رفتن به مطلب

فروش قطعات تاپ /// GTX 1080 , Rayzen 1700 , HR-02 , GREEN GP1200B , ...

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام .

با پارت دیگری از فروش قطعات تاپ و کم یاب باکارکرد پائین و در حد اکبند همگی با جعبه و متعلقات کامل برای فروش در خدمت عزیزان هستیم.

امیدوارم با قیمتهائی که میزارم ، دوستان گیمر و دوستانی که نیاز به قطعات سیستم دارند و گران قیمت هست و توانائی تهیه را ندارند بتوانم در خدمتشان باشم . :)

قطعات به شرح زیر میباشد:

مورد 1 : کارت گرافیک MSI GTX 1080 GAMING X 8GB 

https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1080-GAMING-X-8G

https://www.digikala.com/product/dkp-178499/کارت-گرافیک-ام-اس-آی-مدل-gtx-1080-gaming-x-8gb

کارت گرافیک دارای گاراتنی شرکت اصلی و دارای کارتن و متعلقات میباشد از نظر تمیزی بسیار تمیز است.

مورد2 : باندل مادربردو سی پی یو ASUS ROG STRIX B350-F + AMD Ryzen 7 1700

https://emalls.ir/مشخصات_ASUS-ROG-STRIX-B350-F-GAMING-AM4-B350-Mainboard~id~754297

https://emalls.ir/مشخصات_AMD-Ryzen-7-1700-CPU~id~685548

باندل در صحت و سلامت کامل به سر میبرد و بسیار تمیز و در حد اکبند بهمراه کارتن و متعلقات کامل و البته هر دو قطعه دارای گارانتی اصلی میباشد.

مورد3 : کولر پردازنده Thermalright HR-02 Macho BW

https://....ir/cpu-cooler-thermalright-hr-02-macho-bw

کولر پردازنده تمیز بهمراه کارتن و متعلقات کامل میباشد.

مورد4 : پاور Green GP1200B-OC

https://www.digikala.com/product/dkp-173808/منبع-تغذیه-ماژولار-گرین-مدل-gp1200b-oc-plus

پاور بهمراه گارانتی اصلی و کارتن و متعلقات کامل میباشد همچنین پاورهمانطور که مشخص است یکی از پاورهای خوب و با کیفیت شرکت گرین است که فول ماژولار هم هست.

مورد 5 : مادربرد ASUS PRIME Z270-A LGA1151

https://emalls.ir/مشخصات_ASUS-PRIME-Z270-A-Motherboard~id~459517

در حد اکبند و بسیار تمیز بهمراه کارتن و متعلقات بهمراه گارانتی اصلی شرکت سازگار تا تاریخ 2020/11

مورد 6 پاور Power 500w gold green hp plus

https://www.digikala.com/product/dkp-323219/منبع-تغذیه-نیمه-ماژولار-گرین-مدل-500b-hp-plus

تمیز و با کارتن و متعلقات کامل بهمراه گارانتی شرکت گرین تا تاریخ 1401/12

قیمتها به شرح زیر میباشد:

_ مورد 1 :فروخته شد./

_ مورد 2 : فروخته شد./

_ مورد 3 : فروخته شد./

_ مورد 4 : فروخته شد./

_ مورد 5 : فروخته شد./

_ مورد 6 : فروخته شد./

اولویت با دوستانی که تعداد قطعات بیشتری را نقاضای خرید بدهند.

2.thumb.jpg.3ecacc9116ffc37b5278cf1f78138d37.jpg

ویرایش شده توسط MR.Bahavar
لینک به دیدگاه

سلام جناب ، خسته نباشی ، قیمت مورد اول و دوم عالیه ، انشاالله خوب بفروشی ، دست و بالم باز بود خودم برمی داشتم

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

جناب بهاور امکان رزرو مورد اول  با قیمت فوری تا ساعت 10 صبح فردا براتون ممکنه؟

خیلی ممنونم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام جناب ، خسته نباشی ، قیمت مورد اول و دوم عالیه ، انشاالله خوب بفروشی ، دست و بالم باز بود خودم برمی داشتم

سلام خدمت شما بزرگواری و قابل شما رو نداره .:)

در 24 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

درود 1f339.png

مورد 5 پایه

سلام 

با کمال میل در خدمتتون هستم و لطفا از طریق پیغام خصوصی برای هماهنگی های لازم انجام بدهید.

