رفتن به مطلب

خرید گرافیک ماین شده کار عاقلانه ایست!!!!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

همین تست بازی کردن پشت سر هم باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟نتیجه اش باید چی باشه؟

توسایتهای مختلف هست که کارت شما چه رزولیشن و چه فریمی رو در بازی خاصی باید اجرا کنه و خب با نرم افزار هایی که گزارش دهنده هستن کار کنید و ببینید در هر بازی مطابق اون چیزی که در سایتها گفته عمل میکنه یا کاهش نرخ فریم یا هر مشکل دیگه ای داره توجه کنید برای اینکه تست دقیق باشه باید رم و سی پی یو حداقل در حد سیستم پیشنهادی باشه بیشتر بود بهتر پایین تر نباشه

این برنامه هایی که میگم یه تکست گوشه نمایشگر میندازن و در هر لحظه شرایط نرخ فریم و دما و لودینگ قطعات رو گزارش میدن که اگه همین ها در چنتا بازی با ویژگی هیای گرافیکی متنوع اکی باشن کفایت میکنه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

همین تست بازی کردن پشت سر هم باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟نتیجه اش باید چی باشه؟

دوستمون توضیح دادن ،

اول با بازی که مشکل نداره تست کنید و چند ساعتی بازی کنید نرخ فریم دهی ، دور فن دما و ... حین بازی چک کنید ببینید کارت اون چیزی که تو بنچمارکها هستش یا نه مثلا اگه کارت بیش از حد داغ کرد یا دور فنش بالا بود یا صدا میداد فریم کمتر میداد البته بقیه مشخصات سیستم هم باید در نظر گرفته بشه ، همینا کفایت میکنه  به این خاطر هم میگیم که چند ساعت بازی کنید که اگه ایرادی داشت خودشو نشون بده و وی سینک و قفل فریم بردارید که کارت قشنگ بره تحت فشار بعد اینکه از سلامت کارت مطمئن شدید فریم روی 60 قفل کنید یا وی سینک در بازی ها فعال کنید که کارت فشار بیشتری نگیره و توی استفاده ای که خودتون میکنید عمر بیشتری داشته باشه مثلا خودم اون زمان با بازی رزیدنت اویل 7 تست کردم که بدو ن قفل فریم تا 120 میرفت و دمای کارت 70 الی 73 البته در پایین دور فن که مطابق سایتهای خارجی بود

تست تایم اسپای و Unigine_Heaven هم خوبه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1397/10/17, 18:03:17، eci g20 گفته است :

من فکر میکنم بعضی دوستان دارن با قهر و بغض حرف میزنن وگرنه خریدار کارت سالم میخواد و ماین و غیر ماین هم فرقی نمیکنه

مثلا اگه من یه کارت گیمینگ به شما بفروشم که به هر دلیلی مشکل داره کار درستی کردم و اگه یه کارت ماین کاملا سالم بفروشم کار بدی کردم ؟

نه اینطور نیست هر کسی وظیفه داره قطعه سالم به دیگری بفروشه خریدار هم حق داره چه از نظر قیمت و چه از نظر سلامت و کیفیت بهترین خرید رو بکنه

پس یک شما به عنوان خریدار به جای گیر دادن به ماین شده و ماین نشده بهتره به سلامت کارت توجه کنید از طرف بخواین بهتون مهلت تست مناسب بده کارت رو در گیم و در کار تست کنید

با بنچمارک پشت هم به کارت اسیب نزنید اصلا کار خوبی نیست که از کارت دیگران بنچمارکها رو در حالت اولترا و سنگین و در چند مرتبه میگیرید چون خود بنچمارکها اسیب میزنن به کارت

و یه پیشنهاد شخصی حتی الامکان سعی کنید کارتهای AMD رو دست دوم  نخرید چون دوام کمتری دارن و درحالت ماین شده بخاطر دست زدن به بایوس هم احتمال اسیب به رام هاشون وجود داره.

اگر کارت AMD رو از فروشنده به عنوان کارت ماین شده دارید میخرید از فروشنده بخواید بایوس اورژینال رو روی کارت نزنه و

اول کارت رو با بایوس ماین و با ماین کردن تست کنید اصولا بسته به اینکه اورکلاک کنید یا نه باید هشریت بالای 25 و دمای کمتر از 60 داشته باشن . بدونه وقفه حداقل 6 ساعت ماین کنید به وضعیت لودینگ و دما و ... درهمون حالت ماین توجه کنید بعد اگه همه چیز اکی بود و دوست داشتید بایوس ارژینال بزنید و در گیم و در کار تست کنید و چنتا بنچمارک مناسب و با فاصله بگیرید

