رفتن به مطلب

مشاوره خرید موس در رنج 150

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

قصد خرید موس داشتم لطف بفرمایین یه موس خوب و عالی پیشنهاد بدین در رنج 150

اینم بگم که بنده 90% کاربردم بازی انلاین دوتا 2 هستش ! و یه موس خوب میتونه 99% سرنوشت گیم رو عوض کنه !

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، invoker گفته است :

درود دوستان

قصد خرید موس داشتم لطف بفرمایین یه موس خوب و عالی پیشنهاد بدین در رنج 150

اینم بگم که بنده 90% کاربردم بازی انلاین دوتا 2 هستش ! و یه موس خوب میتونه 99% سرنوشت گیم رو عوض کنه !

درود

بی سیم که بدرد گیم نمی خوره .می مونه سیمی 

من تو این چند سال همش به دنبال موس قیمت بالا می گشتم و می خریدم .اخریش 200 هزینه کردم 

تا 1 ماه پیش دیگه خراب شد مجبور شدم موس بگیرم قیمتها فضایی بالا بود فکر کردم فعلا یک موس ارزون بگیرم کارم راه بی افته تا بعد

موس فیک dell خریدم 25 هزار تومان مثل بنز داره کار می کنه 

دیگه نیاز نیست موس بخرم جوابگو هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

a4tech بگیرید با توجه به بودجتون مدلهای 150 تومنی تو لیون هستن و بادوام هستن 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام ممنون چه مدلی خوبه تو این رنج قیمت ؟

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام وقت بخیر

من عنوان تاپیک رو که دیدم با خودم گفتم موس خاصی مد نظر ندارم اما بزار یه پیشنهاد بدم به استارتر محترم ضرر نداره .

با ایشون هم عقیده هستم هر چیزی که میخرین ، من اگه جای شما باشم ، فقط A4tech میگیرم .

برندهای خیلی خوب و با کیفیت زیاد هستن اما خدایی توی این قسمت کالای با دوام با قیمت متعادل به نظر بنده فقط A4tech .

حدود ۱۵ سال پیش دوران دانشجویی ، با توجه به اینکه انگشتهای بزرگی دارم ، یه موس نسبتا بزرگ از a4tech گرفتم تو این مدت فقط یکبار برای غبار روبی ? بازش کردم والسلام . بعد از هفت یا هشت سال که رنگ و روش حسابی رفت با خودم بردم سرکار و الان هم روی سیستم محل کارم دارم استفاده میکنم . 

البته با توجه به اینکه بیشتر استفاده شما توی بازیهای آنلاین هستش به نظر بنده وایرلس نگیرین . درسته مدت زمان پاسخگویی موسهای جدید کم شده اما باز هم توی این رنج قیمت به پای سیمی نمیرسن . من خودم چند وقت پیش  مدل پایین رو از لیون گرفتم و خیلی هم راضی هستم . 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/mouse/a4tech/a4tech-bloody-a90-light-strike-gaming-mouse.html

اوه خیلی طولانی شد ?

ویرایش شده توسط Beni_Lx
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Beni_Lx گفته است :

سلام وقت بخیر

من عنوان تاپیک رو که دیدم با خودم گفتم موس خاصی مد نظر ندارم اما بزار یه پیشنهاد بدم به استارتر محترم ضرر نداره .

با ایشون هم عقیده هستم هر چیزی که میخرین ، من اگه جای شما باشم ، فقط A4tech میگیرم .

برندهای خیلی خوب و با کیفیت زیاد هستن اما خدایی توی این قسمت کالای با دوام با قیمت متعادل به نظر بنده فقط A4tech .

حدود ۱۵ سال پیش دوران دانشجویی ، با توجه به اینکه انگشتهای بزرگی دارم ، یه موس نسبتا بزرگ از a4tech گرفتم تو این مدت فقط یکبار برای غبار روبی 1f601.png بازش کردم والسلام . بعد از هفت یا هشت سال که رنگ و روش حسابی رفت با خودم بردم سرکار و الان هم روی سیستم محل کارم دارم استفاده میکنم . 

