رفتن به مطلب

سوال درمورد فیلم Avengers.Infinity.War.2018 و Avengers: Endgam ؟

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود . دوستان در فیلم Avengers.Infinity.War.2018 بعضی شخصیتا  در اخر فیلم از بین میرن یا میرن دنیای دیگه ؟ مثل مرد عنکبوتی و زمان و.........

Avengers: Endgam  کی اکران میشه ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

تانوس با اون(اسنپ) نصف موجودات عالم رو از بین میبره. روحشون هم میره به سنگ روح.

ENDGAME آپریل 2019 میاد.

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

درود . دوستان در فیلم Avengers.Infinity.War.2018 بعضی شخصیتا  در اخر فیلم از بین میرن یا میرن دنیای دیگه ؟ مثل مرد عنکبوتی و زمان و.........

Avengers: Endgam  کی اکران میشه ؟

لذتی که دیدن نتیجه سوالتون موقع دیدن فیلم هست هیچوقت با سوال کردن از بین نبرید...صبر کنید خودتون ببینید مزش نپره?

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

لذتی که دیدن نتیجه سوالتون موقع دیدن فیلم هست هیچوقت با سوال کردن از بین نبرید...صبر کنید خودتون ببینید مزش نپره1f60b.png

موافقم. چیزی نمونده. اردیبهشت اکران میشه دو سه ماه بعدشم کیفیت بلوری میاد.

لینک به دیدگاه

داداش هیچکی نمیدونه باید قسمت بعد رو دید و احتمال ۹۹درصد مارول همه شخصیتا رو برمیگردونه وگرنه نون خودش میبره

من با این فیلم اصن حال نکردم

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

داداش هیچکی نمیدونه باید قسمت بعد رو دید و احتمال ۹۹درصد مارول همه شخصیتا رو برمیگردونه وگرنه نون خودش میبره

اصلا نتونستم تحمل کنم

بیشتر فیلم سرم تو گوشی بود

خدایی مرد مورچه ای ازش بهتر بود

لینک به دیدگاه

دوستان یکی بهم بگه این فیلم فقط برای سرگرم کردن بوده مثل بقیه و تخمیلیه یا نه فلسفه ای چیزی تهش هست!!

این تایتان! که میگه همون اشاره با anunakki نداره احتمالا ! همون تئوری که میگه  چند صد هزار سال قبل به قول خودشون زمین رو ترک کردن! نیبرو این حرفها

میگم ک اینا تو فیلماشون جدا از سرگرمی اشاره ای به تئوری ها و چیزای دیگه هم دارن!

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

اصلا نتونستم تحمل کنم

بیشتر فیلم سرم تو گوشی بود

خدایی مرد مورچه ای ازش بهتر بود

در 55 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

لذتی که دیدن نتیجه سوالتون موقع دیدن فیلم هست هیچوقت با سوال کردن از بین نبرید...صبر کنید خودتون ببینید مزش نپره1f60b.png

در 3 ساعت قبل، RED گفته است :

تانوس با اون(اسنپ) نصف موجودات عالم رو از بین میبره. روحشون هم میره به سنگ روح.

ENDGAME آپریل 2019 میاد.

هیچی معلوم نیس شاید برگردن شاید هرگز برنگردن بخاطر اینکه تانوس  زندگی دوباره گرفته . ولی فیلم خیلی قشنگی بود در حد اواتار ارباب حلقه هاااو..... خبری از بتمن و سوپر من  تو فیلم نبود  ؟  

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

دوستان یکی بهم بگه این فیلم فقط برای سرگرم کردن بوده مثل بقیه و تخمیلیه یا نه فلسفه ای چیزی تهش هست!!

این تایتان! که میگه همون اشاره با anunakki نداره احتمالا ! همون تئوری که میگه  چند صد هزار سال قبل به قول خودشون زمین رو ترک کردن! نیبرو این حرفها

میگم ک اینا تو فیلماشون جدا از سرگرمی اشاره ای به تئوری ها و چیزای دیگه هم دارن!

انگار اول آغاز جهان هستی و خداوند رو در خلقت میگه . سنگها و یاقوتا خیلی تعجب آوره و بحث برانگیز مخصوصا بیگ بنگ انفجار

لینک به دیدگاه

یه زمانی تو فیلمها محوریت اصلی رو داستان قوی بود و مخاطب جذب میکرد ولی الان متاسفانه جاشو جلوه های ویژه و انیمیشن پر کرده . بالای 70 در صد یه فیلم درست داستان قوی اون هست و بعد چیزای دیگه که الان 90 درصد شده کیفیت ساخت یعنی همون جلوه های ویژه و غیره و 10 در صد هم برای داستان کار نمیشه 

دقیقا کاری که با گیم ها شد یعنی الان گرافیک بازیها بسیار قوی شده ولی بی محتوا . ولی قبلا گرافیک شاید چنگی به دل نمیزد ( البته در دوره خودشون خوب بودن ) ولی داستان قوی . گیم پلی جالب و خیلی چیزای دیگه باعث جذاب شدن اون گیم میشد . 

