رفتن به مطلب
  • 0

خرید گوشی رنج قیمت 3 تا 3.5 میلیون تومن

saeed110
 اشتراک گذاری

سوال

سلام یه گوشی در این رنج قیمت می خواستم. دوربین و صفحه نمایش و روان و بدون هنگ کار کردن خیلی مهمه و اصلا برند مطرح نیست. هر گوشی که بهترین امکانات و کیفیت رو در این رنج قیمت داره رو معرفی کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

14 answers to this question

Recommended Posts

• 2

سلام ، وقتتون بخیر ، بهترین گوشی که در این رنج قیمتی میتونین بخرین xiaomi mi 8 se هستش ، دوربین بسیار خوبی داره ، صفحه ی اون سوپر امولد هستش و پردازنده ی اونم اسنپ دراگون 710 که حدود 20 درصد از اسنپدراگون 660 قویتر هستش  و بدنه  اونم بسیار با کیفیت هستش ، من خودم به تازگی این گوشی رو تهیه کردم و خیلی راضیم.

موفق باشد

لینک به دیدگاه

• 1
در 3 ساعت قبل، AORUS گفته است :

بزرگوار 3.5 بدی همچین گوشی؟!
مشخصات و قابلیتای MI 8 SE رو دیدین؟

درود بر شما

بنده نظر شخصیم رو گفتم و درسته که خیلی محصولات چینی و با کیفیت عالی هستن ولی اصولا و شخصا به محصولات چینی که خیلی امکانات زیاد با قیمت پایین ارائه میدن اعتقاد و اطمینانی ندارم چون به نظر من  پایدار نیستن حالا هر برندی و هرچیزی که میخواد باشه؟!

امکانات کمتر ولی مطمئن بگیری بهتره تا کلی امکانات نامطمئن؟!

فرض کنید برای مثال بیان رو پراید موتور یه مدل حالا نه خیلی بالاتر مثلا کیا اپتیما رو بذارن و یه دستم به سر و گوشش بکشن مثلا چراغ های چند تا خودرو رو ترکیب کنند و یه چیزی ازش در بیارن و با اسم مثلا سوپر پراید بدن تو بازار و بخواد با مدلای هم رده با قدرت و کیفیت بیشتر و خدای نکرده قیمت پایین تر رقابت کنه آیا باز هم میشه به این پراید اطمینان کرد از جایی که این پلتفرم ذاتا مشکل داره و ایمن نیست!(ممکنه این مثال دقیق نباشه؟!)

من هیچ تعصبی روی برند ندارم و اعتقادم اینه که پول باید برای چیزای با ارزش صرف بشه که ذاتا قابل اطمینان هستند و درسشون رو پس دادن و جای شکی توشون نیست!

بنده نظرم رو گفتم و حتما شما دوستان هم هرکدوم نظر خودتون رو دارید که قابل احترام هست.

موفق باشید.?

لینک به دیدگاه

• 0

اکیدا توصیه میکنم یکی دو ماه صبر کنید

قیمت گوشی به زودی افت محسوسی میکنه

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، mid گفته است :

سلام ، وقتتون بخیر ، بهترین گوشی که در این رنج قیمتی میتونین بخرین xiaomi mi 8 se هستش ، دوربین بسیار خوبی داره ، صفحه ی اون سوپر امولد هستش و پردازنده ی اونم اسنپ دراگون 710 که حدود 20 درصد از اسنپدراگون 660 قویتر هستش  و بدنه  اونم بسیار با کیفیت هستش ، من خودم به تازگی این گوشی رو تهیه کردم و خیلی راضیم.

موفق باشد

ممنون، دوریبن و صفحه نمایش و روانی اون  با توجه به اینکه کار کردید خوب هستش؟ حدود قیمت الان چقدره تو بازار و اینکه گویا دو مدل 4 و 6 گیگ رم داره به نظرتون کدوم رو تهیه کنم خوبه با توجه به قیمت.

لینک به دیدگاه

• 0
در 45 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

اکیدا توصیه میکنم یکی دو ماه صبر کنید

قیمت گوشی به زودی افت محسوسی میکنه

ممنون. بله احتمالا قراره یه تحولی در قیمت ایجاد بشه اما این گوشی رو برای خواهر زاده ام می خوام و اینکه گوشیش سوخته و نمی تونه چندماه صبر کنه.

لینک به دیدگاه

• 0

دوستان یه سایتی که گوشیای شیائومی رو با قیمت مناسب میده و مطمئن و با انصاف هست هم معرفی کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• 0

سلام،

mi6x

خودم دارم رام چین ، عالی ، دوربین و عکاسی رو هم چک کن ، بیشتر از پولی که می دی امکانات داره نسبت به بقیه گوشی ها

یا پوکوفون اف 1

حدود 4 تومن هست مال شیامی ، البته زیر چهار تومن هم گیر میاد نگاه بندار

ازmi8 se هم بهتره اسنپ  845 داره 

لینک به دیدگاه

• 0
در 13 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

ممنون، دوریبن و صفحه نمایش و روانی اون  با توجه به اینکه کار کردید خوب هستش؟ حدود قیمت الان چقدره تو بازار و اینکه گویا دو مدل 4 و 6 گیگ رم داره به نظرتون کدوم رو تهیه کنم خوبه با توجه به قیمت.

خیلی راضیم از این گوشی ، بسیار با کیفیت هستش ، من مدل 64 با 6 گیگ رم رو گرفتم 3470

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما

Samsung J7 Pro  گزینه مناسبیه .

بزرگوار 3.5 بدی همچین گوشی؟!
مشخصات و قابلیتای MI 8 SE رو دیدین؟

لینک به دیدگاه

• 0

من ردمی 4 ایکس داشتم ..مدلهای دیگه شیامی رو اطلاع ندارم اما شیامی یه مشکلی که داره کیفیت صدای بسیار بد هنگام ضبط صدا یا هنگام فیلمبرداری هست بطور مثال نشستی تو ماشین داری فیلم میگیری همزمان اهنگ هم پلی کردی صدای اهنگ با کیفیت خیلی بد ضبط میشه نسبت به گوشیهایی مثل سامسونگ..این مورد اگه مهم حتما چک کن

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

من ردمی 4 ایکس داشتم ..مدلهای دیگه شیامی رو اطلاع ندارم اما شیامی یه مشکلی که داره کیفیت صدای بسیار بد هنگام ضبط صدا یا هنگام فیلمبرداری هست بطور مثال نشستی تو ماشین داری فیلم میگیری همزمان اهنگ هم پلی کردی صدای اهنگ با کیفیت خیلی بد ضبط میشه نسبت به گوشیهایی مثل سامسونگ..این مورد اگه مهم حتما چک کن

مدلای جدید ابداً همچنین مشکلی ندارن.

لینک به دیدگاه

• 0
در 16 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

دوستان یه سایتی که گوشیای شیائومی رو با قیمت مناسب میده و مطمئن و با انصاف هست هم معرفی کنید ممنون میشم.

سایت پرچمداران رو چک کن ، کانال تلگرام هم برو ، قیمت هاش خیلی خوبه ، اگه شد پوکوفون رو بگیر اسنپ 845

قیمت 3700 تقریباً

لینک به دیدگاه

• 0

ممنون از تمامی دوستان که لطف کردن پاسخ دادن.

ان شاالله که با کمک شما یه گوشی خوب با توجه به امکانات بخرم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...