رفتن به مطلب

قیمت های واقعی RTX2070 , intel i7,i9,i5

Recommended Posts

سلام دوستان من امروز تو یه سایتی بودکه در اصل واسطه آمازون بودش یعنی شما سفارش میدی و اونا از مازون براتون خردی میزنن  و داشتم قیمت های RTXها و نسل جدید intel رو چک میکردم قیمت هاش به نظر منصفانه بودش (توجه داشته باشید که کارت گرافیک های با گارانتی این قیمت شدن)بین تمام کارت گرافیک های نسل جدید به نظر من 2070ها گزینه خوبی هستن از نظر مالی 2080 ها متوسط و 2080ti ها قیمت سر سام آور که اصلا خودم قیمت بعضی هاشو تو خود سایت اصلی امازون چک کردم پیشمون شدم برم ببینم به تومن چقدر میشه(msi 2080ti gaming x قیمتش حدودا 2400 دلار بودش)و اما نسل جدید  cpu ها اینتل به نظرم i5 قیمتش نسبت به کارایش بهترین بودش.

image.thumb.png.51993804c31662d5f34a3b60731aa4c9.png

image.thumb.png.42171d90314fac0092766893d085d6cb.png

image.thumb.png.aaf8e2319e21c09db4635716eb4dcfcd.png

image.thumb.png.f9c55c9d79c49fc4a6bda9cde1766768.png

همونطور که مشخصه برندی مثل msi 3-4 نوع کارت گرافیک داره اما من فقط تونستم سری armor رو پیدا کنم البته من خودم به شخصه بیشتر طرفدار سری gaming z ش هستم.

و اما قیمت نسل جدید سی پیو اینتل

image.thumb.png.04640ed50e75755e88f7e0db5e797449.png

image.thumb.png.b66d4fbd5c411826892a400971142369.png

image.thumb.png.4eedd7da0659bb675c0f2b9cb2d94ab6.png

ویرایش شده توسط mohammadhosein80
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، testaccount گفته است :

خرید از این سایت را به شدت پیشنهاد میکنم، کارشون خیلی خوبه و سر موقع و حتی زود تر تحویل میدن. فقط قبل خرید کالا اون دکمه بروزرسانی قیمت را بزنید که قیمت دقیق باشه.

من فعلا منتظر این هستم ببینم داخل ایران قیمت ها چگونه هستش اگه زیاد باشه مجبوریم از همین سایتها سفارش بدیم البته من این سایتی که چک کردم یک قطعه رو نمونه گرفتم تا ببین اونی که تو ایران هستش اروزن تره یا اونیکه بخواد از امریکا وارد بشه (با خود سایت لیون کامپیوتر چک کردم) خوشبختانه سایت لیون کامپیوتر نزدی که 300 تا400 تومن اروزنتر میداد البته من فقط سایت لیون رو چک کردم نه دیجی کالا و... چک نکردم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، testaccount گفته است :

خرید از این سایت را به شدت پیشنهاد میکنم، کارشون خیلی خوبه و سر موقع و حتی زود تر تحویل میدن. فقط قبل خرید کالا اون دکمه بروزرسانی قیمت را بزنید که قیمت دقیق باشه.

من ازشون یه کیبورد خریدم تو زمانی که تخفیف خورده بود اینقدر طول دادن تخفیفش تو آمازون تموم شد بعد اومدن میگن بازم باید پول بدی

لینک به دیدگاه

https://malltina.com/product/mlt-66295

این چه ارزون میده :D  جز نسل اخر انویدیا با توجه به دزد بازار که در پیش رو داریم کمی ارزان تر هست هرچند ارزش خرید ندارن

البته کمی صبر کنید ارزون تر میشه

https://meghdadit.com/product/67855/asus-dual-rtx2080-o8g-graphics-card/کارت-گرافیک-ایسوس-مدل-دوآل-آر-تی-ایکس-2080-او-8-جی-با-حافظه-8-گیگابایت/

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

۱۰ میلیون ارزونه ؟!!!!! کارت دست دوم ۱۰۸۰ti   ارزشش خیلی بیشتر از اونه 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Sky84 گفته است :

آقاجون واسه بعضیا 10ت ارزونه دیگه چیکار داری  ?

من هنوز 1070 نتونستم بگیرم باو.. اینا کجان..

