رفتن به مطلب

فروش پشتی گیمینگ Dxracer

RA!N
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

یدونه پشتی طبی گیمینگ Dxracer که فقط از جعبه خارج شده و کاملاً نو هستش برای فروش موجوده.

تقریباً به هر صندلی ای میخوره (صندلی کامپیوتر، ماشین، معمولی و...) و نشیمن راحتی داره، به کاره خودم نمیاد چون صندلی گیمینگ Dxracer دارم و خیلی با هم جور در نمیان!

لینک مشخصات و مشخصات و قیمت

تلگرام بنده جهت تماس و اطلاعات بیشتر

برای خودم 375/000 تومن تموم شده!

قیمت فروش، توافقی با خریدار ?

photo_2018-12-17_23-03-09.thumb.jpg.f81a80725d98b0b1d6fc4c4109f69e15.jpg

ویرایش شده توسط RA!N
قیمت
لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 14 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

قیمت مد نظرتون رو برام ارسال کنید، ممنون. 

سلام، نمیتونم به شما پیام خصوصی بفرستم! نمیدونم چرا!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، RA!N گفته است :

سلام، نمیتونم به شما پیام خصوصی بفرستم! نمیدونم چرا!

بله ظاهرا ظرفیتم پر شده بود، اگر دوباره بفرستید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

طبق گفتگویی که با خریدار hadipour@gmail.com داشتیم، قرار شد کالا رو بفرستم خدمتشون و ایشون واریز رو انجام بدن!

ولی بعد از اینکه با هزینه ی خوم بسته بندی و ارسالش کردم و به دستشون رسیده میفرماین که نمیخانش!!! حالا این وسط نه حاضر شدن ضرر بنده که چیزی حدود به 40 هزار تومن شده رو تقبل کنن! نه اینکه مرسوله رو با هزینه ی خودشون پس بفرستن برای بنده! ?

حتا حاضر شدم که کالا رو با هزینه ی خودم پس بفرستن ولی فرمودن اول پول ارسالشو  که 30 هزار تومن میشه رو واریز کنم براشون بعد ارسال میکنن! 

خلاصه از خیرش گذشتم ?

بسیار برای چنین افرادی متاسفم... چون باعث میشن آدم های خوش قلب نتونن دیگه به کسی اعتماد کنن! 

من حسن نیتم رو با ارسال و بعد واریز نشون دادم، ولی ایشون با نجوانمردی پاسخ دادن! 

از همین تریبون اعلام میکنم : جناب هادی پور خریدار نامحترم... برو اگر میتونی با وجدانت کنار بیا... ?

(تمامی چت ها و پیغام های رد و بدل شده هم موجوده، کسی خواست نشونش میدم)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من یعنی ایشون پول جنستون رو به شمااصلا پرداخت نکردن؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

من اون کارایی  مورد انتظار رو از جنس مورد نظر نگرفتم

واقعا به درد نمیخوره و ارزش خرید نداره

جنسشون آشغاله

موقع فروش کالا من به    ایشون پیشنهاد قیمت دادم ایشون گفتن صبر کنین بهتون اطلاع میدم اگه کسی خریدار نبود تقدیمتون میکنم

من چند روزی صبر کردم خبری ازشون نشد بعدا که پیام دادم گفتن اون مقدار کمه 40ت به قیمت افزودن عرض کردم باشه اگه اون مقدار ارزش داشته  باشه خدمتشون  واریز میکنم

قرار بر این شد فردا کالا رو ارسال کنن

2روز گذشت خبری از ایشون نشد بهشون پیام دادم که چی شد خبری نشد ازتون    گفتن فردا ارسال میکنن که فرداش اس مس فرستاده بودن با تیپاکس فرستادن منم پیام دادم اگه با پست میفرستادن بهتر میشد از بابت ایمنی و سلامت کالا همچنین پی گیریش...

بعدا گفتن با پست میفرستن

علی رغم توافق واریز وجه بعد دریافت کالا یکساعت از زمان ارسال نگذشته بود که شماره کارت فرستادن و خواستار واریز وجه شدن که من اعتنایی نکردم

کالا بدستم نرسیده بود بهم پیام میدادن چی شد رسید...

