رفتن به مطلب

خرید گرافیک ماین شده کار عاقلانه ایست!!!!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز و مدیران محترم

با توجه به کاهش قیمت ارز و همچنین ارز دیجیتال و ورود انبوه اتماینر و بیتماینر (به صرفه بودن نسبت به گرافیک)

شاهد عرضه گسترده کارت گرافیک ماین شده هستیم

که بعضی از دوستان با اشاره به ماین شدن و مابقی (کم لطفی میکنن)بدون اشاره به ماین هست 

بنده با توجه به تجربه ای که از خرید و فروش تعداد بالای گرافیک ماین شده دارم () وظیفه خودم دونستم که چند توصیه به تمام دوستان بزرگوار چه همکار چه یوزر  که مبلغی به سختی تهیه کردن و با این اوضاع خراب قصد تهیه گرافیک دارن(چون هم اوضاع دلار و ماین باعث بالارفتن قیمت گرافیک شد پس مدت طولانی منتظر خرید کارت هستند) کنم که خدایی نکرده متحمل ضرر و زیان و همچنین پشیمانی در این مورد نشن

همونطور که خودتون میدونید  گرافیکی که در ماین استفاده میشه 24/7 کار میکنه بدون توقف و کارکردش بستگی به چند مورد داره:دمای محیط , پاور,نحوه بستن به ریگ ,شکل ریگ ,فاصله با کارت جلویی,برق منطقه و.....

و به همین خاطر بعضی از گرافیکا مشکل دار و بعضی تقریبا سالمند

یه تجربه از اخرین فروش کارت گرافیک براتون میگم هفته قبل توی این فروم یه کارت گرافیک فروختم به یکی از دوستان (اگه دوست داشتند میتونن خودشونو معرفی کنند)کاملا سالم و تست شده فرستادم براشون ,اونم تایید کرد و در ادامه یه کارت دیگه که حدود چهار روز تستش کردم(استثناست یه کارت اینقد تست کنم ولی چون روی سیستم بود و کارت دیگه ای نداشتم.

بنچمارکشو پایین میذارم)

همین گرافیکو دادم دوستمون رسید دستشون روز اول گفتن اوکیه و پولو واریز کردن ولی فردا تماس گرفت گفت گرافیک کرش میکنه و تصویر میپره , و دماش فوقالعاده بالا میره 86/87(دمای تست خودم 73 ,74 /۴k)

گفتم پس بفرست تا تست کنم فرستاد همچی اوکی بود بعد از تست سوم گفتم این که اوکیه  نمیدونم چطور شد دوباره تست کردم کاملا شانسی بود تست اخر  دیدم صفحه پرید و با چند ریستار دوباره اومد  و دویاره همون اشو همون کاسه 

مورد دوم حدود دو هفته پیش یه کارت دیگه مثل این کاملا تست شده و سرحال  بعد از پنج ساعت کار ( فتوشاپ و وبگردی)تویه گوگل بودم یه دفعه دیدم نوشته ها رنگشون عوض شد و سبز و نارنجی شدن  و  تصویز گوشه راست و چپ پرش خطی داشت متاسفانه عکس نگرفتم 

چند مورد دیگه هست توی ادامه تایپیک مینویسم

میخام اینو بگم اگه میخاید کارت ماین شده هم بخرید  حداقل 72 ساعت تست کنید 

اینم عکس از تست گرافیک  مشکل دار(توی تست کاملا سالم و با دمای عالی)اصلا به بنچمارک اکتفا نکنید و حتما با بازی و هر چی که به ذهنتون میرسه تست کنید بالای 72 ساعت (نتیجه :کار عاقلانه ای نیست و اگه کسی بخره ریسک کرده و شاید متحمل ضررو زیانی بشه و در صورتی میتونه عاقلانه باشه که کاملا از هر نظر تست شده و ماین زیر یک ماه انجام شده باشه)

