رفتن به مطلب

شایعه : آیا عنوان محبوب Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم PC در حال ساخت است؟

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

اره یکم تاره _ والا من مانیتورم الان1280+1024 اصلا یبارم تصمیم نگرفتم عوضش کنم کیفیتشم خیلی خوبه__ به مانیتورم مربوط مثلا رو مانیتور فول اچدی رزولشن بیاری پایین خیلی کیفیت خراب میشه... اینم بخاطر تعدا پیکسلا و وضوح صفجس

در 3 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

من تو یه تاپیک دیگم گفتم

شما الان بازی دارک سایدرز 3 رو ببینید

اونایی که رو کنسول پی اس فور  پرو گاد اف وار رو تجربه کردن میفهمن که گرافیکش  چه تفاوت فاحشی  با دارک سایدرز 3 داره

حالا نگاه کنید به نتایج فریم دهی دارک سایدرز 3!مگه با 1080ti بین 50 تا 60 فریم نمیده؟!خب حالا شما تصور کن همین بازی با کیفیت گاد اف وار عرضه میشد!معلومه که فریم دهی به چیزی حدود سی تا چهل فریم و حتی کمتر میرسید

حالا یه سری میگن نه4k کنسول , نرم افزاریه و خیلی فرق داره!ولی از نزدیک هر دو رو مقایسه کنید میفهمید تقریبا تفاوتی نداره با 4k پی سی

اینجا فقط بحث ترافلاپس ها نیست و خیلی موارد دیگه مثل بهینه شدن بازی و اجرای درست و به موقع فریم ها و خیلی موارد دیگه بسیار تاثیر گذار هست

من دو سه ماه هست کنسول رو فروختم چون هم به یه کارت گرافیک قوی روی سیستم نیاز داشتم و هم هزینه بازی ها بسیار بالا بود و حوصله اکانت هکی هم نداشتم

ولی الان وقتی مقایسه میکنم میبینم یه کارت گرافیک که بیش از 10 ترافلاپس قدرت داره عملکردش در بازی ها تقریبا مشابه یه کنسول هست که کمتر از 5 ترافلاپس قدرت پردازشی داره

من قبل کنسول هم 1080ti داشتم که همینجا فروختم و بعدشم ps4 proو الان هم 1070ti

به این نتیجه رسیدم که کسی که فقط برا بازی میخواد فقط کنسول ولی خب من چون در حال حاضر استفاده های دیگه ای دارم و نمیتونم برا هر دو تا هزینه کنم پی سی رو انتخاب کردم

آره منم اینطوری میگم اما دوستان لج کردن میگن بازیا رو کنسول  حکم حالت low ه pc رو داره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

یکمی گرافیکش بالاست؟? اون به کنار__ احیانا کنترل کامل شخصیت رو شنیدین دیگه موس دستهای طرفو کنترل میکنه و کیبرد هم بدنشو__ بادسته هم انگار که یه ادم معلول و خنگو کنترل میکنی?

من گرافیک 1070ti دارم pro هم دارم میشه گفت تنظیمات ultra تو pc هیچ فرقی نداره باps4 pro اگه میخای فیلم تست هم بفرستم برات خیلی خیلی جزئی هستش تفاوت واسه کنترلر هم اصلا اینطور نیست هر دو تاش هم خوبه چه موس کیبورد چهdula shock 4

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Sina6 گفته است :

من گرافیک 1070ti دارم pro هم دارم میشه گفت تنظیمات ultra تو pc هیچ فرقی نداره باps4 pro اگه میخای فیلم تست هم بفرستم برات خیلی خیلی جزئی هستش تفاوت واسه کنترلر هم اصلا اینطور نیست هر دو تاش هم خوبه چه موس کیبورد چهdula shock 4

تفاوتش تو بازی جی تی ای دیدم تو پی اس فور اسلیم دوستم خیلی داغون  بود قابل مقایسه نبود حالا نیمدونم شادید پرو بهتر باشه اینو خبر ندارم ازش