کالا امروز عصر بدستم رسید واقعا ارزششو نداره هم با صندلی گیمینک هم معمولی هم صندلی ماشین تست کردم الکی هستش نه طبی یه نه راحت

بهشون پیام دادم ارزش اون مقدار مبلغو نداره یا دوباره واسه فروش بذار برا خریدار ارسال کنم یا نصف هزینه ارسالو واریز کنین براتون عودت  بدم

خونه پسرعموم واسه شام  مهمون بودیم گوشی همراهم نبوده  گذاشته بودم شارژ ده دقیقه ای رفتیم برا سالاد سس مایونز بگیریم رسیدیم خونه گفتن گوشیت داشت خودشکشی میکرد

گفتم چطور دیدم ایشون 10ها بار زنگ زدن دو تا هم پیام دادن

جواب بده زوووووود

بعدش هم فرستاده

جواب بده نترس

یعنی چه ؟ از چه چیزی باید میترسیدم من؟

پشت سر هم ده ها بار زنگ زدن

من تو تلگرام براشون پیام داده بودم که کالاشون اون قدر ارزش نداره یا بفروشن کالا رو برا خریدار ارسال کنم یا نصف هزینه ارسالو تقبل کنن براشون بفرستم

این فرو اونقدر بی شخصیته و کالا دستش باد کرده و اون فدر محتاجند که دستور میدن زود باش واریز کن توهین  هم  میکننپیام میدن مسخره کردی؟جنس 650 تومنی رو 200 تومن خریدین پولشم ندادی میگی نمیخوام فقط 40ت هزینه بسته بندی و ارسالش  شده

شما دوستان بفرمایید قرار بود با ارسالش 160ت بعد چند روز شد 200 ت با ارسالش

این فرد لیاقت یه بسته بندی رو نداره تقصیر من چیه؟ من چکار کنم؟

بهم پیام دادن اول پولشو واریز میکردین بازم بلبل  زبانی میکردین

این چه حرفیه که ایشون  می زنند

یه دفه یه چیزی میگه 10 دقیقه نمیگذره حرفشو عوض میکنه

بعد شروع میکنه به توهین و اهانت

...

و در نهایت هم تهدید به شکایت و نامه دادگاه

معلومه که خوددرگیری داره و مثل بچه ها رفتار میکنه و هیچ چی حالیش نیست من باهاش راه میام فکر میکنه چه خبرهههههه

بخاطر 150ت میخواد شکایت کنه

مرد نیستی  شرف نداری پایه حرفات بمونی

بخاطر اینکه وقت   گرانبهای  دوستان عزیز رو گرفتم عذرخواهی میکنم

امیدوارم ایشون شکایت کنند و جاله برام ببینم بخاطر چی میخوان شکایت کنن و امیدوارم به حق شون برسن

نیاز باشه مدیران اجازه بدن مستندات و پیامهاشو لود می کنم آبروش بره

ایشون کلا مشکل اعصاب روان دارند درگیرند

ایشون اول توافق

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

سلام دوست عزیز من یعنی ایشون پول جنستون رو به شمااصلا پرداخت نکردن؟

نخیر هیچی ندادن! 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، RA!N گفته است :

نخیر هیچی ندادن! 

قرار نبود قبل  اینکه تست کنم واریزی صورت بگیره

غیر  این بود کالا رو ارسال نمی کردین

چاقو زیر گلوتون نذاشته بودم که

جنس تون که تو دست تون باد کرده بود رو میخواستین قالب کنین که من آدمش نیستم

کف گیرتون ته دیگ خورده

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

من اون کارایی  مورد انتظار رو از جنس مورد نظر نگرفتم

واقعا به درد نمیخوره و ارزش خرید نداره

جنسشون آشغاله

موقع فروش کالا من به    ایشون پیشنهاد قیمت دادم ایشون گفتن صبر کنین بهتون اطلاع میدم اگه کسی خریدار نبود تقدیمتون میکنم

من چند روزی صبر کردم خبری ازشون نشد بعدا که پیام دادم گفتن اون مقدار کمه 40ت به قیمت افزودن عرض کردم باشه اگه اون مقدار ارزش داشته  باشه خدمتشون  واریز میکنم

قرار بر این شد فردا کالا رو ارسال کنن

2روز گذشت خبری از ایشون نشد بهشون پیام دادم که چی شد خبری نشد ازتون    گفتن فردا ارسال میکنن که فرداش اس مس فرستاده بودن با تیپاکس فرستادن منم پیام دادم اگه با پست میفرستادن بهتر میشد از بابت ایمنی و سلامت کالا همچنین پی گیریش...

بعدا گفتن با پست میفرستن

علی رغم توافق واریز وجه بعد دریافت کالا یکساعت از زمان ارسال نگذشته بود که شماره کارت فرستادن و خواستار واریز وجه شدن که من اعتنایی نکردم

کالا بدستم نرسیده بود بهم پیام میدادن چی شد رسید...