809890937_IMG__.thumb.jpg.0249718282f2a49499b5e3588cb57f25.jpgIMG_20181202_113639.thumb.jpg.dfc0c4357aed43a30606f76b4efd0a82.jpg

امیدوارم مفید باشه تست توسط superposition benchmark

Rx 580 4g

ویرایش شده توسط Amokaka
  • لایک 10
لینک به دیدگاه

• ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام. از نظر منم بهتره یه مهلت تست 3 روزه برای کارت ماین شده در نظر گرفته بشه. همچنین بهتره کارت ماین شده حضوری خریداری شه که در صورت نیاز جلوی مشتری تست بشه و حرف و حدیث پیش نیاد بعدا.

کلا فکر میکنم مهلت تست دادن چیزی از ارزش های ادم کم نمیکنه :دی هرچند اون دیگه بستگی به انصاف مشتری هم داره که در زمان مدت تست شیره کارتو در نیاره بذاره زیر تست furmark بعد بگه اقا کارتت سوخت ? پولمو پس بده.

لینک به دیدگاه

کلا شانسیه، میبینی کارت برات 10سال دیگه هم بدون مشکل کار میکنه، از یکطرف ممکنه شانس نیاری و روز دوم بفنا بره...

برا کسی که اهل ریسکه خوبه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من چندمورد کارت ماین شده تست کردم.

اولین مورد حدود 4 سال پیش بود که یه کارت ماین شده R9 280X  از تاپیک یه بنده خدایی به نام Oktay از پرشین تولز خریده بودم. بعد از رسیدن کارت ظاهر کارت فوق العاده مریض بود و پشت بورد تقریبا رنگش عوض شده بود. موقع تست به محض شروع در عرض 2 ثانیه دما به یک باره از 40 درجه رسید به 95 درجه . بنده از این مورد فیلم گرفته بودم و بعد از صحبت و کلنجار رفتن بسیار زیاد کارت رو مرجوع کردم به فروشنده که بعدها مشخص شد بیشتر کارت هایی که ایشون فروختند مشکل داشته و عمر چندانی نکردند.

اخیرا چند مورد کارت GTX 1050 Ti که به مدت 4 ماه ماین شده بودند تست کردم که بسیار تمیز و مرتب بودند و هیچ مشکلی اعم از دما و کرش و مسائل دیگه نداشتند.

2 تا کارت GTX 1060 ماین شده هم تست کردم اون ها همینطور و موردی نداشتند اما این موارد همگی در حد 4.5 ماه ماین شده بودند و در شرایط مناسب.

در عین حال از نظر من کارتی که بیشتر از 6 ماه ماین شده باشه از نظر من ارزش خرید نداره . ممکنه همه چی توی تست های اولیه و حتی 72 ساعت مهلت تست مناسب باشه اما از نظر من کارتی که بیشتر از 6 ماه ماین شده بسیار مستعد خراب شدن است.

پیشنهادم اینه برای خرید کارت ماین شده ترجیحا کارت هایی که بک پلیت ندارند رو خرید که بشه وضع بوردش رو چک کرد. مورد بعدی اینکه ترجیحا کارت های انویدیا خریداری بشه.

مهم ترین مساله از نظر من برای خرید کارت ماین شده قیمتش هست. اگر قیمتش نصف قیمت MSRP باشه منطقی هست اگر نه نمیرزه . منظور از MSRP قیمت اولیه کارت گرافیک هست که زمان معرفی محصول مشخص میشه. 

برای مثال کارت GTX 1070 قیمت MSRP حدود 400 دلار داشت.