چند دقیقه میکشه که اصلحه رو روی سر دژمن تنظیم کنیش؟

لینک به دیدگاه

لذتی که با گذاشتن ماد روی بازی ها به وجود میاد رو هیچ کنسولی نمیتونه به آدم القا کنه?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

من تو یه تاپیک دیگم گفتم

شما الان بازی دارک سایدرز 3 رو ببینید

اونایی که رو کنسول پی اس فور  پرو گاد اف وار رو تجربه کردن میفهمن که گرافیکش  چه تفاوت فاحشی  با دارک سایدرز 3 داره

حالا نگاه کنید به نتایج فریم دهی دارک سایدرز 3!مگه با 1080ti بین 50 تا 60 فریم نمیده؟!خب حالا شما تصور کن همین بازی با کیفیت گاد اف وار عرضه میشد!معلومه که فریم دهی به چیزی حدود سی تا چهل فریم و حتی کمتر میرسید

حالا یه سری میگن نه4k کنسول , نرم افزاریه و خیلی فرق داره!ولی از نزدیک هر دو رو مقایسه کنید میفهمید تقریبا تفاوتی نداره با 4k پی سی

اینجا فقط بحث ترافلاپس ها نیست و خیلی موارد دیگه مثل بهینه شدن بازی و اجرای درست و به موقع فریم ها و خیلی موارد دیگه بسیار تاثیر گذار هست

من دو سه ماه هست کنسول رو فروختم چون هم به یه کارت گرافیک قوی روی سیستم نیاز داشتم و هم هزینه بازی ها بسیار بالا بود و حوصله اکانت هکی هم نداشتم

ولی الان وقتی مقایسه میکنم میبینم یه کارت گرافیک که بیش از 10 ترافلاپس قدرت داره عملکردش در بازی ها تقریبا مشابه یه کنسول هست که کمتر از 5 ترافلاپس قدرت پردازشی داره

من قبل کنسول هم 1080ti داشتم که همینجا فروختم و بعدشم ps4 proو الان هم 1070ti

به این نتیجه رسیدم که کسی که فقط برا بازی میخواد کنسول بگیره خیلی بهتره ولی خب من چون در حال حاضر استفاده های دیگه ای دارم و نمیتونم برا هر دو تا هزینه کنم پی سی رو انتخاب کردم

الان یه سوال

بهینه نبودن یه بازی و یا پورت آشغالش برای پی سی به این معنی هست که کنسول بهتره؟

نمونشم زیاده چه بسیا بازی هایی که رو یکنسول خوب اجرا میشن ولی روی پی سی افتضاح دلیلشم پورت افتضاح و تنبلی سازنده هاست

من خودم چند وقت پیش رو ی تی وی 4کی روی ایکس باکس اس چنتا بازی انجام دادم میتونم به راحتی بگم وضوح رنگ و شفافیت تصویرش به نصف تصویری پی سی هم نمیرسه

دلیلشم خب سادست جدا از یه سری بحث ها روی پی سی ما میتونیم با روشن کردن حالت AA هر تصویر رو حالا بنا به سیستم از 2-4-8 تا 16 بار رندر کنید

مثالش فرض کن یه عکس بی رنگ و رو دارید حالا همش بیاید همون عکس رو بذارید روی عکس قبلی و اون هارو رو هم فشار بدید بعد از 4-5بار اون عکس به یه تصویر شفاف و زیبا میرسه

عناوینی که برای کنسول ها میان کلا بهینه میشن برای اجرا بر روی اون سخت افزار ضعیف و مطمئنا اگه بخوان پورت بشن روی پی سی باید کلی کار روش صورت بگیره وگرنه در نهایت میشه یه پورت آشغال مثل امثال Mafia 3  و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

لذتی که با گذاشتن ماد روی بازی ها به وجود میاد رو هیچ کنسولی نمیتونه به آدم القا کنه?

میخواستم همینو بگم که شما گفتین

تو بازیهای دنیای باز این مادینگ کلا نصف حال بازی هست

تو فال اویت 4 چه حالی کردم با این مادینگ

حیف فال اویت 76 ری...