کالا امروز عصر بدستم رسید واقعا ارزششو نداره هم با صندلی گیمینک هم معمولی هم صندلی ماشین تست کردم الکی هستش نه طبی یه نه راحت

بهشون پیام دادم ارزش اون مقدار مبلغو نداره یا دوباره واسه فروش بذار برا خریدار ارسال کنم یا نصف هزینه ارسالو واریز کنین براتون عودت  بدم

خونه پسرعموم واسه شام  مهمون بودیم گوشی همراهم نبوده  گذاشته بودم شارژ ده دقیقه ای رفتیم برا سالاد سس مایونز بگیریم رسیدیم خونه گفتن گوشیت داشت خودشکشی میکرد

گفتم چطور دیدم ایشون 10ها بار زنگ زدن دو تا هم پیام دادن

جواب بده زوووووود

بعدش هم فرستاده

جواب بده نترس

یعنی چه ؟ از چه چیزی باید میترسیدم من؟

پشت سر هم ده ها بار زنگ زدن

من تو تلگرام براشون پیام داده بودم که کالاشون اون قدر ارزش نداره یا بفروشن کالا رو برا خریدار ارسال کنم یا نصف هزینه ارسالو تقبل کنن براشون بفرستم

این فرو اونقدر بی شخصیته و کالا دستش باد کرده و اون فدر محتاجند که دستور میدن زود باش واریز کن توهین  هم  میکننپیام میدن مسخره کردی؟جنس 650 تومنی رو 200 تومن خریدین پولشم ندادی میگی نمیخوام فقط 40ت هزینه بسته بندی و ارسالش  شده

شما دوستان بفرمایید قرار بود با ارسالش 160ت بعد چند روز شد 200 ت با ارسالش

این فرد لیاقت یه بسته بندی رو نداره تقصیر من چیه؟ من چکار کنم؟

بهم پیام دادن اول پولشو واریز میکردین بازم بلبل  زبانی میکردین

این چه حرفیه که ایشون  می زنند

یه دفه یه چیزی میگه 10 دقیقه نمیگذره حرفشو عوض میکنه

بعد شروع میکنه به توهین و اهانت

...

و در نهایت هم تهدید به شکایت و نامه دادگاه

معلومه که خوددرگیری داره و مثل بچه ها رفتار میکنه و هیچ چی حالیش نیست من باهاش راه میام فکر میکنه چه خبرهههههه

بخاطر 150ت میخواد شکایت کنه

مرد نیستی  شرف نداری پایه حرفات بمونی

بخاطر اینکه وقت   گرانبهای  دوستان عزیز رو گرفتم عذرخواهی میکنم

امیدوارم ایشون شکایت کنند و جاله برام ببینم بخاطر چی میخوان شکایت کنن و امیدوارم به حق شون برسن

نیاز باشه مدیران اجازه بدن مستندات و پیامهاشو لود می کنم آبروش بره

ایشون کلا مشکل اعصاب روان دارند درگیرند

ایشون اول توافق

اوووووه چه قصه ی لیلی و مجنونی تعریف کرده ایشون! ?
دوستان قضاوت کنید :
وظیفه ی خریدار هستش که موقع انتخاب و خرید محصول مورد نظرشو از همه جهت بررسی کرده و نقد ها و نظرات مثبت و منفی گفته شده درباره ی کالا رو بخونه.

حالا ما فرستادیم میگه خوب نیستش! به درد نمیخوره! خب تقصیره منه فروشنده چیه؟؟؟ شما باید تحقیقاتتو بکنی بعد اقدام به خرید کنی. 

جنس رسیده دستش، تو تلگرام پیغام داده! حتا نکرد تماس بگیره! که نمیخام... ?

من به هر سازی ایشون زد رقصیدم، اول اینکه بدون دریافت وجه ارسال کردم، دوم اینکه حاضر شدم کالا رو پس بگیرم، سوم اینکه حتا حاضر شدم مبلغ ارسال کالا به دسته خودم رو هم تقبل کنم! دیگه چیکار باید میکردم که نکردم؟؟؟؟ 

خودتون قضاوت کنید.

تنها اشتباهی که کردم این بود که گول فیدبک های مثبت ایشون رو خوردم... 

در ضمن ایشون به شدت اصرار میکنه که اگر جنسمو پس میخام باید فیدبک مثبت بهش بدم! پس مطلع باشید اینطور که پیداست تمام فیدبک های مثبتی که ایشون داره هم فیک و تقلبی هستن....