ویرایش شده توسط Sir MehDi
  • لایک 6
لینک به دیدگاه

ممنون بابت اطلاع رسانی

الان دیگه فکر کنم راحت 90% کارتای دست دوم بازار ماین شده باشن و هر کسی هم میخره باید ریسکشو قبول کنه

در کل به نظر من خرید این کارت ها عقلانی نیست مگر اینکه قیمتشون به قدری پایین باشه که فرض کنیم کارت یه سال دیگه خراب شد آدم دردش نیاد.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

خدارو شکر مطمئنیم سری جدید دیگه ماین نمیشه و دو سال دیگه خواستیم بخریم از شر ماین راحت شدیم

لینک به دیدگاه

به نظرم هرچی سنگه واسه پا لنگه کسی که پولشو داشته باشه که سراغشون نمیره مگر اینکه دلال باشه اونی هم که پول نداره ریسک میکنه با قیمت خیلی کمتر میخا یه تجربه و لذت هرچند کوتاهو داشته باشه ازشون

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

سلام. از نظر منم بهتره یه مهلت تست 3 روزه برای کارت ماین شده در نظر گرفته بشه. همچنین بهتره کارت ماین شده حضوری خریداری شه که در صورت نیاز جلوی مشتری تست بشه و حرف و حدیث پیش نیاد بعدا.

کلا فکر میکنم مهلت تست دادن چیزی از ارزش های ادم کم نمیکنه :دی هرچند اون دیگه بستگی به انصاف مشتری هم داره که در زمان مدت تست شیره کارتو در نیاره بذاره زیر تست furmark بعد بگه اقا کارتت سوخت 1f605.png پولمو پس بده.

چاکرم دوستان لطف دارند  وظیفه خودم دونستم

بله furmark اگه کارتی مشکلی  جدی نداشته باشه ازش رد میشه  ولی جزی دوباره گریبان گیرتون میشه شاید فورمارکو پاس کنه ولی به مرور زمان کارایی خودشو از دست میده

و دما از قبل بالاتر میره ,و تمیزی کارتم ملاکی نیست برای مدت ماین چون با یه بلوور و کمی دس کاری میشه مثل روز اول?

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

من چندمورد کارت ماین شده تست کردم.

اولین مورد حدود 4 سال پیش بود که یه کارت ماین شده R9 280X  از تاپیک یه بنده خدایی به نام Oktay از پرشین تولز خریده بودم. بعد از رسیدن کارت ظاهر کارت فوق العاده مریض بود و پشت بورد تقریبا رنگش عوض شده بود. موقع تست به محض شروع در عرض 2 ثانیه دما به یک باره از 40 درجه رسید به 95 درجه . بنده از این مورد فیلم گرفته بودم و بعد از صحبت و کلنجار رفتن بسیار زیاد کارت رو مرجوع کردم به فروشنده که بعدها مشخص شد بیشتر کارت هایی که ایشون فروختند مشکل داشته و عمر چندانی نکردند.

اخیرا چند مورد کارت GTX 1050 Ti که به مدت 4 ماه ماین شده بودند تست کردم که بسیار تمیز و مرتب بودند و هیچ مشکلی اعم از دما و کرش و مسائل دیگه نداشتند.

2 تا کارت GTX 1060 ماین شده هم تست کردم اون ها همینطور و موردی نداشتند اما این موارد همگی در حد 4.5 ماه ماین شده بودند و در شرایط مناسب.

در عین حال از نظر من کارتی که بیشتر از 6 ماه ماین شده باشه از نظر من ارزش خرید نداره . ممکنه همه چی توی تست های اولیه و حتی 72 ساعت مهلت تست مناسب باشه اما از نظر من کارتی که بیشتر از 6 ماه ماین شده بسیار مستعد خراب شدن است.

پیشنهادم اینه برای خرید کارت ماین شده ترجیحا کارت هایی که بک پلیت ندارند رو خرید که بشه وضع بوردش رو چک کرد. مورد بعدی اینکه ترجیحا کارت های انویدیا خریداری بشه.

مهم ترین مساله از نظر من برای خرید کارت ماین شده قیمتش هست. اگر قیمتش نصف قیمت MSRP باشه منطقی هست اگر نه نمیرزه . منظور از MSRP قیمت اولیه کارت گرافیک هست که زمان معرفی محصول مشخص میشه. 

برای مثال کارت GTX 1070 قیمت MSRP حدود 400 دلار داشت.