کلا هم عشق و حالی که تو کیبورد و موس هست تو دسته نیست

مخصوصا بازیهای شوتینگ

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

الان یه سوال

نمونشم زیاده چه بسیا بازی هایی که رو یکنسول خوب اجرا میشن ولی روی پی سی افتضاح دلیلشم پورت افتضاح و تنبلی سازنده هاست

من خودم چند وقت پیش رو ی تی وی 4کی روی ایکس باکس اس چنتا بازی انجام دادم میتونم به راحتی بگم وضوح رنگ و شفافیت تصویرش به نصف تصویری پی سی هم نمیرسه

عناوینی که برای کنسول ها میان کلا بهینه میشن برای اجرا بر روی اون سخت افزار ضعیف و مطمئنا اگه بخوان پورت بشن روی پی سی باید کلی کار روش صورت بگیره وگرنه در نهایت میشه یه پورت آشغال مثل امثال Mafia 3  و ...

خب منم همینو میگم

بازی ها برا کنسول معمولا بهینه تره و یه سری بازیا که رو پی سی کلا تعطیله

ماشاالله کلی هم که انحصاری داریم و یه سریم که مثل رد دد معلوم نمیشه میان نمیان و...

الان رو کنسول چون سی فریم درست پردازش میشه و در فاصله زمانی یکسان رندر میشه معمولا بسیار روانه ولی رو پی سی تو اکثر بازی ها شما هر کاری هم بکنی با چهل فریمم مشکل داری

این موردی هم که قرمزش کردم رو من والا تغییر و تفاوت خاصی در ps4 pro و پی سی رو الترا و 4k ندیدم و حالا ps4 معمولی یا ایکس باکس رو نمیدونم دیگه

دیگه اینو به چشم خودم دیدم و خب ویدئو های با کیفیت تو یو تیوب هم هست میتونید در حالت 4k ببینید و مقایسه کنید

البته یه موردی رو یادم رفته بود که خب موس و کیبورد هست که با نبودش درسته ادم عادت میکنه و حتی ممگنه حس حرفه ای بودن بیشتری به ادم دست بده ?ولی خب از حق نگذریم موس و کیبورد برا یه سری بازیا خیلی بهتر جواب میده

البته من شنیدم هر دو کنسول این امکانو فراهم کردن که بازیا بتونن موس و کیبورد رو پشتیبانی کنن ولی اینکه چرا فقط تو محیط کاربری سیستم عامل میشه استفاده کرد و   شرکت های بازی سازی این کارو نمیکنن نمیدونم 

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

خب منم همینو میگم

بازی ها برا کنسول معمولا بهینه تره و یه سری بازیا که رو پی سی کلا تعطیله

ماشاالله کلی هم که انحصاری داریم و یه سریم که مثل رد دد معلوم نمیشه میان نمیان و...

الان رو کنسول چون سی فریم درست پردازش میشه و در فاصله زمانی یکسان رندر میشه معمولا بسیار روانه ولی رو پی سی تو اکثر بازی ها شما هر کاری هم بکنی با چهل فریمم مشکل داری

این موردی هم که قرمزش کردم رو من والا تغییر و تفاوت خاصی در ps4 pro و پی سی رو الترا و 4k ندیدم و حالا ps4 معمولی یا ایکس باکس رو نمیدونم دیگه

دیگه اینو به چشم خودم دیدم و خب ویدئو های با کیفیت تو یو تیوب هم هست میتونید در حالت 4k ببینید و مقایسه کنید

البته یه موردی رو یادم رفته بود که خب موس و کیبورد هست که با نبودش درسته ادم عادت میکنه و حتی ممگنه حس حرفه ای بودن بیشتری به ادم دست بده ?ولی خب از حق نگذریم موس و کیبورد برا یه سری بازیا خیلی بهتر جواب میده

البته من شنیدم هر دو کنسول این امکانو فراهم کردن که بازیا بتونن موس و کیبورد رو پشتیبانی کنن ولی اینکه چرا فقط تو محیط کاربری سیستم عامل میشه استفاده کرد و   شرکت های بازی سازی این کارو نمیکنن نمیدونم 