ویرایش شده توسط RA!N
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

قرار نبود قبل  اینکه تست کنم واریزی صورت بگیره

غیر  این بود کالا رو ارسال نمی کردین

چاقو زیر گلوتون نذاشته بودم که

جنس تون که تو دست تون باد کرده بود رو میخواستین قالب کنین که من آدمش نیستم

کف گیرتون ته دیگ خورده

ما هم نخاستیم قبل از اینکه به دستت برسه واریز کنی! 

به دستت رسیده حالا پولمو بده.... 

به زور که بهت نفروختم... دیدی پسندیدی و درخواست دادی که بخری.... ?

2 هزاریت خیلی کجه.... خیره سرت 32 سالم سن داری ?

ویرایش شده توسط RA!N
لینک به دیدگاه

سلام

اگر کالا از سلامت کامل برخورداره و مشکلی چه ظاهری چه کارکرد نداره.

و بر سر برگشت کالا در صورت عدم رضایت توافقی نکردین .

حق فروشنده است ک مبلغ رو پس از دریافت کالا دریافت کنه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

شما داستان سرایی کنین واسه خودتون

ملت شما قضاوت بکنین ببینید این کیه که بخاطر 8.500ت میخواد شکایت بکنه و نصف هزینه ارسالو تقبل نکنه

الان 50 هزار تومن واسه یه بچه میدی تو زنگ تفریح خوراکی بخره خندش میگیره تصور کنین این فرد کیه که میخواد بخاطر 8.500ت خودشو هلاک کنه

برو بچه هر موقع نامه از دادگاه آوردی در خدمتت هستم

لینک به دیدگاه

کلا شما دروغگویید  شما گفتین نو هست فقط از جعبه دراومده پس کو جعبش؟؟؟ کجای این پشتی به نو بودن میخوره

نه فاکتور داره نه بسته بندی داره نه کاوری نه نایلون پلاستیکی چیزی

من کلا از آدمهای دروغگوی بدذات متنفرم  و جنس میلیاردی رو مفت بهم بدن که برات کادو آوردن بازم  قبول نمیکنم   متاسفانه این بار به پستم خورده

ویرایش شده توسط hadipour@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

اگر کالا از سلامت کامل برخورداره و مشکلی چه ظاهری چه کارکرد نداره.

و بر سر برگشت کالا در صورت عدم رضایت توافقی نکردین .

حق فروشنده است ک مبلغ رو پس از دریافت کالا دریافت کنه.

بله سالمه پیغام ایشون هم مبنی بر سالم بودن موجوده. 

به ایشون بگو که پولو نمیده!

لینک به دیدگاه

کلا هزینه پست هیچوقت پای فروشنده نیست.

مگر اینکه کالایی که ارسال کرده با توضیحات مغایرت داشته باشه. هم رفت و هم برگشت.

فروشنده که محصول رو تولید نکرده که بگین جنسی که داری بی کیفیت هستش و من خوشم نمیاد ازش پول پست و غیره هم خودت باید بدی.

ایشون یک جنسی خریداری کردن و حالا هم اونو به شخص دیگه ای فروختن. هزینه ارسال 100% به عهده خریدار هست.

بعد اینکه شما دارایی ایشون رو به گروگان گرفتین و تهدید به عدم بازگشت و عدم پرداخت هزینه ارسال شدین.

ایشون 100% حق دارن که از شما شکایت کنن و اگر مملکتمون اینقدر وضعیتش یلخی نبود مطمعنا پیشنهاد میشد اینکارو بکنن.

در 18 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

ملت شما قضاوت بکنین ببینید این کیه که بخاطر 8.500ت میخواد شکایت بکنه و نصف هزینه ارسالو تقبل نکنه

بعد اگر این مبلغی که میگید برای شما کمه شما از خیرش بگذرید ?

ویرایش شده توسط Nezami
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

من که نگفتم مورد داره

عرض کردم در حد نو نیست و هیچ چیش به  نو بودن نمیخوره

من هیچ کدوم از حرفامو پس نمی گیرم

جنست مال خودته به کار من نمیاد میخوای بخوان نمیخوای هر کاری دوست داری انجام بده

تو میخوای یا جنس بی ارزشتو بزور  قالب کنی یا آبروی منو ببری

مطمئن باش انکه پاک است....

آبروی خودت میره چون من رو سفیدم و مال مردم خور نیستم و به هیچ بنی بشری هم اجازه توهین و تهمت و افترا و کلاهبرداری  رو نمیدم 

لینک به دیدگاه

الان هر دو طرف فروشنده و خریدار دو جور حرف میزنن !

