رفتن به مطلب

R9 nano(باز هم کاهش قیمت مجدد)تعويض با کارت 1070

zen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوست عزیز قیمتتون بسیار عالی هستش.اون تاپیک 1070 هم یه مشت دلال ریختن سرش و  یه عده هم مصرف کننده بی اطلاع.از تاریخ گارانتی کارتها مشخصه که 1.5 تا 2 سال ماین شده اند.یعنی حدود 15 تا 20 سال مصرف عادی.یعنی یه مشت کارت مستعمل که طرف دو برابر پول کارت ها رو از خ.دشون در اورده و حالا هم داره جنازه کارت ها رو به قول خودش خوش قیمت و حراج میفروشه.البته اون مقصر نیست ما خریدارها مقصریم و البته یه عده هم که به قول اون دوستمون دلال از خدا بی خبر که دنبال رنگ کردن گنجشک هستند.ببخشید سرتون رو درد اوردم.با تشکر

اگر تعویض داشتین با باندل زیر خبر بدین:

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/96601-مزایده-فروش-باندل-قدرتمند-intel/

لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 6 دقیقه قبل، SystemX گفته است :

سلام

دوست عزیز قیمتتون بسیار عالی هستش.اون تاپیک 1070 هم یه مشت دلال ریختن سرش و  یه عده هم مصرف کننده بی اطلاع.از تاریخ گارانتی کارتها مشخصه که 1.5 تا 2 سال ماین شده اند.یعنی حدود 15 تا 20 سال مصرف عادی.یعنی یه مشت کارت مستعمل که طرف دو برابر پول کارت ها رو از خ.دشون در اورده و حالا هم داره جنازه کارت ها رو به قول خودش خوش قیمت و حراج میفروشه.البته اون مقصر نیست ما خریدارها مقصریم و البته یه عده هم که به قول اون دوستمون دلال از خدا بی خبر که دنبال رنگ کردن گنجشک هستند.ببخشید سرتون رو درد اوردم.با تشکر

اگر تعویض داشتین با باندل زیر خبر بدین:

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/96601-مزایده-فروش-باندل-قدرتمند-intel/

ممنون از پیشنهاد. شما. اگه کسی باندل رایزن داره باهاش تعویض میکنم ترجیحا ۱۶۰۰ به بالا. 

البته کارت ها قابل شما را نداره.

بعد کسی که تعداد زیاد از ۱۰۷۰ ها را بخره کلاه بزرگی سرش رفته. چون تا چند روز دیگه کلی کارت ماین شده با قیمت مفت می‌ریزه تو بازار بعد کسی هم نمیخره. اتر هم کمتر از ۱۰۰ دلار شده.

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

در در 1397/09/18, 10:13:09، zen گفته است :

چی بگم الان این آگهی که طرف گذاشته جیب همه پر شده ما آگهی میذاریم جیب ملت خالی میشه چرا. علت فروش هم خرید لپتاپ گیمینگ هست. قیمت هم مففففففت مفففت بخدا. 

توی فروشگاه های موبایل اگه کسی بیش از اندازه زیر قیمت بده اتحادیه جریمه سنگین میکنه چون داره بازار رو بهم میریزه البته اگه گذارش کنن که 100درصد میکنن

هرکی بخواد زیر قیمت بده برای 100جنس  فکر نمیکنم درست باشه به این راحتی اجازه عمده فروشی بدن چون الان تمام تایپک هارو خراب کرده از مال شما بگیر تا...

مشخصه اون کسیم که 10تا بیشتر میخره میخواد بفروشه سود کنه 

واقعا از لیون بعیده تو این بحران ضعف نشون بده

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/18, 10:13:09، zen گفته است :

چی بگم الان این آگهی که طرف گذاشته جیب همه پر شده ما آگهی میذاریم جیب ملت خالی میشه چرا. علت فروش هم خرید لپتاپ گیمینگ هست. قیمت هم مففففففت مفففت بخدا. 

توی فروشگاه های موبایل اگه کسی بیش از اندازه زیر قیمت بده اتحادیه جریمه سنگین میکنه چون داره بازار رو بهم میریزه البته اگه گذارش کنن که 100درصد میکنن

هرکی بخواد زیر قیمت بده برای 100جنس  فکر نمیکنم درست باشه به این راحتی اجازه عمده فروشی بدن چون الان تمام تایپک هارو خراب کرده از مال شما بگیر تا...

