رفتن به مطلب

اسپیکرهای سی تومنی!

saadat 68
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

با توجه به این که علاقه ندارم میز کارم زیاد شلوغ باشه و از طرفی نمی‌خوام پول زیادی بابت اسپیکر پرداخت کنم تصمیم گرفتم یه دونه از این اسپیکر های سی تومنی بخرم 

۱- این ها در حد فیلم دیدن پشت میز راضی کننده است ؟ به عنوان کسی که چندین سال با اسپیکر لپ تاپ راضی می‌شده البته لپ تاپم مالتی مدیا بوده و نقطه قوتش اسپیکر بود

۲- اسپیکر بدون ساب تفاوت کیفی محسوس دارند؟ مثلا لپ تاپ ها یا تلویزیون های ال سی دی داخلشون ساب داره که بدون مشکل همه باهاش فیلم و ... می بینند ؟

download.jpeg

ویرایش شده توسط saadat 68
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

صدای گوشی 5800 رو یادتونه؟؟؟ اینا دقیقا همونجوری هست صداشون ، خشک بی روح و آزار دهنده.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saadat 68 گفته است :

سلام

با توجه به این که علاقه ندارم میز کارم زیاد شلوغ باشه و از طرفی نمی‌خوام پول زیادی بابت اسپیکر پرداخت کنم تصمیم گرفتم یه دونه از این اسپیکر های سی تومنی بخرم 

۱- این ها در حد فیلم دیدن پشت میز راضی کننده است ؟ به عنوان کسی که چندین سال با اسپیکر لپ تاپ راضی می‌شده البته لپ تاپم مالتی مدیا بوده و نقطه قوتش اسپیکر بود

۲- اسپیکر بدون ساب تفاوت کیفی محسوس دارند؟ مثلا لپ تاپ ها یا تلویزیون های ال سی دی داخلشون ساب داره که بدون مشکل همه باهاش فیلم و ... می بینند ؟

download.jpeg

درود

من خودم از همین اسپیکرها دارم البته نه دقیقا این مدل یه مدل دیگه ولی همین شکلی هستن و من که راضی هستم ازشون برای موزیک و غیره البته خب صد در صد کیفیت اسپیکر های بزرگتر و  ساب دار رو ندارند ولی خب به اندازه قیمت و قد و هیکلشون راضی کننده هستند .(مال خودم رو منظورمه؟!)

لینک به دیدگاه

این اسپیکرا در حد این که میدونی سیستمت صدا داره  خوبه  اگه عاشق فیلم و موسیقی هستیی حتی به صورت آماتور و تفننی بهت پیشنهاد نمیکنم 

با احترام به‌ دوستای عزیزم، خودم عقیده ام اینه اگه قرار باشه یه چیزو بد تجربه کنم ترجیح میدم اصلا تجربه نکنم 

به‌ هدفونم میتونی فک کنی تا ۱۰۰ تومن 

لینک به دیدگاه

سلام دادا من فک کنم 3-4 سالی میشه شبیه همین اسپیکر ها رو استفاده میکنم.منم مث شما چون میزم جا نداره و کلا صدای بلند به کارم نمیاد از همین اسپیکر کوچولوها خریدم

والا من ک کاملا راضیم.صدای نسبتا بلندی هم داره !البته اونایی ک من خریدم مارک xp product  هستن و اون زمان حدود 12 تومن خریدم :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر چی میگیری میکرو لب نگیر (طبق تجربه)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام دادا من فک کنم 3-4 سالی میشه شبیه همین اسپیکر ها رو استفاده میکنم.منم مث شما چون میزم جا نداره و کلا صدای بلند به کارم نمیاد از همین اسپیکر کوچولوها خریدم

والا من ک کاملا راضیم.صدای نسبتا بلندی هم داره !البته اونایی ک من خریدم مارک xp product  هستن و اون زمان حدود 12 تومن خریدم :D 

ممنون از همگی

نبود ساب اذیت نمیکنه ؟ شما  فیلم و بازی میکنید؟  مثل تلویزیون خونگی هست ؟

اتفاق یکیه نزدیک خونه مارک xp داره زده ۲۹ تومن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

این مدل TSCO TS 2060 گذینه مناسبی هست قیمتش هم فکر کنم 70ت باشه.