سعی کنید کارت گارانتی دار بخرید و مطمئن بشید هیچ مورد ابطال کننده گارانتی هم واسه کارت بوجود نیومده باشه

در پایان هم از نصف قیمت خریدن کارت لذت ببرید و بدونید ماینرها موجبات نصف شدن قیمت کارت رو برای شما فراهم کردن و خوشحال باشید

قیمت دلاری پرچمدارن الان AMD و انویدیا دقیقا قیمت قبل اوج گرفتن ماین هست و تازه با ورود کارتهای ماینرها به بازار دست دوم موجبات زدن تخفیفهای سنگین روی کارت از طرف شرکتها فراهم شده و گرنه گیمرها قبل ماین از کنار gtx 1070 هم نمیتونستن رد بشن ولی الان هرکدوم یدونه تو خونه دارن

اونایی که توانایی خرید ندارن هم عاملان قیمت کنونی دلار رو نفرین کنن و بدونن اگه اونها نبودن الان با 500 هزار تومن میتونستن 1070 بخرن از ماینرها

با سلام خدمت دوستان 

با تشکر از این که مطالب مفید و تجربیاتتونو در این مورد در اختیار دوستان میذارید 

گرافیک و هر قطعه الکترونیک یه طول عمری دارن که با چند فاکتور(دما,مصرف برق متغییر,کارکرد بالا و...) از طول عمرشون کم میشه 

مثال: ایا ماشینی که صد هزار کار کرده با ماشینی که ده هزار کار کرده در صورت سالم بودن مساوی هستند ؟!

قطعاتی که ماین میشن طول عمرشون کم شده و در صورت فشار احتمال داره زیر   بار کم بیاره 

و من گرافیکی داشتم با بازی مشکلی نداشت و روزی  پنج ساعت  هم بازی میکردم بعد از ۵روز کرش کرد......

در کلا  هیچ کس از کارکرد کارت مطلع نیست و نمیتونه مدت معینی براش مشخص کنه  ...

ولی تست با بازی فک نکنم  کاملا راه حل مطمنی باشه ...

در کل کار با قطعه دست دوم ریسکه 

شاید یک روز کارکنه و شایدم مادامالعمر....

خوش باشید 

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/17, 18:15:48، Hassan.SK گفته است :

با اون قسمت از حرفتون که کارت سالم بخرید موافقم حتی کارت آکبند

تجربه خودم از 480 که آکبند در تاریخ اسفند 95 از لیون گرفتم واسه کاربران جدید بگم که بعد اینکه کارت به دستم رسید تست تایم اسپای گرفتم که در کمال ناباروری متوجه شدم که توی دایرکس 12 کرش میکنه و تستو کامل پاس نمیکنه که به گارانتی ارجاع و تعویض شد هر قطعه ای که میگیرید تستش کنید هیمشه هم گفتم بهترین تست برای گرافیک بازی کردن برای چند ساعت پشت سرهم هستش و بدترین تست که باعث شده کارت چند نفر به فنا بره فورمارک هستش که بازم بعضی ها از این تست استفاده میکنن با وجود اینکه توی تاپیکهای مختلف اطلاع رسانی کردیم 

با تشکر از شما 

من تا به حال کارت اکبند نه ولی مادربرد اکبند و پلمپ  خراب  خریدم و چون مطمن بودم  که حتما سالمه دیگه تست نکردم و شانس دوماه از گارانتی گذشت و تست کردم دیدم  مشکل داره و موند روی دستم

در کل  هر چیزی میخرید چه نو و دسته دو با توجه به گفته ی اساتید تست کنید

ویرایش شده توسط Amokaka
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، Amokaka گفته است :

با تشکر از شما 

من تا به حال کارت اکبند نه ولی مادربرد اکبند و پلمپ  خراب  خریدم و چون مطمن بودم  که حتما سالمه دیگه تست نکردم و شانس دوماه از گارانتی گذشت و تست کردم دیدم  مشکل داره و موند روی دستم

در کل  هر چیزی میخرید چه نو و دسته دو با توجه به گفته ی اساتید تست کنید

گارانتی عوض نکرد حداقل تعمیر ؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Amokaka گفته است :

متاسفانه به دلیل اعتماد بی جا دو ماه  از گارانتی گذشته بود

میدونم چی میگی منم یه وقتایی برد رو میخرم بعد میبینی جمع نکردم و نو مونده و از گارانتی گذشته

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

خرید کارت ماین شده حماقتیه که من انجام دادم؛ مدتی پیش (بهمن 97) از مشهد دوستمو فرستادم که برام یه کارت ماین شده rx580 بگیره که توی همین سایت بفروش گذاشته بودن

