رفتن به مطلب

خرید گرافیک ماین شده کار عاقلانه ایست!!!!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بالاخره برنامه 3dmark بهتره و دقیقتره یا fumork?

لینک به دیدگاه

• ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کارتی که فقط 8 ماه ماین شده باشه انگار 4 سال روزی 4 ساعت باهاش گیم بزنی

کارت ماین شده که اگه دیگه شیره ای براش مونده بود و کار میکرد که ماینر نمیگذاشت برای فروش 

شما مطمئن باش در کالبد اون کارت دیگر روحی باقی نمانده

هیچ ماینری هم برای 2 هفته و 2 ماه و 4 ماه کارت برای ماینینگ نخریده (خریده که رس بکشه)

کلا" خرید هر نوع کالای دست دومی ریسک های خودش رو داره که خریدار داره با توجه به بودجش خرج میکنه (اگر داشت که میرفت آکبند میخرید)

یا اینکه در بعضی از موارد خریدار خودش با توضیحات فروشنده که گفته ماین شده خرید میکنه و به خریدار بعدی نمیگه که ماین شده بوده (در این فروم دیدم که دارم این مورد رو میگم)

کلا" با این وضعیت بازار که از پاییز گذشته به اینجا ادامه داشته همه خریداران در حقیقت ضرر دارند میکنند حالا شما فکر کن 1070 ترکیده خریدی 2 تومن

خب این کارت در بهترین شرایط واسه خریدار واستاده 1700 اینا حالا بعد این رس کشی و سود از رس کشی 2 تومن فروخته شه بعد خریدارم خوشحال ؟ سر دستم میشکونن زنبیلم میگذارن کار به تشکیل گروه های 3 نفره میکشه برای دریافت یک کارت خب بازم شما دارید ضرر میکنید

گیمر فکر میکنه داره سود میکنه ولی سود اصلی رو مصبب میبره که اصلا" قبل از افزایش قیمت دلار گیمر ها رو به خاک سیاه کشید در دنیا

من خرید کارت ماین شده رو هیچ وقت قبول نمیکنم از نظر من پول داری برو پایین تر بگیر کارت دست دوم از آشنا  بگیر ولی ماین شده نگیر 

پ.ن : در ماه های آینده شاهد فروش حجم عظیمی از کارت های 1070 گیمینگ ایکس و کوییک سیلور در حد هستیم.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، memex گفته است :

اینکه سالمه

اون نور وسط اون تپه یا کوه چیه.

البته منم یه کارت 1060 ماین گرفتم ،خوبه حدود 2 ماه پیش همینجا.

اولش هم ظاهرش رو دیدم سالم بودم

بعد گذاشتم رو بازی ،چند تا بازی و مدام دما رو میدم و تا جایی بردم که 100 درصد مصرف بشه و حتی باعث لگ  بشه.دیدم مشکلی نداره .گفتم پس اوکی هست.

الان هم مشکلی نداره. نحوه ماین و دما خیلی مهمه و نکاتی که دوستان گفتن. پدر کارت در نیومده باشه زیر ماین.

البته خوشبختانه و با سقوط بیت کوین ،دیگه سودش کم شده و برا همینه اینقدر کارت ماین وارد بازار شده و خطرناکه این.

مواظب باشین. کارتهای رده بالایی که الان تو بازار دسته دو هستن عمدتا ماین هستند بعضیاشون طرف راست میگه .بعضیاشون نیمه راست میگن و مدت رو دروغ میگن.بعضیاشون کلا دروغ میگن.

چون بجز بعضی گیمرها ،بقیشون وسعشو ندارن.دوسال پیش 1070 یا 1080 یا حتی 1060 گرفته باشن الان برن سراغ ارتقا به 2070 و 2080

لینک به دیدگاه

چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی..یمقدار بیشتر بزار روش نوشو بگیر بی دنگ و فنگ و ترس و وحش از خرابی..اینا اگر به ادم فرض کنی یعده کارت لات و لوت بیسر و پای زندانی که هر کاری کردن و هر لحظه حکم اعدامشون میاد

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

فشاری که دومی به کارت وارد می کنه بیشتره و اگر مدت زیادی استفاده بشه آسیب می زنه .

شما از همون اولی استفاده کنی بهتره .

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

ما جالبترین مطلبی که طی تحقیقاتی که کردم بهش رسیدم این بود، قطعات الکترونیکی به شیوه ی ای که کاربر از اونها استفاده می کنه عادت می کنند. تغییر عادت استفاده، احتمال خرابی رو چند برابر می کنه.