با سلام ودرود

با تشکر از اطلاع رسانیتون

حتما باید  72 ساعت تست  کامل بشن 

که دوباره مشکوک میزنه?

دوستان عزیز برای اینکه مشکلی پیش نیاد چون کارتم حساس هست و یه تست ساده بگیرید تمومه کارش مواظب باشید 

بنده کارت با تست امتیاز ویندوز زدم صفحه کرش کرد و الفاتحه شانسی میخاستم ببینم چند امتیاز میده

که .....

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

ممنون بابت اطلاع رسانی

الان دیگه فکر کنم راحت 90% کارتای دست دوم بازار ماین شده باشن و هر کسی هم میخره باید ریسکشو قبول کنه

در کل به نظر من خرید این کارت ها عقلانی نیست مگر اینکه قیمتشون به قدری پایین باشه که فرض کنیم کارت یه سال دیگه خراب شد آدم دردش نیاد.

چاکرم

بله ریسک کردن بعضی وقتا خیلی به  نفع و خیلی ضرره و کسی که ریسک میکنه باید بتونه در هر صورت باهاش کنار بیاد

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Amokaka گفته است :

سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز و مدیران محترم

با توجه به کاهش قیمت ارز و همچنین ارز دیجیتال و ورود انبوه اتماینر و بیتماینر (به صرفه بودن نسبت به گرافیک)

شاهد عرضه گسترده کارت گرافیک ماین شده هستیم

که بعضی از دوستان با اشاره به ماین شدن و مابقی (کم لطفی میکنن)بدون اشاره به ماین هست 

بنده با توجه به تجربه ای که از خرید و فروش تعداد بالای گرافیک ماین شده دارم () وظیفه خودم دونستم که چند توصیه به تمام دوستان بزرگوار چه همکار چه یوزر  که مبلغی به سختی تهیه کردن و با این اوضاع خراب قصد تهیه گرافیک دارن(چون هم اوضاع دلار و ماین باعث بالارفتن قیمت گرافیک شد پس مدت طولانی منتظر خرید کارت هستند) کنم که خدایی نکرده متحمل ضرر و زیان و همچنین پشیمانی در این مورد نشن

همونطور که خودتون میدونید  گرافیکی که در ماین استفاده میشه 24/7 کار میکنه بدون توقف و کارکردش بستگی به چند مورد داره:دمای محیط , پاور,نحوه بستن به ریگ ,شکل ریگ ,فاصله با کارت جلویی,برق منطقه و.....

و به همین خاطر بعضی از گرافیکا مشکل دار و بعضی تقریبا سالمند

یه تجربه از اخرین فروش کارت گرافیک براتون میگم هفته قبل توی این فروم یه کارت گرافیک فروختم به یکی از دوستان (اگه دوست داشتند میتونن خودشونو معرفی کنند)کاملا سالم و تست شده فرستادم براشون ,اونم تایید کرد و در ادامه یه کارت دیگه که حدود چهار روز تستش کردم(استثناست یه کارت اینقد تست کنم ولی چون روی سیستم بود و کارت دیگه ای نداشتم.

بنچمارکشو پایین میذارم)

همین گرافیکو دادم دوستمون رسید دستشون روز اول گفتن اوکیه و پولو واریز کردن ولی فردا تماس گرفت گفت گرافیک کرش میکنه و تصویر میپره , و دماش فوقالعاده بالا میره 86/87(دمای تست خودم 73 ,74 /۴k)

گفتم پس بفرست تا تست کنم فرستاد همچی اوکی بود بعد از تست سوم گفتم این که اوکیه  نمیدونم چطور شد دوباره تست کردم کاملا شانسی بود تست اخر  دیدم صفحه پرید و با چند ریستار دوباره اومد  و دویاره همون اشو همون کاسه 

