رفتن به مطلب

فروش فوری ASUS ROG STRIX GTX 980 4GB OC ( فروخته شد )

XPS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت کاربران عزیز.

گرافیک شکیل ذکر شده در عنوان در سلامت کامل و تر و تمیز و بهمراه جعبه و متعلقات هست.

( فقط یکی از پره ها فن شکسته شده که با چسب بصورت حرفه چسبانده شده که در کارکرد صحیح کارت تاثیری نداشته و ایجاد نویز نمیکند و به راحتی قابل رویت نیست ) ( عکس از این قسمت قرار داده شده است ).

از گارانتی 4 ماه باقیست + ( 24 ساعت مهلت تست ).

گرافیک هم رده GTX 1060 6GB هست که نیاز به توضیح نیست و معرف حضور عزیزان فنی هست و  الان گرافیک 1060 شش گیگ به قیمت 2200ت به فروش میرسه.

لازم به ذکر هست گرافیک مذکور در گیم از گرافیک های  GTX 780Ti و GTX 690 و R9 390X  قوی تره.

قیمت مقطوع : فقط 1900ت + 15ت هزینه ارسال.

برای هرگونه تست و یا سوال میتونین با آیدی تلگرام بنده که GTX980Ti هست در ارتباط باشین.

*** هرگونه نظر کارشناسی و ... ممنوع است و در غیر این صورت گزارش خواهد شد ***

photo_2018-12-18_19-58-58.jpg

photo_2018-12-17_21-57-32.jpg.7ca723d4e0d98c98b718c7eca05e2bfe.jpg

photo_2018-12-17_21-57-40.jpg.eeaaf18e10bd432279b07024c6529644.jpg

photo_2018-12-18_17-02-20.jpg

ویرایش شده توسط XPS
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، XPS گفته است :

گرافیک شکیل ذکر شده در عنوان در سلامت کامل و تر و تمیز و بهمراه جعبه و متعلقات هست.

از گارانتی 4 ماه باقیست + ( 24 ساعت مهلت تست ).

گرافیک هم رده GTX 1060 6GB هست که نیاز به توضیح نیست و معرف حضور عزیزان فنی هست و  الان گرافیک 1060 شش گیگ به قیمت 2200ت به فروش میرسه.

لازم به ذکر هست گرافیک مذکور در گیم از گرافیک های  GTX 780Ti و GTX 690 و R9 390X و RX 580 8GB قوی تره.

قیمت مقطوع : فقط 1900ت.

برای هرگونه تست میتونین با آیدی تلگرام بنده که GTX980Ti هست در ارتباط باشین.

*** هرگونه نظر کارشناسی و ... گزارش خواهد شد ***

photo_2018-12-17_21-57-32.jpg

photo_2018-12-17_21-57-40.jpg

دوست عزیز احیانا نمیخواهید بگید یکی از پره ها شکسته بوده و چسبانده شده ؟

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

دوست عزیز احیانا نمیخواهید بگید یکی از پره ها شکسته بوده و چسبانده شده ؟

استارتر گرامی اگر همین کارت هست ، شما باید ایراد کالا رو ذکر کنید . شما اعلام کردید تمیز و سالم . اگر این کارتی نیست که خریدید ، همینجا اعلام کنید . اگر همین کارت هست ، این کارتون تقلب هست و فروش کالای معیوب به جای سالم . سریعا وضعیت قطعه رو مشخص کنید .

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

استارتر گرامی اگر همین کارت هست ، شما باید ایراد کالا رو ذکر کنید . شما اعلام کردید تمیز و سالم . اگر این کارتی نیست که خریدید ، همینجا اعلام کنید . اگر همین کارت هست ، این کارتون تقلب هست و فروش کالای معیوب به جای سالم . سریعا وضعیت قطعه رو مشخص کنید .

شرمنده اقا حامد اگه به تصویر دقت کنید 

2طرفه جعبه در اون تصویر تایپک پارگی داره که در این تصویر هم با توجه به اینکه از زاویه دیگه گرفته شده مشخص هست همون پارگی هستش

از طرفی کارت گارانتی مشخص نیست ولی پشت کارت که عکس گرفتن شماره سریالش با کاغذی که ایدیشون نوشته شده پوشیده شده هست

من که اینارو اتفاقی نمیبینم 

ممنون که تذکر میدید??

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed گفته است :

بله با توجه به اینکه به سادگی قابل رویت نیس متوجه نشده بودم . عکس ازقسمت مورد نظر قرار داده شد.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، XPS گفته است :

بله با توجه به اینکه به سادگی قابل رویت نیس متوجه نشده بودم . عکس ازقسمت مورد نظر قرار داده شد.