لینک به دیدگاه

درود حرفت در مورد تو سر مال زدن در اینجا کاملا درسته من یه مادربرد z370 داشتم گذاشتم اینجا بعد یه هفته یکی پیام داد زیر قیمت پایه خریدارم خب اگر قرار بود که من زیر قیمت بدم که دیگه نمینوشتم قیمت پایه برد هم خیلی تمیز بود در نهایت گفتم ختم تاپیک و برد و نفروختم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، memex گفته است :

نمی‌دونم چی بگم البته کارت های که طرف گذاشته قشنگ یک و نیم سال ماین شدن. بیشتر از همین هم ارزش خرید ندارن. من گارانتی های مختلف رفیق دارم و ازشون پرسیدم گفتن شرکت گارانتی که کارت هایی  زیاد ماین شده را قبول نمیکنه و گفت شرکت تا کارت را باز کنه متوجه میشه که کارت ماین شده. چون خمیر کارت کاملا خشک شده انگار کارت داره ۱۰ ساله کار می‌کنه. و عملا کارت بی گارانتی هست. پس بیشتر از این هم کارت ها ارزش نداره مگر برای دلال های عزیز که کارت را به عنوان کارت ماین نشده بفروشن. که کار درستی نیست. دزدی حرام خوری تا کی. 

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

شما همین قیمت بزار بمونه دست نزن فروشم نرفت نرفت جای دیگ میفروشی..

یه مشت  دلال وارد بازار شدن مفت خری میکنن 

هرکیم تو سرمالت زد توی تایپک طبق قانون لیون منفیو بزن براش 

لینک به دیدگاه

اگر کسی هر دو کارت را بخواد فقط تا آخر شب ۶۶۰۰.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، zen گفته است :

یکی از کارت ها خارج از انجمن رزرو شد.

یک عدد کارت فروخته شده یک عدد موجود هست.

لینک به دیدگاه

قیمتت بسیار عالیه به خدا اگه پول داشتم با اینی که عاشقه کارت خودمم ولی سر میدادم با کارتم و میخریدم ازت

قراره برای یکی از دوستام 1070 تهیه کنم ولی اونم بودجش خیلی محدوده و به کارت شما نمیخوره

انشالا خوب بفروشی داداشی

اینم آپ در نظر بگیر

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

قیمتت بسیار عالیه به خدا اگه پول داشتم با اینی که عاشقه کارت خودمم ولی سر میدادم با کارتم و میخریدم ازت

قراره برای یکی از دوستام 1070 تهیه کنم ولی اونم بودجش خیلی محدوده و به کارت شما نمیخوره

انشالا خوب بفروشی داداشی

اینم آپ در نظر بگیر

زنده باشی. 

لینک به دیدگاه

سلام دوست من قصد جسارت ندارم ولی مطمینی که r9 nano  از 1060 6gig قویتره؟passmark ساده ترین برنامه برای تست قدرت گرافیکه که مبنای نمیگم کامل ولی مناسبی برای سنجش اونها هستش این امتیاز برای بالاترین مدل r9 هستش

photo_2018-12-12_09-06-35.jpg

photo_2018-12-12_09-06-44.jpg

ویرایش شده توسط mortezak87
لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید کارت 1070tiتنها کارتی هست تو این سری که تقریبا میشه مطمئن بود ماین نشده چون وقتی عرضه شد و رسید به ایران دیگه کسی سراغ خرید کارت برا ماین نمیرفت

پس اگه دست دوم میخواید بخرید 1070tiگزینه خوبی هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mortezak87 گفته است :

سلام دوست من قصد جسارت ندارم ولی مطمینی که r9 nano  از 1060 6gig قویتره؟passmark ساده ترین برنامه برای تست قدرت گرافیکه که مبنای نمیگم کامل ولی مناسبی برای سنجش اونها هستش این امتیاز برای بالاترین مدل r9 هستش

photo_2018-12-12_09-06-35.jpg

photo_2018-12-12_09-06-44.jpg

بله قویتر هست من سیستم قوی ندارم وگرنه تست میگردم برای شما. تو کیفیت 2k و ۴k که قشنگ ۱۰۶۰ را میخوره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

دوستان توجه کنید کارت 1070tiتنها کارتی هست تو این سری که تقریبا میشه مطمئن بود ماین نشده چون وقتی عرضه شد و رسید به ایران دیگه کسی سراغ خرید کارت برا ماین نمیرفت

پس اگه دست دوم میخواید بخرید 1070tiگزینه خوبی هست

ممنون از شما .

لینک به دیدگاه

کارت ۱۰۷۰ti در ایسام فروش رفت نانو موجوده.

لینک به دیدگاه

درود 

کف قیمت کارت nano برام همراه لینک سازندش برام پخ کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

کف قیمت کارت nano برام همراه لینک سازندش برام پخ کنید

با تشکر

سلام قابل دار نیست قیمت کف هست نهایت هزینه ارسال تخفیف. 

اینم لینک کارت.

http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=087A83B2-C0E9-42A7-A251-D8B665D01E55&lang=eng

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

سلام کارت nano  رو با ۹۸۰ تعویض میکنید ؟ کجا تشریف دارین ؟ 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Sky84 گفته است :

سلام کارت nano  رو با ۹۸۰ تعویض میکنید ؟ کجا تشریف دارین ؟ 

نه عزیز فقط فروش هست کاهش قیمت فقط تا امشب فقط و فقط ۲۳۰۰.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...