رفتن به مطلب

شایعه : آیا عنوان محبوب Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم PC در حال ساخت است؟

Recommended Posts

Video unavailable

This video is no longer available because the uploader has closed their YouTube account.

چه سریع

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/28, 12:29:44، Miad007 گفته است :

اگه بیاد احتمالش زیاد فروشش از مجموع فروش  xbox و ps خیلی بیشتر بشه هر شرکتی هم از پول زیاد نمیگذره

احتمال زیاد واسه pc منتشر نمیشه

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/28, 12:57:59، hosin گفته است :

گیم پلی هاشو توی کنسول دیدم حالم به هم خورد 1f602.png

مخصوصا گان پلی که افتضاح بود !!

بهتره سریع تر روی پی سی پورت بشه حیفه این بازی که بخوای توی کنسول بازیش کنی

نمیاد واسه pc احتمالش کمه اگر هم بیاد شما حتما هک شده دانلود میکنی مثل ما 800 نمیدی که بازی بخری 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Sina6 گفته است :

نمیاد واسه pc احتمالش کمه اگر هم بیاد شما حتما هک شده دانلود میکنی مثل ما 800 نمیدی که بازی بخری 

راک استاری که من میشناسم 2020 منتشر میکنه واسه پی سی :)

اون یکش هم یادمه میگفتن خیلی مشکل داشت و یه جورایی نشد بود پورت شدنش واسه پی سی

خوب شما هم پی سی میخریدی گیم هارو کرکی نصب میکردی :))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Sina6 گفته است :

چرا نیاد

مگر جی تی ای کم فروش کرده

تا همین الانم داره فروش میکنه

هر وقت لیست 10 بازی پرفروش ماه ارائه میشه تو لیست هستش

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، hosin گفته است :

راک استاری که من میشناسم 2020 منتشر میکنه واسه پی سی :)

اون یکش هم یادمه میگفتن خیلی مشکل داشت و یه جورایی نشد بود پورت شدنش واسه پی سی

خوب شما هم پی سی میخریدی گیم هارو کرکی نصب میکردی :)

من به شخص نسخه هکی دوس ندارم بگیرم میدونید که سازنده هاش 8 سال عمرشنو گذاشتن که این بازیو بسازن از لحاظ اخلاقی خوب نیست و در ضمن Ps4 هم کپی خور شده احتمالا یه ماه دیگه نسخه هک شده این بازی واسش بیاد رو پی سی هم سیستم غول میخاد براش تا بشه حداقل رو فول اچ دی با آخرین تنظیمات گرافیکی بازیو اجرا کرد حدقل رم هم حتما 16 گیگ میخاد بایدیه 1070 ti گرفت که هزینه این دوتا خودش یه 8 میلیونی میشه تازه اگر بعده عید دلار نره بالا که احتمال میدن باز میره رو 20 تومن

لینک به دیدگاه

من به شخص نسخه هکی دوس ندارم بگیرم میدونید که سازنده هاش 8 سال عمرشنو گذاشتن که این بازیو بسازن از لحاظ اخلاقی خوب نیست و در ضمن Ps4 هم کپی خور شده احتمالا یه ماه دیگه نسخه هک شده این بازی واسش بیاد رو پی سی هم سیستم غول میخاد براش تا بشه حداقل رو فول اچ دی با آخرین تنظیمات گرافیکی بازیو اجرا کرد حدقل رم هم حتما 16 گیگ میخاد بایدیه 1070 ti گرفت که هزینه این دوتا خودش یه 8 میلیونی میشه تازه اگر بعده عید دلار نره بالا که احتمال میدن باز میره رو 20 تومن

ما هم دوست داریم بازی هارو بخریم

بخدا اگه دلار بشه هزار تومن من همه بازی هارو باندل گلد ادیشنشو میخرم !

فکر نکنم همچین سیستمی بخواد GTA که 2015 اومد روی Quad Core اجرا میشد

لینک به دیدگاه

حرف شما درسته اما شرایط هم جوریه که بین نون شب و بازی باید اول به نون شب فکر کرد...ما هم بدمون نمیاد نسخه اصلی و بدون باگ داشته باشیم اما...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sina6 گفته است :

خوب اره من مفتی  دانلود میکنم چرا تو غصشو میخوری؟

تا وقتی ادم حسابمون نمیکنن ما هم مجبوریم مفتی دان کنیم

لینک به دیدگاه

بازی خوبی پورت بشه خوشحال میشیم

ویرایش شده توسط Reza022
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، hosin گفته است :

