رفتن به مطلب

ماژول های حافظه خود را با کیت ارتقاء نورپردازی RGB LED ترمالتیک Pacific R1 Plus زیباتر کنید!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

6ab4207cc9da26d566ac409bbca1174f.jpg

درست همین امروز بود که خبری مربوط به ساخت ماژولهای تزئینی حافظه مجهز به نور پردازی RGB LED به نام Vengeance Pro RGB از سوی کورسیر منتشر شد.این ماژولهای تزئینی قرار است با قیمت 40 دلار در دسترس قرار بگیرند و مناسب کسانی هستند که خواهان پر کردن اسلات های خالی حافظه DIMM بر روی مادربردهای خود بدون خرج اضافه هستند.همزمان شرکت Thermaltake  نیز یک راه حل دیگرجهت پوشش اسلات های خالی حافظه به نام کیت Pacific R1 Plus را ارائه کرده است.این کیت نورپردازی به صورت خوشه ای به یکدیگر متصل بوده به طوری که هنگام نصب بر روی هر 4 اسلات DIMM ، جلوه ای شبیه به کولرهای مخصوص حافظه را تداعی میکند.اما در حقیقت تعداد 4 نمایشگر LED را به شما هدیه میکند که گویی 4 ماژول حافظه مجهز به LED RGB  بر روی اسلات ها نصب شده اند.

66bbab33b700b22be4cdb390496d9d82.jpg

بهترین قسمت این کیت ارتقاء ، استفاده از آنها در هر نوع استاندارد حافظه از DDR2 گرفته تا DDR4 است که تمامی آنها را تحت پوشش خود قرار میدهد.در قسمت بالایی این کیت تعداد 4 دیفویزر قابل اتصال وجود دارد که به یک هدرقابل برنامه ریزی RGB متصل میشود.هر دیفویزر مجهز به تعداد 9 دیوود LED است که در کل مجموع آنها به 36 عدد میرسد.اگر مادربرد شما قادر به پشتیبانی از سیستم aRGB  نیست ، ترمالتیک یک ماژول کنترلر RGB با یک هدر اتصال USB 2.0 را در اختیار شما می گذارد که از طریق نرم افزار TT RGB Plus میتوانید آن را هماهنگ سازی کنید.ابعاد این کیت به 156x51.1x43 میلیمتر میرسد و وزن آن حدود 168 گرم است.متاسفانه قیمت و زمان درسترسی به این کیت نورپردازی هنوز مشخص نشده است.

4900833dd7eef4ef18ce47fb818469c0.jpg

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

خدا کنه ایران هم بیاد من که متظرش میمونم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

خدا کنه ایران هم بیاد من که متظرش میمونم

500 تومن پولشه میدی بابتش 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

باو چ کاریه پول بدی ک rgb بزاری رو رم؟!

خب همین پولو بده فن بخر بزار روش ک هم خوشگله هم خنک میکنه رم و هم بقیه قطعات مثل m2 های لامصبو.

من دنبال فن رم خوشگلم بیار بخرم.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

خب همین پولو بده فن بخر بزار روش ک هم خوشگله هم خنک میکنه رم و هم بقیه قطعات مثل m2 های لامصبو.

خوب مشکل اینه که فن قشنگ برای رم نیستش اگه هم بوده ما ندیدیم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

خوب مشکل اینه که فن قشنگ برای رم نیستش اگه هم بوده ما ندیدیم

91YjcPMVySL._SL1500_.jpg

این زشته؟ البته 80 دلار قیمتشه میشه 800 هزار تومن؟!

ولی من دنبال جی اسکیل توربولنس 3 هستم ک 20 دلاره.

41YJcGOVDQL.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

این زشته؟ البته 80 دلار قیمتشه میشه 800 هزار تومن؟!

ولی من دنبال جی اسکیل توربولنس 3 هستم ک 20 دلاره.

نه علی جان قشنگه ولی قیمتش ?

اگه مورد مناسبی پیدا کردی ممنون میشم به ما هم خبر بدی

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/27, 20:32:23، Ali Subi گفته است :

سیستم کولینگ pc قوی باشه رم احتیاج به خنک کننده نداره  من میخواستم 64 گیگ رم gskill trident z RGB بگیرم با دیدن این نظرم عوض شد این به صرفه تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...