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، naderblue گفته است :

https://malltina.com/product/mlt-66295

این چه ارزون میده :D بقیه جنس هاش جز نسل اخر انویدیا البته با توجه به دزد بازار که در پیش رو داریم کمی ارزان تر هست هرچند ارزش خرید ندارن

البته کمی صبر کنید ارزون تر میشه

https://meghdadit.com/product/67855/asus-dual-rtx2080-o8g-graphics-card/کارت-گرافیک-ایسوس-مدل-دوآل-آر-تی-ایکس-2080-او-8-جی-با-حافظه-8-گیگابایت/

منم دقیقا همین سایته رو چک کردم دوست عزیزمن ریز قیمت هاشو چک کردم متاسفانه گمرک خیلی پول میخوره نزدیک به 1میلیون 500 فقط گمرک میخوره 400 تومن هم خودش کرت ونزدیک 300 تومن هم هزینه ارسال به ایران هستش

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Sky84 گفته است :

اولا که دوست عزیز من این دیگه وضعیت جامعه هستش شما چه بخوایی وچه نخوایی قیمت ها همینه مگر اینکه بخوایی مثلا 1050ti استفاده کنی و هی آپشن ها رو بالا پایین کنی تا بتونی یه باز رو run کنی و نظر شما بسیار محترم هستش اینکه میفرمایید 1080ti خیلی ارزشش بیشتره اما بستگی به کاربرد و علایق طرف داره که بخواد از ray teaching استفاده کنه یانه.و من خودم دوست دارم یه باراز قابلیت ray teaching استفاده کنم و به نظر من شرکت های بازی سازی قابلیت ray teaching رو به بازی هاشو اضافه خواهند کردم اما همونطور که گفتم بستگی به علاقه طرف داره که بخواد از چه نوع کارتی استفاده کنه که نیاز هاشو رفع کنه البته تو ایران هیچکس به نمیتونه طبق علایق رفتار بخاطر گرونی.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

آقاجون واسه بعضیا 10ت ارزونه دیگه چیکار داری  1f602.png

من هنوز 1070 نتونستم بگیرم باو.. اینا کجان..

من از الان رفتم بانک وام بگیرم ???? به خدا اونطور که شما هم فکر میکیند ما نیستیم?

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

من ازشون یه کیبورد خریدم تو زمانی که تخفیف خورده بود اینقدر طول دادن تخفیفش تو آمازون تموم شد بعد اومدن میگن بازم باید پول بدی

بله متاسفانه تو ایران اینطور چیزا زیادهستش!!!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohammadhosein80 گفته است :

من از الان رفتم بانک وام بگیرم 1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png به خدا اونطور که شما هم فکر میکیند ما نیستیم1f602.png

بنظرم ارزش نداره از این سایت ها بخری. یکمی صبر کن ببین بعد ورود به ایران قیمت چقدر میخوره.

لینک به دیدگاه

مجبورین؟ والا بمن باشه اگه بازی رو بخام اجرا کنم رو رزولوشن 800*600 و تنظیمات low هم بازی میکنم و لذتشو میبرم.

#نه به انویدیا و ای ام دی و اینتل و گیگابایت و ایسوس و ترامپ و تانزانیا

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

بنظرم ارزش نداره از این سایت ها بخری. یکمی صبر کن ببین بعد ورود به ایران قیمت چقدر میخوره.

منم الان دقیقا منتظر این هستم وار ایران بشه تهیه کنم اما خب بالاخره بیاد ایران مگه چقدر ارزونتر میشه؟ ته ته ش 10 میلیون بشه 9 میلیون

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

مجبورین؟ والا بمن باشه اگه بازی رو بخام اجرا کنم رو رزولوشن 800*600 و تنظیمات low هم بازی میکنم و لذتشو میبرم.

هرکس یه جوری حال میکنه?!!

لینک به دیدگاه

خرید کارت های سری RTX فعلا بنظرم اشتباهه. جدا از قیمتش الان بازی واسش زیاد نیس و همیشه هم این تکنولوژی ها یه نسل باید ازش بگذره تا مشکلاتش رفع شه به بلوغ برسه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohammadhosein80 گفته است :

منم الان دقیقا منتظر این هستم وار ایران بشه تهیه کنم اما خب بالاخره بیاد ایران مگه چقدر ارزونتر میشه؟ ته ته ش 10 میلیون بشه 9 میلیون

خب اگه یه میلیون برات پول نیست بده به من ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود، 10میلیون کمه؟

Scan1.thumb.JPG.b588e3a32a96538d707ff82106307139.JPG

100 هزار تومن پول اسمبل چه خبره انصافا؟

سیستم 8 میلیونی  خریدم ازم 40 تومن پول اسمبل گرفت

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

درود، 10میلیون کمه؟

Scan1.thumb.JPG.b588e3a32a96538d707ff82106307139.JPG

چه خوب بوده قیمت ها :/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود، 10میلیون کمه؟

