشتم روی taa که دفالت روی همون بود منم دست نزدم :D

لینک به دیدگاه

در مورد گارانتی این رو میتونم بگم: این کارتها تقریبا اواخر سال پیش تو اسفند ماه وارد ایران شدن و اون موقع هم یادمه که تو لیون هم فروش ویژه ای گذاشتن که بدون گارانتی بودن و صفرش رو دو تومن برای فروش گذاشتن و در عرض دو سه ساعت همگی تموم شد. من خودم هم یکی خریدم و الان هم دارم استفاده می کنم. پس از لحاظ این که زیاد ماین شده باشه حساس نباشید و مطمئن باشید کمتر از چیزی که فکر می کنید ماین شده. 
این کارتها هم با اینکه تو بنچمارک ها نشون میده کارتهای خنکی هستن اما تجربتا می گم که کارتهای نسبتا داغی هستن و اگر با گیمینگ ایکس ها و سافایرها مقایسه ای داشته باشیم نسبت به اونها داغ هستن اما اگر ا گیگا جی وان و یا ایسوس مقایسه کنیم خنگتر هستن. در کل به نظر من بهترین استفاده ات رو ببر و اگر زیاد به بحث دما حساس شدی نهایتا یه تعویض خمیر می تونی انجام بدی و با هزینه ای کم کارتت رو کمی هم خنکتر و سالمتر کنی. خودت هم اگر نتونستی عوض کنی بدی به یه تعمیرکار در عرض نیم ساعت میتونه اوکی اش کنه...

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

که الان شادو اف تومب رایدر الترا میزنم البته اولاشم توی جنگل که تقریبا 60 فیکس میگیرم بعضا میاد روی 52-54 اینا ، کرک بازی هم برای من فکر کنم ایراد داره چون چند دفعه ای بازی هنگ کرد بعد چند ثانیه درست شد ، گیر داشت رد میکنه !

از 1060 بهتر جواب داده

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

والا نمیدونم. شما با 18.9.3 مشکلی ندارین؟ بهتره نسخه بتا نصب نکنین. هرچند انتخاب با خودتونه.

من الان 18.11.2 رو نصب دارم.و هیچ مشکلی باهاش ندارم 

لینک به دیدگاه

من تا 1 هفته پیش 1060 6 گیگ آکبند داشتم msi الان rx580 گیگابایت گرفتم .لامصب خیلی از 1060 قویتره ولی داغتر هم هست 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

خیلی از 1060 قویتره

چقد یعنی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام ، چرا فن دستی ؟ چه دور فنی تنظیم میکنید ؟

درایور هم 18.10.2 استاندارد هستش و ترجیحا سراغ نسخه های بتا نرید چون قبلا سر همین قضیه کسانی بودن که کارتشون سوخته

استارتر هم خمیر هم باید تعویض کنید فکر کنم مشکل دما حل بشه فنها هم اگه کثیف هستن یه تمیزکاری بکنید فنهای کارت شما جدا میشن

سلام حسن جان

چون دمای 50 درجه فن خاموش تو کتم نمیره ?

نمیتونم باهاش کنار بیام

درایور من همین الان هم 18.10.2 هست که GPU usage نشون نمیده

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

به خاطر اینکه گفتید مشکل از بایوس هست

بله مشکل از درایور beta هستش باید به whql تغیر بدید درایور رو در اون صورت مشکل نیست کامل نشون داده میشه

خوب اونجاهایی که دلیت کردی نوشته بودم احتمالا

یعنی میتونه درست باشه میتونه غلط باشه !

این اسمش اطلاعات نیست احتمالاته

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، memex گفته است :

از 1060 بهتر جواب داده

من شادو تام رایدرو رو الترا 60 فیکس میگیرم. اخه رم زیاد میخاد. 6.5 گیگ وی رم میخاد تا 10 گیگ هم شده رم اشغال کنه. واسم خیلی جالبه بازیای جدید خیلی خوش اشتها شدن.

در 7 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

درایور من همین الان هم 18.10.2 هست که GPU usage نشون نمیده

بله دوست عزیز نه تو 18.9.3 نه تو بتا نشون نمیده خیالتون راحت. فقط با درایورای قدیمی تر نشون میده.

