رفتن به مطلب

سرقت گوشی

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گوشی یکی از فامیلای مارو دیشب به سرقت بردن و بلافاصله خاموش کرده امکان ردیابیش هست؟ روش اکانت جیمیل هم سینک کرده بود اما gps رو فک کنم خاموش کردم.

الان باید به داداسرا بره شکایت کنه ؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

سلام دوستان گوشی یکی از فامیلای مارو دیشب به سرقت بردن و بلافاصله خاموش کرده امکان ردیابیش هست؟ روش اکانت جیمیل هم سینک کرده بود اما gps رو فک کنم خاموش کردم.

متاسفانه خیر اگه گوشی اندرویدی هست با یه فلش ساده همه چی خدافظ

اگه ایفون هست که رمزشو چو ن بلد نیست 2حالت داره یا زنگ میزنه بهتون گوشیو پس میده یه مبلغیم میخواد یا قطعاتشو جدا میفروشه یا بردشو با برد همه رده عوض میکنه( درصورت باز شدن برد)

اگه گوشی بعد از طرح ریجستری خریداری شده فکر میکنم میشه یه کارایی کرد باید بپرسی چجوری میشه imei گوشی رو از لیست گوشی های مجاز حذف کرد که دیگه تو ایران آنتن نده حداقل با اینکار طرف فقط میتونه قطعاتشو بفروشه یا گوشیو صادر کنه ?

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

متاسفانه خیر اگه گوشی اندرویدی هست با یه فلش ساده همه چی خدافظ

اگه ایفون هست که رمزشو چو ن بلد نیست 2حالت داره یا زنگ میزنه بهتون گوشیو پس میده یه مبلغیم میخواد یا قطعاتشو جدا میفروشه یا بردشو با برد همه رده عوض میکنه( درصورت باز شدن برد)

اگه گوشی بعد از طرح ریجستری خریداری شده فکر میکنم میشه یه کارایی کرد باید بپرسی چجوری میشه imei گوشی رو از لیست گوشی های مجاز حذف کرد که دیگه تو ایران آنتن نده حداقل با اینکار طرف فقط میتونه قطعاتشو بفروشه یا گوشیو صادر کنه 1f642.png

درود گوشی اندرویدی هست اگه فلش هم بزنه میشه از طریق شکایت با شماره سریالش ردیابی کرد ؟ 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

درود گوشی اندرویدی هست اگه فلش هم بزنه میشه از طریق شکایت با شماره سریالش ردیابی کرد ؟ 

خوب فقط میتونید از سامانه همتا اقدام کنید برای بقیه موارد 

یه چیزای برای دزدی نوشته که گوشی سرقت شد چه کاری باید انجام بشه 

برید سایت همتا نوشته من زیاد درجریان نیستم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Vikings گفته است :

میتونید برید حکم ردیابی نقطه ایش رو بگیرید و بعد بدید شماره سریال سخت افزاری گوشی رو ردیابی کنن . هر وقت گوشی روشن شد ردیابی میشه که این ربطی به نوع سیم کارتی که توش هست هم نداره

ولی اشنا داشته باشید احتمال اینکه پشت گوش نندازن خیلی بیشتره

اگرم طرف اینکاره باشه و قطعاتشو بفروشه که دیگه هیچ کاری نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط یک چیز بگم

امید نداشته باش گوشی رو پس بگیرین

فقط تنها کاری که میتونین بکنین اعلام سرقت

و اینکه گوشی رو کاری کنن که دیگه سیم کارت جواب نده

لینک به دیدگاه

گوشی رفیقم رو چندسال پبش دزدیدن. 

حدود 1ماه درگیر شکایت و پیگیری بود، درکمال تعجب بعداز 6ماهه آقا دزده رو توی یکطرف دیگر کشور گرفتن و زنگ زدن که بیا گوشی رو پس بگیر و شکایت کنه بره آب خنک بنوشه، رفیقمم دیده طرف بدبخته دیگه ازش شکایت نکرده و گوشی رو گرفته و برگشت.

خلاصه اینارو گفتم که امیدت رو از دست ندی، هرجایی که میدونی شکایت کن، اول از همه جعبه گوشی رو ببر کلانتری اعلام سرقت کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز از سامانه همیاب 24 اقدام کنید:

https://www.hamyab24.com/

اول بگید سیم کارتش رو بسوزونه جهت پیشگیری  از سو استفاده احتمالی و نکته اینکه با گوشی که در سامانه ثبت شده بدون سیم کارت خودش نمیتونن استفاده کنن و زمانی که سیم جدید داخل دستگاه بندازن سریعا ردیابی میشن.

بعد از ثبت سامانه زمانی که سیم جدید داخلش بیافته بهش اطلاع میده  و  کد رهگیری میگیره.

اون زمان میره دادسرا و مرجوعه قضایی میگیره و میره کلانتری محله شون برای تشکیل پرونده و پیگیری.

اونا هم از اپراتوری که سیمش داخل گوشی هست میخوان که مالک سیم و مکانش رو معرفی کنن و برن سروقتش.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...