رفتن به مطلب

فروش سه عدد CPU : Ryzen Threadripper 1950X، i7 6700K، i5 4430

Mr. DB!
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان
سه عدد CPU برای فروش به شرح زیر موجوده
Threadripper 1950X همراه با براکت و پیچگوشتی ستاره ای TR4 قیمت پایه 7400 فروش فوری 8 میلیون
I7 6700K قیمت پایه 2.900 هزار تومان فوری 3100
i5 4430 قیمت 1 میلیون تومان پایه فوری  1050 فروخته شد :)

دلیل فروش عدم نیاز

6700K را هم اگه خواستین به صورت دلید شده با خمیر گریزلی هم می تونم تقدیم کنم که دماش حدود 15 تا 20 درجه کمتر هم میشه
دوستان تهران تحویل حضوری
دوستان شهرستان هم واریز قبل از ارسال
فروش قطعه 24 ساعت بعد از اولین پیشنهاد
لطفاً زیر قیمت پایه در تاپیک اعلام نکنید
سوالی هم بود درخدمتم

photo_2018-12-10_10-17-33.jpg

photo_2018-12-10_10-17-49.jpg

ویرایش شده توسط Mr. DB!
لینک به دیدگاه

سلام

4430 در پرشینتولز فروخته شده...

فقط 1950x و 6700k موجوده

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در 39 دقیقه قبل، Aliraesi گفته است :

آقا کجایی؟؟

سرکاریه؟

سلام جناب رئیسی عزیز.

نه اقا سعید کلا وقتشون خیلی پر هست و خیلی کم وقت میکنن به فروم سر بزنن از دوستان بسیار عزیز و مورد اطمینان هستند ایشون با شماره تماسی که داخل امضاشون هست اس ام اس بدهید قطعا جواب میدم خدمتتون .( حتی تلگرام هم خیلی کم وقت میکنند چک کنند اگر فروش نرفته باشه 100% تقدیمتون میکنن و انسانی بسیار شریفی هستند. ) :)

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MR.Bahavar گفته است :

سلام جناب رئیسی عزیز.

نه اقا سعید کلا وقتشون خیلی پر هست و خیلی کم وقت میکنن به فروم سر بزنن از دوستان بسیار عزیز و مورد اطمینان هستند ایشون با شماره تماسی که داخل امضاشون هست اس ام اس بدهید قطعا جواب میدم خدمتتون .( حتی تلگرام هم خیلی کم وقت میکنند چک کنند اگر فروش نرفته باشه 100% تقدیمتون میکنن و انسانی بسیار شریفی هستند. ) :)

مرسی جناب بهاور

من اصلا به تاریخ نگا نکردم ?

ویرایش شده توسط Aliraesi
لینک به دیدگاه

در در 1397/11/12, 01:13:51، MR.Bahavar گفته است :

سلام جناب رئیسی عزیز.

سلام به همه دوستان

این آقا سعیدی که وقتشون پره چه بلاهایی که سر ما نیاورد! من سی پی یو 6700K رو میخواستم ازش بگیرم. بهشون زنگ زدم برای چند روزه دیگه قرار گذاشتیم. سر قرار یک ساعت ما رو تو سرما کاشت آخر سر هم اومد سی پی یو دلید شده رو بدون اینکه خمیر بزنه داد دست ما. حالا خودشون گفته بود که حضوری بیایین خمیر اینا میزنم بهتون تحویل میدم. تقریبا یک هفته بهش زنگ و اس ام اس میدادم که سی پی یو رو بیارم خمیر بزنه. ولی ایشون یا جواب نمیدادن یا میگفتن جلسه هستند. بالاخره رفتیم خمیر زد آوردیم سیستم رو روشن کنیم تصویر نداد. بهش اطلاع دادم گفتش که فردا مادربرد و سی پی یو رو بیار خودم تست کنم . بردم دم شرکتشون قبل اینکه من برسم گفتش که باید دکتر بره و رفته بود از شرکت. دادم به همکارش . حالا 3 روزه زنگ و پیام میزنم که اینو تست کن نتیجه رو بگو. بعد 3 روز گفت سی پی یو ایراد داره. گفتش که من فک میکردم سی پی یو سالمه ولی ایراد داره من پولتو پس میدم. حالا پول و پس داد ولی 3 روز هم منتظر ایشون بودیم که مادربرد خودمو بهم پس بده. یعنی من که اولین تجربه خریدم بود تو این فروم ها به غلط کردن انداخت ما رو ایشون.

تو اون یکی فروم هم که آقای بهاور میدونن یه همچین قضیه ای برام پیش اومده که اونجا هم درگیرم.

تا حالا هیچ کی منو اینقدر سرکار نزاشته بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...