دیگه اونقدر کم آوردن که دارن داستان های قدیمی رو بازسازی میکنن اگر دقت کنید . مثل رابین هود و پاپیون و ....... یا تو گیم مثلا اومدن اویل 2 رو دوباره بازسازی کردن با گرافیک قوی چون خودشونم فهمیدن که بیراهه رفتن 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

یه زمانی تو فیلمها محوریت اصلی رو داستان قوی بود و مخاطب جذب میکرد ولی الان متاسفانه جاشو جلوه های ویژه و انیمیشن پر کرده . بالای 70 در صد یه فیلم درست داستان قوی اون هست و بعد چیزای دیگه که الان 90 درصد شده کیفیت ساخت یعنی همون جلوه های ویژه و غیره و 10 در صد هم برای داستان کار نمیشه 

دقیقا کاری که با گیم ها شد یعنی الان گرافیک بازیها بسیار قوی شده ولی بی محتوا . ولی قبلا گرافیک شاید چنگی به دل نمیزد ( البته در دوره خودشون خوب بودن ) ولی داستان قوی . گیم پلی جالب و خیلی چیزای دیگه باعث جذاب شدن اون گیم میشد . 

دیگه اونقدر کم آوردن که دارن داستان های قدیمی رو بازسازی میکنن اگر دقت کنید . مثل رابین هود و پاپیون و ....... یا تو گیم مثلا اومدن اویل 2 رو دوباره بازسازی کردن با گرافیک قوی چون خودشونم فهمیدن که بیراهه رفتن 

2019 مثل شرک 5 . علی بابا  و .. چند تا فیلم دیکه اهم هستن . 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

فلسفه توش هست اما بیشترش جلوه های ویژه و یه مشت اراجیف

سریال west world رو ببین خدای هرچی فلسفه و منطق. از وقتی این سریالو دیدم اعتقادم به دین سست شده!!!

لینک به دیدگاه

به جا این فیلم بشینید The House That Jack Built  نگاه کنید شدید خوبه

لینک به دیدگاه

بعضیاتون هنوز فرق بین MARVEL و DC رو نمیدونین. انوقت اومدین از بهترین فیلم مارول انتقاد میکنین! سوپرمن بتمن تو فیلم مارول چیکار میکنه عزیزم؟!! ?? 

فقط ما ایرانی ها هستیم که ازش ایراد میگیرم!! چون کار دیگه ای نداریم!

این فیلم بهترینه..از هر لحاظی..از داستان گرفته تا افکت و..

همه نمیتونن درک کنن. فقط اون کسی درک میکنه که همه فیلم های دنیای مارول رو هزار بار دیده..و میدونن تو این 10سال (یعنی از آغاز IRON MAN1 ) مارول چقدر زحمت کشیده..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

آی قربونت گل گفتی ، فیلمها همشون گندیدن از لحاظ داستان

هنر به صنعت پول سازی تبدیل شده فقط یه چیزی بسازیم واسه بر و بچ کمیک باز که گیشه ها رو پر میکنن ! دیگه فیلمها اصلا حس و حال قدیمو ندارن یادمه زمانی عاشق فیلمهای تخیلی و ابرقهرمانی بودم چون تعدادشون خیلی کم بود و میچسبید اما الان فقط تخیلی و جلوه های ویژه ، از این ور هم مارول کارخونه تولید ابر قهرمان راه انداخته

لینک به دیدگاه

داداش گلم avenger رو ولش یکی به  بنده بگه  evil 2 remake آمده؟ اصلا کی میاد !

این یکی خداییش هم داستان خوبی داشت هم حالا گرافیکش رفته بالا

سال 98 بود یادش به خیر من گیم پلی اینو تو یوتوب دیدم حال کردم خداییش ?

https://www.youtube.com/watch?v=3VSb91YO2bw

https://www.youtube.com/watch?v=FwjbxDoN6Tg

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

بعضیاتون هنوز فرق بین MARVEL و DC رو نمیدونین. انوقت اومدین از بهترین فیلم مارول انتقاد میکنین! سوپرمن بتمن تو فیلم مارول چیکار میکنه عزیزم؟!! 1f610.png1f610.png 

فقط ما ایرانی ها هستیم که ازش ایراد میگیرم!! چون کار دیگه ای نداریم!

