رفتن به مطلب

td-lte

mardemarda
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به خاطر مشکلات بسیار زیاد خط و اینترنت ثابت تصمیم دارم تا td-lte  رو هم امتحان کنم و چند سوال داشتم

سرویسهای td-lte نسبت به اینترنت ثابت قطعی و وصلی و پینگش چطوره ؟

اگر من از ایرانسل مودم بخرم میتونم بعدا از شرکت های دیگه هم اینترنت td-lte بگیرم یا فقط محدود به ایرانسل میشم ؟

میتونم از بسته های اینترنت همراه گوشی برای مودم بخرم و استفاده کنم ؟ یا فقط بسته های مخصوص خود مودم ؟

چند سرویس حجم بالا و قیمت خوب رو معرفی کنید 

و نظرتون راجبه این سرویس 8 مگ نامحدود ایرانسل 1 ماهه 40 تومن چیه ؟ کسی استفاده کرده ؟ سرعتش چطوره ؟  

ویرایش شده توسط mardemarda
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mardemarda گفته است :

ویرایش شده توسط mardemarda
لینک به دیدگاه

سلام عزیز. من خودم TD-LTE ایرانسل دارم. البته قبلش وایمکس داشتم ک طرح تعویض تعلق گرفت و هزینه ای بابت خرید مودم ندادم و خودشون رایگان فرستادن مودم رو.

اتفاقا دو شب پیش ایرانسل اپدیت کرد کل خطوط و سیگنال های ارتباطی اینترنتی اش رو و کیفیت سیگنال و انت دهی واقعا بهتر شده و برای بنده الان از 5 چراغ مربوط به انتن دهی 5 تاش روشنه. تا قبل اپدیت اسپایک زیاد داشت و هی چراغ ها خاموش و روشن میشد برای سیگنال.

F754E4F2-5F60-4573-B24F-4AC58825B515.thumb.png.cd8e6c55c6336f104d9874a9ca161e86.png

مورد دیگه اینه که شما برای اینکه بتونی هم بسته موبایلی بزنی هم ثابت نیاز دارین تا مودم سری Fusion تهیه کنین که قابلیت اینو داره که هم سیمکارت موبایلی بهش بزنید و هم مال خود TD LTE رو. بقیه مودم ها این قابلیت رو ندارن و شما فقط میتونی سیمکارت خود TD روشون استفاده کنی و بسته های TD بخری.

سرویس هاش متاسفانه فعلا کمی گرونه. نامحدود هاش ک ب لعنت خدا نمیارزه و محدود هاشم قیمت غیر معقولی داره. من الان سرویس ماهانه 100 گیگ روزانه 100 گیگ شبانه شو استفاده میکنم که قیمت بستش 110 هزار تومنه ولی این خوبیو داره که سرعتش واقعا بالاس و شما از سایت ها و سرور های داخلی تا 16 مگابایت بر ثانیه میتونید سرعت دانلود داشته باشید که با این سرعت پهنای باند شما چیزی در حدود 128 مگابیته. در اصل سرعتش سقفی نداره و هرچقد که بره بالا میره.

هنوز جای کار داره سرویس هاش و یکسره در حال تغییره. مثلا گفتن شبانه رو قراره حذف کنن باید منتظر بود و دید چه راه و روش دزدی دیگه ای میخوان جایگزینش کنن ک براشون بصرفه

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ??????? گفته است :

سلام عزیز. من خودم TD-LTE ایرانسل دارم. البته قبلش وایمکس داشتم ک طرح تعویض تعلق گرفت و هزینه ای بابت خرید مودم ندادم و خودشون رایگان فرستادن مودم رو.

اتفاقا دو شب پیش ایرانسل اپدیت کرد کل خطوط و سیگنال های ارتباطی اینترنتی اش رو و کیفیت سیگنال و انت دهی واقعا بهتر شده و برای بنده الان از 5 چراغ مربوط به انتن دهی 5 تاش روشنه. تا قبل اپدیت اسپایک زیاد داشت و هی چراغ ها خاموش و روشن میشد برای سیگنال.

F754E4F2-5F60-4573-B24F-4AC58825B515.thumb.png.cd8e6c55c6336f104d9874a9ca161e86.png

مورد دیگه اینه که شما برای اینکه بتونی هم بسته موبایلی بزنی هم ثابت نیاز دارین تا مودم سری Fusion تهیه کنین که قابلیت اینو داره که هم سیمکارت موبایلی بهش بزنید و هم مال خود TD LTE رو. بقیه مودم ها این قابلیت رو ندارن و شما فقط میتونی سیمکارت خود TD روشون استفاده کنی و بسته های TD بخری.

سرویس هاش متاسفانه فعلا کمی گرونه. نامحدود هاش ک ب لعنت خدا نمیارزه و محدود هاشم قیمت غیر معقولی داره. من الان سرویس ماهانه 100 گیگ روزانه 100 گیگ شبانه شو استفاده میکنم که قیمت بستش 110 هزار تومنه ولی این خوبیو داره که سرعتش واقعا بالاس و شما از سایت ها و سرور های داخلی تا 16 مگابایت بر ثانیه میتونید سرعت دانلود داشته باشید که با این سرعت پهنای باند شما چیزی در حدود 128 مگابیته. در اصل سرعتش سقفی نداره و هرچقد که بره بالا میره.

هنوز جای کار داره سرویس هاش و یکسره در حال تغییره. مثلا گفتن شبانه رو قراره حذف کنن باید منتظر بود و دید چه راه و روش دزدی دیگه ای میخوان جایگزینش کنن ک براشون بصرفه

ممنون برای جواب کاملتون

الان یعنی من بخوام میتونم از ایرانسل به شاتل یا دیگه سرویس دهنده های tdlte کوچ کنم ؟

نامحدود 8 مگش سرعتش  یعنی خیلی پایینتر از 8 مگه ؟ (اگه همون 8 مگ یا حدودش باشه برای من کافیه . چون برای اینترنت خونه اکثرا سرعت خیلی وقت ها میاد زیر 1 مگ یا 100 کیلو برای دانلود)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mardemarda گفته است :

ممنون برای جواب کاملتون

الان یعنی من بخوام میتونم از ایرانسل به شاتل یا دیگه سرویس دهنده های tdlte کوچ کنم ؟

نامحدود 8 مگش سرعتش  یعنی خیلی پایینتر از 8 مگه ؟ (اگه همون 8 مگ یا حدودش باشه برای من کافیه . چون برای اینترنت خونه اکثرا سرعت خیلی وقت ها میاد زیر 1 مگ یا 100 کیلو برای دانلود)

متاسفانه مودم ها شرکتی هستن و مثلا نمیشه وقتی شما مودم lte ایرانسل داری بری سیمکارت lte همراه اول یا غیره روش بندازی مکر اینکه مودم td lte رو ب صورت اختصاصی تهیه کنین و مال شرکتی نباشه.

۸ مگ نامحدود سرعتش با ۸ مگ محدود فرقی نداره

بسته های نامحدودش کلا محدودا و صرفه ندارن. مثلا زده بسته نامحدود ماهانه ۸ مگ ۳۰ گیگ ۳۰ هزار تومن... در اصل شما نامحدود نیستی اینجوریه که تا حجم ۳۰ گیگ سرعت شما هرجا اپ شد میره بعد ک حجم ۳۰ گیگ مصرف شد سرعت شما رو میکنن ۲۵۶ کیلوبیت !!!! بعد میتونی تا اخر ماه  نامحدود استفاده کنی ک اصلا با اون سرعت ب هیچ دردی نمیخوره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...