رفتن به مطلب

حراج واقعی تعدادی گرافیک 1070

schmidt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، TheWanted گفته است :

سلام

توی صفحه اول پست هفتم اعلام کردم رزو رو

توی تلگرام نیز پیام دادم

یک عدد ًMSI GamingX یا Quick Silver یا Giga ( یک کدوم از اینا ) میخام

اون قضیه واسه و  تست  50 تومن هم  اوکی ام .

لطفا هماهنگ کنید باهام.

تلگرام  : Aneed_sell

تلگرام چک شود

لینک به دیدگاه

• ارسال 150
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام با ایدی iman_surveyor  بهتون پیام دادم بابت رزرو msi silver تا شب جهت خرید. 

ویرایش شده توسط I M A N
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، I M A N گفته است :

سلام با ایدی iman_surveyor  بهتون پیام دادم بابت رزرو msi silver تا شب جهت خرید. 

تلگرام چک شود

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، F-14 گفته است :

سلام. من ۳‌تا gaming x با واسطه لیون خریدارم

تلگرام من @atmega64a

تلگرام پیغام دهید. تاپیک آپدیت شد موجودی بروز شد. قیمت  Aorus تغییر کرد

لینک به دیدگاه

سلام

برای آخرین بار منم ۳ عدد گیمینگ ایکس میخوام

تلگرام هم چند بار پیام دادم

اگه فروشنده هستی هماهنگ کن

لینک به دیدگاه

دوستان فروش تکی ایشان انجام نمی دهند، کسی هست که به همراه هم سه عدد کارت بخریم ازشون و هر نفر یک کارت به دستش برسه؟ 

ویرایش شده توسط I M A N
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، I M A N گفته است :

دوستان فروش تکی ایشان انجام نمی دهند، کسی هست که به همراه هم سه عدد کارت بخریم ازشون و هر نفر یک کارت به دستش برسه؟ 

اونهمه کارت رو که نمی شه تکی فروخت که !

درحال خرید 3 عدد g1 با واسطه 

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Divine گفته است :

اونهمه کارت رو که نمی شه تکی فروخت که !

درحال خرید 3 عدد g1 با واسطه 

چرا نمیشه برادر من.ما از یه طرف باید ریسک اعتماد به فروشنده  روبکنیم//سو تفاهم نشه به خاطر امتیاز بازارچه عرض میکنم//.اون وقت از یه طرف دیگه ریسک اعتماد به یه غریبه دیگه تو فروم رو؟

ایشون وایمیسن هر وقت به 3 نفر رسید اونموقع ما 3تا خریدار و آقا فروشنده داخل یه پیغام خصوصی همگی با واسطه لیون خریداری میکنیم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

چرا نمیشه برادر من.ما از یه طرف باید ریسک اعتماد به فروشنده  روبکنیم//سو تفاهم نشه به خاطر امتیاز بازارچه عرض میکنم//.اون وقت از یه طرف دیگه ریسک اعتماد به یه غریبه دیگه تو فروم رو؟

ایشون وایمیسن هر وقت به 3 نفر رسید اونموقع ما 3تا خریدار و آقا فروشنده داخل یه پیغام خصوصی همگی با واسطه لیون خریداری میکنیم

اره والا. پولهامون رو سه نفری به حسابشون میریزیم. و به آدرس خودمون دریافت می کنیم. فرقش چیه؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، I M A N گفته است :

من هم یک عدد جی وان گیمینگ رو هستم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، I M A N گفته است :

اره والا. پولهامون رو سه نفری به حسابشون میریزیم. و به آدرس خودمون دریافت می کنیم. فرقش چیه؟

فرقش اینه که فروشنده فکر کنم کارتها رو برا 1 نفر ارسال کنه

لینک به دیدگاه

ببخشید اگر اسپم میذارم

ولی جالبه ک تا استارتر تاپیک زده بلافاصله کاربر XPS اومده اعلام حضور کرده

چقدر سریع اتفاق افتاده

انگار هماهنگ شده بوده

ولی اگر اوکی باشه من از هرکارت یکی میخوام

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Majid_Rezaie گفته است :

سلام

برای آخرین بار منم ۳ عدد گیمینگ ایکس میخوام

تلگرام هم چند بار پیام دادم

اگه فروشنده هستی هماهنگ کن

هماهنگ هستیم

لینک به دیدگاه

دوستان بدون واسطه لیون اصلا و ابدا خرید نکنید استارتر هم میخواد ناراحت بشه 4.5 میلیون پول منو بردن 1 ریالشم برنگشت

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

دوستان بدون واسطه لیون اصلا و ابدا خرید نکنید استارتر هم میخواد ناراحت بشه 4.5 میلیون پول منو بردن 1 ریالشم برنگشت

درسته . استارتری ناراحت میشه که ریگی به کفشش باشه . دوستان فروش تا شنبه نداریم. تعداد کارتهایی که تو این 2 روز فرستادیم برسه دست دوستان تستها شو انجام بدن نظراتشون رو اینجا بزارن تا شما خیالاتون راحت شه از خرید و ما هم از فروش. نظرات دوستان خیلی مهم هست برای ادامه کار. 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، schmidt گفته است :

درسته . استارتری ناراحت میشه که ریگی به کفشش باشه . دوستان فروش تا شنبه نداریم. تعداد کارتهایی که تو این 2 روز فرستادیم برسه دست دوستان تستها شو انجام بدن نظراتشون رو اینجا بزارن تا شما خیالاتون راحت شه از خرید و ما هم از فروش. نظرات دوستان خیلی مهم هست برای ادامه کار. 