داداش اون انحصاریایی که بهش مینازین اسمش روشون هست. انحصاری! و به این معنیه که وقت خیلی زیادی براش صرف شده تا به اون بهینگی دربیاد. اگه اون بازیا با اون بهینگی برای پی سی میومدن اونموقع قیافه ها دیدنی بود.کلا مقایسه قدرت و قابلیتای پی سی با کنسول بسی خنده داره. در کل کنسول یه سخت افزاریه که برای بازی ساخته شده و یه سخت افزار بیشتر نیس بنابراین بهینه سازی بازی براش کاری نداره در حالی که تنوع سخت افزار پی سی خیلی زیاده. اگه بخام بیشتر توضیح بدم میشه تکرار مکررات. خودتونم میدونین چی به چیه ولی خب ترجیح میدین بگین کنسول تفاوتی نداره ولی حقیقت یه چیز دیگس. و در نهایت هرکی با یه چیزی لذت میبره و بهتره باهمون بازی کنه و به بقیه کاری نداشته باشه.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش اون انحصاریایی که بهش مینازین اسمش روشون هست. انحصاری! و به این معنیه که وقت خیلی زیادی براش صرف شده تا به اون بهینگی دربیاد. اگه اون بازیا با اون بهینگی برای پی سی میومدن اونموقع قیافه ها دیدنی بود.کلا مقایسه قدرت و قابلیتای پی سی با کنسول بسی خنده داره. در کل کنسول یه سخت افزاریه که برای بازی ساخته شده و یه سخت افزار بیشتر نیس بنابراین بهینه سازی بازی براش کاری نداره در حالی که تنوع سخت افزار پی سی خیلی زیاده. اگه بخام بیشتر توضیح بدم میشه تکرار مکررات. خودتونم میدونین چی به چیه ولی خب ترجیح میدین بگین کنسول تفاوتی نداره ولی حقیقت یه چیز دیگس. و در نهایت هرکی با یه چیزی لذت میبره و بهتره باهمون بازی کنه و به بقیه کاری نداشته باشه.

یعنی چی بهش مینازین؟!به بقیه کاری نداشته باشه؟!این چه ادبیاتیه؟برو با امثال خودت اینطوری صحبت کن!به شما هم ارتباطی نداره که بخوای برا ما تعیین تکلیف کنی در مورد چی صحبت کنیم

من مثل شما ها وقت اضافه ندارم دنبال این بحثای بچه گانه باشم و حوصله این کل کل کردنای مسخره رو هم ندارم

فعلا که خودمم رو پی سی بازی میکنم!یه متنی رو درست بخون بعدا بیا نظر بده!دو نفر حرف منو نقل قول کردن اخر سر هم حرف خودمو تحویلم دادن

میگم کسی که فقط برا بازی میخواد کنسول خیلی بهتره و بازیا بهینه شدس(بازی های غیر انحصاری هم همینه معمولا)بعد طرف اومده میگه تنوع سخت افزاری و  قابلیت های پی سی...

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Sina6 گفته است :

خب یه فیلم تست بفرست 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

یعنی چی بهش مینازین؟!به بقیه کاری نداشته باشه؟!این چه ادبیاتیه؟برو با امثال خودت اینطوری صحبت کن!به شما هم ارتباطی نداره که بخوای برا ما تعیین تکلیف کنی در مورد چی صحبت کنیم

من مثل شما ها وقت اضافه ندارم دنبال این بحثای بچه گانه باشم و حوصله این کل کل کردنای مسخره رو هم ندارم

فعلا که خودمم رو پی سی بازی میکنم!یه متنی رو درست بخون بعدا بیا نظر بده!دو نفر حرف منو نقل قول کردن اخر سر هم حرف خودمو تحویلم دادن

میگم کسی که فقط برا بازی میخواد کنسول خیلی بهتره و بازیا بهینه شدس(بازی های غیر انحصاری هم همینه معمولا)بعد طرف اومده میگه تنوع سخت افزاری و  قابلیت های پی سی...

