رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک GTX 1070 TI

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گرامی. همانطور که از عنوان هم معلومه خریدار یک عدد کارت گرافیک 1070TI هستم

کارت سالم و تمیز باشه و با استفاده کم..رفرنش نباشه هم بهتره.. مهمتر از همه ماین نشده باشه! تاکید میکنم ماین نشده باشه! چون خودم یه تست هایی میکنم که کمتر کسی بلده و اگه ماین شده باشه همون لحظه برگشت میخوره!

قیمت نجومی هم ندین. ممنون ❤️

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، RED گفته است :

خودم یه تست هایی میکنم که کمتر کسی بلده و اگه ماین شده باشه همون لحظه برگشت میخوره!

عجببب!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

کارت در حال ماین داره پردازش میکنه مثل این میمونه ک رندر بگیری منتهی تفاوت تو پردازش دارن 

تحت هیچ شرایط نرم افزاری هم نمیشه فهمید کارت ماین شده یا نه مخصوصا کارت nvidia که بایوسشم قابل تغیرنیست به جز تغیر به نسخه های دیگه 

از لحاظ سخت افزاریم فقط گرما زیاد وارد بشه شاید بشه حدس زد که تحت فشار بوده حالا چ فشاری میتونه پردازش رندرینگ باشه یا ماینینگ یا هرچی دیگه

اگه واقعا روشی بلدید در تایپک جدا گانه بزارید تا هم فروشندگان دروغ گو فاش بشن هم سر کسی کلاه نره... 

هرچند از لحاظ منطقی ماین شدن قابل بررسی نیست به جز شرایط سخت افزاری اونم در حد حدس و گمان

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، memex گفته است :

عجببب!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

کارت در حال ماین داره پردازش میکنه مثل این میمونه ک رندر بگیری منتهی تفاوت تو پردازش دارن 

تحت هیچ شرایط نرم افزاری هم نمیشه فهمید کارت ماین شده یا نه مخصوصا کارت nvidia که بایوسشم قابل تغیرنیست به جز تغیر به نسخه های دیگه 

از لحاظ سخت افزاریم فقط گرما زیاد وارد بشه شاید بشه حدس زد که تحت فشار بوده حالا چ فشاری میتونه پردازش رندرینگ باشه یا ماینینگ یا هرچی دیگه

اگه واقعا روشی بلدید در تایپک جدا گانه بزارید تا هم فروشندگان دروغ گو فاش بشن هم سر کسی کلاه نره... 

هرچند از لحاظ منطقی ماین شدن قابل بررسی نیست به جز شرایط سخت افزاری اونم در حد حدس و گمان

اگر کارت کم ماین شده باشه که نمیشه فهمید اگه زیاد ماین شده باشه میشه از دمای کارت و تست فن ها میشه فهمید.

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...