جنبه علمی نداره  صحبتتون

کیفیت قطعات و نحوه استفاده مهم ترین فاکتوره(یکی حالیش نیست یبار عشقی کلاک کل گرافیکو به حالت غیر پایدار میبره و فکر میکنه  چون خنک کنندگی خوبی داره  کارتو برای مدتی در اون شرایط نگه میداره خوب درسته شاید تا 1ماه مشکل ایجاد نشه ولی این قطعه توان دووم تو این فرکانسو نداره و اینجاست که خرابی کارت میره بالا اگه توانشو داشت شرکت خودش این فرکانسو فرکانس مرجع اعلام میکرد)

پاور و نوسان برق-  خنک کنندگی در سطح نزدیک کارت -طراحی مدار فازی کارت -کیفیت خازن و قطعات - کیفیت سیلیکون  و .. از مهم ترین عامل تاثیر گذاری هستن

چیز به اسم عادت نداریم تو بحث ماده اونا فقط دارن الکترون بین خودشون رد و بدل میکنن و باطراحی های مدار و گیت منطقی ازشون واحد محاسبه میسازن و بقیه ماجرا

اون کارت در حال ماین هم داره پردازش میکنه فقط نوع دیتاش فرق داره و اینکه از بعضی هسته ها و قابلیت های مربوط به مباحث 3d  اصلا و ابدا استفاده نمیکنه 

اینجور باشه کارتی که 1سال خوابیده تو انبار به تنبلی و خاموشی عادت کرده و بعد از استفاده شدن باید واکنش نشون بده 

حالا چندتا احتمال پیش میاد:1- این فرکانس کاری که شرکت سازنده لحاظ کرده فرکانس مناسبی نبوده برای پردازش 24 ساعته و باعث بروز خرابی میشه 

2- خود ماینر حتی برای 1لحظه هم شده یه دستکاری کوچیک کرده که شاید از دید اون چیز مهمی نباشه

3-کیفیت قطعات برای پردازش 24 ساعته مناسب نبوده (تحمل گرما در زمان طولانی ندارن)

4-پاور شرایط درست حسابی نداشته 

هر چیزی ممکنه بروز مشکل بده حتی خود درایور کارت گرافیک

قطعات الکتریکی بسیار حساس هستن و کوچک ترین مشکل در اون ها روی عمرشون تاثیر میزاره و ممکنه خیلی سریع خودشو نشون بده و یا بعد چند سال خودشو نشون بده و این همه و همه برمیگرده به مطالبی که بالا گفته شد

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

فشاری که دومی به کارت وارد می کنه بیشتره و اگر مدت زیادی استفاده بشه آسیب می زنه .

شما از همون اولی استفاده کنی بهتره .

ممنون داداشی

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

شما خودتم بُکشی دادا هیچکی به حرفت گوشی نمیده ! همین چن روز پیش بود یکی با کارت ماین شده مشکل داشت و تاپیک کرد

بازم طرف تاپیک کرده ک 1.5 سال از زمان فاکتور کارت گرافیک میگذره و داره باهاش ماین میکنه ! اونوقت ملت صف بستن برای کارتی ک 1.5 سال پیش قیمتش 2.200 بوده ! و خوشحالن ک دارن کارت رو ارزون میخرن ! قیمت حقیقی اون کارت زیر 2 تومنه !

یعنی یکی چیکار باید بکنه تا بقیه بفهمن دارن بهش توهین میکنن !؟اونوقت صاحب تاپیک میگه کارت بدون گارانتی با این قیمت بیار من خودم ازت میخرم?پس اگه خریداری چرا داری کارت هاتو میفروشی ؟! ما هم نفهمیدیم ک کارت هات عمرشونو کردن

اول ک تاپیک کردن گفتن 9 ماه ماین شده ماهم میگیم باشه 9 ماه ماین شده یعنی عملا اون کارت بدبخت  6480 ساعت روشن بوده و کارکرده

مشخصه خوب نگهداری اصولی از کارت دقت و حوصله و هنر و علم و هزینه میخواد  

کسیم که ماین میکنه برای 50 سال قرار نیست ماینر باشه که تهش 3سال 

بعدم که اینقد سود کرده که اگه  کارتو با تمام جونشم ازش مراقبت کنه باید 30 درصد زیر قیمت روز بده بره و اگه هم مراقبت نکنه نصف قیمت و این 20تا 25 درصد اختلاف،ضررش از ضرره مراقبت و نگهداری کارت کمتره خوب معلومه کدومو انتخاب میکنه....

بعد با این دیدگاه غلط شروع میکنه به ماین کردن و هیچ تنظیماتی برای اینکه فشار روی قطعات نیاد اعمال نمیکنه اون کارتم برای پردازش 24 ساعت ساخته نشده نتیجه کلیش میشه کاهش عمر مفید

بعدم که میزاره برای فروش و بیچاره مردم ...