در 9 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

سلام و عرض ادب

جناب بهاور امکان رزرو مورد اول  با قیمت فوری تا ساعت 10 صبح فردا براتون ممکنه؟

خیلی ممنونم.

سلام خدمت شما.

خواهش میکنم ، قابل شما را نداره والا دو مورد هست این وسط برای این کار ، 

اول اینکه حقیقتا گرافیک برای خودم نیست و امکان رزرو رو ندارم و از این جهت شرمنده ام 

و مورد بعدی هم این هست که متاسفانه قبل از شما کارت گرافیک بهمراه 3 قطعه دیگر را داخل پرشین تولز به قیمت پایه خواستار هستند ، با توجه به همان موضوع و موضوعی که اولویت خرید با دوستی است که قطعات بیشتری را بخواهد شرمنده جنابعالی هستم ومتاسفانه برای راحتی بیشتر در روند ارسال و تسریع در روند ارسال کالا ، تصمیم بر آن شد که اولویت خرید را به کسی بدهیم که قطعات را بصورت دسته ای انتخاب کند . ( چون واقعا ارسال تک تک قطعات دردسر هست .) :$

در 1 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

مورد 6 پایه

قابل شما را نداره دوست عزیز،

ولی همان موضوعی که خدمت دوستمون توضیح دادم البته که قیمت پایه قبل از شما خریدار هستند و همان موضوع ، دوستی که قطعات بیشتری را درخواست خرید بدهد در اولویت خواهد بود اینجا متاسفانه مشکل زا شده است و از این جهت شرمنده ام .

-----------------------------------------------------------------------

همواره فروم در فروم پرشین تولز پیگیری میشود.

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-قطعات-تاپ-gtx-1080-rayzen-1700-hr-02-green-gp1200b.930990/#post-12573132

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Mahdi457 گفته است :

سلام

مورد ۳ پایه اگربخورد به am4  

سلام 

بله ساپورت میکنه و در خدمتتون هستم.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، MR.Bahavar گفته است :

اشکالی نداره ممنونم انشالله خوب بفروشید.?

لینک به دیدگاه

موارد 1 و 2 و 3 و 4 رو به قیمت بالاتر از قیمت پایه میخوام ، فقط اطلاع بدید که پاور oc plus هست یا نه

لینک به دیدگاه

آقا من مورد دو خرید کردم و پول واریز کردم مشکلی پیش اومده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، void گفته است :

موارد 1 و 2 و 3 و 4 رو به قیمت بالاتر از قیمت پایه میخوام ، فقط اطلاع بدید که پاور oc plus هست یا نه

در پیغام خصوصی عرض کردم که دوست عزیز خبر میدهم خدمتتون.

در هم اکنون، zen گفته است :

مگر من به شما در واتساپ رسید ارسال رو نداده ام ؟ 

از این باندل بنده چند تا داشتم و  این مورد بعدی هست که اگهی کرده ام و باندل جنابعالی صبح ارسال شده و رسید هم تقدیم شده !

مشکل کجا هست الان دقیقاً؟ من پیغام به شما داده ام که ارسال نشده ؟ یا کنسل شده ؟ O.o

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MR.Bahavar گفته است :

در پیغام خصوصی عرض کردم که دوست عزیز خبر میدهم خدمتتون.

مگر من به شما در واتساپ رسید ارسال رو نداده ام ؟ 

از این باندل بنده چند تا داشتم و  این مورد بعدی هست که اگهی کرده ام و باندل جنابعالی صبح ارسال شده و رسید هم تقدیم شده !