دقیقاً

رفیق من با پردازنده e8400 سوکت 775 و 6 گیگ رم و یه هارد زپرتی + گرافیک r7 240 جی تی ای وی تموم کرد درسته بعضی اوقات لگ میشد و تو پایینترین رزلوشن و تنظیمات بازی کرد ولی خوب لااقل تو حسرت نموند همونم بازی کرد و به همونم راضی بود

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دقیقاً

رفیق من با پردازنده e8400 سوکت 775 و 6 گیگ رم و یه هارد زپرتی + گرافیک r7 240 جی تی ای وی تموم کرد درسته بعضی اوقات لگ میشد و تو پایینترین رزلوشن و تنظیمات بازی کرد ولی خوب لااقل تو حسرت نموند همونم بازی کرد و به همونم راضی بود

چجوری بازی کردی رو اون سیستم من موندم والا

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

خوب اره من مفتی  دانلود میکنم چرا تو غصشو میخوری؟

تا وقتی ادم حسابمون نمیکنن ما هم مجبوریم مفتی دان کنیم

ما تحریمیم چه ربطی به اونا داره مشکل از ماست که آدم حسابمون نمیکنن نه اونا

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hosin گفته است :

منظور من تنظیمات گرافیکی ultra بود وگرنه رو gt 1030 هم اجرا میشه!!!!!! 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sina6 گفته است :

چجوری بازی کردی رو اون سیستم من موندم والا

محض اطلاعت با گرافیک انبرد intel hd 530

روی hd روون اجرا کردم gta v رو?

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دقیقاً

سلام ، منم رو سیستم 775

cpu e8500

رم  چهار ddr2

گرافیک هم 650 یک گیگ ایسوس

روی 768

با گرافیک high تموم کردم ، لگ هم نداشت ، بازیش جوابگو هست

واسه یکی از بچه ها روی 610 دو گیگ 64 بیت روی 800 راحت اجرا شد

همین سی پی یو خودم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sina6 گفته است :

منظور من تنظیمات گرافیکی ultra بود وگرنه رو gt 1030 هم اجرا میشه!!!!!! 

داداش برا کنسول هم همون مدیوم یا لو پی سیه دیگه. جوری میگی انگار داره برات 4کی 120 فریم رو الترا تحویل میده. باید نسبت به جیب امکانات فراهم کرد.

لینک به دیدگاه

اصلا من بشخصه گیمی که برای پلتفرم مادر یعنی پی سی نیاد رو آدم حساب نمیکنم!

بقول دوستان مگه GOD OF WAR جدید رو بازی نکردیم چی شد! اتفاقا همون بهتر وگرنه تمام خاطراتم با کراتون میپکید انقدر ترکونده بودن کراتوس رو اگه حذفشم میکردی چیز خاصی نمیشد

مسخره تر از این پسر کراتوس لاکی درومده بود بعد جالبه بدونید تو افسانه های نورث لاکی پدرز اون ورلد سرپنت هست xD

این رد دد هم همچین آش دهن سوزی نیست گرافیکش که افتضاحه

اگه بازی باشه که من براش هایپ باشم Cyberpunk 2077 هست و بس

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

بقول دوستان مگه GOD OF WAR جدید رو بازی نکردیم چی شد! اتفاقا همون بهتر وگرنه تمام خاطراتم با کراتون میپکید انقدر ترکونده بودن کراتوس رو اگه حذفشم میکردی چیز خاصی نمیشد

مسخره تر از این پسر کراتوس لاکی درومده بود بعد جالبه بدونید تو افسانه های نورث لاکی پدرز اون ورلد سرپنت هست xD

با بخش اول صحبتت موافقم گاد اف وار اصلا خوشم نیومد

بخش دوم حرفت در مورد گرافیک رد دد فقط میگم :|

بخش سوم حرفت هم مزخرف ترین بازی دنیاس که اینقدر هایپش کردن الکی !! امدیوارم این کامنت منو یادت باشه وقتی نمره های این بازی اومد

فقط اونجا که خبر نگارارو بردن که میخواستن تریلر رلیز کنن براشون بعد یارو اومده بود نقاشی کشیده بود چیزایی که دیده بود ????

