رفتن به مطلب

بررسی بهترین کیبرد جهان CORSAIR K95 RGB PLATINUM

alimogharehabed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

شاید بهتر بود از عبارت بهترین کیبرد گیمینگ جهان که درست تره استفاده میکردم

قطعا اینطوری بهتر می بود، کیبورد های مکانیکی کاربرد های خیلی زیادی دارند و هر کیبورد مکانیکی میتونه در ضمینه کاربرد خودش از دیگران بهتر باشه. 

شاید برای یک فرد درشت قامت و انگشتان سنگین بهترین کیبورد جهان کیبورد مکانیکی با سوییچ های  Cherry MX Black باشه که فشار بیشتری نیاز دارند ( ‎60 cN) تا بتونه از کیبورد به راحتی استفاده کنه.

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/26, 22:21:16، alirezatha گفته است :

دوست عزیز به وضوح مشخصه که این نظر شما با عدم تحقیقات کافی بوده و بنده با کمال احترامی که برای برند فوق العاده Asus Rog قائل هستم موارد زیر رو یادآوری میکنم.

مورد اول:

کیبورد ایسوس این نورپردازی رو نداره و شدت نور کمتری داره ضمن اینکه چندین برابر پتانسیل شخصی سازیش کمتر هست.

2.دکمه هاش مال فلان کارخونه ژاپنی نیست بلکه همانند همین مدل از شرکت آلمانی cherry mx هست.

3.از لحاظ زیبایی و طراحی هم کیبورد از جنس پلاستیک هست که به مراتب مقاوت کمتر،زیبایی کمتری داره ولی اصلا اون حس لوکس کورسیر رو منتقل نمیکنه.

4.همچنین مدل فوق خیلی از امکانات این کیبورد از جملع استراحتگاه مچ، کلید های ماکرو، کی کپ اضافی و... رو نداره.

5ریویو های این کیبورد به طور مطلق در سطح پایین تری از کیبورد کورسیر قرار دارن و به نوعی میشه گفت ایسوس با سو استفاده از معروفیت و محبوبیت برند rog  یه کیبورد گرون قیمت ساخته که اصلا کیفیتی درخور قیمتش نداره.

6.صرفا تنها مزیت کیبورد Asus Rog strix flare هماهنگی با AURA هست ولاغیر

به طور کلی اگر خودم به شخصه بخوام به کیبورد های رده بالا فعلی رتبه بدم رتبه بندی من به این صورت هست:

1. Corsair k95 platinium

2. Razer hustman elite

3 .Corsair K70 MK.2

4.Cooler master MK 750

5. Asus Rog strix claymore

6.Asus rog Strix flare

7.و... که از ظرفیت تاپیک خارج هست بیان کردنش

مطمئنی تا حالا با flare کار کردی؟ 

یا با بقیه کیبردا؟ چون من با رده بندی ا مشکل دارم 

چون با همشون جز 3 و 4 کار کردم واقعا این نیست

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، rezabaradari گفته است :

مطمئنی تا حالا با flare کار کردی؟ 

یا با بقیه کیبردا؟ چون من با رده بندی ا مشکل دارم 

چون با همشون جز 3 و 4 کار کردم واقعا این نیست

خیر به طور مستقیم کار نکردم ولی ریوویو های خیلی خیلی زیادی درباره همه اون کیبورد ها خوندم و خوب بی شک FLARE عملکردش البته به نسبت قیمت نجومیش بسیار ضعیف بود و تقریبا هیچ مزیتی نسبت به برند های متفرقه نداشت

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

خیر به طور مستقیم کار نکردم ولی ریوویو های خیلی خیلی زیادی درباره همه اون کیبورد ها خوندم و خوب بی شک FLARE عملکردش البته به نسبت قیمت نجومیش بسیار ضعیف بود و تقریبا هیچ مزیتی نسبت به برند های متفرقه نداشت

برند اگه متفرقه اس که اسمش برند نیس 

اما شما برادر عزیز هر وقت با محصولی کار کردی انقدر دقیق بگو ریویو رو همه مینیویسن اکثرا هم جهت دار منم میتونم همین الان یه ریویو بدم که شاه شاهانه این کیبرد