فروشنده میگه که قرار بوده بعد از رسیدن کالا به دست فروشنده ، وجه پرداخت بشه

خریدار میگه که قرار بوده وقتی کالا به دستشون رسید ودرصورتیکه  تست کردن و راضی بودن  ، وجه پرداخت بشه

آیا توافق بر سر تست محصول و سپس پرداخت وجه ،  انجام شده بوده یا نه ؟؟؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

کلا هزینه پست هیچوقت پای فروشنده نیست.

مگر اینکه کالایی که ارسال کرده با توضیحات مغایرت داشته باشه. هم رفت و هم برگشت.

فروشنده که محصول رو تولید نکرده که بگین جنسی که داری بی کیفیت هستش و من خوشم نمیاد ازش پول پست و غیره هم خودت باید بدی.

ایشون یک جنسی خریداری کردن و حالا هم اونو به شخص دیگه ای فروختن. هزینه ارسال 100% به عهده خریدار هست.

بعد اینکه شما دارایی ایشون رو به گروگان گرفتین و تهدید به عدم بازگشت و عدم پرداخت هزینه ارسال شدین.

ایشون 100% حق دارن که از شما شکایت کنن و اگر مملکتمون اینقدر وضعیتش یلخی نبود مطعنا پیشنهاد میشد اینکارو بکنن.

بعد اگر این مبلغی که میگید برای شما کمه شما از خیرش بگذرید ?

من توافق کردم کالا رو با هزینه ارسالش 160ت برام بفرستن درصورتی که کالاشون بقیمت بالاتر فروش نره

بعد از توافق و گذشت چند روز گفتن کمه 200ت میخوان بفروشن منم عرض کردم کالا ارزششو داشته باشه مشکلی نیست بعد دریافت و تست  واریز میشه در صورتی که کالا یکساعت از ارسالش نگذشته درخواست واریز وجه بزور داشتن که من اعتنایی نکرده بودم

کالا  علی رغم اینکه با توضیحات نمیخونه در حد نو نیست من راضی شدم نصف هزینه  ارسال رو خودم متقبل بشم تا زیاد متضرر نشن

شما از کجا پی بردید  و چه مستنداتی دارید که میفرمایید من کالا رو گروگان گرفتم و تهدید به عدم بازگشت و... شدم

معلوم شد که شما هم مثل ایشون طرز فکرتون مثل  بچه های زیر 10سال میمونه

چرا باید من از حقم بگذرم من مثل ..ا  گوشم دراز  نیست درحالیکه ایشون تو تلگرام اقدام به بی احترامی و توهین کردن

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

کلا شما دروغگویید  شما گفتین نو هست فقط از جعبه دراومده پس کو جعبش؟؟؟ کجای این پشتی به نو بودن میخوره

نه فاکتور داره نه بسته بندی داره نه کاوری نه نایلون پلاستیکی چیزی

من کلا از آدمهای دروغگوی بدذات متنفرم  و جنس میلیاردی رو مفت بهم بدن که برات کادو آوردن بازم  قبول نمیکنم   متاسفانه این بار به پستم خورده

آقا تاپیک مشخصه.... مگه من گفتم نو هستش؟؟؟؟ نوشتم از جعبه خارج شده در حد نو.... تمام....

لینک مشخصات هم پیوست شده که خریدار تحقیقات خودشو انجام بده و تصمیم بگیره....

مرسی از تمامی دوستانی که جانب حق رو رعایت میکنن.... سپاسگزارم ♥

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

الان هر دو طرف فروشنده و خریدار دو جور حرف میزنن !

فروشنده میگه که قرار بوده بعد از رسیدن کالا به دست فروشنده ، وجه پرداخت بشه

خریدار میگه که قرار بوده وقتی کالا به دستشون رسید ودرصورتیکه  تست کردن و راضی بودن  ، وجه پرداخت بشه

آیا توافق بر سر تست محصول و سپس پرداخت وجه ،  انجام شده بوده یا نه ؟؟؟

بله دوست عزیز

واریز وجه بعد دریافت و تست کالا قرار بود واریز بشه و تو پیغام خصوصی پیامش هم هست مدیران اجازه بفرمایند اسکرین شات میذارم

من عرض کردم اگه کالای ایشون ارزش اون مقدار مبلغ رو داشتع باشه خدمتشون واریز میکنم

جنس نو که از جعبه دراومده باشه  فاکتوری نایلون پلاستیکی جعبه ای باید داشته باشه ....     علی رغم اینکه کالا ایراد و اشکالی پارگی چیزی نداره  من بخاطر نو بودنو ... خریداریش کرده بودم که متاسفانه ایشون هم  دروغ گفته بودن هم میخواستن کلاهبرداری بکنند

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...