رفتن به مطلب
  • 0

samanehv
 اشتراک گذاری

سوال

من ویندوز 7 دارم خیلی هنگ میکنه و میخوام عوضش کنم یکسری مشکلات هست که هنوز نتونستم عوضش کنم. الان یک شبیه ساز واسه کامپیوترم میخوام. اندی و بلواستک، ممو، دروید که بدرد نمیخوره. نوکس هم دانلود کردم وصل میشه با هنگ زیاد ولی مشکلی که هست که تو اینستا دایرکتارو کامل نشون نمیده فقط جدیدا میاد قدیم اصلا نیستش. حتی دایرکت واسه ویندوز دانلود کردم دایرکت ایکس که اصلا وصل نشد

من شنیدم اینا خوبن:

کو پلیر. نوکس قدیمی.

AMIDuOS

الان هر 3 تارو دان کردم تا 90 میرن وصل نمیشن از جراید استفاده میکنم که خوشم نمیاد ازش چون مشکل دایرکتو هنوز دارم، نمیتونم پست چندتایی و استوری توی صفحم اپ کنم (فقط استوری رو پروفایل داره).

افزونه های زیادی هم دان کردم که همشون شبیه جراید بود با این تفاوت حذف کامنت از پیج دیگران و دایرکت نداشت.

یعنی من نه میتونم استوری تو صفحه بذارم نه دایرکتارو میتونم ببینم. درایو سی هم 90 گیگه.

لطفا بگید با این شرایط کلا چی خوبه که شرایطی که گفتمو داشته باشه؟

شنیدم سیستم عامل اندروید هم خوبه که رو ویندوز نصبش میکنند اگه این از همه بهتره لطف کنید راجبش توضیح بدید. ممنون?

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0
در در 1397/09/28, 15:47:01، samanehv گفته است :

وا عکس ویندوز و فرستادم که ویندوز 7. نه میترسم وصل کنم. الانم رفتم نصب اون ریمیکسو خوندم میترسم وصلش کنم تازه گفته 4 گیگ فضای خالی گفتم که ویندوز هنگ میکنه الان یک شبیه ساز میخوام با شرایطط من. اون ویندوز عوض کردن و این سیستم ریمیکس باید یکی بیاد بهم یاد بده همینجوری نمیشه. لطفا یک شبیه ساز خوب بهم معرفی کنید. اونایی که دان کردم و بدرد نمیخورن تو همینجا گفتم. امشب میخوام دانلود کنم.

شما رم چهار هست مشکل نداره جواب می ده

این چهار گیگابایت منظور محل نصب هست ، روی یه فلش هشت گیگ به بالا نصب می شد ، قبلاً

لینک به دیدگاه

• 0
در 12 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

شما رم چهار هست مشکل نداره جواب می ده

این چهار گیگابایت منظور محل نصب هست ، روی یه فلش هشت گیگ به بالا نصب می شد ، قبلاً

سلام دروید گفتم داشتم بدرد نمیخوره. و لطفا فقط شبیه ساز بهم معرفی کنید من سیستم عامل بلد نیستم 

لینک به دیدگاه

• 0
در 57 دقیقه قبل، samanehv گفته است :

سلام دروید گفتم داشتم بدرد نمیخوره. و لطفا فقط شبیه ساز بهم معرفی کنید من سیستم عامل بلد نیستم 

دیگه بهتر از اینها بلد نیستم

این نصب ویندوز هفت آموزش

https://www.aparat.com/v/Wsx0n/آموزش_نصب_ویندوز_سون_به_طور_کامل_به_زبان_فارسی

اینم نصب ریمیکس

https://www.aparat.com/v/L93GS

لینک به دیدگاه

• 0

سلام کمک میخام

اقا 

من ۱۰ گیگ iso های اندروید  دانلود کردپک

از فینیکس تا remix

حتی داخل vmware هم نصب کردم

الان یک هفته است مغزم درد گرفته ...

در هر صورتی نصب میکنم بعد از بوت android os  وارد محیط dos مانند میشه .... /// نوشته  androirdx86/#

یه سری دستور برای mount قبلا خدونده بودم الا ن هرچی میگرددم بیدا نمی کنم ....

ویندوزم ‍۱۰ .. 

کلافه شدم .

در صورت امکان به این  ایمیل mhadi.spirit@gmail.com یا ۰۹۱۵۶۱۴۱۴۰۷  واتس اب بیام بدید ... هزینه ایی هم داشته باشه تقبل مبکنم

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...