شما که اهل مطالعه هستی نظر گیمرای معروفو توی شبکه های اجتماعی شون بخون بعد اینطوری یه محصول رو بکوب 

ولی در کل متن خوبی بود با این که هم نظرتون نیستم موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، rezabaradari گفته است :

برند اگه متفرقه اس که اسمش برند نیس 

اما شما برادر عزیز هر وقت با محصولی کار کردی انقدر دقیق بگو ریویو رو همه مینیویسن اکثرا هم جهت دار منم میتونم همین الان یه ریویو بدم که شاه شاهانه این کیبرد

شما که اهل مطالعه هستی نظر گیمرای معروفو توی شبکه های اجتماعی شون بخون بعد اینطوری یه محصول رو بکوب 

ولی در کل متن خوبی بود با این که هم نظرتون نیستم موفق باشید

گیمر ها کیبورد رو کاملا سلیقه ای نظر میدن اون هم با کاربرد صرفا گیم

در صورتی که برای من انسان معمولی فقط بخش کوچکی از کارم با گیم هست و خیلی از جوانب دیگه هم برام مهم هستن

ولی اون آدم به اصطلاح گیمر هر کیبورد مکانیکالی بدن که نورپردازی خوبی داشته باشه و استراحتگاه مچ داشته باشه راضی خواهند بود چون چیز دیگه ای نمیخوان

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/25, 19:43:56، alimogharehabed گفته است :

بررسی بهترین کیبرد جهان

درود بر شما دوست عزیز

تشکر بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار همه ما گذاشتید و این کار شما که نوعی تولید محتواست بسیار با ارزشه و این گونه کارها انجمن رو پر بارتر میکنه و دیگر دوستان هم که در این زمینه اطلاعاتی دارند سعی کنند اگه در مطالب کم و کاستی هست با اطلاعات خودشون کاملش کنند و دوستان گرامی خواهشا اگه میبینید دوستی مطلبی نوشته ومشکلی توش هست یا به نظر شما درست نیست با احترام به نظر ایشون اون رو بر طرف و اصلاح کنید نه اینکه خودتون رو بر همه برتر ببینید و نظر دیگران رو بی ارزش کنید.

همونطور که میدونید بزرگترین استاد تجربه است و هر کسی هم استاد نیست!

همیشه سعی کنید در هر کاری اول اخلاق حرفه ای داشته باشید بعد دانش حرفه ای!

همگی موفق و پیروز باشید.:x

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما دوست عزیز

تشکر بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار همه ما گذاشتید :x

سلام خدمت شما دوست عزیز.

بسیار بسیار ممنونم بابت نظر سازنده و دوستانه شما.انشاالله که همه بتونن به اون چیزی که اسمشو فرهنگ غنی ایرانی هست برسند.

از شما بابت نقش سازندتون در این فروم وآموزش های بینظیرتون بینهایت ممنونم.

مشتاقانه منتظر پروژه بعدیتون(که انشاالله موس پدrgbباشه)هستم.

امیدوارم همیشه در زندگی خلاق وتاثیرگزار باشید.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام خدمت شما دوست عزیز.

بسیار بسیار ممنونم بابت نظر سازنده و دوستانه شما.انشاالله که همه بتونن به اون چیزی که اسمشو فرهنگ غنی ایرانی هست برسند.

از شما بابت نقش سازندتون در این فروم وآموزش های بینظیرتون بینهایت ممنونم.

مشتاقانه منتظر پروژه بعدیتون(که انشاالله موس پدrgbباشه)هستم.

امیدوارم همیشه در زندگی خلاق وتاثیرگزار باشید.

درود بر شما

خواهش میکنم دوست عزیز و امیدوارم همه دوستان در این راه قدم بردارند.

پروژه ای که منتظرش هستید رو در فکر استارتش هستم و فقط قبلش نیاز به یک نظر سنجی از دوستان دارم . ( تاپیک هایی که میزنم  رو دنبال کنید!)

برای شما و همه دوستان آرزوی موفقیت و بهترین ها رو دارم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...