رفتن به مطلب

پردازنده i860 و ryzen 2700x

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، Wall Breaker گفته است :

خیلی زور داره که انقدر پول سیستم بدی ولی مارک کارت گرافیک و مادربرد فرق داشته باشه

چرا؟

یعنی کارایی مناسب نداره؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

دوست عزیز کاربرد این طراحی ها چیه؟ به شرکتای بازی یا کارتون میدین؟ یا فقط در حد عکس و پوستره؟

سلام؛

من Freelancer کار میکنم و این مدل ها رو در وب سایت آنلاین میفروشم.

کاربرد این صحنه ها متفاوت میتونه باشه بسته به مشتری، میتونه به عنوان محیط بازی استفاده بشه، میتونه برای تبلیغات باشه، محیط معماری و آموزشی و ... یا به قول شما برای landscape توی کارهای هنری استفاده بشه، من میفروشم، مشتریش به تناسب نیاز استفاده میکنه.

البته چون سعی میکنیم اصول رو رعایت کنم که کامل Quad باشه سطوح، تکسچرها Multi tile . UDIM هست و هر دو نسخه PBR و non-PBR رو معمولا ارائه میدیم هم در بازی و real time قابل استفاده هست و هم در سایر موارد.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، djcsaeed گفته است :

سلام؛

من Freelancer کار میکنم و این مدل ها رو در وب سایت آنلاین میفروشم.

کاربرد این صحنه ها متفاوت میتونه باشه بسته به مشتری، میتونه به عنوان محیط بازی استفاده بشه، میتونه برای تبلیغات باشه، محیط معماری و آموزشی و ... یا به قول شما برای landscape توی کارهای هنری استفاده بشه، من میفروشم، مشتریش به تناسب نیاز استفاده میکنه.

البته چون سعی میکنیم اصول رو رعایت کنم که کامل Quad باشه سطوح، تکسچرها Multi tile . UDIM هست و هر دو نسخه PBR و non-PBR رو معمولا ارائه میدیم هم در بازی و real time قابل استفاده هست و هم در سایر موارد.

داداش ممنون از پاسخ کامل-خیلی کار باکلاس و هنری هستش حقیقتا.امیدوارم پیروزتر از دیروز باشی و روزیت چندین برابر بشه عزیز.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، djcsaeed گفته است :

چرا؟

یعنی کارایی مناسب نداره؟

نه از نظر زیبایی می گم به کارایی ربطی نداره

آخه فکر کن که مادربردت مارک ایسوس رو نشون بده بعد کارت گرافیک مارک گیگابایت خوب خیلی به نظرم زشت میشه

مثلا اگر کلش ایسوس باشه یا گیگابایت خیلی قشنگ تره

البته نظر شخصیمه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

داداش ممنون از پاسخ کامل-خیلی کار باکلاس و هنری هستش حقیقتا.امیدوارم پیروزتر از دیروز باشی و روزیت چندین برابر بشه عزیز.

متشکرم، همچنین شما.

در 1 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

نه از نظر زیبایی می گم به کارایی ربطی نداره

آخه فکر کن که مادربردت مارک ایسوس رو نشون بده بعد کارت گرافیک مارک گیگابایت خوب خیلی به نظرم زشت میشه

مثلا اگر کلش ایسوس باشه یا گیگابایت خیلی قشنگ تره

البته نظر شخصیمه 

متوجه شدم، البته من اصلا به این موارد توجهی نمیکنم، کاراییش برام خیلی مهمه. و البته طبق تجربم Asus همیشه خوب بوده و عالی جواب داده ولی خوب بعضی قطعاتش برام کمی گرونه.

ویرایش شده توسط djcsaeed
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

متشکرم، همچنین شما.

متوجه شدم، البته من اصلا به این موارد توجهی نمیکنم، کاراییش برام خیلی مهمه. و البته طبق تجربم Asus همیشه خوب بوده و عالی جواب داده ولی خوب بعضی قطعاتش برام کمی گرونه.

,ولی اگر می توانی صبر کنی صبر کن تا دلار ارزون شه و RTX بخری

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

متشکرم، همچنین شما.

سلام 

بسیار کار درستی میکنی . برای کسی که سیستم باز هست این جور مسائل مهمه نه برای کسی که به عنوان کار بهش نگاه میکنه . مارک asus متاسفانه خیلی قطعاتش گرون هستن در مقابل کارایی یکسان با بعضی برندها . مثلا خود بنده برای انتخاب مادربرد حتما به msi و asrock نگاه میندازم چون با همون کارایی کمتر جیبم رو خالی میکنه 

موفق باشی دوست عزیز و شغل خیلی دوست داشتنی هم دارید ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...