ماینر خوبم داریما دروغ نباید گفت ولی چند درصد؟؟؟ ایا هرکسی که اینجاست و کارت ماین شده میده ماینر خوبیه؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

فرقی ندارن ولی furmark نمیدونم دقیقا چرا اینقد سنگینه 

میخوای فشار مطعمن  به کارتت بیاری kombustor از msi بهترین گزینست

البته همشون دارن پردازش کارتو میسنجن ولی نمیدونم چرا furmark احساس میکنم کارتو به ... میده اصلا ازش استفاده نمیکنم  شایدم من اشتباه میکنم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، rahyarpaul گفته است :

اون نور وسط اون تپه یا کوه چیه

من فکر کردم فلش گوشیه 

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، memex گفته است :

اینکه سالمه

بله کاملا سالم به نظر میرسه و هیچکس شک نمیکنه حدود یک ساعتم باهاش بازی کردم 

ولی دفعه دوم که وارد شدم کرش کرد و صفحه سیاه شد

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، memex گفته است :

من فکر کردم فلش گوشیه 

دقیقا درست فکر کردید 

فلش گوشی هست

لینک به دیدگاه

این یک سوال واضح هست و اصلا دلیلی نداره واسه پیچیده کردنش ، مثل اینه ماشین 30 هزار کارکرد بگیری یا 100 ، بعضی وقتا رسیدگی و شرایط نگه داری اونی که بیشتر کارکرده بهتره و میبینی کلا از همه نظر بهتره ، قطعا هرچیزی عمری داره و هرچی بیشتر استفاده بشه عمر شه هم عمرش کمتر میشه ، کارت گرافیک اگر درست استفاده بشه حدود 10 سالی عمر میکنه ، هر کالای کارکرده ای که میخرین مهلت تست بگیرین ، اگر اوکی بود توی فشار چند ساعته مداوم قطعا بعد از اون هم تا چند سالی با همون استفاده اکی هست.

زیاد پیچیدش نکنین ، اول اخر یهقطعه الکترونیکیه که یک عمر محدود داره و بیش تر از یک حدی نمیشه ازش استفاده کرد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Amokaka گفته است :

بله کاملا سالم به نظر میرسه و هیچکس شک نمیکنه حدود یک ساعتم باهاش بازی کردم 

ولی دفعه دوم که وارد شدم کرش کرد و صفحه سیاه شد

درایور کارت و پاور چک کنید

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

این یک سوال واضح هست و اصلا دلیلی نداره واسه پیچیده کردنش ، مثل اینه ماشین 30 هزار کارکرد بگیری یا 100 ، بعضی وقتا رسیدگی و شرایط نگه داری اونی که بیشتر کارکرده بهتره و میبینی کلا از همه نظر بهتره ، قطعا هرچیزی عمری داره و هرچی بیشتر استفاده بشه عمر شه هم عمرش کمتر میشه ، کارت گرافیک اگر درست استفاده بشه حدود 10 سالی عمر میکنه ، هر کالای کارکرده ای که میخرین مهلت تست بگیرین ، اگر اوکی بود توی فشار چند ساعته مداوم قطعا بعد از اون هم تا چند سالی با همون استفاده اکی هست.

زیاد پیچیدش نکنین ، اول اخر یهقطعه الکترونیکیه که یک عمر محدود داره و بیش تر از یک حدی نمیشه ازش استفاده کرد.

بسیار عالی و کامل با تشکر

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، memex گفته است :

درایور کارت و پاور چک کنید

دوست عزیز بالای چهل تا گرافیک تست کردم با همین  درایور18.8.2/18.8.1 و با چندین پاور 

تعدادی  همین مشکلاتو داشتن

لینک به دیدگاه

فقط یه سوال دارم از دوستان تا حالا کسی مراجعه کرده برای گارانتی کارت ماین شده یا گیم تا جایی که من شنیدم میگن ننگ ماین شدنو میزارن روش و دیگه گارانتی قبول نمیکنه (حتی اگه برای گیم باشه) در این صورت گارانتی گرافیک میشه گفته یه گارانتی مرده ست

لطفا اگه کسی تجربه ای در این مورد داره بگه تا دوستان استفاده کنن

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، memex گفته است :

مشخصه خوب نگهداری اصولی از کارت دقت و حوصله و هنر و علم و هزینه میخواد

تو بهترین شرایط بهترین مکان ! یا حتی اصولی هم رفتار کنی اون کارت 24/7 روشن بوده ! خمیر!پد ها ! فن ها ! چوک ها و و و  کلی نخود و لوبیای دیگه 24/7 داشته کار میکرده !