من صرفا این پست رو میذارم چون احساس میکنم جنابعالی کاربران این فروم رو افرادی بدون قدرت تفکر در نظر گرفتید، اولا کارتی که شما از اون تاپیک خریداری کردید به علت همین شکستگی مرجوع شده بود از طرف خریدار اول بعد شما میگید که نمیدونستید؟؟؟؟

دوما شکستگی بسیار هم ناشیانه چسبانده شده و کاملا واضح و قابل رویت هست!

دوست عزیز بار کج به مقصد نمیرسه و این نوع معامله های متعدد شما که این هم اولیش نیست و اخریش هم اگر مدیران فروم فکری برای شما نکنند، نخواهد بود، اصلا درست نیست.

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 57 دقیقه قبل، XPS گفته است :

دوست عزیز اصولا نیاز نبود شما چیزی را ببینید یا احیانا نبینید چون در تایپکی که این کارت را ازش خریدید کاملا و مفصل توضیح داده شده بود و نمیتونید بگید در جریان نبودید و یا ندیدید چون شما این کارت را به همین دلیل و با قیمت پائینتر از قیمت ذکر شده در ابتدای تاپیک خریدید .

همانطور که علی جان بالاتر گفتند این رفتار شما به نوعی توهین به شعور دیگران و سوء استفاده از آنها میباشد .

و باز هم همانطور که علی جان گفتند بار اولتان نیست و قبلا هم شاهد این موارد بودیم و باز هم خواهیم بود .

واقعا این رفتارتان جای تاسف دارد و توصیه میکنم تجدید نظر کنید .

لینک به دیدگاه

داش علی خوب مچشو گرفتی خخخخ

اگه رونمیشد دست این اقاxps

وای بحال اون بدبخت بیچاره ای میشد که پول با هزار بدختی قرض  کرده و ، وام جور کرده ندیده نشناخته این کارت رو میخرید

#عقده تو فروش????

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

من صرفا این پست رو میذارم چون احساس میکنم جنابعالی کاربران این فروم رو افرادی بدون قدرت تفکر در نظر گرفتید، اولا کارتی که شما از اون تاپیک خریداری کردید به علت همین شکستگی مرجوع شده بود از طرف خریدار اول بعد شما میگید که نمیدونستید؟؟؟؟

دوما شکستگی بسیار هم ناشیانه چسبانده شده و کاملا واضح و قابل رویت هست!

دوست عزیز بار کج به مقصد نمیرسه و این نوع معامله های متعدد شما که این هم اولیش نیست و اخریش هم اگر مدیران فروم فکری برای شما نکنند، نخواهد بود، اصلا درست نیست.

من خواستم پیام خصوصی بدم تشکر کنم ازتون ولی اجازه ارسال نمیداد

همینجا اعلام میکنم واقعا متشکرم از پیگیریتون??

ایشون از اون 50تا کارتی که از تایپک 1070 خریداری کردن ازشون اعلام موجودی کردم  برای تعویض کارت خودم 1دونه گیگا خواستن 2.700 به بنده بدن? دیگه شما قضاوت کن 

کاش امثال شما بیشتر در فروم باشند تا جلوی تقلب و دزدی گرفته بشه 

واقعا متشکرم ازتون?

تقیر اقا حامدم نیست ایشون 1نفره و روزی چندتاااا تایپک جدید قطعا پیگیری کردن این همه تایپک کار شبانه روزی باید باشه 

ما باید خودمون پیگیر باشیم و نتایج رو به مدیران گزارش کنیم البته اگه مدیران اینکارو دخالت ندونن و پست هارو پاک نکنند?

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

بنده به هیچ عنوان قصد همچین کاری رو نداشتم که جنسی که فنش شکسته رو بدون اطلاع به کسی بفروشم و تا الانم همچین کاری نکردم که از بازخورد هام مشخص هست.

منتها چون این ایراد ، در عملکرد صحیح دستگاه هیچ تاثیری نداشت و چیزی نبود که به راحتی قابل دیدن باشه نخواستم وجه کارت خراب شه و هرکسی که کارت رو میخواست بهش قبل ارسال میگفتم که این مشکل کوچیک رو داره جدا از اینا به هرکسی که میفروختم 24 ساعت مهلت تست میدادم که اصلا جای نگرانی نبوده .بازم از دوستان بابت اینکه داخل تاپیک مشکل رو ذکر نکردم عذر میخوام.

کارت همچنان موجود هست به قیمت 1900ت + 15ت هزینه ارسال با 24 ساعت مهلت تست.

لینک به دیدگاه

کارت توسط بنده خریداری شد

با تشکر از کامیار جان

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، behruz_godrat گفته است :

کارت توسط بنده خریداری شد

با تشکر از کامیار جان

تایید میشه .

ختم تاپیک.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...