مشکل کجا هست الان دقیقاً؟ من پیغام به شما داده ام که ارسال نشده ؟ یا کنسل شده ؟ O.o

آخه یکی از بچه ها پیام داده که همون باندلی را که خردی را دوباره اقای بهاور آگهی کرده و از من سوال کرد که باندل را خریدی یا نه و  من به شک افتادم فردا بسته رسید دستم همینجا اعلام میکنم. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، zen گفته است :

آخه یکی از بچه ها پیام داده که همون باندلی را که خردی را دوباره اقای بهاور آگهی کرده و از من سوال کرد که باندل را خریدی یا نه و  من به شک افتادم فردا بسته رسید دستم همینجا اعلام میکنم. 

دوست عزیز ، شما اطلاع نداری جریان رو برای همین زود قضاوت میکنی، 

بنده 5-6 باندل از این مدلی که اگهی کرده ام موجود دارم از دیروز یکی از باندل ها رو به شما و یکی از باندل ها رو به آقای مجاهد فروختم و این هم مورد سومی هست که دارم میفروشم!

یکی از دوستان بنده برای سیستمهای 3D max o render تهیه کرده بوده که متاسفانه شرکت تعطیل شده است و این چند باندل هم از همونجاست که بنده برایشان دارم میفروشم.

-----------------------------------------------------------------

عجیبه شما به بنده شک دارید با وجود انکه من رسید ارسال تیپاکس رو هم بهتون داده ام و براحتی میتونید از طریق سایت تیپاکس پیگیری کنید !!! 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، zen گفته است :

دوست عزیز احساس نمیکنی عجولانه قضاوت کردی ؟ بهتر نبود تو پیغام خصوصی میپرسیدی از ایشون ؟ من هم از ایشون خرید کردم و خریدم رو تحویل گرفتم . الان باید بیام بگم که چرا کالایی که به من فروختی رو دوباره آگهی کردی ؟ بهتر بود قبل از اینکه به این شکل تهمت بزنی ، سوال میکردی از ایشون تو پیغام خصوصی . فکر کنم یک عذر خواهی تو همین تاپیک بدهکاری به ایشون .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MR.Bahavar گفته است :

مورد 5 : مادربرد ASUS PRIME Z270-A LGA1151

https://emalls.ir/مشخصات_ASUS-PRIME-Z270-A-Motherboard~id~459517

در حد اکبند و بسیار تمیز بهمراه کارتن و متعلقات بهمراه گارانتی اصلی شرکت سازگار تا تاریخ 2020/11

در 5 ساعت قبل، MR.Bahavar گفته است :

مورد 5 : قیمت پایه برای فروش 925 و گام مزایده 20 هزار تومان و فروش فوری 1050

مادربرد Asus Prime Z270-A از جناب بهاور عزیز خریداری شد و به صورت حضوری تحویل گرفته شد.

ایشون همونطور که از سابقه درخشانشون پیداست، واقعاً فرد خوش برخورد و پیگیری هستن که در اسرع وقت مادربرد رو تحویل دادن.

تشکر، جناب بهاور ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان مخصوصا اقای بهاور

بنده نمیخواستم  در این تایپیک دخالت کنم  اما متاسفانه اینقدر افراد سودجو  زیاد شده که شوربختانه کاربران سایت به  اشخاصی مثل اقای بهاوری هم شک میکنند در صورتی که من  یکی همیشه تایپیک ایشان را دنبال میکنم و میدانم اجناسی که ایشان برای فروش قرار میدهند به جرات ازبهترین و کم استهلاکترین کالاهای فرم هست(طوریکه اگر کالا دست شما برسد متوجه  استوک بودن ان نمیشوید) و  بنده چشم بسته نیز حاضر به خرید از ایشان هستم  اگر کالایی مد نظرم باشد در پایان بنده از ایشان عذر خواهیی میکنم بخاطر امثال زیادی افراد سوجو که صلاحیت نه تنها ایشان بلکه حتی سایت خوبی مثل لیون کامپیوتر  را هم به چاش کشیده اند

