رفتن به مطلب

کلیپ خط تولید کارتهای گرافیک در شرکت MSI

saeedx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در هم اکنون، Nsm1000 گفته است :

این یکی از اصولیه که همه شرکت های بزرگ نه تنها در امر تولید قطعات کامیپیوتر بلکه در سایر صنعت ها نظیرخودرو  انواع برندها مرسدس بنز، بی ام و ، نیسان، تویوتا و.... قطعاتشون رو میدن جای دیگه تولید میشه.

چرا؟ به خاطر اینکه یک محصول رو که مادامالعمر تولید نمیکنن! مثلا لاجیتک سفارش ساخت قطعه به قطعه محصولاتشو میده به سایر شرکت ها واسش تولید میکنن آخر سر هم مونتاژ میکنه!

بازم به همون دلیل دیگه! این همه هزینه نمیصرفه شما قالب بسازی واسه یه محصولی مثه موس و .... بعد 2 سال بعد یه محصول جدیدترش رو بخوای تولید کنی.

اتفاقا این ما هستیم که میخوایم همه چیز رو خودمون ملی کنیم خخخخ الان دارم ملی بودن رو تو پراید می بینم تو 25 سال بهتر که نشده هیچ بدترم شده اکثر قطعات اصلیشم که ملی نیست .

اینو از این نظر گفتم که برخی تصور میکنن خط تولید برند X شاخ تره اما برند Z تو تورقوز آباد تولید میشه!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

اینو از این نظر گفتم که برخی تصور میکنن خط تولید برند X شاخ تره اما برند Z تو تورقوز آباد تولید میشه!

واقعا از نظر من بین برندها تفاوت خیلی زیاد نیست، تفاوت خیلی فاحش نیست، کلا هر برندی تبلیغات قوی داشته باشه موفق تره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

واقعا از نظر من بین برندها تفاوت خیلی زیاد نیست، تفاوت خیلی فاحش نیست، کلا هر برندی تبلیغات قوی داشته باشه موفق تره.

به نظر من یه برند باید بدونه مصرف کنندش چی میخواد و اونو تولید کنه موفق تره

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

به نظر من یه برند باید بدونه مصرف کنندش چی میخواد و اونو تولید کنه موفق تره

درسته اما اگر تبلیغات نباشه موفقیتی به دست نمیاره به این سادگی.

لینک به دیدگاه

امیدوارم دوستان برچسبهای من دراوردی ساندیس و 7ت و ....نزنن ^_^. و مطلب رو بی تعصب و کامل بخونن..نه طرفدار چپ و راست و سیستم.. و نه مرفه و نه روزگار بی غمی دارم.

گرافیک که حالا حالاها خودمون باور نداریم که میتونیم تولید کنیم  ولی واقعا..واقعا اگه میگفتن این خط تولید فلان چیز تو ایرانه بعضی دوستان صدتا ایراد نمیگرفتین؟؟؟؟؟؟!!!!!  خییییلی  خط تولید ساده ای بود و میشد کلی عیب و ایراد گرفت(البته از نوع چرا در گنجه بازه و.. که دوستان از اونور بوم افتاده ابراز میکنن:)).

بیشتر میشه گفت یه کارگاه مونتاژ بود صرفا.اصل قضیه تولید چیپ و میکرو قطعات هست که بنظر هیچ ربطی به این کارگاه نداشت!

براحتی همچین کارگاهی رو میشه تو پرت ترین و پشت کوه ترین نقطه ایران راه اندازی کرد،اگه تولید کننده های اصلی چیپ و میکرو قطعات و شرکتهای تولید کننده روباتهای مونتاژ همونقدر که با کشورهای دارای نیروی کار ارزان راه میان و پیش قدمن با ما هم راه میومدن و پشتیبانی تولید و پخش داشتن..الان ایران نمیتونه نفتش رو بفروشه چه برسه به همکاری با این برندهای انحصاری.پژو ناز میکنه برامون برای خودروهای از رده خارجش.صد البته که سیستم و ن ظام و سی است خارجی و داخلی ما هزار تا ایراد داره اما ما خودمون چی..ما حتی تو این زمینه همت و همراهی نداریم که درست و عملی نقد کنیم  مثلا فلان کالای غیر ضرور وقتی غیر متعارف گرونه نخریم تا قیمت افت کنه..خودمون خودروی  از رده خارج رو برای خریدش حجوم میاریم و گرون میخریم و فقط قور میزنیم و فحش میدیم .هممون دنبال سود کم زحمتیم و بیشترمون کارمون یجورایی دلالیه و اگه یه تولید کننده خرد یا یه کشاور زحمتکش ببینیم،میگیم خودشو الاف کرده و باید بفروشه بزنه به کار فلان خرید و فروش یا دلار و....خودباوری پیشکشمونB|.