دوست عزیز اگه بنده دنبال خیال راحتی بیشتر و این حرفا بودم همون نیم ساعت اولی که تایپیک ایجاد کردی تلگرام پیام نمیدادم  با واسطه لیون واسه خرید و چندین بار تو تایپیک و پیغام خصوصی براتون ارسال نمیکردم

اما شما انگار نه انگار من کارت برای خودم نمیخوام اگه یادت باشه داخل پخ هم گفتم برای رفیقم که بچه...میخوام و فقط اون عنوان کردم که شما یه اثتثنایی قاعل بشید و فقط معامله زودتر سر بگیره نه اینکه حتی یک ریال تخفیف بخوام

که شما هم خوب روی ما رو گرفتی

واقعا دمت گرم داداش

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

دوست عزیز اگه بنده دنبال خیال راحتی بیشتر و این حرفا بودم همون نیم ساعت اولی که تایپیک ایجاد کردی تلگرام پیام نمیدادم  با واسطه لیون واسه خرید و چندین بار تو تایپیک و پیغام خصوصی براتون ارسال نمیکردم

اما شما انگار نه انگار من کارت برای خودم نمیخوام اگه یادت باشه داخل پخ هم گفتم برای رفیقم که بچه...میخوام و فقط اون عنوان کردم که شما یه اثتثنایی قاعل بشید و فقط معامله زودتر سر بگیره نه اینکه حتی یک ریال تخفیف بخوام

که شما هم خوب روی ما رو گرفتی

واقعا دمت گرم داداش

دوست عزیز با 3 روز صبر کردن هیچ اتفاقی نمی افته. شما تو نوبت هستین اگر مایل به خرید بودین/

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، schmidt گفته است :

دوست عزیز با 3 روز صبر کردن هیچ اتفاقی نمی افته. شما تو نوبت هستین اگر مایل به خرید بودین/

اوکی مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

نمیدونم تا حالا کسی ازشون کارت خریده؟

هر چی تلگرام پیام میدم هر بار یه بهونه میاره ( میخام لیست اپدیت کنم )(گیمینگ ایکس ها رزو شدن فعلا کوییک داریم تا شب ) و ... 

به بقیه هم میگه تو نوبت هستین انگار خودکار کاغذ برداشته نوشته کی میخاد کی نمیخاد والا 

منکه خودم بچه اردبیلم نتونستم تماس بگیرم باهاش برم حضوری معامله کنم .. بقیه کسی باهاش تونسته کارتی معامله کنه بیاد اعلام کنه؟ 

ویرایش شده توسط Mohsen25k
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mohsen25k گفته است :

هر چی تلگرام پیام میدم هر بار یه بهونه میاره ( میخام لیست اپدیت کنم )(گیمینگ ایکس ها رزو شدن فعلا کوییک داریم تا شب ) و ... 

به بقیه هم میگه تو نوبت هستین انگار خودکار کاغذ برداشته نوشته کی میخاد کی نمیخاد والا 

منکه خودم بچه اردبیلم نتونستم تماس بگیرم باهاش برم حضوری معامله کنم .. بقیه کسی باهاش تونسته کارتی معامله کنه بیاد اعلام کنه؟ 

سلام

دوست عزیز چند پارت برای دوستانی که از طرق واسطه اقدام کردن ارسال شده دیروز.  چند پارت هم امروز در صورت واریز موارد توافق شده ارسال میشه . بقیه کارت ها که باقی میمونه ، تا شنبه فروخته نمیشه تا وضعیت کمی منظم بشه و دقیقا مشخص بشه چند کارت و چه مدلهایی مونده .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mohsen25k گفته است :

من از ایشون کارت خریدم سه عدد ، سیلور و جی وان ، ارسال کردن و ممکن هست امروز برسه ، تست هاشو قرار میدم ، ایشون حجم بار ارسالی و درخواست واسه خریدش واقعا زیاده ، با خونسردی کمی صبر داشته باشین.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Mahdi D گفته است :

من از ایشون کارت خریدم سه عدد ، سیلور و جی وان ، ارسال کردن و ممکن هست امروز برسه ، تست هاشو قرار میدم ، ایشون حجم بار ارسالی و درخواست واسه خریدش واقعا زیاده ، با خونسردی کمی صبر داشته باشین.

سلام و درود

بهترین کار و می کنین دوست عزیز خیال بقیه هم راحت میشه ممنون

لینک به دیدگاه

یه کارت گرافیک به واسطه اقای @XPS

به دست رسید امروز کارت فوق العاده کم صدا خنک بود بدلیل مشغله کاری فقط تونستم need for speed payback بازی کنم که بین هشتاد تا 115 فریم رو حالت الترا هست که نرمال تو این رنج، فوق العاده عالی مرسی از استارتر که مارو بعد از چند سال بی گرافیکی در اوردی و دوست خوبم xps کامیار پایدار باشی ایشالا که یه عمر کار کنه برا همه خریداران

لینک به دیدگاه

هر سه کارت ها به دستم رسید ، از نظر مشکلات برد و پردازش و خروجی تصویر همه کارتا سالم بودن و مشکلی نداشتن ، ماکسیموم دما و دور فنای همه کارتا طبیعی بود ، فقط یکی از کارت های سیلور بلبرینگ فن هاش خراب شده و نویزش بالاس ، اما دو تای دیگه نه کاملا ساکت بودن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...