1423672.thumb.jpg.e357fb9f1588e98bec5429915823a552.jpg

اینم ساب نداره مشکلی نداره؟

عین تلویزیون میشه ؟ اصلا تلویزیون ها داخلشون ساب هست؟

لینک به دیدگاه

اینم ساب نداره مشکلی نداره؟

عین تلویزیون میشه ؟ اصلا تلویزیون ها داخلشون ساب هست؟

والا تا ما میدونیم تلویزیونا یسریشون مثه Xvision و برندا ارزون قیمت هستن که یه سری اسپیکر ارزون قیمت دارن که کلا باس نداره

یسری دیگه توئیتر + ووفر دارن که باعث میشه صدای زیر و بم رو هرکدومشون جدا خارج کنن و یکم باس محسوسه

یسری کلا اسپیکرا با کیفیت دارن که همون اسپیکر کار ساب رو میکنه

ولی این ۳۰ تومنیه احتمالا درحد صدای زیر ۱۰ بتونه کیفیت خوبی ارائه بده! توی فیلم و موسیقی هم با صدای پایین زیاد مشکلی ایجاد نمیکنه! البته کلا عمق صدا و دالبی و اینا رو هم فراموش کنید با این اسپیکرا!

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی

نبود ساب اذیت نمیکنه ؟ شما  فیلم و بازی میکنید؟  مثل تلویزیون خونگی هست ؟

اتفاق یکیه نزدیک خونه مارک xp داره زده ۲۹ تومن

والا دادا من ک اذیت نمیشم.اتفاقا هم فیلم میبینم هم بازی میکنم.ببین اگه فروشنده راضی میشه یه لحظه همونجا تست کن اگه راضی بودی بخر

لینک به دیدگاه

من خودم ازینا داشتم با توجه به سطح توقعی از شما که حدس میزنم قطعا راضیتون میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک مدل هست مارک رویال مدل 713  فکر کنم حدود 60 تومن بتونید پیدا کنید
کیفیت قابل قبولی داره

https://www.bazare-online.com/اسپیکر-لپ-تاپی-royal-rsl-713

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

ممنون از همگی 

مانیتور اسپیکر دار چطوره ؟ اسپیکرش راضی کننده است ؟ در حد اسپیکر هفتاد تومنی هست ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

اسپیکر با کیفیت نیاز ب حداقل دو درایور داره ی فول رنج و ی های رنج یا توییتر.

اسپیکر با قدرت بیس بالا نیاز به انکلوژر یا باکس بزرگ داره.

اسپیکری ک مد نظر شماست با توجه به جنس ووفر درایور و جنس انکلوژر مشخصا میدرنج غالبی داره که اون رو برای فیلم دیدن مناسب میکنه. بیس ضعیفی خاهد داشت ک برای موزیک های با بیس عمیق یا اصطلاحا لوبیس ناتوان خاهد بود، ولی بقیه موزیک ها رو خیلی بهتر از گوشی و در حد مانیتور های 2 تومنیه چینی بهتون ارائه میده.

با توجه به اینکه مدت زیادی با لپ تاپ سر کردید این اسپیکر بیس بیشتری بهتون ارائه میده ولی کیفیت کمی کمتر میشه.

در در 1397/09/18, 10:43:18، saadat 68 گفته است :

1. با توجه به استفاده از لپ تاپ و رضایت از صدای اون بله.

2.ساب نقشی تو کیفیت صدای اسپیکر نداره. ساب برای فرکانس های پایین و بیس استفاده میشه و طبیعتا نباشه این فرکانس رو با اون قدرت نخاهید داشت.

در در 1397/09/18, 18:46:57، danyalbmw گفته است :

والا تا ما میدونیم تلویزیونا یسریشون مثه Xvision و برندا ارزون قیمت هستن که یه سری اسپیکر ارزون قیمت دارن که کلا باس نداره

یسری دیگه توئیتر + ووفر دارن که باعث میشه صدای زیر و بم رو هرکدومشون جدا خارج کنن و یکم باس محسوسه

یسری کلا اسپیکرا با کیفیت دارن که همون اسپیکر کار ساب رو میکنه

ولی این ۳۰ تومنیه احتمالا درحد صدای زیر ۱۰ بتونه کیفیت خوبی ارائه بده! توی فیلم و موسیقی هم با صدای پایین زیاد مشکلی ایجاد نمیکنه! البته کلا عمق صدا و دالبی و اینا رو هم فراموش کنید با این اسپیکرا!