ببخشید اگه حرفهام غیر منطقی بود.. اصلا ما چکاره ایم و همش تقصیر سیستم و اون بالا دستی های بووووووووووقه و..بیان فحش بدیم به ن ظام و بگیم لعنت به اینجا و قور بزنیم ..دور همیم حال میده:D.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

امیدوارم دوستان برچسبهای من دراوردی ساندیس و 7ت و ....نزنن ^_^. و مطلب رو بی تعصب و کامل بخونن..نه طرفدار چپ و راست و سیستم.. و نه مرفه و نه روزگار بی غمی دارم.

گرافیک که حالا حالاها خودمون باور نداریم که میتونیم تولید کنیم  ولی واقعا..واقعا اگه میگفتن این خط تولید فلان چیز تو ایرانه بعضی دوستان صدتا ایراد نمیگرفتین؟؟؟؟؟؟!!!!!  خییییلی  خط تولید ساده ای بود و میشد کلی عیب و ایراد گرفت(البته از نوع چرا در گنجه بازه و.. که دوستان از اونور بوم افتاده ابراز میکنن:)).

بیشتر میشه گفت یه کارگاه مونتاژ بود صرفا.اصل قضیه تولید چیپ و میکرو قطعات هست که بنظر هیچ ربطی به این کارگاه نداشت!

براحتی همچین کارگاهی رو میشه تو پرت ترین و پشت کوه ترین نقطه ایران راه اندازی کرد،اگه تولید کننده های اصلی چیپ و میکرو قطعات و شرکتهای تولید کننده روباتهای مونتاژ همونقدر که با کشورهای دارای نیروی کار ارزان راه میان و پیش قدمن با ما هم راه میومدن و پشتیبانی تولید و پخش داشتن..الان ایران نمیتونه نفتش رو بفروشه چه برسه به همکاری با این برندهای انحصاری.پژو ناز میکنه برامون برای خودروهای از رده خارجش.صد البته که سیستم و ن ظام و سی است خارجی و داخلی ما هزار تا ایراد داره اما ما خودمون چی..ما حتی تو این زمینه همت و همراهی نداریم که درست و عملی نقد کنیم  مثلا فلان کالای غیر ضرور وقتی غیر متعارف گرونه نخریم تا قیمت افت کنه..خودمون خودروی  از رده خارج رو برای خریدش حجوم میاریم و گرون میخریم و فقط قور میزنیم و فحش میدیم .هممون دنبال سود کم زحمتیم و بیشترمون کارمون یجورایی دلالیه و اگه یه تولید کننده خرد یا یه کشاور زحمتکش ببینیم،میگیم خودشو الاف کرده و باید بفروشه بزنه به کار فلان خرید و فروش یا دلار و....خودباوری پیشکشمونB|.

ببخشید اگه حرفهام غیر منطقی بود.. اصلا ما چکاره ایم و همش تقصیر سیستم و اون بالا دستی های بووووووووووقه و..بیان فحش بدیم به ن ظام و بگیم لعنت به اینجا و قور بزنیم ..دور همیم حال میده:D.

فقط بند دوم و چهارم?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

به نظرم خط تولیدش برای برندی با اون عظمت و فروش جهانی نه تنها کاملا معمولی بود بلکه از سطح انتظار هم پایین تر بود چون این موضوع هم در نظر بگیرید که تو فیلم برداری هرگز حقایق بد نشون داده نخواهد شد. 

اره خط تولیدش عادی بود به نظرم هم دلیلش اینه  مونتاژ کاران اصلی ترین قطعه که خود Gpu هست وبقیه چیزها هم اماده تحویل می گیرن می مونه طراحی برد و سیستم خنک سازی که تو فیلم اینو نشون نداده 

در 3 ساعت قبل، AORUS گفته است :

ضمن اینکه معمولاً تو ویدئوها  بزرگ نمایی میشه. مثلا شما ویدئوی برند x رو میبینی تصور میکنی محصولات تولید شده رو یک به یک تست میکنن یا از 40 تا فیلتر میگذره! در حالی که اینجوری نیست و در بهترین حالت سمپلینگ میکنن، مثلا از هر سری ساخت یک یا چند نمونه چک میشه تا مثلا تو بازه یک ماهه تغییری در کیفیت رخ نداده باشه.

دقیقا تو هر سری ساخت یه دونه رو تست کنن این اوکی بود بقیه اوکین نبود یه سری کلن برگشت می خورن چک می شن معمولا هم تو این موارد اون سری مشکلدار زیاده بعد تعمیر می شن به عنوان ریفر فروخته می شن یه قسمت زیادی از ریفرها اینه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...