رفتن به مطلب

دانلود مرورگر قدرتمند فایرفاکس 8 نسخه نهایی - Mozilla Firefox 8.0 Final

rezaeipes
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Firefox-orig.png

Mozilla FireFox محصولی از کمپانی Mozilla مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالاست. این مرورگر محبوب را به خاطر کیفیت و کارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امکانات نسبت به شده است.توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یک پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز شدن پنجره های تبلیغاتی مزاحم به صورت Pop-up از جمله ویژگی های این مرورگر می باشد. امنیت بالا و جلوگیری از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سیستم شما ویژگی برتر این نرم افزار است. مجهر به موتور قدرتمند جستجوی درونی می باشد و همچنین از سرعت بالا در دانلود فایل ها از اینترنت سود می برد، می تواند فایل های دانلود شده رو دسته بندی نموده و خودش در پوشه ای خاص ذخیره نماید! محیط زیبا همراه با امکانات فراوان از قبیل تغییر در شکل ظاهر و اضافه یا حذف نمودن Toolbar ها کار با فونت های مختلف و درشت و ریز کردن صفحه همچنین مجهز بودن به Theme های گوناگون بر زیبایی و توانایی این مرورگر افزوده است. Firefox با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است.

ویژگی های این نرم افزار قدرتمند Mozilla Firefox 8.0 :

- سرعت بالا در بارگذاری صفحات و شناسایی و بلوک کردن سایت های تقلبی

-دارای قابلیت Tabbed Browsing (باز شدن صفحات متعدد در یک پنجره)

- امنیت بالا در محیط نا امن اینترنت

- جلوگیری از خطرات احتمالی Spyware ها و سارقان اینترنتی

- جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی بی مورد

- محافظت از پسوردها و رمز های عبور خصوصی و امنیتی

- سرعت عمل بالا در بارگزاری و بهبود قسمت دانلود و ابزارهای نمایش

- دارای پوسته های مختلف

- قابلیت نصب پلاگین های مختلف برای عملکرد بهتر

- پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز

- و …

Firefox Setup 8.0.exe - 14.1 MB

لینک به دیدگاه

من که الان دو هفته‏س از فایرفاکس رفتم گوگل کروم، کلا دلیل همه‏ی هنگهای ویندوزم فایرفاکس بود. توصیه میکنم فایرفاکس نصب نکنید :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

فایر فاکس از نسخه 5 به اینور همش مشکل هنگ کردن و دیر اجرا شدن پیدارکرد :wacko: واسه همین کروم نصب کردم اما دلم نیومد از فایرفاکس دل بکنم برگشتم :wub:

امیدورام این ورژن اصلاح شده باشه ;)

لینک به دیدگاه

این هنگ کردن فایر فاکس که واقعا معضلی شده. اگر رم سیستم 2 گیگ باشه، این مشکل خیلی حاد میشه. من که روزی 50 بار با این قضیه به مشکل برمی خورم. همین الان هم به این مشکل برخوردم. امیدوارم در ورژن 8 مشکل حل شده باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره دقیقا همینطوره!

سیستم من 2 گیگ هست وبعضی اوقات تو فابرفاکس گیر میکنه

ولی لپتاپم تا حالا گیر نکرده! 6 گیگ رم هست.

ولی من بازهم فایرفاکس رو ترجیح میدم

لینک به دیدگاه

من هم رو سیستم منزل با 4 گیگ تا حالا مشکلی نداشتم.

شاید هم ما داریم اشتباه میکنیم و به فایر فاکس انتقاد بی خودی میکنیم. شاید از نظر طراحان و نویسندگان فایر فاکس ، داشتن 2 گیگ رم خارج ار عرف باشه و انها 4 گیگ رم را جزو حداقلها حساب می کنند. :confused:

لینک به دیدگاه

درود

من حدود یک هفته است که از فایر فاکس 8 نسخه بتا استفاده میکنم. هم روی لپ تاپ نصب کردم و هم روی سیستم محل کار . هردو تا سیستم 2 گیگ رم دارند و در هنگام استفاده از فایر فاکس نسخته دائما با پیغام not responding مواجه میشدم . اما خوشبختانه به نظر میرسه که در فایر فاکس 8 این مشکل بر طرف شده است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب گرجی

نسخه 9 هم اومده ولی بتا هست:

http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all-beta.html

لینک به دیدگاه

من هنوز 9 رو امتحان نکردم. شما تست زدی چطور بوده ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...