این فیلم بهترینه..از هر لحاظی..از داستان گرفته تا افکت و..

همه نمیتونن درک کنن. فقط اون کسی درک میکنه که همه فیلم های دنیای مارول رو هزار بار دیده..و میدونن تو این 10سال (یعنی از آغاز IRON MAN1 ) مارول چقدر زحمت کشیده..

سری مارول همش نمیشه بگی زیباست  

لینک به دیدگاه

دوستانی که میگن داستان نداره باید خدمتتون عرض کنم که تمام فیلم های مارول بر اساس کتاب های مصور اون ساخته میشه و حوادث و داستان های اونا رو دنبال میکنه.

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

عزیزان شما اگه مقداری در زمینه  فیلمنامه نویسی و فیلم سازی اطلاعات داشته باشید براحتی اینو درک خواهید کرد که در این قسمت از مجموعه انتقام جویان در واقع پایان داستان رو باز گذاشتن و تمومش نکردند تا مخاطب خودش اون رو حدس بزنه و من فکر میکنم که تانوس باقدرتی که بدست آورد و احساسی که بعد از نابود کردن همه داشت که از دید من احساس پشیمانی بود ، همه کاراکتر ها رو بر میگردونه؟! و اگه اشتباه نکنم تو تیزر سری جدید کارکترهای اصلی هستن!

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر همه دوستان

عزیزان شما اگه مقداری در زمینه  فیلمنامه نویسی و فیلم سازی اطلاعات داشته باشید براحتی اینو درک خواهید کرد که در این قسمت از مجموعه انتقام جویان در واقع پایان داستان رو باز گذاشتن و تمومش نکردند تا مخاطب خودش اون رو حدس بزنه و من فکر میکنم که تانوس باقدرتی که بدست آورد و احساسی که بعد از نابود کردن همه داشت که از دید من احساس پشیمانی بود ، همه کاراکتر ها رو بر میگردونه؟! و اگه اشتباه نکنم تو تیزر سری جدید کارکترهای اصلی هستن!

لحظهای اخر وقتی پیش دخترش رفت احساس پشیمونی میکرد انگار!!! جالبم اینجاس وقتی خاس سنگ روح بدست بیاره بهش گفتن روح در برابر روح  . که دخترش فکر میکرد تانوس احساس نداره و جنایتکاره ولی دخترش فکر نمیکرد عزیزترین شخص پیش تانسون باشه و قربانیش کنه . یعنی بی احساسترین و جناتکارین افراد احساس دارن و شخصی پییشون بلاخره یکی پیدا میشه عزیز باشه . تانوس خیلی خونسرد و زیرگه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ کس از قسمت بعدی اطلاعاتی نداره

اونایی هم که دارن اجازه ندارن صحبت کنن

برادران روسو گفتن هر حدسی تا حالا زدین همش اشتباه بوده ( در مورد فن ها )

کسایی که پیگیری میکنن میدونن تا فضای مجازی خیلی حدسیات رده میشه

دیروز هم یک عکس دیدم از کاپتان مارول تو فیلم انت من که پشمام ریخت

یعنی دهن این مارول سرویس

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، WINNER گفته است :

هیچ کس از قسمت بعدی اطلاعاتی نداره

اونایی هم که دارن اجازه ندارن صحبت کنن

برادران روسو گفتن هر حدسی تا حالا زدین همش اشتباه بوده ( در مورد فن ها )

کسایی که پیگیری میکنن میدونن تا فضای مجازی خیلی حدسیات رده میشه

دیروز هم یک عکس دیدم از کاپتان مارول تو فیلم انت من که پشمام ریخت

یعنی دهن این مارول سرویس

درود بر شما دوست عزیز

اون عکس رو میزاری ببینم چه خبره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما دوست عزیز

اون عکس رو میزاری ببینم چه خبره؟

IMG_20181223_201453_567.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته من وقتی فیلم رو دوباره دیدم و دقت کردم

این فرقها رو پیدا کردم

کلاه ها رنگشون فرق میکنه

بلوز کاپتن مارول یقه گرد و اون یکی یقه هفت

کاپشن ها هم فرق میکنه

کاپتن مارول کاپشن چرم هست و بالایی کاپشن مدل نظامی هست

و صورت زن بالایی هم تو پرتر از کاپتن مارول هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

فلسفه توش هست اما بیشترش جلوه های ویژه و یه مشت اراجیف

سریال west world رو ببین خدای هرچی فلسفه و منطق. از وقتی این سریالو دیدم اعتقادم به دین سست شده!!!

بیشتر سریالهای hbo همینطور هستن

ترو دیدکتیو رو هم نگاه کن کلا با روح و روانت بازی میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...