رفتن به مطلب

فروش SSD OCZ Vertex 3 & Vertex3 Max IOPS 120G آکبند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فروش SSD OCZ Vertex 3 & Vertex3 Max IOPS 120G آکبند با 1 سال گارانتی کولینگ سیس

http://www.ocztechnology.com/ocz-vertex-3-sata-iii-2-5-ssd.html

قیمت : 345000 تومان

http://www.ocztechnology.com/ocz-vertex-3-max-iops-sata-iii-2-5-ssd.html

قیمت : 370000 تومان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ببخشید جناب فیروزی عزیز

نمی خواهم دچار سوء تفاهیم بشیم اما میشه بپرسم چرا این مدل با مدل patriot wildfire تو آمازون سرچ زدم قیمتشون بر عکس بود ... یعنی ocz ارزون تر بود چند دلاری اما اینجا بر عکس 25 تومان گرونتره؟؟؟(با توجه بقیمتی که جناب حسینی تو صفحه اصلی سایت گذاشتند عرض کردم!!!)

در ضمن فرق این دو مدل رو میشه بگید و ایا مشکل این ocz ها حل شد ؟؟؟؟؟

و یک سوال دیگه آیا این مدل هایپرایکس کینگ استون رو هم دارین؟؟؟ قیمت؟؟؟گارانتیش چیه و چند ساله؟؟؟

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید فرق این دو تا چیه؟

Vertex 3 Max IOPS

Random Write 4KB: 75,000 IOPS

Vertex 3

Random Write 4KB: 60,000 IOPS

Max IOPS چیپ قوی تری داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ببخشید جناب فیروزی عزیز

نمی خواهم دچار سوء تفاهیم بشیم اما میشه بپرسم چرا این مدل با مدل patriot wildfire تو آمازون سرچ زدم قیمتشون بر عکس بود ... یعنی ocz ارزون تر بود چند دلاری اما اینجا بر عکس 25 تومان گرونتره؟؟؟(با توجه بقیمتی که جناب حسینی تو صفحه اصلی سایت گذاشتند عرض کردم!!!)

در ضمن فرق این دو مدل رو میشه بگید و ایا مشکل این ocz ها حل شد ؟؟؟؟؟

و یک سوال دیگه آیا این مدل هایپرایکس کینگ استون رو هم دارین؟؟؟ قیمت؟؟؟گارانتیش چیه و چند ساله؟؟؟

علت گران تر بودن OCZ نسبت به Patriot به چندین عامل برمی گرده :

1) شرکت فرایند در آمریکا دفتر داره و فکر می کنم مستقیما از شرکت Patriot خریدش رو انجام میده در حالی که به دلیل تحریم های OCZ برای ایران امکان خرید مستقیم برای شرکت های ایرانی وجود نداره و شرکت های ایرانی مجبورند از پخش کننده های این شرکت در کشورهای دیگر خریدشون رو انجام بدن.

2) تعداد سفارش 2 شرکت وارد کننده خیلی با هم تفاوت داره که باعث تفاوت در قیمت خرید میشه.

3) سیاست قیمت گذاری شرکت های وارد کننده

مشکل OCZ در ارائه Firmware تا حد زیادی حل شده اما هنوز این مشکل به طور کامل حل نشده.

Kingston HyperX 120G & 240G هم تعدادی شرکت ایستا با گارانتی 1 ساله وارد کرده که در صورتی که فیمتش تغییر نکرده باشه120G رو 355 می تونم تقدیم کنم.

پیشنهاد من برای شما :

1) 2X Patriot Pyro 60G 150

2) Kingston HyperX 120G 355

3) Patriot Wildfire 120G 335

4) OCZ Vertex 3 Max IOPS 370

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از شما بابت توضیح کاملتون...

یه سوال شخصی شما لوکیشن رو زدید کاشان، تو کاشان کجا هست مغازتون یا با چه شخصی همکارید... ممنون می شم تو پیام خصوصی بهم جواب بدید... :D

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از شما بابت توضیح کاملتون...

یه سوال شخصی شما لوکیشن رو زدید کاشان، تو کاشان کجا هست مغازتون یا با چه شخصی همکارید... ممنون می شم تو پیام خصوصی بهم جواب بدید... :D

پ.خ دادم آقا نیما.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...