در 7 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

در مورد گارانتی این رو میتونم بگم: این کارتها تقریبا اواخر سال پیش تو اسفند ماه وارد ایران شدن و اون موقع هم یادمه که تو لیون هم فروش ویژه ای گذاشتن که بدون گارانتی بودن و صفرش رو دو تومن برای فروش

پس اوکیه. میخام ببرم یه چندتا کارت تست کنم هرکدوم خنک تر بود همونو بردارم.

در 7 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

من الان 18.11.2 رو نصب دارم.و هیچ مشکلی باهاش ندارم 

gpu usage براتون نشون میده یا کلا تست نکردین؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

نیازی نیست تست 3dmark قبلا گرفتم واسه تست سلامت

واسه بازی هم الترا جواب میده فقط پردازنده و رم کم میاد و کمبود اس اس دی 

والا حسن جان پردازنده زیاد مهم نیس ولی رمو حتما ارتقا بده. من که یه 4 خریدم انداختم بغل این رم کم نیارم حداقل. تو شادو هم فقط تو قسمتایی که npc زیاده سی پی یو کم میاره بقیه قسمتا مشکلی نیس. (حداقل برای من)

شما بتونین مهمترین کار ارتقای رمه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، memex گفته است :

چقد یعنی

حداقل 10 فریم 

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

من شادو تام رایدرو رو الترا 60 فیکس میگیرم. اخه رم زیاد میخاد. 6.5 گیگ وی رم میخاد تا 10 گیگ هم شده رم اشغال کنه. واسم خیلی جالبه بازیای جدید خیلی خوش اشتها شدن.

بله دوست عزیز نه تو 18.9.3 نه تو بتا نشون نمیده خیالتون راحت. فقط با درایورای قدیمی تر نشون میده.

gpu usage براتون نشون میده یا کلا تست نکردین؟

آره داداش نشون میده همه چیزش کامله الان رو سیستمم نصبه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لود جی پی یو توی gpu z نشون میده البته باید به آخرین ورژن آپدیت بشه ، راجب افتر برنر که نسخه 4.5 نصب کردم و نسخه 4.6 فعلا بتا هستش منتظرم کامل بشه بعد بنصبم توی افتر برنر لود جی پی یو صفر هستش اونم به خاطر ناهماهنگی افتربرنر با درایورهای جدید هستش و اگه افتربرنر نسخه استاندارد و بروز بشه باید نشون بده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

والا حسن جان پردازنده زیاد مهم نیس ولی رمو حتما ارتقا بده. من که یه 4 خریدم انداختم بغل این رم کم نیارم حداقل. تو شادو هم فقط تو قسمتایی که npc زیاده سی پی یو کم میاره بقیه قسمتا مشکلی نیس. (حداقل برای من)

شما بتونین مهمترین کار ارتقای رمه.

بسوزه پدر بی پولی اون زمان که از رم خودم 4 گیگش 200 تومن بود همونو نتونستم جور کنم الان که هم نایاب شده و هم گرونتر ، فعلا با همینا سر میکنم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

خیلی زیاد وقت می گیره ازت بخوای از بین پنج شش تا کارت همه رو تست کنی و یکی رو برداری. اما اگر وقت و حوصله اش رو داشتی و تو نتایج تست دیدی که زیاد فرق می کنه حتما این کار رو بکن. 

لینک به دیدگاه

• 5 سال بعد...

سلام من کارت xfx rx580 دارم وقتی می خوام درایور کرمسونی که روی سیدی دیگه شرکت ها هست مثل سافایر داخل مرحله ی نصب نموداری تصویر خط خشی میشه فک میکنم همه تجربه کردن تصویر خط خشی میشه سفید بعد تصویر میاد ولی مشکی هچی از کسی برسیدم گفت سوئيچ بقل سوکت پاور پزن سمت چب شاید درست شد  شاید از بایوس باشه اثر ماین هنوز باشه  لطفالطفالطفا کمک کنید ۸ ماه که من درگیرم نسخه ی درایور که xfx گفته سازگاره  amd coremson 17.11.1 هست قبلا آدرنالین داشتم نسخه ی جدید 

با سیدی درایور که داخل جعبه سافایر هست کار میکنه ولی داخل اینترنت هرچی که بیاری از نصل coremson کار نمیکنه جزع سیدی درایوری که داخل جعبه هست برای xfx که داخل جعبه نمی زاره مشکل از چیه لطفا کمک کنید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...