مورد دوم حدود دو هفته پیش یه کارت دیگه مثل این کاملا تست شده و سرحال  بعد از پنج ساعت کار ( فتوشاپ و وبگردی)تویه گوگل بودم یه دفعه دیدم نوشته ها رنگشون عوض شد و سبز و نارنجی شدن  و  تصویز گوشه راست و چپ پرش خطی داشت متاسفانه عکس نگرفتم 

چند مورد دیگه هست توی ادامه تایپیک مینویسم

میخام اینو بگم اگه میخاید کارت ماین شده هم بخرید  حداقل 72 ساعت تست کنید 

اینم عکس از تست گرافیک  مشکل دار(توی تست کاملا سالم و با دمای عالی)اصلا به بنچمارک اکتفا نکنید و حتما با بازی و هر چی که به ذهنتون میرسه تست کنید بالای 72 ساعت 

809890937_IMG__.thumb.jpg.0249718282f2a49499b5e3588cb57f25.jpgIMG_20181202_113639.thumb.jpg.dfc0c4357aed43a30606f76b4efd0a82.jpg

امیدوارم مفید باشه تست توسط superposition benchmark

Rx 580 4g

بله درسته

دوستان توجه کنید که کارت های ماین شده اکثرا هنگام بازی کردن رنگ میپرونه ولی در تست های نرم افزاری سالم از آب در میان به قول آقای عبدالمکلی زیر 72 ساعت مهلت تست نگیرید و بیشتر هم بگیرید و کارت رو با چندتا گیم سنگین با تنظیمات بالا تو فشار بزارید تا مشخص شه کارت ایراد داره یا نه

خلاصه ممنونم از جناب عبدالمکلی که نزاشتن ضرر کنم

یا علی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

Fur mark کارتو خراب میکنه؟ چرا؟

خراب نمیکنه بلکه کارتی که مشکل دار باشه مشخص میکنه یعنی در واقع عمر کارتی که داره تموم میشه رو زودتر نشون میده 

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب ، 

بنده هم شاهد فروش سه ریگ کامل متعلق به 3 دوست خودم بودم و افتخاراتی که کارت های ماین شده بعد از تست های کامل ، مهلت تست ، فروش و غیره به دست آوردند ، باعث شده که کارت دست دو به شرط عدم ماین تهیه کنم ( از فروشنده معتبر ) و البته در بیشتر مواقع ترجیح میدم کارت آکبند بخرم .

ممنون از استارتر و دوستان بزرگوار .

• لایک 2
لینک به دیدگاه

به نظرتون الان صبر قطعات مورد نیازمو بخرم یا صبر کنم یکی دو ماه دیگه ؟

لینک به دیدگاه

ممنون از عمو کاکا عزیز بابت در اختیار گذاشتن تجربه هاشون

از هرچی ماین ارز دیجیتالی کلا چیزی که به ماین مربوز باشه متنفرم

کمی با تخلص

شاهین نجفی

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mr mega گفته است :

به نظرتون الان صبر قطعات مورد نیازمو بخرم یا صبر کنم یکی دو ماه دیگه ؟

بستگی به خودتون داره

من بودم میخردیم اصلا حاضر نیستم کارامو 2 ماه به تاخیر بندازم که مثلا اخر سر روی فاکتور400 - 500 تومن ارزون خریده باشم

اما در نظر داشته باشین 2 ماه دیگه بنزین کارتی شده و سهمیه بندی شده

هر موقع در این مملکت بنزین گرون شد همه چیز از شیر شتر تا پیچ مادربرد گرون شد

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosin گفته است :

بستگی به خودتون داره

من بودم میخردیم اصلا حاضر نیستم کارامو 2 ماه به تاخیر بندازم که مثلا اخر سر روی فاکتور400 - 500 تومن ارزون خریده باشم

اما در نظر داشته باشین 2 ماه دیگه بنزین کارتی شده و سهمیه بندی شده

هر موقع در این مملکت بنزین گرون شد همه چیز از شیر شتر تا پیچ مادربرد گرون شد

نمیدونم کارم گیر نیست ولی خب اگر ارزون بشه میتونم قطعات بهتری بخرم 

لینک به دیدگاه

من نفهمیدم، متن پست اول رو خوندم به این نتیجه رسیدم هرگز سمت کارت ماین شده نرم، اما در عنوان تاپیک نوشته خرید کارت ماین شده عاقلانه است.