واقعا صنعت گیم داره به کجا میره ؟ موندم لذتی که کشتن ادم داره کشتن موجودات تخیلی و کلا علمی تخیلی کردن بازی ها داره ؟

شدیدا بازی هایی مثل مکث پین همین ردد و ... کمبودش احساس میشه

متنفرم از این سبک بازی ها

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، hosin گفته است :

بخش سوم حرفت هم مزخرف ترین بازی دنیاس که اینقدر هایپش کردن الکی !! امدیوارم این کامنت منو یادت باشه وقتی نمره های این بازی اومد

فقط اونجا که خبر نگارارو بردن که میخواستن تریلر رلیز کنن براشون بعد یارو اومده بود نقاشی کشیده بود چیزایی که دیده بود 1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

واقعا صنعت گیم داره به کجا میره ؟ موندم لذتی که کشتن ادم داره کشتن موجودات تخیلی و کلا علمی تخیلی کردن بازی ها داره ؟

والا گرافیک رد دد چیز خاصی برای من بعنوان یه پی سی باز نیست من اصلا و ابدا ازون گرافیک خوشم نمیاد کافیه برید دو تا ماد نصب کنید روی ویچر 3 اونوقت گرافیک رو ببینید!

در مورد سایبر پانک وقتی اسم CDPR پشت گیمی باشه مطمئن باش موفقه در ضمن تریلر که هیچ 40 دقیقه گیمپلی بازی رو نشون دادن توی ای 3 نمیدونم این حرف رو شما از کجا میزنین.

سایبر پانک قراره آخرای 2019 یا اوایل 2020 بیاد اینا تقریبا دو سال قبلش گیم پلی بازیشون رو نشون میدن در صورتیکه مورتال کمبت 11 همین 3-4ماه دیگه میاد تریلر سی جی ای نشون دادن.این یعنی خیلی اعتماد به نقس نسبت به کارشون دارن حالا همینو مقایسه کن با فالشوت 76  که اگه دوتا گیم پلی نشون میدن ازش هیچکس نمیخرید اون آشغال رو

در ضمن اگه از یه سبک بازی خوشتون نمیاد دلیل بر بد بودنش که نیست منم از بازی های استراتیژیک یه سبک هایی مثل دوتا2 اینا متنفرم حالا بیام بگم دوتا 2 آشغاله؟!

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا گرافیک رد دد چیز خاصی برای من بعنوان یه پی سی باز نیست من اصلا و ابدا ازون گرافیک خوشم نمیاد کافیه برید دو تا ماد نصب کنید روی ویچر 3 اونوقت گرافیک رو ببینید!

در مورد سایبر پانک وقتی اسم CDPR پشت گیمی باشه مطمئن باش موفقه در ضمن تریلر که هیچ 40 دقیقه گیمپلی بازی رو نشون دادن توی ای 3 نمیدونم این حرف رو شما از کجا میزنین.

سایبر پانک قراره آخرای 2019 یا اوایل 2020 بیاد اینا تقریبا دو سال قبلش گیم پلی بازیشون رو نشون میدن در صورتیکه مورتال کمبت 11 همین 3-4ماه دیگه میاد تریلر سی جی ای نشون دادن.این یعنی خیلی اعتماد به نقس نسبت به کارشون دارن حالا همینو مقایسه کن با فالشوت 76  که اگه دوتا گیم پلی نشون میدن ازش هیچکس نمیخرید اون آشغال رو

در ضمن اگه از یه سبک بازی خوشتون نمیاد دلیل بر بد بودنش که نیست منم از بازی های استراتیژیک یه سبک هایی مثل دوتا2 اینا متنفرم حالا بیام بگم دوتا 2 آشغاله؟!

دوست عزیز به خاطر اینکه همون گیم پلیشو دیدم میگم چیزی نیست !

این بازی اصلا و ابدا نباید اول شخص میبود

خیلی ها هم که از همین الان خدارو بنده نیستن چرا ؟ فقط چون سی دی پشت این بازیه

میگن بلند پرواز ترین بازی تو سبک فیوچر با ویچر هم مقایسش میکنن !!! و میگن بهتره

اما از نظر من نسخه پیشرفته Deus Ex  و تامام

خلاصه داداش در کل بازی و گیم یه چیزه سلیقه ای هست  شاید به قول شما من از دوتا خوشم بیاد شما متنفر باشی

به هر حال این بازی هم سینه دریدگان و چاکان خودشو داره

باید یک ساله دیگه صبر کنیم تا بالاخره بعد از 5  سال ببینیم سی دی پروجکت چیکار میکنه :)

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

محض اطلاعت با گرافیک انبرد intel hd 530

روی hd روون اجرا کردم gta v رو1f609.png

حال نمیده که اونوقت. من اگه همو تنظیماتو رو آخرین تنظیماتی که بازی میده نزارم اصلا بازی نمیکنم تو این بازی اگه همه تنظیمات و max کنی تا آخر 4gb v ram کارت گرافیک میخاد اجراش کنه تازه اونم تو 1080p حالا 4k بماند ماد گرافیکی هم اگه نصب کنی دیگه سیستمو به گریه میندازه

ویرایش شده توسط Sina6
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز به خاطر اینکه همون گیم پلیشو دیدم میگم چیزی نیست !