البته با توجه به اینکه بیشتر استفاده شما توی بازیهای آنلاین هستش به نظر بنده وایرلس نگیرین . درسته مدت زمان پاسخگویی موسهای جدید کم شده اما باز هم توی این رنج قیمت به پای سیمی نمیرسن . من خودم چند وقت پیش  مدل پایین رو از لیون گرفتم و خیلی هم راضی هستم . 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/mouse/a4tech/a4tech-bloody-a90-light-strike-gaming-mouse.html

اوه خیلی طولانی شد 1f602.png

سلام ممنون بابت توضیحات

والا من خودم یه موس جنیوس داشتم ! میشه گفت 3 سال راحت کار کرد واسم ولی به مرور زمان کلید هاش لق و خلاصه مشکل اعصاب و روان گرفت ?

یکی دیگه تهیه کردم اونم زمان زیادی نبرد همون درد رو دچار شد ! ( چیزی که هست اینه تو بازی که میکنم شدیدا نیازه کلیک سمت راست کرد و این موضوع به مرور زمان موس رو داغون میکنه ! )

از اینم که بگذاریم این برند به مرور زمان بی کیفیت و بی کیفیت تر شد ! حال میگم این A4tech حکایت این نباشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سلام ممنون چه مدلی خوبه تو این رنج قیمت ؟

دوستمون پیشنهاد خوبی کردن ولی 50 تومن بیشتر از بودجه هستش خودم a70 دارم راضیم

این مدل به نظر خوب میاد و متناسب با بودجه شما 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/mouse/a4tech/a4tech-q50-neon-x-glide-gaming-mouse.html

از نظر دوام هم تجربه گیم نتی بگم که اکثر گیم نتهای دور بر منطقه ما ای فورتک میگیرن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستمون پیشنهاد خوبی کردن ولی 50 تومن بیشتر از بودجه هستش خودم a70 دارم راضیم

این مدل به نظر خوب میاد و متناسب با بودجه شما 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/mouse/a4tech/a4tech-q50-neon-x-glide-gaming-mouse.html

از نظر دوام هم تجربه گیم نتی بگم که اکثر گیم نتهای دور بر منطقه ما ای فورتک میگیرن

پیشنهادی خوبیه ولی الان که داشتم نظرات دوستان رو در دیجی میخوندم اشاره کرده بودن که .... ( قتی بخوای از cpi رو ببری بالا توسط‌ برنامه bloody 6 باید یک هزینه دیگه ای برای خرید کد بپردازی )

خودم  نظرم رو این موس هست ! البته اندکی گرونتره ولی خب هزینه ارسال هم نداره ...

https://www.digikala.com/product/dkp-405235/ماوس-مخصوص-بازی-ایفورتک-مدل-v3m-bloody

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، invoker گفته است :

پیشنهادی خوبیه ولی الان که داشتم نظرات دوستان رو در دیجی میخوندم اشاره کرده بودن که .... ( قتی بخوای از cpi رو ببری بالا توسط‌ برنامه bloody 6 باید یک هزینه دیگه ای برای خرید کد بپردازی )

خودم  نظرم رو این موس هست ! البته اندکی گرونتره ولی خب هزینه ارسال هم نداره ...

https://www.digikala.com/product/dkp-405235/ماوس-مخصوص-بازی-ایفورتک-مدل-v3m-bloody

بله خود برنامش هزینه داره ولی تایم رایگان هم داره ، من که یکی دوبار نصب کردم دیدم به دردم نمیخوره الانم بدون برنامه دارم استفاده میکنم

تو برنامش 4 تا هسته داره که دو هسته اول رایگانه و برای هسته های 3 و 4 باید هزینه بدی که تایم رایگان داره یادم نیست 1000 روز بود یا 1000 بار لاگین اینجور چیزا

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، invoker گفته است :

از اینم که بگذاریم این برند به مرور زمان بی کیفیت و بی کیفیت تر شد ! حال میگم این A4tech حکایت این نباشه

بله حق با شماست جنیوس یه زمانی تو تجهیزات جانبی و این دست مسائل حرف واسه گفتن زیاد داشت اما حیف که سو مدیریت هم زیاد داشت ! 

اما در مورد A4 به نظرم قضیه برعکسه اگه با همین فرمون برن جلو چند سال آینده باید A4tech رو پشت سر امثال رایزر و ... ببینیم البته الانشم تو بعضی مدلها چیزی کم نداره .

در مورد مدل هم حق با دوست گرامی @Hassan.SK هست بنده بودجه شما رو در نظر نگرفتم . 

همین مدل v3m خودتون خیلی هم خوبه البته مدلهای v5m , v7m هم هستن که همشون پایه یکسانی دارن با کمی  اختلاف توی ظاهر و بعضی مشخصات .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...