رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک XFX Radeon RX470 4G با قیمت مناسب

MR.Bahavar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
سلام
یکعدد کارت گرافیک متعلق به دوستان XFX Radeon RX470 4G بهمراه کارتن و متعلقات و کارکرده برای فروش ارایه میشود.

کارت گرافیک بدون گارانتی میباشد.
کارکرد کارت گرافیک حدود 9 ماه میباشد که حدودا 4 ماه برای ماین استفاده شده است و مابقی برای کارهای گیم و وبگردی و... 
باز هم عرض میکنم فشار زیادی روی کارت گرافیک نبوده و از مجموع کارکردی که دارد فقط 4 ماه برای کار ماین مورد استفاده قرار گرفته است.

قیمت پایه برای فروش 1100 میلیون تومان و فروش فوری 1300 میلیون تومان و گام مزایده 50 هزار تومان میباشد. (به قیمت فوری به دوست عزیزم @vahid_g تعلق گرفت.)
خاتمه مزایده 24 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه. 

WhatsApp Image 2018-12-17 at 10.26.42 PM(1).jpeg

WhatsApp Image 2018-12-17 at 10.26.42 PM.jpeg

ویرایش شده توسط MR.Bahavar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، FEARR گفته است :

سلام پایه برا من1f339.png

سلام خدمت شما و شب بخیر.

با کمال میل درخدمتتان هستم ودر صورت عدم پیشنهاد بالاتر حتما تقدیم شما خواهد گردید.

فروش در فروم پرشین تولز هم پیگیری میشود./

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-کارت-گرافیک-xfx-radeon-rx470-4g-با-قیمت-مناسب.930845/#post-12572284

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

دمای کارت در چه حدود ؟

چقد مهلت تست ؟

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

درود دوست عزیز

دمای کارت در چه حدود ؟

چقد مهلت تست ؟

پایه +1

سلام و شب بخیر خدمت شما دوست عزیز.

والا دقیق در جریان دما نیستم ولی توی گیم فکر میکنم حول و حوش دما بین 55 تا 60 درجه باشه شاید هم کمتر ولی خب در همین حدود باید باشه ولی خب بستگی به دمای محیط و... هم داره که با پائیین بودن و یا بالا بودن دمائی محیط قطعا دمای کارت گرافیک هم تغییر پیدا میکند ولی حدوددمای گرافیکهای rx470 بین 55 تا60 و حتی 70 درجه هستند چون این سری از کارتها تاجائی که اطلاع دارم کارتهای نسبتا داغی هم هستند. (در نهایت دمای غیر طبیعی ندارد و هر چقدر دمای طبیعی کارت هست همان خواهد بود.)

در مور مهلت تست هم بنده تمام قطعات دست دومی رو که میفروشم 24 ساعت مهلت تست دارد و هر دوستی که از بنده خریدکرده است این مورد را شامل بوده است واز این پس هم به همین رویه خواهد بود.

بنده در خدمتتون هستم.

پ.ن: با توجه به اینکه پیشنهادتون را حذف کرده اید از پست ، در صورتی که با توجه به توضیحات همچنان +1 گام خریدار هستید مجدداً لطفا اعلام کنید در غیر اینصورت دوست عزیزمون @FEARR در اولویت هستند.

ویرایش شده توسط MR.Bahavar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، vahid_g گفته است :

سلام  فروش فوری خریدارم

سلام.

قابل شما را نداره و تقدیم شما میگردد و هماهنگی های لازم را جهت ارسال و... در پیغام خصوصی هماهنگ میکنم.

متاسفانه شرمنده مابقی دوستان شدم که نتونستم در خدمتشان باشم و امیدوارم در آینده ان ء شاالله عمری باشه در خدمت دوستان عزیز باشم . :(

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، MR.Bahavar گفته است :

سلام.

قابل شما را نداره و تقدیم شما میگردد و هماهنگی های لازم را جهت ارسال و... در پیغام خصوصی هماهنگ میکنم.

متاسفانه شرمنده مابقی دوستان شدم که نتونستم در خدمتشان باشم و امیدوارم در آینده ان ء شاالله عمری باشه در خدمت دوستان عزیز باشم . :(

ای بابا ?

حیف دیر دیدم احسان خان

اگر دوستمون منصرف شد فوری برای من

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 44 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

ای بابا 1f636.png

حیف دیر دیدم احسان خان

اگر دوستمون منصرف شد فوری برای من

مهراد جان ، قابل شما رو نداشت متاسفانه شرمنده شما و مابقی دوستان شدم که نتونستم در خدمتتون باشم .  :43_slight_frown:

---------------------------------------

کارت گرافیک به دوست عزیزمون اقا وحید عزیز @vahid_g تعلق گرفت .

ختم تایپک.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...