سلام این سیستم رو 3سال پیش بستم البته گرافیکش رو عوض کردم و970 ایسوس استریکس گذاشتم کیسشم عوض کردم z4گرین گذاشتم
به نظرتون الان این سیستم رو بخوای ببندی چقدر درمیاد؟؟؟

قیمتش شد 3726000

۲۰۱۸۱۲۰۲_۲۱۲۶۳۲.jpg

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mohammadhosein80 گفته است :

اولا که دوست عزیز من این دیگه وضعیت جامعه هستش شما چه بخوایی وچه نخوایی قیمت ها همینه مگر اینکه بخوایی مثلا 1050ti استفاده کنی و هی آپشن ها رو بالا پایین کنی تا بتونی یه باز رو run کنی و نظر شما بسیار محترم هستش اینکه میفرمایید 1080ti خیلی ارزشش بیشتره اما بستگی به کاربرد و علایق طرف داره که بخواد از ray teaching استفاده کنه یانه.و من خودم دوست دارم یه باراز قابلیت ray teaching استفاده کنم و به نظر من شرکت های بازی سازی قابلیت ray teaching رو به بازی هاشو اضافه خواهند کردم اما همونطور که گفتم بستگی به علاقه طرف داره که بخواد از چه نوع کارتی استفاده کنه که نیاز هاشو رفع کنه البته تو ایران هیچکس به نمیتونه طبق علایق رفتار بخاطر گرونی.

من حرفتون قبول دارم دردمورد وضعیت جامعه اما خرید این جور چیزا فقط باعث افزایش بی رویه قیمتا میشه همین، خیلی کم پیش میاد از اون قابلیت استفاده بشه توسط شرکت ها  مگر بازی های اختصاصی 

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

سلام این سیستم رو 3سال پیش بستم البته گرافیکش رو عوض کردم و970 ایسوس استریکس گذاشتم کیسشم عوض کردم z4گرین گذاشتم
به نظرتون الان این سیستم رو بخوای ببندی چقدر درمیاد؟؟؟

قیمتش شد 3726000

۲۰۱۸۱۲۰۲_۲۱۲۶۳۲.jpg

نمیدونم،البته فکر کنم دوستان دقت نکردن به فاکتور من،هزینه سیستمم تو سال 97شده 5.800

همین سیستم شما رو با CPU 4790Kمن 5 سال پیش خریدم حدودا 5میلیون البته پاورشم 700 وات گرین بود با فرکانس رم 2866

5سال بعد بنا به دلایلی مجبور شدم دوباره سیستم بخرم که اونم باز شد 5 میلیون ! اون 7 میلیون فاکتور هزینه موس و کیبورد مانیتور گیمینگ 24اینچه !

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

آره والا.منم با سیستم دو هسته ای که 6سال پیش بستم دارم GHOST RECON WILDLANDS بازی میکنم.هرچند فریم کم میده و هنگ داره ولی خداییش راضیم چون واقعن نمیتونم با این قیمتهای فضایی سیستم بخرم. شاید باورتون نشه چند سال پیش یه وامی گرفته بودم سیستم ببندم ولی اینقدر بدبختی ریخت رو سرم حتی نتونستم موسشم بخرم.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، lali city گفته است :

آره والا.منم با سیستم دو هسته ای که 6سال پیش بستم دارم GHOST RECON WILDLANDS بازی میکنم.هرچند فریم کم میده و هنگ داره ولی خداییش راضیم چون واقعن نمیتونم با این قیمتهای فضایی سیستم بخرم. شاید باورتون نشه چند سال پیش یه وامی گرفته بودم سیستم ببندم ولی اینقدر بدبختی ریخت رو سرم حتی نتونستم موسشم بخرم.

داداش من تا دو سال پیش سیستمم cpu:e2180 گرافیک 8600 ddr2 رم 2 گیگ یعنی هر چی هم بازی که علاقه داشتمو روش اجرا کردم یادمه resident evil operationraccon city رو دقیقا با رزولوشن800+600 و تنظیمات خیلی پایین اجرا کردم خیلیهم حال داد..  بعضیا بیخود خودشونو تو قرض میندازن والا من حتی الانم رزولوشن مانیتورم1024 با اینکه میخاستم امسال یه سیستم رایزن ببندم با کارت 1070 بعدا پشیمون شدم واسه بساط بازی ادم اینهمه هزینه اخه.

دراخر داش امیدوارم یه پول کلفت بهت برسه و یه سیستم مشت ببندی

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، naderblue گفته است :

چه خوب بوده قیمت ها :/

والا اون موقع هم نسبت به قبلش زیاد بود الان نسبت به قبل زیاده فردا نسبت به امروز.

کلا دور هم خوش میگذرونیم ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...