هیچ تلوزیونی ساب ووفر داخلی نداره.

تلوزیون های باریک اصلا جایی برای نصب ساب ندارن و بیسی ک شما میشنوید از یه اسپیکر فول رنج هست ک داخل باکس قرار گرفته و طبیعتا بیس میزنه.

جمله اخرتون درسته جز اون قسمت ک دالبی و ... نداره در صورت استیجینگ صحیح از تلوزیون صدای فراگیرتری خاهد داد.

اضافه کردن توییتر برای بالا بردن کیفیت و جدا کردن میدرنج و های رنج هست.

اسپیکر هیچ وقت کار ساب رو نمیکنه. البته من اصلا نمیدونم شما به چی میگید اسپیکر. به هر دیوایسی ک ازش صدا خارج بشه اسپیکر گفته میشه ولی اگر ب بلندگو های فول رنج اسپیکر میگید باید بگم خیر هیچ وقت فول رنج نمیتونه مثل ساب بیس بزنه. این دو کارشون 2 چیز متفاوت هست.

<===-===>

ls2.jpg

ب صورت کلی هرچی دیافراگم سنگین تر و کلفت تر باشه بلندگو بم تر و هرچی نازک تر و سبک تر باشه بلندگو نازک تر صدا خاهد داد.

هرچی ارتفاع دیافراگم بیشتر باشه بیس عمیقتر و هرچی کمتر باشه بیس تقه ای یا سبک تر میشه.

صرفا جهت افزایش اطلاعاتتون گفتم این دو مورد رو ک با دیدن ظاهر اسپیکر بتونید بشناسید با چ درایوری مواجه هستید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

هیچ تلوزیونی ساب ووفر داخلی نداره.

تلوزیون های باریک اصلا جایی برای نصب ساب ندارن و بیسی ک شما میشنوید از یه اسپیکر فول رنج هست ک داخل باکس قرار گرفته و طبیعتا بیس میزنه.

جمله اخرتون درسته جز اون قسمت ک دالبی و ... نداره در صورت استیجینگ صحیح از تلوزیون صدای فراگیرتری خاهد داد.

اضافه کردن توییتر برای بالا بردن کیفیت و جدا کردن میدرنج و های رنج هست.

اسپیکر هیچ وقت کار ساب رو نمیکنه. البته من اصلا نمیدونم شما به چی میگید اسپیکر. به هر دیوایسی ک ازش صدا خارج بشه اسپیکر گفته میشه ولی اگر ب بلندگو های فول رنج اسپیکر میگید باید بگم خیر هیچ وقت فول رنج نمیتونه مثل ساب بیس بزنه. این دو کارشون 2 چیز متفاوت هست.

<===-===>

ls2.jpg

ب صورت کلی هرچی دیافراگم سنگین تر و کلفت تر باشه بلندگو بم تر و هرچی نازک تر و سبک تر باشه بلندگو نازک تر صدا خاهد داد.

هرچی ارتفاع دیافراگم بیشتر باشه بیس عمیقتر و هرچی کمتر باشه بیس تقه ای یا سبک تر میشه.

صرفا جهت افزایش اطلاعاتتون گفتم این دو مورد رو ک با دیدن ظاهر اسپیکر بتونید بشناسید با چ درایوری مواجه هستید.

درود برادر گرامی

تشکر فراوان بابت توضیحات کاملتون که من رو هم از گمراهی درآوردید

بله بنده هم منظورم این نبود ازون صاب گنده ها تو تلویزیون کاشتن??

برادر این اسپیکرا کلا سیمشون انقدر کوتاهه که اصلا امکان استیجینگ مناسب رو به شما نمیده!!! نهایتش یکیو اینور مانیتور بذارین یکیو اونور!!

لینک به دیدگاه

درود این مدل رو که خودم چند ساله دارم پیشنهاد می دم:
https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/speaker/creative/creative-sbs-a60-desktop-speaker.html

image.thumb.png.b0301ad00985f0203cc6265258624789.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...