رفتن به مطلب
  • 0

samanehv
 اشتراک گذاری

سوال

من ویندوز 7 دارم خیلی هنگ میکنه و میخوام عوضش کنم یکسری مشکلات هست که هنوز نتونستم عوضش کنم. الان یک شبیه ساز واسه کامپیوترم میخوام. اندی و بلواستک، ممو، دروید که بدرد نمیخوره. نوکس هم دانلود کردم وصل میشه با هنگ زیاد ولی مشکلی که هست که تو اینستا دایرکتارو کامل نشون نمیده فقط جدیدا میاد قدیم اصلا نیستش. حتی دایرکت واسه ویندوز دانلود کردم دایرکت ایکس که اصلا وصل نشد

من شنیدم اینا خوبن:

کو پلیر. نوکس قدیمی.

AMIDuOS

الان هر 3 تارو دان کردم تا 90 میرن وصل نمیشن از جراید استفاده میکنم که خوشم نمیاد ازش چون مشکل دایرکتو هنوز دارم، نمیتونم پست چندتایی و استوری توی صفحم اپ کنم (فقط استوری رو پروفایل داره).

افزونه های زیادی هم دان کردم که همشون شبیه جراید بود با این تفاوت حذف کامنت از پیج دیگران و دایرکت نداشت.

یعنی من نه میتونم استوری تو صفحه بذارم نه دایرکتارو میتونم ببینم. درایو سی هم 90 گیگه.

لطفا بگید با این شرایط کلا چی خوبه که شرایطی که گفتمو داشته باشه؟

شنیدم سیستم عامل اندروید هم خوبه که رو ویندوز نصبش میکنند اگه این از همه بهتره لطف کنید راجبش توضیح بدید. ممنون?

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0

مشخصات سیستم شما چی هست؟

اندروید 5.1 در نوکس استفاده کنید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• 0

سلام ،یه نسخه  هست مثل ویندوز نصب می شه ، و هم حالت پرتابل داره

اگه اشتباه نکنم ریمیکس os هست ، حالا خواستی اسمش رو نگاه می کنم ،

ویندوزهم دن نصب کنی بهتر هست

یه ویروس کش هم نصب کن

مشخصات سیستم

لینک به دیدگاه

• 0

Bluestacks 
Nox
andy
archon
زیاد هستن شبیه ساز شما باید با توجه ب سنگینی برنامه و سخت افزاری ک دارین یکیو انتخاب کنین
چون این شبیه ساز ها مقداری از حافظه رم و سی پی یو شمارو درگیر میکنه 

لینک به دیدگاه

• 0
در 20 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام ،یه نسخه  هست مثل ویندوز نصب می شه ، و هم حالت پرتابل داره

اگه اشتباه نکنم ریمیکس os هست ، حالا خواستی اسمش رو نگاه می کنم ،

ویندوزهم دن نصب کنی بهتر هست

یه ویروس کش هم نصب کن

مشخصات سیستم

بله اسمشو بگید لطفا. من الان منتظر یک نفر هستم بیاد ویندوز عوض کنه 10 بذاره الان 7 و درایو سی هم 90 گیگ استفاده شده. من تو ویندوز و اینا تجربه یی ندارم وگرنه منت یک نفرو این همه مدت نمیکشیدم. انتی ویروس چی خوبه که فقط ویروسو از بین ببره نه فایلو و اپدیت و اینترنت هم نخواد؟

در 21 ساعت قبل، naderblue گفته است :

مشخصات سیستم شما چی هست؟

اندروید 5.1 در نوکس استفاده کنید

من الان منتظر یک نفر هستم بیاد ویندوز عوض کنه 10 بذاره الان 7 و هنگ زیاد میکنه. من تو ویندوز و اینا تجربه یی ندارم وگرنه منت یک نفرو این همه مدت نمیکشیدم.

لینک به دیدگاه

• 0
در هم اکنون، samanehv گفته است :

بله اسمشو بگید لطفا. من الان منتظر یک نفر هستم بیاد ویندوز عوض کنه 10 بذاره الان 7 و درایو سی هم 90 گیگ استفاده شده. من تو ویندوز و اینا تجربه یی ندارم وگرنه منت یک نفرو این همه مدت نمیکشیدم. انتی ویروس چی خوبه که فقط ویروسو از بین ببره نه فایلو و اپدیت و اینترنت هم نخواد؟

من الان منتظر یک نفر هستم بیاد ویندوز عوض کنه 10 بذاره الان 7 و هنگ زیاد میکنه. من تو ویندوز و اینا تجربه یی ندارم وگرنه منت یک نفرو این همه مدت نمیکشیدم.

