رفتن به مطلب

کویل واین شدید .

zen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه سوال داشتم دوستم  یه کارت gtx980ti داره که دو سه ماه هم گارانتیش مونده کارت کویل واین داره که صداش خیلی زیاده انگار کنار دکل برق فشار قوی نشستی حتی صدا بازی را هم زیاد میکنی باز هم صداش را میشنوی آیا شرکت های گارانتی چنین مشکلی را قبول میکنن؟

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

نه

چه مسخره اینطوری نه میشه کارت را فروخت نه میشه ازش استفاده کرد . صداش وحشتناک زیاده.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، zen گفته است :

چه مسخره اینطوری نه میشه کارت را فروخت نه میشه ازش استفاده کرد . صداش وحشتناک زیاده.

روی چوک هاش چسب چوب بزن

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

روی چوک هاش چسب چوب بزن

پنچ‌شش ماه از گارانتی مونده باز کنم از گارانتی خارج میشه چسب چوب بزنم مشکل حل میشه؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

صدای وحشتناک یعنی چی؟ من بد ترین حالی کویل واین را هم دیدم که اگه داخل کیس باشه و هدفون داشته باشی صداش نمیاد. فیلم داری ازش؟

صداش سه برای. کویل واین های که تا الان شنیدم هست. انگار کنار دکل برق فشار. قوی نشستی. رفتم خونه صداش را ضبط میکنم .

لینک به دیدگاه

کویل واین نویزه، تغییری در عملکرد سخت افزار ایجاد نمیشه، ب همین دلیل فکر نکنم گارانتی قبول کنه

980 ti ماین میکردی؟?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، farzadkrd گفته است :

کویل واین نویزه، تغییری در عملکرد سخت افزار ایجاد نمیشه، ب همین دلیل فکر نکنم گارانتی قبول کنه

980 ti ماین میکردی؟1f602.png

نه روی سیستم بود کی را دیدی با ۹۸۰ti ماین کنه. 

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، zen گفته است :

نه روی سیستم بود کی را دیدی با ۹۸۰ti ماین کنه. 

همین دیگه

والا معمولا رو گرافیک در حد گیم ک کویل واین پیش نمیاد اونم ۹۸۰ ک عمری ازش نمیگذره?

لینک به دیدگاه

کارت گیگاعه؟ ? اگه گیگا عه طبیعیه خصوصا تو های اند هاش. اکثرا کویل واین دارن. jayztwocents هم تو ریویو هاش از کارت گیگا یا به نویز فنشون اشاره کرده یا کویل واین. کاریش نمیشه کرد گاهی خیلی شدید میشه که تو کشور های دیگه کارت RMA میشه و تعویض میکنن ولی ایران نه.

ایسوس هم کم  پیش میاد کویا واین داشته باشه گاهی ممکنه ی کارتش خیلی شدید کویل واین داشته باشه. msi هم بگی نگی داره. یهو میبینی از ی مدل دو تا کارت مشابه یکی کویل واینش خیلی زیاد تره

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

کارت گیگاعه؟ 1f605.png اگه گیگا عه طبیعیه خصوصا تو های اند هاش. اکثرا کویل واین دارن. jayztwocents هم تو ریویو هاش از کارت گیگا یا به نویز فنشون اشاره کرده یا کویل واین. کاریش نمیشه کرد گاهی خیلی شدید میشه که تو کشور های دیگه کارت RMA میشه و تعویض میکنن ولی ایران نه.

ایسوس هم کم پیش میاد کویل واین داشته باشه. msi هم بگی نگی داره. یهو میبینی از ی مدل دو تا کارت مشابه یکی کویل واینش خیلی زیاد تره

43156

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، zen گفته است :

پنچ‌شش ماه از گارانتی مونده باز کنم از گارانتی خارج میشه چسب چوب بزنم مشکل حل میشه؟

بهتر میشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، zen گفته است :

ببین با چسب 100 درصد حل میشه بهروز راس میگه

ولی از گگارانتی خاج میشه

هیچ صدمه ای که به کارت نیمزنه

من کارت میشناسم تا 2 سال صدا اگزوز خاور میداد

ولی اگه اذیت میشی

v_sync روشن کن

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، memex گفته است :

ربطی به هم ندارن

میزان کویل وایت رو میاره پایین با محدود کردن fps

لینک به دیدگاه

لطفا صدای کویل واین رو در زمان f syn on و f syn off ضبط کنید وارسال کنید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

روی چوک هاش چسب چوب بزن

واقعا تاثیر داره؟؟ 

چقدر چسب میزنین؟ 

لینک به دیدگاه

گرافیک GTX 980 داشتم با گارانتی آواژنگ همین مشکل رو داشت که گارانتی تعویض کرد ...البته با گرافیک دسته دوم تعویض کرد

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، rubbish_mh3 گفته است :

میزان کویل وایت رو میاره پایین با محدود کردن fps

ولی بازی کند میشه  من با vsunc موافق نیستم الگوریتم خوبی نیست

بهتر هست از طریق درایور limit fps بزارن که نه بریدگی تصویر باشه نه کندی 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...