هدف تاپیک چی بوده؟

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

من نفهمیدم، متن پست اول رو خوندم به این نتیجه رسیدم هرگز سمت کارت ماین شده نرم، اما در عنوان تاپیک نوشته خرید کارت ماین شده عاقلانه است.

هدف تاپیک چی بوده؟

جدای  این حرف ها ، این مسئله خرید کارت های ماین شده ، سوال بزرگی برای کاربران ایجاد کرده که بخریم یا نخریم

از یک طرف قیمتش برا کسایی که قدرت خرید پایینی دارن بصرفست از یک طرف ریسک خرابی و ... داره

بنده یه پیشنهاد دارم ، شما که کاربر شناخته شده ای هستی یه زبون بزار تا یه تیمی ، گروهی متشکل از تعدادی تعمیرکار حرفه ای تشکیل بشه و این کارت های ماین شده رو بررسی دقیق سخت افزاری کنند و به یک نتیجه برسند که کارت های ماین شده احتمال داره چه آسیب هایی دیده باشند و آیا قابل تعمیر هستند یا نه و اصلا آیا خریدشون عاقلانه هست؟

آخه یه انجمن حرفه ای در زمینه قطعات سخت افزاری خدایی زشت نیست یه همچین گروهی نداشته باشه و یه همچین حرکتی نزنه؟

• لایک 2
لینک به دیدگاه

عکس از بازی با همین کارت ماین شده که کرش میکنه در بهترین دما و حالت

عجب  @_@

Fps 60

دمای کارت62

دور فن 30

1280x1024  ultra payback1539024944_IMG__.thumb.jpg.b7d76cdb76b73e8c511d082bea12ca5f.jpg

حتما با  رزولیشن 1080/4k تست کنید 

یک بار نه چندبار برید بیرون دوباره وارد بشید

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

جدای  این حرف ها ، این مسئله خرید کارت های ماین شده ، سوال بزرگی برای کاربران ایجاد کرده که بخریم یا نخریم

از یک طرف قیمتش برا کسایی که قدرت خرید پایینی دارن بصرفست از یک طرف ریسک خرابی و ... داره

بنده یه پیشنهاد دارم ، شما که کاربر شناخته شده ای هستی یه زبون بزار تا یه تیمی ، گروهی متشکل از تعدادی تعمیرکار حرفه ای تشکیل بشه و این کارت های ماین شده رو بررسی دقیق سخت افزاری کنند و به یک نتیجه برسند که کارت های ماین شده احتمال داره چه آسیب هایی دیده باشند و آیا قابل تعمیر هستند یا نه و اصلا آیا خریدشون عاقلانه هست؟

آخه یه انجمن حرفه ای در زمینه قطعات سخت افزاری خدایی زشت نیست یه همچین گروهی نداشته باشه و یه همچین حرکتی نزنه؟

من خودم مخالف ماینینگ بودم، نه الان، بلکه از همون اولش هم مخالف این داستان ماینینگ با کارتهای گیمینگ بودم، اگرچه خیلی ها در این زمینه وارد شدند و موفق هم بودند و سودهای خوبی هم بردند، اما در کل من در جبهه روبه رو بودم. خیلی هم در این زمینه تحقیق کردم، در مورد آسیب هاش بر روی کارتها، مشکلاتش، و یا امکان فروش قطعات ماین شده، واقعیتش اینه، هیچ پاسخ سر راستی وجود نداره.

نه میشه گفت نخرید، نه میشه گفت بخرید.

یک بحث ریسک و منفعته، بستگی داره شما به شخصه کدوم سمت براتون مهمتر باشه.