اموزش عوض کردن ویندوز تو نت هست راحت سرچ بزنید میاد خودتون کم کم همه چی از طریق اینترنت یاد بگیرید

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، samanehv گفته است :

سلام انشاالله تا شب اسمش رو می فرستم

، ویندوز هم یه سرچ کنید عوض کردنش دستتون میاد ، یا وقتی طرف اومد نگاه کنید یا بگیرید ، نود 32 خوبه ورژن کرش شدش هم گیر میاد آپدیت می گیره ،

مشخصات ویندوز هم روی مای کامپیوتر کلید راست کن گزینه اخر رو بزن ، عکسش رو بفرست ، یا برنامه cpuz وgpu z اینها رو نصب کن عکس مشخصات رو بفرست ، دوستان راهنمایی می کنن ، ویندوز ده هم راحت نصب کردنش , با فلش هم می شه فقط باید فایل فشرده ویندوز رو دانلود کنید

لینک به دیدگاه

• 0
در 8 ساعت قبل، samanehv گفته است :

http://www.jide.com/remixos-for-pc

https://soft98.ir/os/android-os/677-remix-os.html

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

• 0

درود

شبیه سازهایی که استفاده کرده ام (بلو استک، اندی) مشکل دار بودند. تاپیک هم برایش زده شد، چند مورد دوستان معرفی مردند، با هیچ یک تجربه ی موفقی نداشتم.

اگر کاربریت اینستاگرام است، از فروشگاه میکروسافت instagram و instagram uploader را بنصب.

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/93146-برنامکهای-ویندوز-۱۰/

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• 0
در 14 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

شبیه سازهایی که استفاده کرده ام (بلو استک، اندی) مشکل دار بودند. تاپیک هم برایش زده شد، چند مورد دوستان معرفی مردند، با هیچ یک تجربه ی موفقی نداشتم.

اگر کاربریت اینستاگرام است، از فروشگاه میکروسافت instagram و instagram uploader را بنصب.

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/93146-برنامکهای-ویندوز-۱۰/

https://soft98.ir/os/android-os/677-remix-os.html

لینک به دیدگاه

• 0
در 11 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

درود جناب علی زاده

این برنامه را نمی شناسم، خودت آزموده ای؟

لینک به دیدگاه

• 0

تقریبا اکثر شبیه ساز های اندروید رو تست کردم از وقتی بلواستکز اومد تا همین رمیکس او اس، و بهترینشون از نظر من NOX و همین remix os که یه نسخه اپ پلیر داره که نیازی نیس به عنوان سیستم عامل بوتش کنین و میتونین داخل خود ویندوز ازش استفاده کنین

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود جناب علی زاده

این برنامه را نمی شناسم، خودت آزموده ای؟

سلام برادر گل 

اره. تست کردم مثل ویندوز نصب می شه ، پرتابل هم داره ، هم رو فلش هم رو هارد ،

همه چی رو هم راحت می شناخت ، کارت صدا ، کارت شبکه و ، برنامه اندروید هم راحت نصب می شه ، یه تست بزن خوب هست ، نتیجه اس رو هم بگو ?

لینک به دیدگاه

• 0

سیستم عامل Phoenix OS فوق العادست فقط اگر نضب کردید تو بوت گیر کرد احتمالا با گرافیک و مانیتورتون سازگار نیست نسخه ی که من قبلا استفاده میکردم 1 مشکلی هم داشت سیو بازای ها تو اکانت گوگل ذخیره نمیشد ولی احتمالا الان تو نسخه های جدید حل شده من اکثر شبیه سازها رو تست کردم

Phoenix OS

Remix OS

MEmu Android Emulator

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1397/09/25, 01:37:45، behnamalizade69 گفته است :

سلام برادر گل 

اره. تست کردم مثل ویندوز نصب می شه ، پرتابل هم داره ، هم رو فلش هم رو هارد ،

همه چی رو هم راحت می شناخت ، کارت صدا ، کارت شبکه و ، برنامه اندروید هم راحت نصب می شه ، یه تست بزن خوب هست ، نتیجه اس رو هم بگو 1f339.png

سپاس

در اولین فراغت خواهم آزمود.

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

سپاس

در اولین فراغت خواهم آزمود.

عزیزی ،انشالله ?

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1397/09/25, 02:48:55، Hamed.Madadi گفته است :

سیستم عامل Phoenix OS فوق العادست فقط اگر نضب کردید تو بوت گیر کرد احتمالا با گرافیک و مانیتورتون سازگار نیست نسخه ی که من قبلا استفاده میکردم 1 مشکلی هم داشت سیو بازای ها تو اکانت گوگل ذخیره نمیشد ولی احتمالا الان تو نسخه های جدید حل شده من اکثر شبیه سازها رو تست کردم

Phoenix OS

Remix OS

MEmu Android Emulator

سلام ، یه مدت برای منم جواب می داد ، ولی یه سری دیگه جواب نداد ، پی گیر ارورش نشدم ، خداییش ریمیکس خوب هست

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1397/09/26, 21:43:07، behnamalizade69 گفته است :

سلام ، یه مدت برای منم جواب می داد ، ولی یه سری دیگه جواب نداد ، پی گیر ارورش نشدم ، خداییش ریمیکس خوب هست

ریمیکس خوبه  وای چند ساله دیگه آپدیت نمیشه

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

ریمیکس خوبه  وای چند ساله دیگه آپدیت نمیشه

اره چیزی نیومده براش ، تو این مایه ها دیگه هست چیزی ؟

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

• 0
در هم اکنون، behnamalizade69 گفته است :

Phoenix OS

تست کن اینم خوش ساخته 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام این عکسشه

http://s8.picofile.com/file/8346205426/mycom.jpg

بله ایندفعه میخوام خودم ویندوز عوض کردن یاد بگیرم چون هم گرونه هم خیلی منت بی... ها رو کشیدم.