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

دقیقا همینه نمی شه مطلق گفت اره یا مطلق گفت نه بستگی به شرایط نگهداری کارت مربوط می شه دمای نگهداری ، پاور مناسب، اورکلاک معکوس اینها چیزایی هستن که اکثر ماینرها انجام می دن اونم در حد فارم های بزرگ مثل همین بنده خدا که 1070 برای فروش گذاشته اینها مثه خیلی از ماینرا که با 6 تا گرافیک ماین می کنن نیستن  بعضی ها هم می گن ماینرا خریدن که رس کارتو بکشن نه اینطور نیست برعکس ماینری که کارت می خره که تا اخری که دود ازش بلند شه ازش استفاده کنه حتما اورکلاک معکوس رو انجام میده ! اما قضیه فن ها و خمیر بحثش جداس و این صد در صد تحت تاثیر بوده اما اگر اورکلاک معکوس انجام شده باشه رو این موارد هم فشار کمتری می یاد به هر حال همونطور که دوستان گفتن مهلت تست بگیرین بهترین کاره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amokaka گفته است :

فقط یه سوال دارم از دوستان تا حالا کسی مراجعه کرده برای گارانتی کارت ماین شده یا گیم تا جایی که من شنیدم میگن ننگ ماین شدنو میزارن روش و دیگه گارانتی قبول نمیکنه (حتی اگه برای گیم باشه) در این صورت گارانتی گرافیک میشه گفته یه گارانتی مرده ست

اون گارانتی به نظر من بیجا میکنه همچین حرفی بزنه !! اونجا ک 20تا 20تا میفروخته به چند برابر !! بااااید مسولیت کارت های گیمینگ رو قبول کنه ! کارت های ماین شده رو هم ک باز کنن از وضعیت خمیر و پد ها شاید بفهمن

من خودم گارانتی میشناختم کلیییی گرافیک از یه برند دیگه میفروخت ! کلا دکون دستگاه درست کرده بود سر همین ماین ! شاسی . اسمبل . نصب برنامه ها و کلی کارای دیگه میکرد ک فقط پول در بیاره.اونوقت این گارانتی بیاد بزنه زیر گارانتیش دیگه واقعا ظلمه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

بشخصه هروقت بخام بخرم کارت ماین شده یا غیر ماین شده میخرم فرقی نداره! کلا دو سال دستم باشه کار کنم بعدش قدیمی میشه باید ردش کنم یکی بالاتر بگیرم دیگه کفاف بازیا روز رو نمیده!

قبلا هم یه ۴۸۰ استریکس ماین شده برای استفاده شخصی تهیه کردم خیلی هم راضیم اصلا هم ذره ای احساس پشیمونی نمیکنم! همون موقع هم ارزونتر از کارتایه دست دوم ماین نشده بودن! اصلا پتانسیل اورکلاک و... هیچیشم از دست نداده بود اون موقعی که من گرفتمش!

در 4 دقیقه قبل، Amokaka گفته است :

خیالتون تخت قبول میکنن!

هرکی گفته قبول نمیکنن از اسپمر معروف اینو شنیده!(حتی تو خارجم فکر نمیکنم به راحتی بشه فهمید کارت داشته چیکار میکرده وقتی سوخته باشه!!)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Divine گفته است :

اورکلاک معکوس

اورکلاک معکوس جدید درومده؟! اندرکلاک منظورتونه???

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

تو بهترین شرایط بهترین مکان ! یا حتی اصولی هم رفتار کنی اون کارت 24/7 روشن بوده ! خمیر!پد ها ! فن ها ! چوک ها و و و  کلی نخود و لوبیای دیگه 24/7 داشته کار میکرده !

بعله منم همنو اشاره کردم 

تمیز کاری دوره ای و وقت هزینه میخواد که کسیم نمیکنه مگه ریگش 10تا کارت باشه

معمولا قطعات الکریتکی بالای 5سال عمر دارن البته حداقل گفتم و بیشتر به همون توان ورودی و گرما برمیگرده 

طراحی مدارم تاثیر داره 

ولی من کلا خرید از غریبه برای کارت ماین شده توصیه نمیکنم

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، memex گفته است :

اورکلاک معکوس جدید درومده؟! اندرکلاک منظورتونه1f61b.png1f602.png1f64f.png

بله جدید در نیومده جوش صورت نیس که  فک کنم فارسیش این بشه نه ؟! ظاهرا تو مدرسه زبانتون خوبه فارسیش اگه چیزه دیگه ای هست به ما یاد بدین ممنون می شم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Divine گفته است :

بله جدید در نیومده جوش صورت نیس که  فک کنم فارسیش این بشه نه ؟! ظاهرا تو مدرسه زبانتون خوبه فارسیش اگه چیزه دیگه ای هست به ما یاد بدین ممنون می شم

کاهش فرکانس هسته ?

من ب شوخی گفتم جالب بود برام اخه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...