اما جالبترین مطلبی که طی تحقیقاتی که کردم بهش رسیدم این بود، قطعات الکترونیکی به شیوه ی ای که کاربر از اونها استفاده می کنه عادت می کنند. تغییر عادت استفاده، احتمال خرابی رو چند برابر می کنه.

قطعات سه دوره زمانی آسیب دارند. فاز اول همون چند ماه اول استفاده است که در صورت خرابی، بلافاصله ایراد خودشو نشون میده، یعنی شما قطعه می خری، هر ایرادی داشته باشه در همون اولش مشخص میشه. اگر قطعه، ظرف چند ماه استفاده خرابی نداشته باشه، وارد فاز دوم میشه، فاز دوم، بین 3 تا 5 الی 10 سال خواهد بود. در این دوره دوم، کمترین میزان خرابی گزارش میشه به شرطی که شیوه ی استفاده به همون شکل باقی بمونه یعنی اگر چند ماه با کارتی گیم زدی وارد فاز دوم شدی، و همچنان گیم زدی، هیچ نگرانی نداشته باش، به همین روش اگر چند ماه ماین کردی و مشکلی نبود، به همون شکل به ماین کردن میتونی تا سالهای سال ادامه بدی بدون مشکل، پس نتیجه میشه گرفت اگر کارتی در همون ماه های اول خراب نشه، در فاز دوم درصد خرابیش کمتر و بسیار پایین خواهد بود به شرط اینکه به همون شکل اول ازش استفاده کنی.

فاز سوم هم، کهولت تدریجی قطعات هست که باعث افزایش بروز خطا و ایراد در قطعه است که چیز طبیعیه.

نتیجه ای که گرفته بودن از این مبحث، این بود که، کارت گرافیکی که خریداری شده و چند ماهه 24/7 ماین شده، و سالمه، این وارد فاز دوم شده و میتونه تا سالهای سال به همون شیوه ماین بشه و ایرادی نداشته باشه. اما اگر نوع استفاده از این کارت رو تغییر بدین به گیمینگ، اون کارت عادت و شیوه استفاده اش عوض میشه و احتمال بروز خطا و ایراد در کارت چند برابر میشه.

این ریسک ذاتی خریدن این نوع کارتهاست که شما باید ببینید میتونید باهاش کنار بیایین یا نه.

• لایک 7
لینک به دیدگاه

شما خودتم بُکشی دادا هیچکی به حرفت گوشی نمیده ! همین چن روز پیش بود یکی با کارت ماین شده مشکل داشت و تاپیک کرد

بازم طرف تاپیک کرده ک 1.5 سال از زمان فاکتور کارت گرافیک میگذره و داره باهاش ماین میکنه ! اونوقت ملت صف بستن برای کارتی ک 1.5 سال پیش قیمتش 2.200 بوده ! و خوشحالن ک دارن کارت رو ارزون میخرن ! قیمت حقیقی اون کارت زیر 2 تومنه !

یعنی یکی چیکار باید بکنه تا بقیه بفهمن دارن بهش توهین میکنن !؟اونوقت صاحب تاپیک میگه کارت بدون گارانتی با این قیمت بیار من خودم ازت میخرم?پس اگه خریداری چرا داری کارت هاتو میفروشی ؟! ما هم نفهمیدیم ک کارت هات عمرشونو کردن

اول ک تاپیک کردن گفتن 9 ماه ماین شده ماهم میگیم باشه 9 ماه ماین شده یعنی عملا اون کارت بدبخت  6480 ساعت روشن بوده و کارکرده

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Amokaka گفته است :

عکس از بازی با همین کارت ماین شده که کرش میکنه در بهترین دما و حالت

عجب  @_@

Fps 60

دمای کارت62

دور فن 30

1280x1024  ultra payback1539024944_IMG__.thumb.jpg.b7d76cdb76b73e8c511d082bea12ca5f.jpg

حتما با  رزولیشن 1080/4k تست کنید 

یک بار نه چندبار برید بیرون دوباره وارد بشید

اینکه سالمه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...