با تشکر از مدیریت خوب سایت

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ali2424 گفته است :

درود بر همه دوستان مخصوصا اقای بهاور

بنده نمیخواستم  در این تایپیک دخالت کنم  اما متاسفانه اینقدر افراد سودجو  زیاد شده که شوربختانه کاربران سایت به  اشخاصی مثل اقای بهاوری هم شک میکنند در صورتی که من  یکی همیشه تایپیک ایشان را دنبال میکنم و میدانم اجناسی که ایشان برای فروش قرار میدهند به جرات ازبهترین و کم استهلاکترین کالاهای فرم هست(طوریکه اگر کالا دست شما برسد متوجه  استوک بودن ان نمیشوید) و  بنده چشم بسته نیز حاضر به خرید از ایشان هستم  اگر کالایی مد نظرم باشد در پایان بنده از ایشان عذر خواهیی میکنم بخاطر امثال زیادی افراد سوجو که صلاحیت نه تنها ایشان بلکه حتی سایت خوبی مثل لیون کامپیوتر  را هم به چاش کشیده اند

با تشکر از مدیریت خوب سایت

من از آقای بهاور هم عذر خواهی کردم البته آنقدر روش های کلاهبرداری زیاد شده که آدم به هر کسی شک می‌کنه حتی برادرش. این را قبول کنید که سرچشمه همه این مشکلات از بیکاری و اقتصاد ضعیف و بیمار هست. و نمیتوان به کسی خورده گرفت . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم از دوستان و لطف دارید به بنده 1f339.png بخاطر اینکه تایپک بیشتر از این شلوغ نشه بصورت تک تک نقل قول نکردم و بصورت کلی عنوان کردم.

در 35 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

مادربرد Asus Prime Z270-A از جناب بهاور عزیز خریداری شد و به صورت حضوری تحویل گرفته شد.

ایشون همونطور که از سابقه درخشانشون پیداست، واقعاً فرد خوش برخورد و پیگیری هستن که در اسرع وقت مادربرد رو تحویل دادن.

تشکر، جناب بهاور 1f339.png

بله مادربرد تقدیم آقای بکائیان عزیز شد و بصورت حضوری تحویل ایشون شد.

-------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، prv.carboh گفته است :

سلام یک مورد باندل خریدارم 

کدوم شهر تشریف دارید ؟

سلام.

با توجه به اینکه متاسفانه در فروم پرشین تولز باندل اول را بهمراه چند قطعه دیگر خریدار هستم شرمنده ام چون اولویت فروش با فروش قطعات بیشتریست.

------------------------------------------------------------------

ولی از این باندل ، روی تعداد موجود دارم در صورتی که خریدارید میتونم باندل بعدی که قراره بزودی اگهی کنم رو تقدیمتون کنم .(از این جهت از پیغام خصوصی پیگیری کنید.)

پ.ن : البته باندل رایزن اگر منظورتونه ، چون گفته اید باندل مورد یک ، نداریم و مورد اول گرافیک هست ، 9_9

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

مورد اول پایه، اگه پایه قبلا گفته شده پس پایه + گام

با توجه به اتمام زمان مزایده شرمنده شما هستم و موردی که شما فرموده اید مزایده اش به اتمام رسیده و نمیتونم در خدمت باشم.

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-قطعات-تاپ-gtx-1080-rayzen-1700-hr-02-green-gp1200b.930990/#post-12573494

----------------------------------------------------------------------------------

قطعات با توجه به مزایده و اتمام زمان مزایده فروخته شده است و مورد 3 هم مزایده اش به اتمام رسیده است و بعد از قطعی شدن فروش پست اول اپدیت میگردد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...