طرف کارت رو اندروولت کرده بوده که به دمای پایین برسه و توی یه تست 7-نهایتن8 دقیقه ای کارتو به دوستم نشون داده

چون من شیرازم مدت زیادی (حدود 10روز) طول کشید تا با پست بدستم رسید و خودم روی گیم تست کنم

متوجه اندروولت شدنش شدم، توی گیم ها استیبل نبود و بدلیل ولتاژ کم بعد از مدتی باعث کرش شدن گیم میشد

با طرف صحبت کردم گردن نمیگرفت، گفت بایوس اصلیشو میفرستم ریست بایوس کنید درست میشه

اما بعد از ریست بایوس کردن دمای کارت تا 86 درجه هم میرسه.. که بازم نمیشه گردنش گذاشت!

سیستمم با 4تا فن ایرفلو مناسبی داره و بقیه قطعات مشکل دما ندارن

بردمش گارانتی لایف سرویس میگن باید تعویض بشه ولی چون دو سال از عمر گارانتی میگذره 25درصد هزینه (قیمتای جدید) رو باید پرداخت کنید

ماینرا اصاصا آدمای فرصت طلب و طماعی ان.. توی ارزونی کارتو نصف قیمت خریدن چند ملیون از جونشم کشیدن حالا که داغون شده دو برابر قیمتی که خریدن میفروشن،

از ماینر جماعت هیچی نخرید.. خریت منو تکرار نکنید!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Mehradstn گفته است :

خرید کارت ماین شده حماقتیه که من انجام دادم؛ مدتی پیش (بهمن 97) از مشهد دوستمو فرستادم که برام یه کارت ماین شده rx580 بگیره که توی همین سایت بفروش گذاشته بودن

طرف کارت رو اندروولت کرده بوده که به دمای پایین برسه و توی یه تست 7-نهایتن8 دقیقه ای کارتو به دوستم نشون داده

چون من شیرازم مدت زیادی (حدود 10روز) طول کشید تا با پست بدستم رسید و خودم روی گیم تست کنم

متوجه اندروولت شدنش شدم، توی گیم ها استیبل نبود و بدلیل ولتاژ کم بعد از مدتی باعث کرش شدن گیم میشد

با طرف صحبت کردم گردن نمیگرفت، گفت بایوس اصلیشو میفرستم ریست بایوس کنید درست میشه

اما بعد از ریست بایوس کردن دمای کارت تا 86 درجه هم میرسه.. که بازم نمیشه گردنش گذاشت!

سیستمم با 4تا فن ایرفلو مناسبی داره و بقیه قطعات مشکل دما ندارن

بردمش گارانتی لایف سرویس میگن باید تعویض بشه ولی چون دو سال از عمر گارانتی میگذره 25درصد هزینه (قیمتای جدید) رو باید پرداخت کنید

ماینرا اصاصا آدمای فرصت طلب و طماعی ان.. توی ارزونی کارتو نصف قیمت خریدن چند ملیون از جونشم کشیدن حالا که داغون شده دو برابر قیمتی که خریدن میفروشن،

از ماینر جماعت هیچی نخرید.. خریت منو تکرار نکنید!

گارانتی  دیگه عجب جونوریه

25 درصد قیمت نو رو بده

فیلمی هستن اینها

حدود یک تومن هزینه گارانتی می شه ، تازه حالا کارت گارانتی دیگه چه باشد ، اگه نو بده باز یه امیدی هست

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

من اعتقاد دارم اولویت سلامت کارت هست نه اینکه طرف چه استفاده کرده باشه من کارت دست دوم زیاد خریدم اکثرا هم راضی بودم این چیزی که شما میگین هم بد نیست اگه کارت رو به قیمت خریده باشین و با پرداخت 25 درصد کارت رو تعویض کنن بازهم یه کارت نو زیر قیمت واستون میوفته الان کارتهای amd ماین شده قیمتش از نصف نو هم پایینتره یعنی بازهم جمعا حدود 30 درصد زیر قیمت نو پرداخت کردید و کارت نو دارین

لینک به دیدگاه

همین الان که دارم پیام میدم 11 تا 570 خریدم دارم تست میکنم طرف ماینر بوده و کارتهاش در حد نو هست ، کاملا سالم و استیبل

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، eci g20 گفته است :

همین الان که دارم پیام میدم 11 تا 570 خریدم دارم تست میکنم طرف ماینر بوده و کارتهاش در حد نو هست ، کاملا سالم و استیبل

دونه ای چند خریدی دادا؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

دونه ای چند خریدی دادا؟ 

1350

نیترو پلاس 4 گیگ

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...