رفتن به مطلب

مشاوره در مورد گارانتی گرافییک های SAPPHAIRE

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام کارت 6850 sapphire بخرم نمیدونم با کدوم گرانتی بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم در کل گارانتیهای زیاد تفاوتی با هم ندارن و هر کدوم ایرادهای خودشون رو دارن . وقتی تصمیم به خرید کارتی میگیرید به خودش فکر کنید و زیاد به گارانتیش فکر نکنید . در کل گارانتی در ایران فقط یه چیزی هستش که بشه یه مقدار به خرید کالا اطمینان کرد و در کل کار خاصی انجام نمیده

لینک به دیدگاه

گارانتیهایی که شناخته شده تر هستن : فیوچر ، یونیکام ، دریا کامپیوتر و فکر کنم فونیران هم بود . در کل تفاوت زیادی با هم ندارن . موقع خرید دقت کن قطعه رو سالم تحویل بگیری .

لینک به دیدگاه

گارانتیهایی که شناخته شده تر هستن : فیوچر ، یونیکام ، دریا کامپیوتر و فکر کنم فونیران هم بود . در کل تفاوت زیادی با هم ندارن . موقع خرید دقت کن قطعه رو سالم تحویل بگیری .

دادا شما که همه گارانتی هارو گفتین :D بهترینش کدومه؟

لینک به دیدگاه

دادا شما که همه گارانتی هارو گفتین :D بهترینش کدومه؟

واقعیتش رو میخواید بدونید عزیز دلم یکی از یکی بدتر و بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کن .

از همه اینها گذشته باید ببینی که الان این کارت با کدوم گارانتی در بازار موجوده ؟ فکر نکنم شما انتخاب زیادی داشته باشید

لینک به دیدگاه

آقای حسینی درست میگن . با هم فرقی نمیکنن . وقتی موقع ارائه خدمات میشه همشون یه جوری میخوان از زیر گارانتی در برن و بندازن گردن مشتری . شما ببین تو بازار چی موجوده الان .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یو.نیکام یه دو سالی هست جمع کرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان بیشتر بار ساپفایر با فیوچر هست و جدیدا سایبر هم داره که تحت کنترل سازگار هست.

گارانتی محصولات سافایر یکساله هست.

من6850 پاور کالر رو پیشنهاد میدم با قیمتی مشابه سافایر.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر گارانتی براتون مهمه پیشنهاد من خرید msi با 2 سال گارانتی ماتریکسه. قیمت هر 2 برند هم خیلی به هم نزدیکه و msi کولینگ بهتر و قدرت بیش تری نسبت به مدل رفرنس sapphire 6850 داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...