این بازی اصلا و ابدا نباید اول شخص میبود

خیلی ها هم که از همین الان خدارو بنده نیستن چرا ؟ فقط چون سی دی پشت این بازیه

میگن بلند پرواز ترین بازی تو سبک فیوچر با ویچر هم مقایسش میکنن !!! و میگن بهتره

اما از نظر من نسخه پیشرفته Deus Ex  و تامام

خلاصه داداش در کل بازی و گیم یه چیزه سلیقه ای هست  شاید به قول شما من از دوتا خوشم بیاد شما متنفر باشی

به هر حال این بازی هم سینه دریدگان و چاکان خودشو داره

باید یک ساله دیگه صبر کنیم تا بالاخره بعد از 5  سال ببینیم سی دی پروجکت چیکار میکنه :)

xD

شما خیالت راحت باشه

سی پی پراجکت خودشون گفتن ما ویچز رو چند باز از اول ساختیم!!!

کافیه برید و تریلر 2012 رو ببینید اگه اشتباه نکنم یا اصلا همون تریلر ای3 سال 2015 برای ویچر+گیمپلیش که خیلی فرق میکرد با محصول نهاییشون

بعد همین

یم پلی سایبر پانک اگه بخوام راستشو بگم منم چندان خوشم نیومد ولی با یه چیزی خیلی حال کردم! آخرش گفتن اگه از بازی خوشتون نمیاد یا ازین گیمپلی حتما کمک کنید تا بتونه بازی بهتر باشه!

اونوقت EA اومد گفت بتل 5 دوست نداری؟نخر!

cdpr کارشو خوب بلده و 90درصد گیمرا میگن بازی باید سوم شخص باشه پس مطمئن باش همینم میشه ;)

راجب رد دد من شخصا زیاد از راک استار خوشم نمیاد اونم از جریانات و حواشی و خاطرات GTA IV هست روم مونده هنوز xD

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/30, 13:05:54، hosin گفته است :

فقط اونجا که خبر نگارارو بردن که میخواستن تریلر رلیز کنن براشون بعد یارو اومده بود نقاشی کشیده بود چیزایی که دیده بود 1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

در در 1397/10/01, 01:32:12، MSF_SE7EN گفته است :

xD

شما خیالت راحت باشه

سی پی پراجکت خودشون گفتن ما ویچز رو چند باز از اول ساختیم!!!

کافیه برید و تریلر 2012 رو ببینید اگه اشتباه نکنم یا اصلا همون تریلر ای3 سال 2015 برای ویچر+گیمپلیش که خیلی فرق میکرد با محصول نهاییشون

بعد همین

یم پلی سایبر پانک اگه بخوام راستشو بگم منم چندان خوشم نیومد ولی با یه چیزی خیلی حال کردم! آخرش گفتن اگه از بازی خوشتون نمیاد یا ازین گیمپلی حتما کمک کنید تا بتونه بازی بهتر باشه!

اونوقت EA اومد گفت بتل 5 دوست نداری؟نخر!

cdpr کارشو خوب بلده و 90درصد گیمرا میگن بازی باید سوم شخص باشه پس مطمئن باش همینم میشه ;)

راجب رد دد من شخصا زیاد از راک استار خوشم نمیاد اونم از جریانات و حواشی و خاطرات GTA IV هست روم مونده هنوز xD

ویرایش شده توسط Sina6
لینک به دیدگاه

در در 1397/09/30, 12:38:54، MSF_SE7EN گفته است :

والا ما که همه بازی کردیم این چیزایی که شما گفتی واسه گاد بزرگ اصلا درست نیست مگه pc واسه بازی کردنه با pc فقط آدم کاراشو انجام میده خلاصه از شدت حسودی سوختی که این کامنتو گذاشتی بازی کرده بودی میفهمیدی چه داستان عمیقی داره تو برو همون رو پی سی پابجی یا فورتنایت بازی کن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...