میترسم دانلود کنم خودم یهو عوض کنم اگه بزنم درایوا رو پاک کنم چه خاکی به سرم بریزم؟

ببخشید اقا بهنام این ریمیکسی که میگید چیه؟ شبیه سازه؟ میگید رو ویندوز باید وصلش کنی من حرفه ای نیستم.

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1397/09/24, 22:12:24، behnamalizade69 گفته است :

دیدم حجمش 1 گیگه و روش نصبشو نگفته. میترسم وصلش کنم. فقط بدرد اینستا میخوره؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، samanehv گفته است :

سلام این عکسشه

http://s8.picofile.com/file/8346205426/mycom.jpg

بله ایندفعه میخوام خودم ویندوز عوض کردن یاد بگیرم چون هم گرونه هم خیلی منت بی... ها رو کشیدم.

میترسم دانلود کنم خودم یهو عوض کنم اگه بزنم درایوا رو پاک کنم چه خاکی به سرم بریزم؟

ببخشید اقا بهنام این ریمیکسی که میگید چیه؟ شبیه سازه؟ میگید رو ویندوز باید وصلش کنی من حرفه ای نیستم.

سلام ،  هم حالت پرتابل داره  هم نصب می شه مثل ویندوز ،

تعویض ویندوز رو هم تو اپارت نگاه کن ، خیلی راحته ، کلیپش هم بزار تو گوشی ، هم زمان ویندوز رو عوض کن ، درایو سی ویندوز رو هم در نظر بگیر حجمش چقدرهست ، اشتباه نمی کنی خیالت راحت ، ویندوز ده هم نصب کن ، خوبه ، مشخصات ویندوزت چی بود

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، samanehv گفته است :

دیدم حجمش 1 گیگه و روش نصبشو نگفته. میترسم وصلش کنم. فقط بدرد اینستا میخوره؟

مشخصات سیستم‌خودت ، سرچ کن نصب ریمیکس میاد ، اپارت و یوتوب رو نگاه کن ، الان دسترسی ندارم وگر نه لینک می فرستادم برات

لینک به دیدگاه

• 0
در 48 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام ،  هم حالت پرتابل داره  هم نصب می شه مثل ویندوز ،

تعویض ویندوز رو هم تو اپارت نگاه کن ، خیلی راحته ، کلیپش هم بزار تو گوشی ، هم زمان ویندوز رو عوض کن ، درایو سی ویندوز رو هم در نظر بگیر حجمش چقدرهست ، اشتباه نمی کنی خیالت راحت ، ویندوز ده هم نصب کن ، خوبه ، مشخصات ویندوزت چی بود

وا عکس ویندوز و فرستادم که ویندوز 7. نه میترسم وصل کنم. الانم رفتم نصب اون ریمیکسو خوندم میترسم وصلش کنم تازه گفته 4 گیگ فضای خالی گفتم که ویندوز هنگ میکنه الان یک شبیه ساز میخوام با شرایطط من. اون ویندوز عوض کردن و این سیستم ریمیکس باید یکی بیاد بهم یاد بده همینجوری نمیشه. لطفا یک شبیه ساز خوب بهم معرفی کنید. اونایی که دان کردم و بدرد نمیخورن تو همینجا گفتم. امشب میخوام دانلود کنم.

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1397/09/28, 15:47:01، samanehv گفته است :

وا عکس ویندوز و فرستادم که ویندوز 7. نه میترسم وصل کنم. الانم رفتم نصب اون ریمیکسو خوندم میترسم وصلش کنم تازه گفته 4 گیگ فضای خالی گفتم که ویندوز هنگ میکنه الان یک شبیه ساز میخوام با شرایطط من. اون ویندوز عوض کردن و این سیستم ریمیکس باید یکی بیاد بهم یاد بده همینجوری نمیشه. لطفا یک شبیه ساز خوب بهم معرفی کنید. اونایی که دان کردم و بدرد نمیخورن تو همینجا گفتم. امشب میخوام دانلود کنم.

شبیه ساز داخل ویندوز

droid x خوب بود من قبلا استفاده می کردم الان رو‌ نمی دونم

، اون شبیه ساز ریمیکس رو هم می تونی رو فلش بریزی ، از رو فاش اجرا شه به صورت پرتابل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...