اره مشخصه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

الان یه سوال

بهینه نبودن یه بازی و یا پورت آشغالش برای پی سی به این معنی هست که کنسول بهتره؟

دلیلشم خب سادست جدا از یه سری بحث ها روی پی سی ما میتونیم با روشن کردن حالت AA هر تصویر رو حالا بنا به سیستم از 2-4-8 تا 16 بار رندر کنید

مثالش فرض کن یه عکس بی رنگ و رو دارید حالا همش بیاید همون عکس رو بذارید روی عکس قبلی و اون هارو رو هم فشار بدید بعد از 4-5بار اون عکس به یه تصویر شفاف و زیبا میرسه

نه بابا من تلویزیون 55 اینچ lg مدل Sj800v دارم  خودشم قاچاقیه از این مونتاژ ایرانیا نیس اصله کره هستش از شهر بانه خریدم تو رنگ ها هم هیچ تفاوتی ندیدم حتی تو کنسول pro وقتی hdr فعال میشه خیلی تو دل برو تر میشن رنگا نمیدونم شایدم باشه منکه که با هردو بازی میکنم رو TV متوجه نشدم البته به نمایشگر هم ربط داره چون بیشتر تلویزیون هایه مونتاژ ایران کندی تصویر دارن حتی رنگ هارو هم یه جوری نشون میدن تلویزیون قبلی من هم مونتاژ ایران بود این طوری بود رو tv تصویر خیلی بهتره نسبت به مانیتور چون tv خودش داخلش پردازنده نسبتا قدرتمند داره مخصوص این کار که متاسفانه مانیتور ها ندارن

ویرایش شده توسط Sina6
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

انصافا انحصاری های سونی خیلی عالین من به شخص کسی که هم pc داره هم pro کنسولو بیشتر واسه گیم ترجیه میدم 30 فریم هم خوبه رو کنسول بهینس با 30 فریم pc خیلی فرق داره

لینک به دیدگاه

اصلا هیچ تفاوتی ندارن.هیچی

rise-of-the-tomb-raider-ps4-pro-vs-pc-4k-4959286.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

اصلا هیچ تفاوتی ندارن.هیچی

rise-of-the-tomb-raider-ps4-pro-vs-pc-4k-4959286.png

میگم دیگه زیاد نیست جزعیه باید خیلی دقت کنی متوجه بشی اما وقتی مد نصب میکنی اونوقته که کنسول حرفی واسه گفتن نداره

ویرایش شده توسط Sina6
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Sina6 گفته است :

میگم دیگه زیاد نیست جزعیه باید خیلی دقت کنی متوجه بشی اما وقتی مد نصب میکنی اونوقته که کنسول حرفی واسه گفتن نداره

این الان جزعیه؟ گرافیک بغلی عین حالت low پی سیه

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

دقیقا

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

?

تفاوت ها بیداد میکنه ولی دوستان کنسول فن نمیخان قبول کنن. اقا خدایی به کیفیت تکسچرا و به جزییات ئقت کنی متوجه میشی چخبره.

خب طبیعیم هست از عمر این کنسول ها 6 سال میگذره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sina6 گفته است :

انصافا انحصاری های سونی خیلی عالین من به شخص کسی که هم pc داره هم pro کنسولو بیشتر واسه گیم ترجیه میدم 30 فریم هم خوبه رو کنسول بهینس با 30 فریم pc خیلی فرق داره

بله دوست عزیز بنده منکر کیفیت انحصاریای کنسولی نمیشم ولی اگه همونا رو پی سی  هم میومدن از لحاظ کیفیت بصری قابل مقایسه نبودن با نسخه ی کنسولی. شما قرار بود یه تست از بازیا با گرافیک 1070 تی ایتون بذارین و نشون بدین میزان تفاوتشو با نسخه ی کنسولی یه بازی مولتی پلتفرم. شدیدا مشتاق دیدار اون تستم اگه فرصت داشتین و میسر بود.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sina6 گفته است :

چشمات مشکل نداره احیانا؟؟

تو بازی محیط به این بزرگی رو ببینی و تفاوت رو متوجه نشی حتما مشکل چشم داری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...